Závody
Aktuální termíny
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
26.04.2024 | Pátek |
N
Markovice - Pardubický Název: Fifty-hour marathon Markovice |
||
26.04.2024 | Pátek |
N
Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský Název: 24 hodinový Závod dvojic s Lubošem 6 ročník |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Jordánek u Miletína - Královéhradecký Název: Rybářské závody na Jordánku |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Obsazeno !!! Libčeves - Ústecký Název: Jarní rybářské závody |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Velký Bor přeloženo na 4.5. - Plzeňský Název: Memoriál J.Černého |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Chuchel Mlýnský rybník - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Olešná závlaha - Středočeský Název: závod jednotlivců |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Lošany - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Bělušice - Středočeský Název: Memoriál Patrika Jukla |
||
27.04.2024 | Sobota |
N
Semněvice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
28.04.2024 | Neděle |
N
Košice u Kutné Hory - Středočeský Název: Rybářské závody na Podskláku. |
||
28.04.2024 | Neděle |
N
Bohutín - Středočeský Název: O putovní pohár předsedy MO Příbram - 28. ročník !!OBSAZENO!! |
||
28.04.2024 | Neděle |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: 9.ročník Velkoosecký Trojzubec 2024 |
||
Květen 2024 | ||||
01.05.2024 | Středa |
N
Uhlířské Janovice - Středočeský Název: Prvomájové rybářské závody 1volné místo |
||
01.05.2024 | Středa |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Retro závod 2023 (loví se pouze na výbavu s r.v. do roku 1989) |
||
01.05.2024 | Středa |
N
Bohdalov, okres Žďár nad Sázavou - Vysočina Název: RA+RA + Bohdalov |
||
03.05.2024 | Pátek |
N
Dubenec - Královéhradecký Název: CT RETRO Dubenec rybářské závody 48hod. |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký Název: Rybářské závody Šárovec Třebechovice pod Orebem |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Vysoké Mýto - Knířov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2024 - OBSAZENO, už jen náhradníci ! |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2024 - mládež |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Velký Bílichovský rybník - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Kněževes u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody - Kněževes 2024 |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Syrovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Bystříčko - okr. Ústí n.O. - Pardubický Název: Bystříčko 24 hod závod dvoučlených týmů - 2.ročník |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Velký Bor - Plzeňský Název: Memoriál J.Černého |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Kounice - Středočeský Název: Rybářské závody-Kounice |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - Ústecký Název: rybářské závody |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Neuměř - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Nová Ves u Chotěboře - Vysočina Název: 16. ročník rybářských závodů |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Bačalský mlýn, Morašice - Pardubický Název: |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Chuchel - Pardubický Název: Závody pro našeho honzika |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
RMV Písník Horka nad Sázavou - Středočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2024 |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Velký Bor - Plzeňský Název: Memoriál J.Černého |
||
05.05.2024 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody Holýšov rybník Trný |
||
05.05.2024 | Neděle |
N
Syrovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2024 | Neděle |
N
Přelouč-Lohenice - Pardubický Název: Přeloučský kapr |
||
05.05.2024 | Neděle |
N
Kounice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody-Kounice |
||
08.05.2024 | Středa |
N
Košice u Kutné Hory - Pohár šampionů - Středočeský Název: Pohár šampionů spolku Rybářské žebříčky |
||
08.05.2024 | Středa |
N
Provodov-Šonov u Nového Města nad Metují - Královéhradecký Název: "Šonovská pětihodinovka" |
||
08.05.2024 | Středa |
N
Železný Újezd, rybník Dožín - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2024 | Středa |
N
Horoměřice - Středočeský Název: |
||
