Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 2286 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 18 9 1 0 1 0 0 1 1 0 0
2 Záhora Petr Bílina 24 5 1 0 0 2 2 1 0 1 0
3 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 29 4 3 5 3 2 1 0 0 1 0
4 Machatý David  Jaroměř 21 4 3 1 1 1 2 1 0 0 2
5 Dostál Matouš  Králíky 15 3 2 2 2 2 0 0 0 0 1
6 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 7 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
7 Smítka Radek  Bolina 15 3 1 1 1 0 1 1 0 1 0
8 Nauš Vladislav Blížejov 16 3 1 0 1 2 0 0 1 2 1
9 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 10 3 0 1 0 1 0 0 0 1 1
10 Šnicer Petr Blšany 13 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1
11 Syrůček Stanislav  Dražkovice 26 2 4 0 0 1 0 1 0 1 0
12 Žemlička Radek Slatiňany 10 2 4 0 0 1 0 0 0 1 0
13 Provazník Jiří Dřenice 12 2 4 0 0 1 0 0 0 0 0
14 Provazník Michal Dřenice 15 2 4 0 0 0 1 0 2 0 1
15 Vágenknecht Jiří  Pardubice 25 2 3 4 4 0 1 0 0 0 0
16 Trnka Aleš  Třesovice 22 2 3 2 3 1 0 2 3 0 0
17 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 18 2 3 2 0 0 0 0 0 0 0
18 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 11 2 2 2 1 0 1 1 0 0 0
19 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 16 2 2 0 0 1 1 1 0 0 1
20 Chvála Petr  Sezemice 29 2 1 3 2 1 1 2 1 0 1
21 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 17 2 1 0 0 1 1 1 0 1 0
22 Vodičková Kateřina  Příbram 11 2 0 4 0 0 0 0 1 0 1
23 Perout Josef Perštejn 20 2 0 2 2 0 1 1 1 1 0
24 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 10 2 0 2 0 1 0 0 0 0 0
25 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 6 2 0 1 1 1 0 0 1 0 0
26 Bárta Jakub Přeštice 5 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
27 Charvát Lukáš  Černčice 21 2 0 1 0 1 1 0 1 1 0
28 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 12 2 0 0 1 2 0 1 0 1 0
29 Beneš Zdeněk Peruc 10 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
30 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 6 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
30 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 9 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
32 Pavlovič Petr Přestavlky 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Sosnowski Lukasz Bogatynia 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Münzer Josef Nové Sedlo 20 1 3 1 0 1 0 0 1 1 2
35 Doležán Vladimír  Chotěboř 25 1 3 0 1 0 1 0 0 2 0
36 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 5 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Novák Vratislav Police nad Metují 10 1 2 2 1 0 0 0 1 1 0
38 Tobolka Daniel  Nechanice 8 1 2 2 0 0 1 1 0 0 0
39 Chvála Jan  Sezemice 29 1 2 1 3 2 3 0 1 0 0
40 Zeman Luboš  Semily 19 1 2 1 2 0 1 1 1 1 1
41 Vašíček Zdeněk  Opočno 13 1 2 1 1 0 1 0 1 1 0
42 Vican Marek Přeštice 10 1 2 1 0 0 1 0 0 0 0
43 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 13 1 2 1 0 0 0 2 1 0 0
44 Halíř Lukáš Osek 10 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0
45 Havlíček Stanislav  Mělník 17 1 2 0 1 1 1 2 1 0 1
46 Kupka Tomáš  Hradec Králové 10 1 2 0 0 0 1 0 1 0 1
47 Kopa Stanislav  Moravičany 13 1 2 0 0 0 0 1 1 2 1
48 Motal Jakub Dřenice 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Hampejs David Bílina 8 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
50 Mackura Zdeněk Pernink 19 1 1 1 3 1 0 0 0 0 1
51 Hlaváček Aleš Ostřešany 5 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
52 Vican Roman Přeštice 16 1 1 1 1 2 1 0 2 0 1
53 Váňa Tomáš  Zlosyň 14 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0
54 Šinták Marek  Hradec Králové 9 1 1 1 0 0 1 0 0 2 0
55 Hložek František Bílina 19 1 1 1 0 0 1 0 0 0 1
56 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 11 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1
57 Semonský Jaroslav Nemošice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
57 Malý Stanislav Pardubice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
59 Šťastný Zdeněk Pardubice 6 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0
60 Konfršt Lukáš Pardubice 8 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0
61 Bareš Vladimír  Slepotice 18 1 1 0 1 0 0 0 3 2 1
62 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
62 Ledvinka Petr Ostřešany 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
64 Brodský Michal  Hradec Králové 14 1 1 0 0 4 0 2 1 1 1
65 Říčař David  Zdelov 11 1 1 0 0 2 0 1 0 1 0
66 Slavík Alexej  Vilémov 18 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0
67 Ševčík Petr Louny 16 1 1 0 0 1 0 2 0 1 0
68 Bárta Martin Přeštice 6 1 1 0 0 1 0 2 0 0 0
69 Wachtl Hynek 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
70 Sütto Petr Ostrov 5 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
71 Nekola Lukáš Hněvkovice 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
72 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 17 1 1 0 0 0 0 2 0 0 0
73 Harant Antonín Plzeň 15 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
74 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Samlík Libor 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Kepáková Veronika Poruba 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Říha Jan Bakov nad Jizerou 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Martinů Jaroslav Polička 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Krajňák Ivan Mikulovice 6 1 0 3 1 1 0 0 0 0 0
81 Vlček Petr  Častolovice 26 1 0 3 1 0 2 0 3 0 1
82 Taichner Radek  Mikulovice 19 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0
83 Seidl Jan Zbiroh 12 1 0 2 1 1 0 1 2 0 0
84 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 7 1 0 2 0 1 2 0 0 0 0
85 Bártík Miloslav Plzeň 17 1 0 2 0 1 1 1 1 0 0
86 Riesner Petr Police nad Metují 5 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0
87 Ficner Jiří Lanškroun 5 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0
88 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 14 1 0 1 1 1 1 1 2 0 0
89 Dědík Vladimír  Bašť 14 1 0 1 1 1 0 0 0 2 0
90 Cablk Jan Pravonín 8 1 0 1 1 0 0 1 0 0 1
91 Havlíček Josef Ostřešany 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
91 Jaroš Zdeněk Hostinné 4 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
93 Teplý Radek Mikulovice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
93 Roček Jakub Drozdice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
95 Bertok Milan  Dublovice 12 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
96 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 6 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0
97 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 6 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0
98 Svárovský David Humpolec 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
99 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
99 Šmůla David Dobřany 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
101 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 25 1 0 1 0 0 1 0 1 1 1
102 Novotný Jiří  Zámrsk 15 1 0 1 0 0 0 2 0 0 1
103 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 5 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1
104 Pánek Vít  Sezemice 11 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
105 Rambousek Stanislav  Třebíč 9 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
106 Malý Josef Medlešice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
107 Jiřík Miroslav 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Horák Jaromír Albrechtice nad Orlicí 10 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Bejr Matouš Mnichovo Hradiště 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Borovka Luboš Vodňany 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Bidmon Pavel Korouhev 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Hanzal Ondřej Želetava 9 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Lokaj Jakub Loket 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Jungwirt Vojtěch Strakonice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Pešek Jan Chrudim 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
107 Pavka Martin Znojmo 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Jinoch Roman Ostřešany 5 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
118 Pekárek Stanislav Louny 12 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0
119 Honc Josef Rumburk 13 1 0 0 2 1 0 2 0 0 0
120 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 10 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0
121 Soukup Michal Plzeň 9 1 0 0 1 1 2 0 0 1 0
122 Řípa Aleš Heřmanův Městec 8 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0
123 Kertész Julius  Moravské Budějovice 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
124 Košina Pavel Domanín 8 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0
125 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
125 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
125 Papoušek Ivan Hostim 4 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
128 Švanda Radek Česká Skalice 6 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
129 Hyxa Jakub Medlešice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
