Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 32 termínů závodů
V minulosti zadáno 6050 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018

 

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
10.11.2018Jiříkov NJiříkovský okoun26
10.11.2018Podůlšany N   Podzimní rybářské závody28
03.11.2018Sendražice NPodzimní rybářské závody35
27.10.2018Křesetice NUkončení rybářské sezóny34
27.10.2018Pardubice N   Labíčko CUP37
27.10.2018Vlašim NKotyho memoriál26
21.10.2018Otovice NRybářské závody30
21.10.2018Velký Přelov NZebco Europe - cejnobraní57
20.10.2018Skuteč NSkutečský pstroužek70
20.10.2018Levínská Olešnice NKravín17
20.10.2018Zlosyň NPodzimní rybářské závody19
20.10.2018Zdislavice NZávěrečná29
20.10.2018Tři Sekery NRybářské závody46
20.10.2018Chýně NRybářské závody53
20.10.2018Sázava NMazec Cup 201861
14.10.2018Polnička NRybářské závody18
13.10.2018Dřenice NDřenický Duhák-Dudák33
13.10.2018Pardubice NPohár Perštejn49
13.10.2018Mirovice NPodzimní rybářské závody61
13.10.2018Jarošov nad Nežárkou NRybářské závody40
13.10.2018Vítězná u Kocléřova NKS Fish 4.kolo20
07.10.2018Kameničky NRybářské závody78
07.10.2018Kladruby U10 N   Dětské rybářské závody18
07.10.2018Kladruby U15 N   Dětské rybářské závody9
07.10.2018Loučky NRybářské závody31
07.10.2018Polouvsí mládež NDětské rybářské závody69
06.10.2018Předměřice nad Jizerou NKačovský kapr53
06.10.2018Hradec Králové N   Pohár prodejny Rybářský ráj73
06.10.2018Vrchlabí NFeeder38
06.10.2018Štoky NUkončení rybářské sezóny na "Tyšláku"35
06.10.2018Ráztely NRybářské závody47
06.10.2018Krašovice NRybářské závody76
06.10.2018Hlinsko mládež NDětské rybářské závody29
06.10.2018Kladruby N   Podzimní rybářské závody32
30.09.2018Boňov NOdlov kapříků14
30.09.2018Holýšov NRybářské závody100
29.09.2018Myslín NRybářské závody29
29.09.2018Senomaty NSenomatský kapr35
29.09.2018Drozdice N   Memoriál Honzy Švandy 5.ročník40
29.09.2018Mělník NPohár kněžny Ludmily55
29.09.2018Libice nad Doubravou N   Rybářské závody46
29.09.2018Zdislavice mládež NDětské rybářské závody8
29.09.2018Loket NRybářské závody38
29.09.2018Jaroměř NO posvícenskou husu20
29.09.2018Hodice NRybářské závody42
29.09.2018Zdislavice NRybářské závody34
29.09.2018Velká Jesenice N   Rybářské závody43
28.09.2018Lázně Bohdaneč N   Pohár šampionů60
28.09.2018Ledce NRybářské závody48
26.09.2018Poděbrady NKapr maraton MO Poděbrady 201820
23.09.2018Červený Kostelec NDětské rybářské závody31
23.09.2018Kolešov u Rakovníka NPoslední kačák41
22.09.2018Plzeň NPlzeňský Feedercup20
22.09.2018Herálec N   4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů25
22.09.2018Luh u Milína NDětské rybářské závody19
22.09.2018Cizkrajov NRybářské závody51
22.09.2018Mokrovousy N   Mokrovouský kapřík 353
22.09.2018Choceň NRybářské závody54
22.09.2018Humpolec (Hadina) NCejnobití43
22.09.2018Sulislav NRybářské závody32
22.09.2018Rataje nad Sázavou NŠternberský Feeder CUP72
16.09.2018Trhová Kamenice N   Rybářské závody49
15.09.2018Vítězná u Kocléřova NKS Fish 3.kolo19
15.09.2018Zámrsk N   Rybářské závody32
15.09.2018Všenory N Závod krajského přeboru a divize ÚSMP14
15.09.2018Dešenice NHOŘÁK 201841
15.09.2018Karviná mládež NDětské rybářské závody18
15.09.2018Častolovice N   Rybářské závody58