08.05.2024 | Středa |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Anaconda CUP 2024 (závod v lovu ryb na pelety a boilie) |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka - Středočeský Název: Poměření rybářů. |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský Název: Dětské závody. |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2024 |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Počerny - Karlovarský Název: Počerny |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Kroužek - Němčany - Jihomoravský Název: Kroužecká 22.hodinovka |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Protivín Myšenecká přehrada - Jihočeský Název: 8. ročník rybářských závodů pro mládež a dospělé |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský Název: závod jednotlivců |
||
12.05.2024 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany |
||
12.05.2024 | Neděle |
N
Pšánky 2024 - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody - Pšánky 2024 - pořádá spolek Rybáři dětem, z.s. |
||
12.05.2024 | Neděle |
N
Hubertka - Vysočina Název: Rybářské závody na Hubertce |
||
13.05.2024 | Pondělí |
N
Zábrodí, Brodský rybník u Červeného Kostelce - Královéhradecký Název: Brodský Fish Cup 2024 / 140 hodin |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Uhersko ZRUŠENO - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Tradiční rybářské závody Drozdice |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Ostravice - Moravskoslezský Název: Beskydský pstruh II-2024 |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Nová Paka - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace dospělí a mládež nad 15 let |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - Královéhradecký Název: Grimův pohár |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Vodňany - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 18.Rybářské závody - Hadrava |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Cetoraz - Vysočina Název: Pacovský kapr |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Řečany nad Labem - Pardubický Název: Rybářské závody dospělí |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Vír - Vysočina Název: Jarní rybářské závody na Vojtově rybníku |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Lysá nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Nová Paka mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace děti a mládež do 15 let |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Šitbořice mládež - Jihočeský Název: DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY A DĚTSKÝ DEN NA NOVASU V ŠITBOŘICÍCH |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Pěkov - Hony - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Bukovec - Plzeňský Název: Rybářské závody korida krtkův rybník |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Vír mládež - Vysočina Název: Jarní rybářské závody dětí na Vojtově rybníku |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Řečany nad Labem mládež - Pardubický Název: Rybářské závody děti (do 15ti let včetně) |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Hadina - Vysočina Název: Method Feeder CUP CZ 2024 2.kolo |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Holice VOLNÁ MÍSTA !!! - Pardubický Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: Noční rybářské závody Kácov 2024 |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody pro mládež do 15ti let. |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež - Královéhradecký Název: Velké dětské rybářské závody PRUT NA UDICI |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Chrast u Chrudimi - Pardubický Název: Rybářské závody dospělých |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Čáslav - Středočeský Název: Celosvazové povolenky na chovném rybníku |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody- O pohár Kapřika Metlíka |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Tuněchody mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody Tuněchody 2024 |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XVIII. ročník |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Nová Role Božíčany - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Lišice u Dolní Lukavice - Plzeňský Název: Závody o sele |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Vojický rybník - Královéhradecký Název: Vojický kapr |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Bělčice - Jihočeský Název: |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký Název: Peklo |
||
26.05.2024 | Neděle |
N