130 Maršík Jan  Pelhřimov 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
131 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Štěrba Petr  Sezemice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Vojta Jan Protivín 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Petružálková Anet  Plotiště nad Labem 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Rudolf Jaroslav Vrdy 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
137 Fencl Petr Kolín 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
138 Lochman Pavel Zdelov 8 1 0 0 0 1 2 0 0 1 0
139 Stuchlík Jiří  Nová Paka 12 1 0 0 0 1 1 2 0 1 0
140 Mergl Jakub ml. Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
141 Kopecký David Nasavrky 4 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
142 Šupol Petr Libišany 11 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
143 Tobolka Milan Nechanice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
144 Mičič Bogdan Citonice 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Skalický Miroslav Milín 8 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Tőkőly Martin st. Havířov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Kvapil Pavel Citonice 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Netolický Lukáš Skuteč 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
144 Malec Miloš Velký Šenov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
150 Miškolci Tomáš ml. Lanškroun 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
150 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
150 Poláček Petr st. Příbram 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
150 Motl František Bečov 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
150 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
150 Matulka Matyáš  Jihlava 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
156 Macháně Radek Krčín 5 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
157 Kolář Vítek Kozlov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
157 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
157 Skalický Jakub Milín 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
157 Olbrich Petr Bechov 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
161 Douda Jan Chrast u Chrudimi 12 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
162 Beneš Karel Bílina 14 1 0 0 0 0 0 0 1 1 1
163 Tůma Jakub Rousínov 7 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
164 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 11 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
165 Noskovič Jakub Strakonice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
165 Doubrava Jaroslav Budkovice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
165 Pěchouček Jiří Rakovník 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
168 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
168 Šimůnková Markéta Košťálov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
168 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
168 Makeš Lukáš Lukavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
168 Harant Miroslav Plzeň 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
168 Fejt Petr st. Polička 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
168 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
168 Váňa Michal Vepřek 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
176 Prokeš Milan Libochovice 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
176 Hruška Jiří Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
176 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
176 Slavík Tomáš  Humpolec 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
176 Sitta Bohuslav Taneček 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
176 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
176 Novotný Petr Přerov nad Labem 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
183 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Souček Martin Veselí nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Valečko René 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Malý Jiří ml. Korouhev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Topič Lubomír Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Brož Ondřej Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kvapil Miroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Janeček Jakub Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kazatel Petr Znojmo 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Dvorský Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Jiránek Benjamin Líšný 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kratochvíl Martin Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Lévai Jan st. Karlovy Vary 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Nohejl Karel st. Trutnov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Nosek Šimon Vrchovina 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Budský Viktor Čelákovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Krutský Milan Výžerky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Flanderka Aleš Pašinka 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Horáček Josef 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Bařina Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Štalmachová Beáta 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kot Hynek Zdislavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Jukl Ivan Nemošice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Wachtl Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Brádler Pavel Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Cihlář Jakub Planá nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Blecha Miroslav České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Ledvinka Martin Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Hadžala Jan Odolena Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Záruba Rudolf Divišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Nožička Radek Jíkev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Vískot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Pojar Radek Točník 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Holec Petr Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kianičková Jitka Peruc 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Hodík Miroslav Sedlčany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Číž Luboš Jindřichův Hradec 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Figura Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Luňák František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Hájek Ondřej Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Hamák Tobiáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Slavík Matěj Choceň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Nass Adam Pňovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Šimánek Jakub Rouštany 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Jón Richard Chlum 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Syrový František Vápensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Richter Pavel Plzeň 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Zelenka Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Carda Radek Opočno 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kneř Vladimír Malá Skála 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Pechmann Václav Stříbro 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Soural Aleš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kroča Jiří Tovačov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Georgiev Boris 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Szczotok Janek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Rostaš Arpád 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Jarešová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Morávka David Staňkov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kusý Luboš Skuteč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Vokáč Štěpán 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kabát Petr Smilovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Bošek Stanislav Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Tichý Rudolf Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Chlumský Adam 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Gajda Viktor Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Trešl Milan Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Leitl Miroslav Holýšov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Šťastný Roman Brandýs nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Foltýn Martin 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Iveth Miroslav Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Vaňous Radek Česká Třebová 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Velková Anna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kettner Štěpán Provodín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Pacovský Albert 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Brádler Petr Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Šafařík Petr Pohřebačka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Lužný František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Škorpík Daniel Písečné 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Hruška Václav st. Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Vejvančický Matěj Nepomuk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Hloch Matyáš Kelč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Kumprecht Zdeněk Nové Město nad Metují 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Žemlička Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Porazík Jakub Kolešov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Drábek Jaroslav ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
