Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 101 termínů závodů
V minulosti zadáno 9278 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Únor 2023
25.02.2023 Sobota N Černá za Bory RYBÁŘSKÁ BURZA - Pardubický
Název: Rybářská burza
Březen 2023
25.03.2023 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák OBSAZENO JEN NÁHRADNICI !!!!!!!!!!!!!!
25.03.2023 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský
Název: Jarní šupinka 8 ročník závod jednotlivců
25.03.2023 Sobota N Vehlovická tůň - Středočeský
Název: Sfish team CUP
25.03.2023 Sobota N Oskořínek, okres Nymburk - Středočeský
Název: Jarní rybářské závody
Duben 2023
01.04.2023 Sobota N Kelčany - Jihomoravský
Název: Cejnobraní
01.04.2023 Sobota N Dymokury - Středočeský
Název: 14. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY
02.04.2023 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
07.04.2023 Pátek N Starý Kolín-Kamenec - Středočeský
Název: Motorová pila na udici
08.04.2023 Sobota N Vrbová lhota - Středočeský
Název: Jarní rybářské závody
09.04.2023 Neděle N Knířov - Pardubický
Název: Hungerfish Liga 1.kolo
15.04.2023 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký
Název:
15.04.2023 Sobota N Loket - Karlovarský
Název: Rybářské závody
15.04.2023 Sobota N Rybník Valcha - Středočeský
Název: Cejnobraní Valcha
15.04.2023 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
22.04.2023 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: závod dvojic POSLEDNÍ 2.DVOJICE PAK BUDE OBSAZENO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22.04.2023 Sobota N Zájezdec - Pardubický
Název: Rybářské závody
22.04.2023 Sobota N Kostelec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
22.04.2023 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
22.04.2023 Sobota N Semněvice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
22.04.2023 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybařské závody Bylany
22.04.2023 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2023
22.04.2023 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
22.04.2023 Sobota N Konětopy - Středočeský
Název: Method Feeder CUP CZ 2023
23.04.2023 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2023 Sobota N Klimkovice - Moravskoslezský
Název: Trout Area Czech Republic
29.04.2023 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2023 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: ZDISLAVICKÝ OTVÍRÁK
29.04.2023 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
29.04.2023 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
29.04.2023 Sobota N Jordánek u Miletína - Královéhradecký
Název: Rybářské závody na Jordánku
30.04.2023 Neděle N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: Zdislavický potěr
30.04.2023 Neděle N Provodov-Šonov u Nového Města nad Metují - Královéhradecký
Název: "Šonovská pětihodinovka"
Květen 2023
06.05.2023 Sobota N Hraštice - Královéhradecký
Název: GARBOLINO CUP - OBSAZENO
06.05.2023 Sobota N Břeclav - Jihomoravský
Název: Včelín
06.05.2023 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
06.05.2023 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2023
06.05.2023 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2023 - mládež
06.05.2023 Sobota N Vysoké Mýto - Knířov - Pardubický
Název: Rybářské závody
06.05.2023 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: CARP SERVIS CUP MORAVA 2023
06.05.2023 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
07.05.2023 Neděle N Luže - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2023 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
13.05.2023 Sobota N Ostravice - Moravskoslezský
Název: Beskydský pstruh
13.05.2023 Sobota N Uhlířská Lhota - Středočeský
Název: Rybářské závody na Rybníku Lhoťák
13.05.2023 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2023 Sobota N Mnichovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
13.05.2023 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HADINA CUP
13.05.2023 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův pohár
13.05.2023 Sobota N Nová Paka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace dospělí a mládež nad 15 let
13.05.2023 Sobota N Nasavrky - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.05.2023 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.05.2023 Neděle N Nová Paka mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež do 15 let
14.05.2023 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany
19.05.2023 Pátek N Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský
Název: 4.Ročník 24 hodinový Zavod dvojic s Lubošem
19.05.2023 Pátek N Jimramov - Vysočina
Název: závod dvojic
20.05.2023 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2023
20.05.2023 Sobota N Říkov - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
20.05.2023 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Tradiční rybářské závody Drozdice
20.05.2023 Sobota N Čehovice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
21.05.2023 Neděle N Pšánky 2023 - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody - Pšánky 2023
21.05.2023 Neděle N Hulín - Pohár šampionů - Středočeský
Název: Pohár šampionů
27.05.2023 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: V.Medlešická Udice
27.05.2023 Sobota N VP STRŽENÝ 411 984 - Středočeský
Název: STRŽENÝ 24
27.05.2023 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský
Název: FishStar Cup 2023 - 24 hodinový závod dvojic
27.05.2023 Sobota N Dobroměřice - Ústecký
Název: Rybářské závody
27.05.2023 Sobota N Popůvky - Jihomoravský
Název: Method Feeder CUP CZ 2023
27.05.2023 Sobota N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický Kapr 2023
28.05.2023 Neděle N Medlešice mládež - Pardubický
Název: V.Medlešická Udička
28.05.2023 Neděle N Medlešice ženy - Pardubický
Název: V.Medlešická Udička ŽENY
28.05.2023 Neděle N Vojický rybník - Královéhradecký
Název: Vojický kapřík 2023
Červen 2023
02.06.2023 Pátek N Pšánky - Královéhradecký
Název: závodů jednotlivců - 24 hodin - kapacita 40 závodníků PŠÁNSKÝ KAPR
03.06.2023 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
03.06.2023 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
03.06.2023 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV
03.06.2023 Sobota N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
04.06.2023 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ
04.06.2023 Neděle N Holice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " Telefon na udici "
10.06.2023 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2023 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
16.06.2023 Pátek N Pšánky - Královéhradecký
Název: 2.ročník závodů dvojic - 24 hodin - kapacita 18 dvojic - OBSAZENO !!! PŠÁNSKA ČTYŘIADVACÍTKA
17.06.2023 Sobota N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
Červenec 2023
01.07.2023 Sobota N Opočno - Královéhradecký
Název: Zámecký pohár 2023 - dospělí
01.07.2023 Sobota N Brušperk - Moravskoslezský
Název: Method Feeder CUP CZ 2023
15.07.2023 Sobota N Dřenice OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 8.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
29.07.2023 Sobota N Vrchovina u Chocně - Pardubický
Název:
Srpen 2023
19.08.2023 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
19.08.2023 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody dvojic
Září 2023
02.09.2023 Sobota N Břeclav - Jihomoravský
Název: Včelín
02.09.2023 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
09.09.2023 Sobota N Vrchlabí - - Královéhradecký
Název: Poslední nahození - jen pro členy MO
09.09.2023 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: benefiční závody, pro Středisko ranné péče Sluníčko Hradec Králové
09.09.2023 Sobota N Ždírec okr.Jihlava - Vysočina
Název: Ždírecký kapřík
16.09.2023 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
16.09.2023 Sobota N Semněvice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
16.09.2023 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
30.09.2023 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybařské závody Bylany podzim
30.09.2023 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy rybářské závody Drozdice
Říjen 2023
07.10.2023 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XVIII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
07.10.2023 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK,
Listopad 2023
18.11.2023 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika

 

 


Copyright © 2013-2023, Rybářské žebříčky, z.s.