Holice - mládež - Pardubický Název: Tradiční HOLICKÉ Dětské rybářské závody |
||
26.05.2024 | Neděle |
N
Holýšov mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody Holýšov rybník Trný |
||
26.05.2024 | Neděle |
N
Náchod - Královéhradecký Název: 19. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě |
||
26.05.2024 | Neděle |
N
Chrasti u Chrudimi mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2024 | Neděle |
N
Vojický rybník mládež - Královéhradecký Název: Vojický kapřík |
||
Červen 2024 | ||||
01.06.2024 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí |
||
01.06.2024 | Sobota |
N
Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký Název: Zlatý karas |
||
01.06.2024 | Sobota |
N
Hrobice - Pohránov - Pardubický Název: |
||
01.06.2024 | Sobota |
N
Nová Včelnice - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV |
||
01.06.2024 | Sobota |
N
Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský Název: 6.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice |
||
01.06.2024 | Sobota |
N
Jablonec nad Nisou - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
01.06.2024 | Sobota |
N
Staňkov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
01.06.2024 | Sobota |
N
Pohořelice - Kolo - Jihlava 1M - Jihomoravský Název: Rybářské závody v Kole |
||
02.06.2024 | Neděle |
N
Vrchlabí mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ |
||
02.06.2024 | Neděle |
N
Pohořelice - Kolo - Jihlava 1M mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody v Kole - PRO DĚTI |
||
08.06.2024 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: Závody dospělých o 100 kg prase |
||
08.06.2024 | Sobota |
N
Humpolec mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2024 | Sobota |
N
Stéblová - Pardubický Název: |
||
08.06.2024 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský Název: rybářské závody na Cihelně |
||
08.06.2024 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody KOLOVEĆ 2024 |
||
08.06.2024 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: 9.ročník Velkoosecký Trojzubec 2024 |
||
09.06.2024 | Neděle |
N
České Velenice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2024 | Neděle |
N
Dřenice - Pardubický Název: ZÁVODY DVOJIC KDO BUDE MÍT ZÁJEM MUSÍ SE ZNOVA PŘINLASIT DĚKUJI |
||
14.06.2024 | Pátek |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: 24 hodinový závod 2. ročník |
||
14.06.2024 | Pátek |
N
Jimramov - Vysočina Název: Jimramovský kapr dvojic |
||
14.06.2024 | Pátek |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: 24 hodinový závod 2. ročník |
||
15.06.2024 | Sobota |
N
Levínská Olešnice - Liberecký Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici |
||
15.06.2024 | Sobota |
N
Benešov - Konopiště - Středočeský Název: Method Feeder CUP CZ 2024 3. kolo |
||
15.06.2024 | Sobota |
N
Klapý - Ústecký Název: Rybářské zavody |
||
15.06.2024 | Sobota |
N
Skupá - Středočeský Název: Skoupská louže |
||
15.06.2024 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná) |
||
15.06.2024 | Sobota |
N
Lanškroun, Krátký rybník - Pardubický Název: Lanškroun - tradiční rýbářské závody |
||
21.06.2024 | Pátek |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: 3.ročník závodů týmů - 42 hodin - kapacita 10 týmů - přihlášky od 2.2.2024 od 17 hodin - PŠÁNSKÁ DVAAČTYŘICÍTKA - OBSAZENO PŠÁNSKA ŠESTATŘITSÍTKA |
||
22.06.2024 | Sobota |
N
Chuchel Mlýnský rybník - Pardubický Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky z.s. |
||
22.06.2024 | Sobota |
N
Dřenice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
22.06.2024 | Sobota |
N
Hraštice OBSAZENO - Královéhradecký Název: Závody dvojic ,, Téměř 24 hodin´´ |
||
23.06.2024 | Neděle |
N
Chuchel Mlýnský rybník týmy - Pardubický Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky z.s. |
||
28.06.2024 | Pátek |
N
Velký Bor - Plzeňský Název: Velkoborská 24 hodinovka |
||
28.06.2024 | Pátek |
N
Vír - Vysočina Název: 24h závod dvojic na Vojtově rybníku |
||
29.06.2024 | Sobota |
N
Opočno - Královéhradecký Název: Zámecký pohár 2024 - dospělí |
||
30.06.2024 | Neděle |
N
Opočno mládež - Královéhradecký Název: Zámecký pohár 2024 - děti |
||
Červenec 2024 | ||||
05.07.2024 | Pátek |
N
Dubenec - Královéhradecký Název: CT RETRO Dubenec rybářské závody 48hod. |
||
06.07.2024 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: 15.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ |
||
06.07.2024 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina Název: Rybářské závody - Memoriál Václava Skryji - 24. ročník |
||