15.09.2018Račice N Mezinárodní Mistrovství ČR LRU Feeder132
15.09.2018Dřenice NRybářské závody29
15.09.2018Tample NZávody dvojic14
15.09.2018Řeřichy NŘeřišský kapr62
15.09.2018Čečkovice NRybářské závody25
15.09.2018Svratouch NRybářské závody15
14.09.2018Milovy NZávody dvojic28
09.09.2018Týniště mládež s pomocí N   Dětské rybářské závody34
09.09.2018Týniště mládež bez pomoci N   Dětské rybářské závody30
08.09.2018Velešín NRybářské závody50
08.09.2018Brandýs nad Labem N 3. kolo II. Ligy v LRU Feeder 201814
08.09.2018Hostákov NHostákovské sele59
08.09.2018Třeboň NRybářské závody12
08.09.2018Hradec Králové N 2.liga skupina B plavaná45
08.09.2018Trutnov Dolce NIKA Cup64
08.09.2018Humpolec Hadina NRybářské závody dvojic61
08.09.2018Milotičky NRybářské závody33
08.09.2018Hluboká nad Vltavou N II. liga - 3. kolo - A - plavaná43
08.09.2018Uherské Hradiště N II. liga - 3. kolo - C plavaná47
08.09.2018Týniště nad Orlicí N   O Pohár řeky Orlice73
08.09.2018Vrchlabí NPoslední nahození33
08.09.2018Měřín NRybářské závody112
08.09.2018Ostřešany NRybářské závody65
07.09.2018Hruškov NRybářské závody20
02.09.2018Jindřichův Hradec N ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE26
02.09.2018Měřín mládež NDětské rybářské závody101
01.09.2018Čkyně N 2. LIGA sk. „A“ 2018 – LRU muška44
01.09.2018Bystřice nad Pernštejnem mládež NDětské rybářské závody11
01.09.2018Lejšovka N   Rybářské závody57
01.09.2018Vsetín N 1.liga muška podzim40
01.09.2018Pňovany N RIVE CUP10
01.09.2018Bystřice nad Pernštejnem NRybářské závody49
01.09.2018Trstěnice NRybářské závody28
01.09.2018Broumov NRybářské závody28
01.09.2018Hradec Králové N 3. kolo III. ligy LRU v přívlači15
01.09.2018Libčeves NRybářské závody42
01.09.2018Liběchov N územní přebor24
01.09.2018Brandýs nad Labem N 2.kolo DIVIZE SÚS 2018 2.kolo KP SÚS 201837
31.08.2018Jaroměř NNoční lov úhořů44
26.08.2018Podůlšany ženy N   Rybářské závody žen16
26.08.2018Příbram na Moravě mládež NDětské rybářské závody18
26.08.2018Velké Dvorce NRybářské závody17
25.08.2018Telce NRybářské závody35
25.08.2018Bakov nad Jizerou NRybářské závody75
25.08.2018Příbram na Moravě NO pohár rybníku Kuchyňka36
25.08.2018Dřenice ženy NRybářské závody žen19
25.08.2018Třeboň NTřeboňský kapr62
25.08.2018Kostelec nad Orlicí N   Rybářské závody87
25.08.2018Kravaře N Krajský pohár SmS přívlače12
25.08.2018Přerov N Preston CUP48
25.08.2018Sedlčany mládež N   Sedlčanský cejn24
25.08.2018Březí NRybářské závody52
25.08.2018Kfely NRybářské závody dvojic28
18.08.2018Vítězná u Kocléřova NZávody dvojic13
18.08.2018Kochánov N   Rybářské závody63
18.08.2018Ždírec mládež NDětské rybářské závody15
18.08.2018Třebíč NO pohár starosty - feeder16
18.08.2018Brandýs nad Orlicí NRybářské závody dvojic15
18.08.2018Šlapanice v Čechách NRybářské závody47
18.08.2018Přívlaky NSázavský tloušť41
18.08.2018Libčeves NLetní vabank25
17.08.2018Kladruby N   24 hodin33
17.08.2018Hruškov NTýmy14
12.08.2018Kostelec nad Orlicí mládež NDětské rybářské závody48
12.08.2018Přeštice NRybářské závody37
11.08.2018Žebráky NRybářské závody27
11.08.2018Miletín N24 hodin23
11.08.2018Sendražice NRybářské závody37
11.08.2018Šanov NRybářské závody54
11.08.2018Lužany NPřeštický feeder49
11.08.2018Hamry nad Sázavou NHamerský hastrman52