304 Musílek Petr  Chotěboř 14 0 4 1 0 2 0 0 0 0 0
305 Jirásek Petr  Chotěboř 16 0 4 0 2 0 1 1 0 1 1
306 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 20 0 3 1 1 1 1 0 1 0 1
307 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
307 Hofman David Hrochův Týnec 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
309 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 9 0 2 0 1 2 1 0 0 0 0
310 John Miroslav Roudnice nad Labem 13 0 2 0 0 2 0 1 0 2 0
311 Tatíček Jiří Lukavice 8 0 2 0 0 2 0 0 1 1 1
312 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 9 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0
313 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 6 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
314 Moravec Pavel Čejov 7 0 2 0 0 0 0 0 0 1 2
315 Beroušek Petr Plzeň 7 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1
316 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
316 Řehoř Michal Zákupy 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
318 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 20 0 1 4 1 1 0 2 1 1 0
319 Nováková Eva Police nad Metují 10 0 1 2 0 2 0 0 1 0 1
320 Vávra Luboš Lanškroun 6 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
321 Pánek Petr Rakovník 17 0 1 1 2 0 2 1 0 2 1
322 Dydňanský Roman  Vrbno 21 0 1 1 2 0 1 0 1 1 1
323 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 12 0 1 1 1 0 1 2 0 0 0
324 Vrabec Jiří Plzeň 11 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
325 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 5 0 1 1 0 0 1 0 0 1 0
326 Jirsa Jiří Chmeliště 9 0 1 1 0 0 0 0 1 2 1
327 Sobotka Josef Perštejn 14 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
328 Görčöš Ivan Slovensko 3 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
329 Krobot Jiří  Dolní Čermná 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1
330 Blaščík Petr Staré Jesenčany 9 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
330 Horák Pavel Žiželice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
330 Truhlářová Daniela Vlašim 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
330 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
330 Sládek Vladislav Nýrsko 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
330 Chýle Karel Ústí nad Labem 8 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
336 Řehák Václav  Police nad Metují 16 0 1 0 2 0 0 0 0 1 1
337 Kondras Přemysl  Pardubice 7 0 1 0 1 0 2 1 0 0 0
338 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 7 0 1 0 1 0 0 1 1 0 1
339 Hadač Pavel Horní Lipka 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
340 Kochan Pavel Karviná 4 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
341 Halviger Roman Nemošice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
341 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
341 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
341 Leško Jiří Oldřichov 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
341 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
346 Tošer Jaroslav  Ústrašín 20 0 1 0 0 2 0 2 2 1 0
347 Ficner Lukáš Lanškroun 6 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
348 Langr Štěpán Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
349 Doležán Nikola  Dačice 6 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
350 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 10 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
351 Kazda Jan Nýrsko 8 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0
352 Riedl Patrik  Humpolec 7 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
352 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
354 Vojíř Radek 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
354 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
354 Jány Zdeněk Český Krumlov 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
354 Riedl Filip  Humpolec 7 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
354 Hrachovina Miloš Mokré 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
354 Böhm Jan Vodňany 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
360 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 18 0 1 0 0 0 2 1 0 1 0
361 Půta Jiří Plzeň 21 0 1 0 0 0 1 1 1 1 1
362 Grégr Jiří ml. Šubrtov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
362 Otradovský Josef Lanškroun 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
362 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
362 Hofman Denis Nový Bor 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
362 Kolčava Tomáš Smolnice 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
367 Halamka Luboš 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
368 Vrba Tomáš  Svítkov 26 0 1 0 0 0 0 1 1 3 1
369 Klement Antonín Chranišov 20 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
370 Špitálský Václav st. Čelákovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
370 Machán Pavel Náchod 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
372 Hos Martin  Otín 9 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0
373 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 17 0 1 0 0 0 0 0 1 1 1
374 Chwastek Tomáš Sedlčany 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
374 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
374 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Hlaváček Michal Benešov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
378 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 8 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
378 Pospíšil Radek Brno 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
378 Fröhlich Libor Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
378 Riedl Michal Humpolec 6 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
378 Svoboda Jiří České Budějovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
383 Čížek Pavel Mariánské Lázně 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2
384 Chýle Oldřich st. Bílina 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
384 John Roman Opočno 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
384 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
387 Pohnán Jan Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Trenz Michal Citonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Prichoda Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Opiela Vladimír ml. Přeštice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Zahrádka Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Houška Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Sychra Vladimír Jenišovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Lingler Jonáš Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Polívka Miroslav Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Černoch Karel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Zmarzlák Filip 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Vlček Petr. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Klosse Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Haluza Petr Zbraslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Holubec Milan Ostrov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Šmejkal Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Svoboda Václav Zásadka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Voda Jiří Ujezd nad Lesy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Urban Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Valchař Petr Nejdek 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Míchal Jiří České Budějovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Charvát Martin Milčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Nosek Daniel Miletín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kostecký Kryštof Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Doležal David Vodňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Urban Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Plzák Karel Roudnice nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kolínko David Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Herman Lukáš Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Janata Matěj Košťálov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Trojan Jaroslav st. Radovesnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Klíma Ondřej 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kopčová Hana Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Špůr Jan Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Pecen Tomáš