Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 71 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 2932 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 31 10 4 0 1 1 1 1 2 0 1
2 Machatý David  Jaroměř 33 6 3 3 3 3 2 1 1 0 2
3 Záhora Petr Bílina 36 5 2 0 0 2 2 1 1 2 1
4 Vágenknecht Jiří  Pardubice 40 4 5 5 6 1 1 1 1 0 0
5 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 36 4 3 5 4 4 2 1 0 1 0
6 Trnka Aleš  Třesovice 32 4 3 2 4 1 0 3 5 0 0
7 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 17 4 0 2 0 1 0 0 0 1 1
8 Provazník Michal Dřenice 22 3 5 0 0 2 1 0 4 0 1
9 Provazník Jiří Dřenice 18 3 5 0 0 1 0 0 0 0 0
10 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 29 3 4 2 1 1 3 2 1 0 1
11 Chvála Petr  Sezemice 46 3 3 4 3 2 1 2 3 1 1
12 Dostál Matouš  Králíky 24 3 3 3 3 4 0 1 0 0 1
13 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 23 3 3 3 0 1 0 0 0 0 0
14 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 14 3 2 2 1 1 1 1 0 1 0
15 Vašíček Zdeněk  Opočno 22 3 2 2 1 1 1 0 1 1 0
16 Nauš Vladislav Blížejov 26 3 2 1 1 2 0 0 1 2 1
17 Smítka Radek  Bolina 20 3 2 1 1 1 1 1 0 1 0
18 Halíř Lukáš Osek 18 3 2 1 1 1 0 2 0 0 0
19 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 7 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
20 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 31 3 1 0 1 1 0 2 1 0 1
21 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 12 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0
22 Charvát Lukáš  Černčice 32 3 0 2 1 1 2 0 2 1 0
23 Edl Milan Plzeň 19 3 0 2 1 0 2 0 1 0 1
24 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 9 3 0 1 1 1 2 0 1 0 0
25 Šnicer Petr Blšany 15 3 0 1 1 1 1 0 0 0 1
26 Syrůček Stanislav  Dražkovice 42 2 7 0 0 1 1 1 1 1 0
27 Žemlička Radek Slatiňany 13 2 4 0 0 1 1 0 0 1 0
28 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 9 2 4 0 0 0 1 0 0 0 0
29 Zeman Luboš  Semily 32 2 3 2 3 1 4 1 2 1 1
30 Moravec Pavel Čejov 14 2 3 0 0 0 0 0 1 1 3
31 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 32 2 2 5 1 2 0 3 1 2 1
32 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 30 2 2 3 1 1 1 2 1 1 0
33 Kupka Tomáš  Hradec Králové 18 2 2 3 0 0 1 0 1 0 1
34 Hampejs David Bílina 13 2 1 2 0 0 0 0 0 0 1
35 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 15 2 1 1 1 1 0 1 1 0 0
36 Maršík Jan  Pelhřimov 6 2 1 1 1 0 0 0 0 0 1
37 Sütto Petr Ostrov 10 2 1 1 0 0 1 0 1 2 0
38 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 16 2 1 0 1 2 0 0 0 0 0
39 Bareš Vladimír  Slepotice 30 2 1 0 1 1 0 0 3 3 1
40 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 7 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
41 Brodský Michal  Hradec Králové 23 2 1 0 0 4 0 3 1 1 1
42 Harant Antonín Plzeň 19 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0
42 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 12 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0
44 Skalický Jakub Milín 7 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Vlček Petr  Častolovice 37 2 0 4 2 0 2 0 3 0 2
46 Vodičková Kateřina  Příbram 12 2 0 4 0 0 0 0 1 0 1
47 Perout Josef Perštejn 28 2 0 2 2 0 2 1 1 1 0
48 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 17 2 0 2 1 1 0 1 0 2 0
49 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 21 2 0 1 1 2 0 1 1 1 2
50 Řípa Aleš Heřmanův Městec 16 2 0 1 1 1 0 1 0 0 0
51 Jaroš Zdeněk Hostinné 8 2 0 1 1 0 0 2 0 0 0
52 Bárta Jakub Přeštice 6 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
53 Skalický Miroslav Milín 12 2 0 1 0 2 0 0 0 0 0
54 Vojta Jan Protivín 4 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
55 Beneš Zdeněk Peruc 17 2 0 0 0 1 0 1 1 0 0
56 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 5 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1
57 Harant Miroslav Plzeň 6 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0
58 Pavlík František Březnice 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
58 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 9 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
60 Kabát Petr Smilovice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Slavík Matěj Choceň 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Nass Adam Pňovice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Čepelák Tomáš Chlumec nad Cidlinou 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Sosnowski Lukasz Bogatynia 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Pavlovič Petr Přestavlky 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Musílek Petr  Chotěboř 24 1 4 2 1 2 0 0 0 0 0
67 Münzer Josef Nové Sedlo 29 1 3 3 0 2 2 0 1 2 3
68 Novák Vratislav Police nad Metují 15 1 3 2 3 0 0 0 1 1 0
69 Tobolka Daniel  Nechanice 11 1 3 2 0 0 2 1 0 1 0
70 Vican Roman Přeštice 24 1 3 1 1 4 1 1 2 0 1
71 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 25 1 3 1 1 1 2 0 1 0 2
72 Vican Marek Přeštice 16 1 3 1 0 0 1 1 1 0 1
73 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 15 1 3 1 0 0 0 2 1 0 0
74 Doležán Vladimír  Chotěboř 37 1 3 0 2 1 2 0 0 2 0
75 John Miroslav Roudnice nad Labem 23 1 3 0 1 2 2 1 2 2 0
76 Hofman David Hrochův Týnec 6 1 3 0 0 0 0 0 0 0 1
77 Váňa Tomáš  Zlosyň 20 1 2 2 0 1 0 1 1 0 0
78 Chvála Jan  Sezemice 46 1 2 1 4 2 3 1 2 1 0
79 Mackura Zdeněk Pernink 29 1 2 1 3 2 1 0 0 0 2
80 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 11 1 2 1 1 0 1 0 0 1 1
81 Havlíček Stanislav  Mělník 20 1 2 0 1 2 2 2 1 0 1
82 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 12 1 2 0 1 2 1 0 0 0 0
83 Říčař David  Zdelov 15 1 2 0 1 2 0 1 0 2 0
84 Kopa Stanislav  Moravičany 18 1 2 0 1 1 0 2 1 2 2
85 Motal Jakub Dřenice 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Samlík Libor Oslavany 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
87 Riesner Petr Police nad Metují 7 1 1 2 0 1 1 1 0 0 0
88 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 16 1 1 1 2 1 1 2 0 0 0
89 Vrabec Jiří Plzeň 17 1 1 1 2 0 0 1 0 0 2
90 Hlaváček Aleš Ostřešany 6 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