10.08.2018Buřenice NBuřenický nočník8
10.08.2018Jenišov NCarp maraton21
10.08.2018Jeseník NZávody dvojic20
10.08.2018Vlašim N 3. kolo 2. ligy LRU přívlač13
04.08.2018Dolní Bukovsko NZávody dvojic29
04.08.2018Pardubice N   Veteráni55
04.08.2018Lásenice N Krajský pohár LRU přívlače20
02.08.2018Brandýs nad Labem N 2. ročník KP SÚS na položenou20
29.07.2018Soutice mládež NDětské rybářské závody35
28.07.2018Málkovice NRybářské závody52
28.07.2018Ledečko N  I. liga LRU Přívlač 3. kolo15
27.07.2018Rožmberk N 2.kolo II. ligy LRU v přívlači14
27.07.2018Letkovice NNoční rybářské závody dvojic9
22.07.2018Humpolec (Hadina) NCejnový mač43
21.07.2018Kobylníky NRybářské závody o divočáka38
21.07.2018Tample N   Rybářské závody26
20.07.2018Otovice NNoční rybářské závody22
20.07.2018Citonice NRybářské závody dvojic16
15.07.2018Kolešov u Rakovníka NHalíř Cup39
14.07.2018Janov NRybářské závody42
14.07.2018Jimramov NRybářské závody48
14.07.2018Jimramov mládež NDětské rybářské závody11
14.07.2018Hradec Králové U15 N Labský pohár plavaná3
14.07.2018Doudleby N 2.kolo III.ligy LRU v přívlači15
14.07.2018Plzeň N 4. kolo Juniorské ligy v přívlači20
14.07.2018Dřenice NHungerfish Cup 3.ročník Memoriál Ády a Míry Doleža43
14.07.2018Vítězná u Kocléřova N24 hodin11
14.07.2018Želeč NRybářské závody35
14.07.2018Hradec Králové N Labský pohár plavaná46
13.07.2018Mladá Boleslav N II.LIGA – LRU PŘÍVLAČ 1.KOLO13
13.07.2018Choceň N 1.ligu V LRU – PŘÍVLAČ 2.KOLO13
13.07.2018Liběchov NPohár kukajících vlků feeder47
07.07.2018Libčeves NRybářské závody42
07.07.2018Výžerky NRybářské závody25
07.07.2018Bohdalín NRybářské závody55
07.07.2018Kácov N 1. kolo SÚS LRU – PŘÍVLAČ přebor9
07.07.2018Vejprnice NRybářské závody22
07.07.2018Bohdalec NRybářské závody41
07.07.2018Nakvasovice NRybářské závody21
07.07.2018Křesetice Nděličky22
06.07.2018Dolce U15 N Mezinárodní MiČR plavaná14
06.07.2018Staré Sedliště NRybářské závody6
06.07.2018Dolce U25 N Mezinárodní MiČR plavaná10
06.07.2018Dolce U20 N Mezinárodní MiČR plavaná12
05.07.2018Herálec N   Rybářské závody51
05.07.2018Smolnice NRybářské závody48
05.07.2018Klášter u Nepomuku NNepomucká plavaná40
05.07.2018Ostřešany NVesnická liga6
01.07.2018Loučky NRybářské závody27
01.07.2018Mokrovousy mládež N   Dětské rybářské závody27
30.06.2018Králíky NRybářské závody dvojic13
30.06.2018Králíky mládež Ndo 18ti let21
30.06.2018Měřín N Maver Cup a KP22
30.06.2018Medlešice NVesnická liga6
30.06.2018Přerov N 1.liga - 3.kolo plavaná47
30.06.2018Kolešov u Rakovníka NO pohár starosty43
30.06.2018Arneštovice NRybářské závody42
30.06.2018Hraštice NRybářské závody dvojic13
30.06.2018Lestkov NRybářské závody41
29.06.2018Strakonice N 1.kolo I. ligy LRU v přívlači14
24.06.2018Praha U14 NPražská třpytka7
24.06.2018Valeč NRybářské závody30
24.06.2018Plzeň Nprvní kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu8
24.06.2018Lázně Bohdaneč N   Velká cena spolku Rybářské žebříčky54
24.06.2018Praha U18 NPražská třpytka7
23.06.2018Rumburk NRybářské závody42
23.06.2018Brno NÚslavský pohár21
23.06.2018Lázně Bohdaneč veteráni N   Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky17
23.06.2018Lázně Bohdaneč ženy N   Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky6