Rohoznice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kotovic Jiří ml. Zubří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Charvát David Slatiny 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Dvořák Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Michalka Maroš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kameš Jakub Čejov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kožarská Aneta Štětí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Skýpala Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Špicar Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Prázová Kamila Broumov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Pešek Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Procházka Ota Rudník 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Podhora David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Hanuš Pavel Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Petržílka Lukáš Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Špitálský Václav ml. Čelákovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Chaloupka Patrik ml. Janov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Hanko Jáchym Rakovník 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Mihalík Kamil 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kopr Josef Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Zajíc Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Ledvinka Aleš Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Buršík Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Plocek Jiří Mirovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Coufal Zdeněk Želetava 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Rožnovják Gustav Vsetín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Majevský Matěj Český Těšín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Sehnal Karel Hustopeče 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Mikulčická Lucie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Pojer Milan st. Nepomuk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kopal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Král Jaroslav Bohdaneč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Čihák Jan Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kotyk Michal Sadová 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Pětík Marek Libišany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kruml Roman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Rejzek Jakub Kněžmost 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Petr Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Mařák Zdeněk Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Malenický Jan Tábor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Růžička Martin Hodkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Mikulčický Dušan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Zelinka David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Fric Adam Rakovník 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Havel Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Záviška Zdeněk Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Děček Miloslav Sloveč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Orgoň Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Prokop Bohumil Planá nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Heřman František Milevsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Zemánková Johanka Frenštát pod Radhoštěm 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Sychrová Soňa Jenišovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Záruba Petr Blato 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Macháček Pavel Loučky 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Trnka Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Adámek Jakub Byšice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Jareš Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Nožička Martin Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Zastoupil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Doležal Ondřej Choceň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Sudík Miloslav Kochánky 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kameš Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Maršík Jakub Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Jílek Milan Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Hasal Jakub Chomutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Bušta Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Jeníkovský Jan Hokov 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Tököly Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Bernard Michal Milín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
387 Běle Václav Březnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
537 Juhoš Josef st. Rybitví 11 0 0 3 1 0 0 0 1 0 0
538 Klečák Miloslav Onomyšl 22 0 0 2 1 1 0 1 1 1 1
539 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 6 0 0 2 0 1 2 0 0 0 0
540 Gryč Jan  Přibyslav 11 0 0 2 0 1 1 0 1 0 0
541 Vencl František Mikulovice 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
542 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 6 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0
543 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
543 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 11 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
545 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 19 0 0 1 2 1 2 1 0 1 2
546 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 19 0 0 1 2 0 1 0 0 1 3
547 Porazík Václav Kolešov 16 0 0 1 1 2 0 1 0 1 0
548 Edl Milan Plzeň 12 0 0 1 1 0 1 0 1 0 1
549 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 23 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
550 Kadlec Tomáš Česká Skalice 6 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
551 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 12 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
551 Charwot Stanislav Čáslav 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
551 Krupka Jiří Telce 9 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
551 Musil Jiří Ostřešany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
551 Kočiš Andrej Rumburk 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
551 Březina Jaroslav Dobříkov 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
551 Bagar Šimon 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
551 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
551 Spíchal Jaroslav Moravská Třebová 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
560 Vágenknecht Adam Pardubice 4 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0
560 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 8 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0
562 Slavík Jakub Vilémov 7 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
563 Hraběta Václav Vlčice 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
563 Vorel Aleš Rakovník 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
563 Havránek Radek Čejov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
563 Novotná Pavlína  Zámrsk 16 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
563 Svoboda Radoslav Medlešice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
568 Sochor Rudolf Petrohrad 9 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
568 Kadlec František  Zlíč 19 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
570 Kočí Jaroslav Praha 7 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
570 Čipera Miroslav Bohutín 6 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
572 Jakl Josef Dvůr Králové nad Labem 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
572 Doležal Pavel Pardubice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
572 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 12 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
572 Kuneš Luboš Horní Bříza 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
572 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
577 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 10 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0
578 Krýsl Pavel Ledce 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
578 Hudeček František Chýšť 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
578 Novák Milan Pardubice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
578 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
578 Bartoš Tomáš Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
578 Růžička Josef Čeperka 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
584 Karásek Pavel 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
585 Kopřiva Josef Hříškov 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
585 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
585 Vágenknecht Dan Pardubice 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
585 Bartoš František Chotěšov 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
585 Semerád Vladislav Benešov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
585 Vajda Miroslav Jiříkov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