91 Ševčík Petr Louny 23 1 1 1 1 1 0 2 1 2 0
92 Šinták Marek  Hradec Králové 12 1 1 1 1 0 1 0 0 2 0
93 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 17 1 1 1 0 2 0 0 0 1 1
94 Smihrodský Stanislav Tachov 9 1 1 1 0 1 0 0 0 1 1
95 Hložek František Bílina 31 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1
96 Flanderka Aleš Pašinka 6 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0
97 Blaščík Petr Staré Jesenčany 16 1 1 1 0 0 0 1 0 0 0
98 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 11 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0
99 Honc Josef Rumburk 18 1 1 0 3 1 0 2 0 0 0
100 Semonský Jaroslav Nemošice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
100 Malý Stanislav Pardubice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
102 Šťastný Zdeněk Pardubice 8 1 1 0 1 2 0 0 0 0 1
103 Konfršt Lukáš Pardubice 9 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0
104 Kabát Miroslav Třemošná 14 1 1 0 1 0 0 0 1 0 2
105 Ledvinka Petr Ostřešany 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
106 Slavík Alexej  Vilémov 28 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1
107 Bárta Martin Přeštice 7 1 1 0 0 1 1 2 0 0 0
108 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 6 1 1 0 0 1 0 0 1 0 0
109 Wachtl Hynek 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Kučera Jiří Lužná 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
109 Skalický Matěj Milín 6 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
112 Nekola Lukáš Hněvkovice 7 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
113 Matulka Matyáš  Jihlava 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Macháně Radek Krčín 7 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
115 Beneš Karel Bílina 24 1 1 0 0 0 0 0 1 1 2
116 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Míchal Jiří České Budějovice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Kepáková Veronika Poruba 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Trnka Tomáš 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Leitl Miroslav Holýšov 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Říha Jan Bakov nad Jizerou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Škorpík Daniel Písečné 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Pirkl Marek Stárkov 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Chaloupka Patrik ml. Janov 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Ungr Vojtěch 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Martinů Jaroslav Polička 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
128 Seidl Jan Zbiroh 18 1 0 4 1 1 0 2 2 0 0
129 Krajňák Ivan Mikulovice 8 1 0 3 1 1 0 0 0 0 0
130 Bártík Miloslav Plzeň 25 1 0 3 0 1 1 1 1 0 0
131 Novotný Jiří  Zámrsk 26 1 0 3 0 1 0 2 0 1 1
132 Taichner Radek  Mikulovice 30 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0
133 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 10 1 0 2 0 2 0 1 0 0 1
134 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 8 1 0 2 0 1 2 0 0 0 0
135 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 16 1 0 2 0 0 1 1 0 1 1
136 Pánek Vít  Sezemice 19 1 0 2 0 0 0 1 0 2 1
137 Ficner Jiří Lanškroun 7 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0
138 Jungwirt Vojtěch Strakonice 4 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
139 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 22 1 0 1 3 1 2 1 4 0 0
140 Pekárek Stanislav Louny 18 1 0 1 2 1 1 1 0 0 0
141 Dědík Vladimír  Bašť 24 1 0 1 1 1 1 0 0 2 0
142 Novotná Pavlína  Zámrsk 31 1 0 1 1 1 0 0 0 1 1
143 Prokeš Milan Libochovice 12 1 0 1 1 1 0 0 0 0 1
144 Košina Pavel Domanín 12 1 0 1 1 0 1 3 1 0 0
145 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 5 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
146 Cablk Jan Pravonín 13 1 0 1 1 0 0 1 0 1 1
147 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 11 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
147 Pavka Martin Znojmo 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
147 Havlíček Josef Ostřešany 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
147 Bagar Šimon 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
151 Franěk Robert  Trutnov 18 1 0 1 0 2 2 2 2 0 0
152 Stuchlík Jiří  Nová Paka 21 1 0 1 0 2 1 2 0 2 0
153 Raniak Martin Třešť 18 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0
154 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 11 1 0 1 0 2 0 0 0 1 0
155 Teplý Radek Mikulovice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
155 Roček Jakub Drozdice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
157 Bertok Milan  Dublovice 21 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
158 Borovka Luboš Vodňany 14 1 0 1 0 1 0 0 1 1 0
159 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 6 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0
160 Svárovský David Humpolec 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
161 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
161 Šmůla David Dobřany 5 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
163 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 35 1 0 1 0 0 2 0 1 1 1
164 Pešek Jan Chrudim 6 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
165 Paulovič Marek Třeboň 5 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1
166 Jiřík Miroslav Myškovice 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
166 Vicher Milan Plzeň 15 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
168 Rambousek Stanislav  Třebíč 13 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
169 Hanzal Ondřej Želetava 16 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1
170 Zavřel Jan Pomezí 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
170 Mach Václav Pernink 16 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
170 Malý Josef Medlešice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
173 Horyna Tomáš Broumov 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