23.06.2018Vlašim N Vlašimský dravec32
23.06.2018Lázně Bohdaneč týmy N   Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky11
23.06.2018Pavlovice N Maver Cup25
23.06.2018Kladruby U10 N   Dětské rybářské závody20
23.06.2018Praha N PP a KD ÚS Praha přívlač13
23.06.2018Slatiňany N Krajský přebor VÚS v LRU přívlač21
23.06.2018Plešnice NRybářské závody17
23.06.2018Ráztely NRybářské závody32
23.06.2018Citonice NRybářské závody dvojic13
23.06.2018Vítězná u Kocléřova NRybářské závody dvojic16
23.06.2018Skuhrov nad Bělou N   Rybářské závody32
23.06.2018Kladruby U15 N   Dětské rybářské závody22
23.06.2018Lázně Bohdaneč mládež N   Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky4
22.06.2018Jimramov NRybářské závody dvojic38
22.06.2018Semily N MiČR juniorů 2018 LRU muška - řeka33
22.06.2018Beroun N MČR muška řeka32
22.06.2018Beroun ženy N MČR muška řeka5
17.06.2018Podůlšany mládež NDětské rybářské závody18
17.06.2018Libchavy mládež NDětské rybářské závody15
17.06.2018Mokrovousy NMokrovouský kapřík 256
16.06.2018Odolena Voda mládež NDětské rybářské závody20
16.06.2018Humpolec mládež NDětské rybářské závody22
16.06.2018Nesuchyně NRybářské závody33
16.06.2018Tábor N 2. kolo Juniorské ligy LRU přívlač28
16.06.2018Humpolec N   O stokilové prase91
16.06.2018Míčov N   Rybářské závody57
16.06.2018Bujanov NRybářské závody25
16.06.2018Dřenice mládež NRybářské závody24
16.06.2018České Kopisty N 2. kolo II. Ligy sk. A14
16.06.2018Kolín ženy N MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN plavaná8
16.06.2018Strunkovice N pohárový závod „O pohár Milana Januse“41
15.06.2018Dečín N 1.kolo III. ligy v LRU přívlačí15
15.06.2018Český Šternberk N 2. kolo Extraligy v LRU přívlači15
15.06.2018Hruškov N3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H14
10.06.2018Vítězná u Kocléřova NKS Fish 2.kolo25
10.06.2018Humpolec (Hadina) N ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE JčÚS na plavanou24
10.06.2018Polouvsí mládež Npouze 30 z 6530
10.06.2018Slatiňany mládež NDětské rybářské závody39
09.06.2018Veselá u MH mládež NDětské rybářské závody35
09.06.2018Mělník N Přebor a divize plavaná SÚS16
09.06.2018Olešná mládež U15 NDětské rybářské závody41
09.06.2018Olešná mládež U10 NDětské rybářské závody40
09.06.2018Štětí N Jarní kolo územního přeboru LRU plavaná26
09.06.2018Jenišov NBambus Cup24
09.06.2018Jenišov mládež NDětské rybářské závody8
09.06.2018Mikulovice NVesnická liga6
09.06.2018Třebíč mládež NDětské rybářské závody13
09.06.2018Sedlčánky N 2. kolo I. Ligy v LRU Feeder40
09.06.2018Kelč NRybářské závody43
09.06.2018Teplá NRybářské závody47
09.06.2018Polouvsí Npouze 10 z 3110
09.06.2018Kelč mládež NDětské rybářské závody2
09.06.2018Šluknov NO pohár předsedy MO21
09.06.2018Třebovice NRybářské závody31
09.06.2018Ledeč nad Sázavou NRybářské závody51
09.06.2018Radotín Npouze 10 z ?10
09.06.2018Nová Paka mládež U10 NDětské rybářské závody14
09.06.2018Nová Paka mládež U15 NDětské rybářské závody10
09.06.2018Nová Paka NRybářské závody15
09.06.2018Želetava N   Rybářské závody61
09.06.2018Hradec Králové N   Malšovický kapr 201868
09.06.2018Vlašim mládež NDětské rybářské závody12
09.06.2018Vejprty mládež NDětské rybářské závody13
09.06.2018Pšánky mládež NDětské rybářské závody15