06.07.2024 | Sobota |
N
Kornatice - Plzeňský Název: Kornatický Žralok |
||
13.07.2024 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Hungerfish Cup 9.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových |
||
20.07.2024 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský Název: 24 hod. závod na Cihelně |
||
27.07.2024 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Feeder |
||
27.07.2024 | Sobota |
N
Letiny - Plzeňský Název: 15.ročník rybářských závodů Letiny |
||
27.07.2024 | Sobota |
N
Karlov - Vysočina Název: Karlovský kapřík |
||
Srpen 2024 | ||||
10.08.2024 | Sobota |
N
Vysoké Chvojno - Pardubický Název: Holický MIX |
||
23.08.2024 | Pátek |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: 2.ročník závodů jednotlivců - 42 hodin - kapacita 25 závodníků PŠÁNSKÝ KAPR |
||
24.08.2024 | Sobota |
N
Dřenice - ženy - Pardubický Název: Memoriál Moniky Doležalové 2.ročník |
||
25.08.2024 | Neděle |
N
Bakov nad Jizerou - Středočeský Název: Posvícenecké závody |
||
Září 2024 | ||||
07.09.2024 | Sobota |
N
Vrchlabí - - Královéhradecký Název: Poslední nahození - jen pro členy MO |
||
07.09.2024 | Sobota |
N
Velký bor - Plzeňský Název: Memoriál Františka Kaplánka |
||
07.09.2024 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina Název: Denní rybářské závody dvojic. |
||
07.09.2024 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina Název: Tradiční rybářské závody |
||
07.09.2024 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem mládež - Vysočina Název: Tradiční dětské rybářské závody |
||
07.09.2024 | Sobota |
N
Hlinné Nové město na Moravě - Vysočina Název: Rybářské závody o putovní pohár kapra Fandy II. |
||
07.09.2024 | Sobota |
N
Ždírec okr.Jihlava - Vysočina Název: Ždírecký kapřík |
||
08.09.2024 | Neděle |
N
Hlinné Nové Město na Moravě mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2024 | Sobota |
N
Uhersko - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko |
||
14.09.2024 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Podzimní rybářské závody |
||
14.09.2024 | Sobota |
N
Pěkov - HONY - Královéhradecký Název: CHARITATIVNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - pro Středisko rané péče SLUNÍČKO |
||
14.09.2024 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
14.09.2024 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: Hostákovské sele - 11. ročník |
||
14.09.2024 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 16. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO |
||
15.09.2024 | Neděle |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 16. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO |
||
15.09.2024 | Neděle |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: 9.ročník Velkoosecký Trojzubec 2024 |
||
21.09.2024 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
21.09.2024 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický Název: Medlešická Udice VIII. |
||
22.09.2024 | Neděle |
N
Medlešice - Ženy - Pardubický Název: Medlešická Udice VIII. - Ženy |
||
22.09.2024 | Neděle |
N
Medlešice - Mládež - Pardubický Název: Medlešická Udička VIII. - Mládež |
||
28.09.2024 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: O pohár starosty obce Vítězná |
||
28.09.2024 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Cejnobraní |
||
28.09.2024 | Sobota |
N
Vír - Vysočina Název: Podzimní rybářské závody na Vojtově rybníku |
||
29.09.2024 | Neděle |
N
Vír mládež - Vysočina Název: Podzimní rybářské závody dětí na Vojtově rybníku |
||
Říjen 2024 | ||||
05.10.2024 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: XX. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. |
||
05.10.2024 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybářské závody Bylany Podzim |
||
05.10.2024 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
06.10.2024 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody Holýšov rybník Trný |
||
12.10.2024 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK, |
||
19.10.2024 | Sobota |
N
Chýně - Středočeský Název: Memoriál Vojty Zemana |
||
19.10.2024 | Sobota |
N
Valcha - Borovnice u Vlašimi - Středočeský Název: cejnobraní Valcha - Podzim |
||
Listopad 2024 | ||||
02.11.2024 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Iron Claw Cup |
||
09.11.2024 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický Název: Svatomartinské Rybářské Závody Medlešice |
||
16.11.2024 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Memoriál Zdendy Miřejovskeho - 3.ročník |