174 Horák Jaromír Albrechtice nad Orlicí 15 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
174 Bejr Matouš Mnichovo Hradiště 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
174 Holý Zdeněk ml. Plzeň 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
174 Lokaj Jakub Loket 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
174 Kianičková Jitka Peruc 16 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
174 Dobeš Jiří Rebešovice 10 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
174 Lévai Jan st. Karlovy Vary 9 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
174 Kopic Milan Humpolec 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
174 Figura Daniel 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
174 Bidmon Pavel Korouhev 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
184 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 19 1 0 0 3 0 1 1 1 0 0
185 Jinoch Roman Ostřešany 6 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
186 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 14 1 0 0 2 1 0 1 1 0 1
187 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0
188 Soukup Michal Plzeň 16 1 0 0 1 1 2 1 1 1 3
189 Tobolka Milan Nechanice 5 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0
190 Kertész Julius  Moravské Budějovice 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
191 Tůma Jiří Rousínov 17 1 0 0 1 0 2 1 0 0 1
192 Benda Pavel  Mělník 21 1 0 0 1 0 2 0 0 1 1
193 Tůma Jakub Rousínov 11 1 0 0 1 0 1 0 1 1 0
194 Papoušek Ivan Hostim 4 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
194 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
196 Švanda Radek Česká Skalice 8 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
196 Výborný Jiří Teplá 6 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
198 Šilhavý Stanislav Třemošná 22 1 0 0 1 0 0 0 0 1 1
199 Hyxa Jakub Medlešice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
199 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
199 Štěrba Petr  Sezemice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
202 Suchánek Aleš Dymokury 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
203 Rudolf Jaroslav Vrdy 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
203 Petružálková Anet  Plotiště nad Labem 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
203 Mrázek Karel Mirovice 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
203 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
203 Hanáček František Brno 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
203 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
203 Vískot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
210 Černý Václav Plzeň 12 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
211 Fencl Petr Kolín 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
211 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 6 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
213 Lochman Pavel Zdelov 12 1 0 0 0 1 2 0 0 2 0
214 Hošek Pavel Římovice 4 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0
215 Slanař Josef Panenský Týnec 12 1 0 0 0 1 1 0 0 0 1
216 Motl František Bečov 9 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
217 Mergl Jakub ml. Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
218 Mičič Bogdan Citonice 6 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0
219 Kopecký David Nasavrky 4 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
220 Šupol Petr Libišany 16 1 0 0 0 1 0 0 1 0 1
221 Malec Miloš Velký Šenov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
221 Soural Aleš 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
221 Šimek Pavel Horní Brusnice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
221 Kvapil Pavel Damnice 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
221 Fiedler Luděk Pardubice 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
221 Tőkőly Martin st. Havířov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
221 Netolický Lukáš Skuteč 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
221 Kovář Michal Třešť 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
229 Poláček Petr st. Příbram 8 1 0 0 0 0 2 0 1 0 0
230 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 10 1 0 0 0 0 1 0 1 2 0
231 Miškolci Tomáš ml. Lanškroun 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
231 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
231 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
231 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
231 Blecha Miroslav Počátky 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
231 Šafařík Petr Pohřebačka 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
231 Malý Jiří ml. Korouhev 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
238 Vitásek Jiří Červená Lhota 5 1 0 0 0 0 0 1 2 0 0
239 Mádl Petr Dešná 6 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
240 Jůna Petr Praha 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
240 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
240 Jukl Ivan Nemošice 7 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
240 Kolář Vítek Kozlov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
240 Olbrich Petr Bechov 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
240 Kovář Martin Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
246 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 13 1 0 0 0 0 0 0 2 0 1
247 Douda Jan Chrast u Chrudimi 18 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
248 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 5 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
249 Tomšík Jan Křižanov 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
250 Noskovič Jakub Strakonice 5 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
250 Hodík Miroslav Sedlčany 7 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
250 Doubrava Jaroslav Budkovice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
250 Pěchouček Jiří Rakovník 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