09.06.2018Brandýs nad Orlicí N20. ročník memoriálu Václava Vágnera38
09.06.2018Pnětluky u Loun NRybářské závody42
08.06.2018Hraštice NHraštický Rutilus19
03.06.2018Vojice mládež N   Vojický kapřík44
03.06.2018Kolešov u Rakovníka NRybářské závody35
03.06.2018Dobříš mládež NDětské rybářské závody22
03.06.2018Trhová Kamenice NO Pohár vítězů 9.ročník51
02.06.2018Rtyně v Podkrkonoší N   Rybářské závody40
02.06.2018Mladá Boleslav NO pohár předsedy MO69
02.06.2018Chřibská NRybářské závody39
02.06.2018Radotín mládež Npouze 5 z ?5
02.06.2018Dobříkov NRybářské závody31
02.06.2018Pasohlávky N2.liga skupina C plavaná44
02.06.2018Křesetice NVabank13
02.06.2018Jablonec nad Nisou NRybářské závody26
02.06.2018Lázně Bohdaneč mládež NBohdanečská vydřička30
02.06.2018Dobroměřice NRybářské závody30
02.06.2018Příbram NO putovní pohár předsedy MO53
02.06.2018Tábor NRybářské závody23
02.06.2018Teplice Npouze 3 z 263
02.06.2018Stéblová NRybářské závody69
02.06.2018Mladé Bříště NRybářské závody45
02.06.2018Veselá NRybářské závody50
02.06.2018Vojice N   Vojický kapr64
02.06.2018Božíčany NRybářské závody28
02.06.2018Studénky NStudýňský červenák32
02.06.2018Lšelín NRybářské závody29
02.06.2018Klášterec nad Ohří N Chomutovský korbel muška32
02.06.2018Mikulovice NVesnická liga6
01.06.2018Hradec Králové N 2.liga skupina B plavaná45
01.06.2018Sedlčánky N 2.kolo II.ligy sk.A41
01.06.2018Frýdek-Místek N junioři muška-řeka16
31.05.2018Hruškov N1.ROČNÍK UFO FISHING CUP HRUŠKOV14
27.05.2018Šluknov mládež NŠluknovský pohár36
27.05.2018Dobrá Voda mládež NDětské rybářské závody34
27.05.2018Náchod NRybářské závody55
27.05.2018Lysá nad Labem Npouze 3 z 733
27.05.2018Zbraslav mládež U10 Npouze 3 z 203
27.05.2018Biskoupky N Mistrovství MRS Open muška41
27.05.2018Holice N   Rybářské závody50
27.05.2018Bakov nad Jizerou mládež NDětské rybářské závody37
27.05.2018Zbraslav mládež U15 Npouze 3 z 133
26.05.2018Chrastava NRybářské závody29
26.05.2018Zeměchy mládež U15 NDětské rybářské závody17
26.05.2018Biskoupky NJihlavský pohár muška50
26.05.2018Nymburk N Středočeská juniorka - jaro 1.a2.závod18
26.05.2018Šluknov NŠluknovský pohár36
26.05.2018Přepychy N   Zlatý karas 12.ročník53
26.05.2018Holice mládež N   Dětské rybářské závody35
26.05.2018Zeměchy mládež NDětské rybářské závody38
26.05.2018Týnec nad Labem N II. liga sk. A - 1. kolo14
26.05.2018Údavy Npouze 5 z ?5
26.05.2018Trutnov NPeklo 201859
26.05.2018Nakvasovice NRybářské závody29
26.05.2018Praha - Zbraslav Npouze 3 ze 483
26.05.2018Tmaň NRybářské závody46
26.05.2018Dymokury ženy Npouze 11 z 1611
26.05.2018Dolní Bukovsko mládež NStrhánka 2018 - Junior Cup30
26.05.2018Blovice mládež NDětské rybářské závody36
26.05.2018Kácov NNoční rybářské závody 10 z 8710
26.05.2018Dobrá Voda u Březnice NRybářské závody35
26.05.2018Knířov NRybářské závody41
26.05.2018Sedlčánky N KP a divize ÚSMP13
26.05.2018Lubenec NZávody dvojic30
26.05.2018Vrchlabí NRybářské závody37
26.05.2018Dobřív NRybářské závody19
26.05.2018Čihošť NO putovní pohár38
25.05.2018Milovy NZávody dvojic38
25.05.2018Pardubice N 1.liga - 2.kolo plavaná46
20.05.2018Česká Třebová mládež NDětské rybářské závody46
20.05.2018Slatiňany NRybářské závody76
20.05.2018Skoronice N Jarní kolo KP – LRU muška18
