Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 62 termínů závodů
V minulosti zadáno 6064 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Prosinec 2018
22.12.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Vánoční pohár
29.12.2018 Sobota N Dlouhý Most u Liberce - OBSAZENO - Liberecký
Název: Lov pstruhů na dírkách
30.12.2018 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Předsilvestrovský závod
31.12.2018 Pondělí N Horní Žďár - Jihočeský
Název: SILVESTROVSKÝ POHÁR
Leden 2019
27.01.2019 Neděle N Český Krumlov - Jihočeský
Název: ZMRZLÝ FEEDER CUP 2019
Březen 2019
16.03.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák
30.03.2019 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský
Název: Novoveská Plavaná
Duben 2019
11.04.2019 Čtvrtek N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: MEMORIAL ROMANA ZBOŘILA-66 HODIN NA BROĎÁKU
13.04.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: závod dvojic
20.04.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2019
25.04.2019 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský
Název: 3.ROČNÍK P.M.GAME CARP ZAJEČÍ JARO 2019
25.04.2019 Čtvrtek N Obědovice - Královéhradecký
Název: KILLERS CARP CUP OBĚDOVICE I. 66 HODIN
26.04.2019 Pátek N Pávov - Vysočina
Název: DUBOVÝ RYBNÍK CUP 2019
27.04.2019 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
27.04.2019 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
27.04.2019 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 3.ročník - OBSAZENO UŽ JEN NÁHRADNÍCI
28.04.2019 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2019 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
Květen 2019
02.05.2019 Čtvrtek N Skuteč - Pardubický
Název: 7. ROČNÍK SKUTEČSKÉ PADESÁTKY
02.05.2019 Čtvrtek N Bohušice - Vysočina
Název: PM GAME CARP CUP BOHUŠICE 2019
08.05.2019 Středa N Hošťalovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.05.2019 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský
Název: 32.ročník dětských rybářských závodů
11.05.2019 Sobota N Jiříkov - Ústecký
Název: Rybářské závody
12.05.2019 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
16.05.2019 Čtvrtek N Zdechovice - Pardubický
Název: KILLERS CARP CUP PETRŮV REVÍR 66 HODIN!
18.05.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2019
25.05.2019 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
25.05.2019 Sobota N Praha - Zbraslav - Praha
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
26.05.2019 Neděle N Praha - Zbraslav mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
Červen 2019
01.06.2019 Sobota N Přepychy - Obsazeno - Královéhradecký
Název: Zlatý karas
08.06.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
21.06.2019 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: BOŽICKÝ KAPRAŘSKÝ MARATON 50 HOD. 2019
Červenec 2019
13.07.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 4.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
Srpen 2019
08.08.2019 Čtvrtek N Bohušice - Vysočina
Název: PM GAME CARP JEDNOTLIVCI
24.08.2019 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
Září 2019
07.09.2019 Sobota N Vrbno mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou mládež - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou ženy - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou veteráni - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky
14.09.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.09.2019 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: BOŽICKÁ KAPRAŘSKÁ PADESÁTKA 2019
22.09.2019 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
29.09.2019 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
Říjen 2019
03.10.2019 Čtvrtek N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: P.M.GAME HADINA 2019 SOUČET OD 3 KG
12.10.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 2.ROČNÍK
26.10.2019 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.10.2019 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
Listopad 2019
16.11.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.