591 Chýle Petr Bílina 9 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
591 Tóth Jakub Velké Poříčí 6 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
593 Jaroš Marek Hostinné 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
593 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
593 Žák Luděk  Ostrava Poruba 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
593 Mach Václav Pernink 8 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
593 Bernatík Tomáš Bohumín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
593 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
599 Dvořák Oldřich  Mělčany 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 3
600 Rozum Pavel Třemošná 10 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
601 Synek Martin Choceň 12 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
601 Paulovič Marek Třeboň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
601 Půta Roman Plzeň 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
601 Horyna Tomáš Broumov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
601 Sochor Martin ml. Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
601 Slíž Václav Přeštice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
601 Müller Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
601 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
609 Křepínský Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Pásler Vlastimil  Spyta 15 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Hanák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Slavík Jaromír Humpolec 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Prokeš Jan Velká Bíteš 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Bartoň Aleš Katusice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Holý Zdeněk ml. Plzeň 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kühn Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Vojtíšek Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dvořák Dominik Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Bureš Jan Počátky 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Šilpoch Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Feix Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Boháč Josef Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Svoboda Jaroslav Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Misík Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Herman Pavel st. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Vicher Milan Plzeň 10 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Mácha Jakub Kvasiny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Malý Jiří st. Korouhev 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Sekanina Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Bečka Pavel Plevnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dreslerová Nikola Zábřeh 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Rác Jaroslav Mutějovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kusý Karel Choceň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Zítko Josef Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Valla Vladimír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Janeček Jan ml. Kvíčovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Navrkal Lukáš Plešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Vondráček Jan ml. Hlinsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Franče Pavel Křivoklát 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Toušek Stanislav st. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Jareš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Hornák David Havířov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Chalupský Petr Ledenice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Viglavský Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kolín Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Nohynek Tomáš st. Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Myslík Ondřej Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Rožnovský Josef Vrchlabí 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Koubek František Neratovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kovač Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Janďourek Jiří Kbelnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Klee Pavel Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Klečka Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dušek Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Klimecký Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Jurča Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Novák Filip Králíky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Blažek Václav Žďár nad Metují 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Šrámek Petr  Opočínek 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kerouš Ivan st. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Martinovský Jaroslav Stod 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Šitina Josef  Velká Jesenice 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dubský František Mirovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kačur Jan st. Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Klouček Jan ml. Branná 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Würz Dalibor Hořesedly 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kopic Milan Humpolec 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Marek Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Zumr Michal ml. Čelákovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Drmota Zdeněk Bělá pod Bezdězem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Herman Pavel ml. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Polkorab 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Čech Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Prokeš Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Peška Robin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Andrž Ladislav  Bolehošť 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Král Jaroslav ml. Kovanice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Beneš Adam Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Rysl Pavel Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dvořák Jan Louny 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Šimák František Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Rezek Petr Říčany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Ovsík Josef Březnice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Havel Ondřej Pavlovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Vrbický Michal Hradec Králové 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Hajný Šimon Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Svatoš Petr Frymburk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Leitlová Ivana Holýšov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Hrabáň Radek Čáslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Černohlávek Martin Barchov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dědek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Spáčilová Rozálie 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Sedlák Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Bednář Aleš Malé Svatoňovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Říčař Zdeněk Kocléřov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Gargulák Karol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Pavlát Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Havlinger Roman Ostřešany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Šimík David 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Konopásek Richard Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Hloch Karel Prostějov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Bednář Zdeněk Nahořany 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kopal Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Jakubec Jiří ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kopecký Petr Máslojedy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Beck Milan Prachatice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Capůrka Aleš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Heidenreich Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Hyksa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Bříza Filip Jiřice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Jůn Jan Veselí nad Lužnicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Ivaniš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Pouzar Josef Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Ernst Tadeáš České Velenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Čondl Karel Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Hoffmann Jan Bystřice pod Hostýnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Pinko Tomáš Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Sikora Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Šebesta Miloš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Langer Daniel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Bečka Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Vágenknecht Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