20.05.2018Domahoř N Krajská divize SÚS Praha muška14
20.05.2018Jemnice N   O Pohár Barchanu60
19.05.2018Skoronice N Jarní kolo Krajské divize – LRU muška16
19.05.2018Jimramov mládež NJimramovský feeder8
19.05.2018Jimramov NJimramovský feeder34
19.05.2018Leština NLeštinský králík18
19.05.2018Čermná nad Orlicí N   Rybářské závody35
19.05.2018Starý Rybník NRybářské závody24
19.05.2018Telce NCHY - TEP CUP34
19.05.2018Stárkov mládež NBuchťák27
19.05.2018Hradec Králové U20 N Hradecká juniorka U204
19.05.2018Pacov NPacovský kapr49
19.05.2018Cizkrajov NRybářské závody38
19.05.2018Mirovice NRybářské závody48
19.05.2018Měšice NRybářské závody45
19.05.2018Drozdice N   Rybářské závody49
19.05.2018Jemnice mládež N   Dětské rybářské závody44
19.05.2018Počátky NRybářské závody57
19.05.2018Rožďalovice NBabínek57
19.05.2018Sázava N Krajský přebor ÚSMP ČRS v LRU feeder26
19.05.2018Ledenice NMEMORIAL JAROSLAVA CUKRA42
19.05.2018Vrčeň mládež NRybářské závody11
19.05.2018Neratovice N 1. kolo Divize/KP SÚS feeder32
19.05.2018Vrčeň NRybářské závody33
19.05.2018Domahoř N Krajský přebor SÚS Praha18
19.05.2018Náchod Babí NRybářské závody28
19.05.2018Veselá u MH mládež NDětské rybářské závody23
19.05.2018Dlouhoňovice Npouze 14 z ?14
19.05.2018Pasohlávky N Mušovský pohár plavaná37
19.05.2018Hradec Králové N plavaná divize11
19.05.2018Mšeno NRybářské závody53
19.05.2018Hradec Králové U15 N Hradecká juniorka U1511
19.05.2018Kateřinice mládež NDětské rybářské závody31
19.05.2018Česká Třebová NMemoriál J. Pelikána33
17.05.2018Mladá Boleslav N MeMiČR handicapovaných rybářů20
13.05.2018Jiříkov NRybářské závody37
13.05.2018Ptenín NRybářské závody50
13.05.2018Dřenice NRybářské závody38
12.05.2018Pšánky NRybářské závody71
12.05.2018Řeřichy NRybářské závody61
12.05.2018Luby NRybářské závody43
12.05.2018Valašské Meziříčí N První kolo extraligy přívlače16
12.05.2018Hluboká nad Vltavou N 1. kolo I. ligy LRU Feeder 201840
12.05.2018České Vrbné N 1. kolo Jihočeského krajského přeboru 201824
12.05.2018Drozdice NVesnická liga6
12.05.2018Zámrsk NPouze 5 ze 375
12.05.2018Lukov N28. Rybářské závody44
12.05.2018Humpolec NHumpolecká 3065
12.05.2018Poděbrady N Pohár krále Jiřího45
12.05.2018Odolena Voda NRybářské závody49
12.05.2018Bystré NRybářské závody27
12.05.2018Březí NRybářské závody21
12.05.2018Krásná Lípa NRybářské závody43
12.05.2018Hradec Králové mládež NTablet na udici 201860
12.05.2018Doksy mládež NDětské rybářské závody9
12.05.2018Doksy NRybářské závody51
12.05.2018Velká Černoc NRybářské závody50
12.05.2018Hradec Králové U18 NTablet na udici 201814
12.05.2018Lipnice nad Sázavou NLipnická udice45
12.05.2018Bělá pod Bezdězem mládež NO pohár předsedy SÚS104
11.05.2018Mladotice N II. liga LRU muška skupina B47
11.05.2018Štěpánov N 1. LIGA 2018 LRU muška jarní kolo40
11.05.2018Brandýs nad Labem N II. LIGU – LRU MUŠKA skupina-A44
10.05.2018Sedlčánky NVC krajského ředitelství Policie ČR40
08.05.2018Velké Dvorce NRybářské závody39
08.05.2018Otovice NRybářské závody33
08.05.2018Hošťalovice NRybářské závody70
06.05.2018Levínská Olešnice N   Rybářské závody38
06.05.2018Lohenice mládež N   Dětské rybářské závody53
06.05.2018Jaroměř mládež NDětské rybářské závody30
06.05.2018Nové Sedlo mládež NDětské rybářské závody19
06.05.2018Nové Sedlo mládež 2 NDětské rybářské závody16
06.05.2018Nové Město na Moravě mládež NDětské rybářské závody17
05.05.2018Budislav - Kamenné Sedliště NRybářské závody59
05.05.2018Lohenice NRybářské závody56
05.05.2018Alfredov NRybářské závody31
05.05.2018Čermná nad Orlicí mládež NDětské rybářské závody70
05.05.2018Nová Ves u Chotěboře mládež NDětské rybářské závody8
05.05.2018Nová Ves u Chotěboře N   Rybářské závody27
05.05.2018Veselí nad Lužnicí NRybářské závody114
05.05.2018Jaroměř NTrojice56
05.05.2018Světlá nad Sázavou NRybářské závody75
05.05.2018Veselá u Mnichova Hradiště NRybářské závody106
05.05.2018Nové Město na Moravě NRybářské závody72
05.05.2018Libčeves NRybářské závody38
05.05.2018Neratovice N GP feeder101
05.05.2018Božice NPouze 5 ze 765
05.05.2018Kladruby NRybářské závody31
05.05.2018Brandýs nad Labem Npouze 10 z 8110
05.05.2018Světlá nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody58
05.05.2018Jiříkov N KP 2018 přívlač11
05.05.2018Kněževes u Rakovníka NRybářské závody37
05.05.2018Žitná NŽitenský návesák50
05.05.2018Velké Poříčí mládež NBagr 12
05.05.2018Velké Poříčí NBagr 120
05.05.2018Žitná mládež NŽitenský návesák14
04.05.2018Horní Žďár N 1.liga - 1.kolo plavaná48
03.05.2018Skuteč NSkutečská 50 jaro16
01.05.2018Loučky NRybářské závody s Pepou a Honzou30
01.05.2018Sendražice NRybářské závody40
01.05.2018Roudnice nad Labem mládež NDětské rybářské závody34
01.05.2018Roudnice nad Labem NRybářské závody34
01.05.2018Petrovice mládež NDětské rybářské závody41
01.05.2018Klášter u Nepomuku NRybářské závody60
29.04.2018Bělá pod Bezdězem N11. ročník56
29.04.2018Ledce NRybářské závody43
29.04.2018Tři studně N MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ – JEZERO25
29.04.2018Rachyně NPřívlač59
29.04.2018Kostelec nad Orlicí N   Čarodějnická plavaná60
28.04.2018Veselí mládež NDětské rybářské závody39
28.04.2018Svídnice mládež N   Dětské rybářské závody17
28.04.2018Svídnice N   Rybářské závody29
28.04.2018Brušperk N II. liga "C" - 1. kolo46
28.04.2018Milín NO Pohár předsedy SÚS138
28.04.2018Lošany N   pouze 15 z ?15
28.04.2018Květoňov N Jarní Květoňovský Pohár47
28.04.2018Rachyně N Dětské rybářské závody8
28.04.2018Rachyně U15 Npřívlač26
28.04.2018Rachyně U18 N Přívlač17
28.04.2018Lubenec NRybářské závody45
28.04.2018Černá u Bohdanče NBohdanečská vydra70
28.04.2018Nakvasovice NRybářské závody39
28.04.2018Olešná Npouze 10 z ?10
28.04.2018Smolnice NRybářské závody48
28.04.2018Hruškov N4.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI19
27.04.2018Horní Žďár N II.liga plavaná43
27.04.2018Kamenné Žehrovice N 1.kolo II.LIGY B46
25.04.2018Plzeň NHavelkův bič42
22.04.2018Malá Skála mládež NRybářské závody34
22.04.2018Rožmitál p.Tř. mládež NDětské rybářské závody74
22.04.2018Lanškroun mládež NDětské rybářské závody63
22.04.2018Miletín mládež NJordánek11
22.04.2018Vlíněves N MONFISH Senior BOAT CUP29
22.04.2018Podlesí u Příbrami NRybářské závody46
21.04.2018Tůň u Loukova NRybářské závody70
21.04.2018Jindřichův Hradec N Nova Domus82
21.04.2018Žďár nad Sázavou N KP MRS + MAVER24
21.04.2018Zeměchy N   Kralupský kapr103
21.04.2018Miletín NJordánek35
21.04.2018Lanškroun Npouze 50 ze 11850
21.04.2018Zlosyň NRybářské závody26
21.04.2018Malá Skála NRybářské závody94