609 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
780 Průša Vladimír Želetava 6 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0
781 Peterka Jaroslav Česká Lípa 7 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0
782 Komárek Martin Havlíčkův Brod 7 0 0 0 2 1 0 1 0 1 0
783 Sochor Václav Přeštice 12 0 0 0 2 1 0 1 0 0 0
784 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 14 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0
785 Koudela Květoslav st. Louny 8 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
786 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 2 0 0 0 0 1 0
787 Bardon Vít 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
787 Škoda Matyáš Velké Poříčí 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
787 Olbrich Jakub Bechov 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
790 Štěpánek Ladislav Medlešice 6 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0
791 Škoda František Pacov 7 0 0 0 1 2 1 0 0 1 0
792 Dyntera Aleš Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
792 Dyntera Jakub Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
794 Jakubík Stanislav Hradec Králové 4 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
795 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 10 0 0 0 1 1 0 1 1 0 1
796 Mokrá Jana  Najdek 10 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0
797 Pfeifer Filip Dvůr Králové nad Labem 3 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
798 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 7 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
799 Staněk Václav  Hradec Králové 15 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Lopata David 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
799 Nass Julius Pňovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
804 Hošek Stanislav Pacov 5 0 0 0 1 0 2 0 0 0 1
805 Dohnal David Chrudim 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
806 Bultas Petr Přeštice 6 0 0 0 1 0 1 1 1 0 0
807 Tůma Jiří Rousínov 12 0 0 0 1 0 1 1 0 0 1
808 Hencel Jiří  Police nad Metují 19 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
809 Chválová Lubica  Sezemice 13 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2
810 Havrila Michal st.  Jaroměř 21 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
811 Vokáč Šimon Mladá Boleslav 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
811 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
811 Štastný Lukáš 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
811 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 8 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
811 Kecer Eduard Tachov 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
816 Holčák Radek Barrandov 4 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0
817 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
818 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
818 Pánková Aneta Rakovník 8 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
818 Novotná Jaroslava  Zámrsk 10 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
818 Výborný Jiří Teplá 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
822 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
823 Kotlář Jindřich Ostrava 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
823 Dičko David Klášterec nad Ohří 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
823 Ngoxuan Robin Blížkovice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
823 Novotný Petr  Zámrsk 11 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
823 Pšeničný Pavel Opočno 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
828 Liščák Jan Lubná 7 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
828 Šilhavý Stanislav Třemošná 14 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
830 Častulík Luděk Moravská Třebová 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
830 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
832 Šmíd Jan Kolešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
832 Vladyková Eliška Bohumín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
832 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
835 Nachlingerová Aneta Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Tinhofer Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Vojtíšek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kříž Josef Jindřichův Hradec 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Švec Jakub Zhořec 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Velebný Pavel Praha 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Matějka Jindřich Strakonice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Košťálek Michal Oplany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 okeš Daniel Mikulovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Dedera Tomáš Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hiner Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Mašlonka Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Sedlář Ivan Borová 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hurník Čeněk Mariánské Hory 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Pecka Zdeněk Hošťalovice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Filko Jan Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hnulík Svatopluk Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Janeček Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kropáček Lukáš Dřínov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Buchta Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Vacek Petr Zábědov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Witschel Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Čech Jaroslav Plzeň 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Lebedinská Nicol 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Moravčík Samuel Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Andrašovský Michal Urbanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Emmins Jarmila Horní Lipka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Doležal Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Zvoníček Jiří Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Prokeš Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Jakoubek Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kalčík Vlastimil Srby 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Patrnčiak Dušan Nové Mesto nad Váhom 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Motejzlík Petr 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hrazdíra Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Źán Sebastien Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Chaloupka Daniel Čakovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Bogdanský Antonín Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Musil Milan st. Keřkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Barda Jan Milevsko 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Špitálská Aneta Čelákovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Orolín Lukáš Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Němečková Julie 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Řeháčková Andrea Dymokury 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Králík Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Wenzel Roman Loučky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Čáha František 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Černý Stanislav Moravské Budějovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Neumann Zdeněk Domanín 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Fišer Petr Litomyšl 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Mišun Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Musílek Jiří Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Čejka Petr Čermná nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Mareš Jan ml. Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kolář Jakub 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hlásenský Miroslav Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Gavlas Jiří ml. Dolní Bukovsko 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Klimek Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Růžička Martin Kadaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Picek Jaroslav st. Rakovník 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kubát Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Čondl Karel ml. Milín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hruška Bohumil st. Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Straka David Český Těšín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Buksa Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Šedý Marek 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Novák Martin. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Sedláčková Hana Velký Šenov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Veselý Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Jírovec Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Pelinka Marek Choceň 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kozák Roman Soutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Košťák Alexandr Jablonec nad Jizerou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Prokeš Roman Velká Bíteš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Dobiáš Ladislav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Louda Václav Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Zemjanek Patrik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Šulc Petr Tuněchody 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Valach Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Strejček Zdeněk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Eret Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Vohanka Marian 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hejda Filip Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Bičík Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Pýcha Hynek Rakovník 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Václavíková Emma 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Havlíček Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Havlová Eliška Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kořán Jindřich 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kubešová Denisa  Bolina 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Šimek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Babor Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Rys Jaroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Malý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Holý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Halabrin Dušan Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Malenovský David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hanuš Vladimír 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Prchal Adam Horšovský Týn 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Müller Tomáš Telecí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Pecha František 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Vávra Michal 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Němec Bohuslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kubík David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Adam Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Gronych Štěpán 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Tonar Petr Čistá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Potužák Karel Luby u Chebu 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Valenta Zdeněk Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Horáček Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Pavelka Petr Rumburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Valda Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Lipka Jiří Perštejn 14 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Neumann Martin Nasavrky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Myška Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Krejčí Miroslav Štětí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Rajzíková Anna 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kletečka Pavel Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Stonawski Rudolf Praha 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Fidler František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hartman Jiří Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Živný David Poruba 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Prokeš Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Novák Daniel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Angelov Jan Březovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Jurášová Ema Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Richter Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Svatoň Radek 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Blažek Jiří Odolena Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Lettko Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Mrázek Karel Mirovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Šmejda Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Docke Holm SRN 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Doležal Jaroslav Vodňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Sofron Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Havrila Michal ml.  Jaroměř 15 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Suchý Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Svoboda Miloš Panenský Týnec 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hrtáň Ivo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Dubský Michal 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Jakubík Adam Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Pletka Jan Březnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Havlinger Roman Nemošice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Pácal Antonín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hubka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Stoszková Valerie 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Tichý Jan Veltruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Chwastek Vladimír Sedlčany 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Sofron Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Cetkovská Anna Česká Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Böhm Aleš Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Pagačová Pavlína st. Mladá Boleslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Vacek Josef Nepomuk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Hradečná Amálie Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Bělohubý Robert Dříteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Studeník Vladimír Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
835 Čermák Jaroslav Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1022 Černý Václav Plzeň 8 0 0 0 0 3 0 0 1 0 0
1023 Franěk Robert  Trutnov 12 0 0 0 0 2 2 1 1 0 0
1024 Urban David Opatovice nad Labem 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
1024 Kalina Pavel Telce 6 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
1026 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1
1027 Vorlíček Karel Chřibská 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
1027 Satorie Josef Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
1027 Kropáček Tomáš ml. Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
1027 Satorie Jan Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
1031 Prach Adam Merklín 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 1
1032 Doležalová Monika Pardubice 5 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
1033 Vojtěch Václav  Mlázovice 16 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
1034 Kopecký Petr Voleč 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
1034 Čížek Zdeněk Libochovice 5 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
1036 Hladík Tomáš  Dobruška 7 0 0 0 0 1 1 0 0 0 2
1037 Novotná Lenka  Zámrsk 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1037 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1037 Skřivánek Milan Plesná 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1037 Novák Jiří Medlešice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
1041 Gančarčík Karel  Pardubice 22 0 0 0 0 1 0 1 1 1 0
1042 Majoroš Vojtěch Karlovy Vary 4 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
1043 Čermák Martin ml. Stěžov 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1043 Klein Jiří Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1045 Šotkovský David Starý Kolín 12 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
1046 Štork Dominik Ivančice 2 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
1046 Paštika Miloš Opočno 7 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
1048 Smihrodský Stanislav Tachov 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1048 Mareš Vladimír Praha 12 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1048 Novák Jan Červené Pečky 4 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1048 Wimmer Jan Teplice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1052 Zeman Vojtěch st. Hostivice 13 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1053 Tóth Petr Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kavoň Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Šolc František 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Klapal Kamil Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kudrna Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Darebný Daniel Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Oumara Martin Pelhřimov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Lipert František Bechyně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Stehlík Jaroslav ml. Fryšava pod Žákovou horou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Vídeňský Zdeněk Lhotice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Vágner Václav Choceň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kapec Lukáš Leština 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Halač Juraj Slovensko 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Zvoníček Radim Kamenice nad Lipou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kučera Tadeáš Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Ráchelová Eva 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Janota Jaromír Březnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Nerad Vojtěch Soutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Dvořák Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Vladyka Martin Kácov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Binová Marie Havířov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Tůma Marek Hořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Jakubec Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Cetkovská Michaela Česká Třebová 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Duraj Filip Nepomuk 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Koleň Michal Blatná 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Vyskočil Karel Staré Sedliště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Čaněk Antonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Weiss Branislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Tošner Jaroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Vojíř Josef 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Orel Vojtěch Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Fictum David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Hronek Karel Luby u Chebu 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Neugebauer Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Hošek Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Snášel Radek Černá Hora 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Klášterka Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Zgarba Adam 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Poslušný Josef Lípa nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Šimek Pavel Horní Brusnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Mrázek Zdeněk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Dlouhá Adéla 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Závěta Miroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Lelek Miroslav Neratovice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Prejza František 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Mlčák Luboš Domanín 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pácl František Ústí nad Orlicí 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Řeháček Adam Vrchovina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Šic Pavel 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Faltová Nikola 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Piekar Vladislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Horníčková Eliška Červená Voda 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Borovička Pavel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Ovsíková Tereza Březnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Weigend Aleš Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kopecký Karel ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pirkl Filip Police nad Metují 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Brýl Šimon 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Halva Daniel Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Strnad Lukáš Praha 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Jáchymek Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Růžičková Nela Morašice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Smorada Marek Slovensko 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 11 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Raniak Martin Třešť 9 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Krausová Simona Stříbro 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kalčík Matěj  Plzeň 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Průša Roman Vlašim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Matej Jiří Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Urbanová Denisa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Dyntr Jakub Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Bidmon Karel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pösl Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Svatoň Petr Jaroměř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pavelka Tomáš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Strakoš Josef 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Šedivý Vojtěch ml. Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Špánek Milan Žleby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Bureš Matyáš Herálec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Nešpor Ladislav Třešť 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Štefanica Josef Tehov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Jurasová Natálie Bohumín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pacholátko Richard Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Smejkal Adam Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Jančík Jiří D. Libina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Hasal Aleš Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kučera Jan ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Hlaváček Jakub Loučky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Sixta Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Karas Lukáš Jaroměř 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kosmel Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Havlíček Petr Kutná Hora 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Brendl Patrik Lanškroun 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Dostál Vít Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Káda Antonín Skuhrov nad Bělou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pechan Pavel Velká Chuchle 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Glencner Marek Sruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Jamniška Pavel Kladruby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Ouhrabka Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Řádek Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Klívar Patrik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Valínová Michaela 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Sochorová Hana Petrohrad 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pařízek Luboš Uhlířské Janovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Drábek Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Grendziok Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kurtin Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Jíra Zdeněk Lubno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Půža Miroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Gér Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Vondra Aleš Lučice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Brůna Jan Rumburk 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kodada David ml. Soběslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Novák Radim Ostrava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Novák Petr Chranišov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Košař Tomáš Osek 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kabelka Jan Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Bednář Josef Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Svatek Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Juříček Pavel Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Magdolen Patrik ml. Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kuklová Dana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Šoustarová Karolína Lísek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kašpar Richard Náchod 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Šrámek Patrik  Opočínek 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Bednářová Šárka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Klouček Jan st. Branná 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Šrom Aleš Skuhrov nad Bělou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Hájek Lubomír Lanškroun 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Zemánek Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Koubek Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Houdek Petr Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kovář Michal Třešť 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Holák Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Bureš Petr Trutnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pavlát Václav 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kadlec Vratislav Benátky nad Jizerou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Maršík Jan Záluží 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Klich Václav Rakovník 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Jandečková Kristína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Kolář Michal Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Chvátal Jakub 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Vilček Matěj 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Pažout Ondřej Dolní Ředice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1053 Frydrych Jakub 2 0