21.04.2018Velká Jesenice N   Rybářské závody39
21.04.2018Červený Kostelec Npouze 20 z ?20
21.04.2018Humpolec (Hadina) NCejnobraní jaro41
21.04.2018Polička NGunki cup přívlač279
21.04.2018Zájezdec NRybářské závody41
21.04.2018Kosova Hora NRybářské závody47
21.04.2018Třebechovice pod Orebem NRybářské závody69
21.04.2018Karviná Nmemoriál bratří Wraniků28
21.04.2018Kamenné Žehrovice N Přebor Čech feeder43
21.04.2018Kolešov u Rakovníka NDejvil Cup 238
21.04.2018Ostrava začátečníci NPohár Svinovských tůní10
21.04.2018Ostrava dívky NPohár Svinovských tůní7
21.04.2018Ostrava dorost NPohár Svinovských tůní13
21.04.2018Ostrava mládež NPohár Svinovských tůní29
21.04.2018Rožmitál pod Třemšínem NRybářské závody47
21.04.2018Vlíněves N MONFISH Junior BOAT CUP Jezerní lodní závod21
19.04.2018Ostrata NCarp Cup Ostrata IV. 201812
15.04.2018Plzeň dorost NPlzeňský plaváček15
15.04.2018Plzeň mládež NPlzeňský plaváček20
15.04.2018Mokrovousy N   Mokrovouský kapřík 155
15.04.2018Vítězná u Kocléřova N1. Kolo O putovní pohár KS-Fish 201833
14.04.2018Myslín NRybářské závody45
14.04.2018Horní Lipka NMemoriál ing.Michala Konče30
14.04.2018Přílepy NVIII. Memoriál Jaroslava Blechy52
14.04.2018Česká Třebová NCejnobití27
14.04.2018Skuteč Nmuška, vláčka83
14.04.2018Krašovice NRybářské závody87
14.04.2018Dřenice NZávody dvojic20
14.04.2018Domanín N 1. Kolo II. Ligy LRU Feeder39
14.04.2018Nová Ves N   Rybářské závody20
13.04.2018Polička muži N XXIV. Mistrovství České republiky v muškaření40
13.04.2018Polička ženy N XXIV. Mistrovství České republiky v muškaření9
12.04.2018Veselá N přebor ČRS SÚS na položenou16
08.04.2018Mokrovousy N   Mokrovouský siven18
08.04.2018Velký Přelov N   Odlov cejna57
08.04.2018Plzeň Nplavaná U Jána30
07.04.2018Jestřabice NPřívlačové závody Redbass Cup87
07.04.2018Pasohlávky N Mušovský pohár48
07.04.2018Polouvsí NDaiwa Cup48
07.04.2018Chranišov NRybářské závody33
07.04.2018Vrbová Lhota N   Rybářské závody55
07.04.2018Dřenice N   Vesnická liga6
02.04.2018Vestec Nouzín NRybářské závody24
01.04.2018Smilovice NSmilovická vláčka7
01.04.2018Smilovice NSmilovická vláčka14
31.03.2018Čelákovice N   Grádo75
31.03.2018Křesetice N   Jarní rybářské závody53
31.03.2018Telce N   o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny54
31.03.2018Polička NCrazy Fish Trout Area Cup199
31.03.2018Čelákovice mládež N   pouze 10 z ?10
31.03.2018Dymokury N   Rybářské závody68
31.03.2018Vítězná u Kocléřova NDolovná23
30.03.2018Štěchovice NPRSOCup 2018 – přívlačový závod z lodí18
30.03.2018Vodňany NJihočeská zimní liga 3.kolo feeder20
30.03.2018Lázně Bohdaneč N   Běloba Cup jaro 201849
30.03.2018Jestřabice N Jarní muškařský maratón50
30.03.2018Starý Kolín N   Rybářské závody156
25.03.2018Hulvácké Benáky NJarní rybářské závody53
24.03.2018Markovice N   Jarní rybářské závody42
24.03.2018Karviná NPořadatelem zveřejněno pouze 30 ze 4730
17.03.2018České Vrbné NJihočeská zimní liga 2.kolo feeder17
17.03.2018Dřenice N   Dřenický duhák34
04.03.2018Kobylníky NZávody na dírkách37
03.03.2018Otovice NFernet Cup14
10.02.2018Otovice NFernet Cup21
20.01.2018Sedlčánky N   Kabátova zimní liga 2.kolo24
07.01.2018Sendražice N   Zahjovací závody sezony 201832

 

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.