250 Hadžala Jan Odolena Voda 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
255 Váňa Michal Vepřek 4 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
256 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
256 Fejt Petr st. Polička 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
256 Šimůnková Markéta Košťálov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
256 Richter Pavel Plzeň 8 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
256 Makeš Lukáš Lukavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
261 Hruška Jiří Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Havlíček David Tábor 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Sedlák Jiří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Porazík Jakub Kolešov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Bouček Jiří Zdislavice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Vavřinec Jaromír 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Rozsypálek Ivoš 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Sitta Bohuslav Taneček 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Trešl Milan Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Hodoň Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Novotný Petr Přerov nad Labem 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
261 Slavík Tomáš  Humpolec 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
273 Munzar Tomáš Doubravník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Čapek Martin Dlouhá Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Antálek Dušan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Brádler Pavel Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kiessling Jiří Prostřední Vydří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kalenský Petr Dolní Olešnice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Nožička Radek Jíkev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Bařina Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kovář Jan Praha 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Odvárka Tomáš Herálec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Krutský Milan Výžerky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Pacovský Albert Jaroměř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Jarešová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Moravec Václav Hostín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Houser Otakar  Všechlapy 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Foltýn Martin 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Šimánek Jakub Rouštany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kroča Jiří Tovačov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Gajda Viktor Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Vašík Pavel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Rostaš Arpád 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Hlaváč Oto Kosmonosy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Smítka Josef st. Kutná Hora 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Pechmann Václav Stříbro 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Tichý Rudolf Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Štěpnička Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Jireček Miroslav Hodkovice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Georgiev Boris 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Ťok Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Jiránek Benjamin Líšný 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kratochvíl Martin Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Pavlík Jiří Tachov 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Ledvinka Martin Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Nekudová Monika Oslavany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Valečko René 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Růžička Pavel Uničov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Jílek Petr st. Polička 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Vokáč Štěpán Mladá Boleslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Cihlář Jakub Planá nad Lužnicí 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Diblík Ladislav Broumov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kulich Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Poláková Michaela 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Janeček Jakub Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Dvorský Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Dušánek Bohuslav ml. Jaroměř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Pojar Radek Točník 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Plesník Michal Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Nosek Šimon Vrchovina 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Antálek Dušan ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kumprecht Zdeněk Nové Město nad Metují 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Vejvančický Matěj Nepomuk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Hamák Tobiáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Holec Petr Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Pospíšil Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Hájek Ondřej Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Pešek Antonín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Toman Lukáš Častolovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kvapil Miroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Rosenzweig Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Iveth Miroslav Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kot Hynek Zdislavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Štalmachová Beáta 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Číž Luboš Jindřichův Hradec 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Lužný František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Květoň Milan Chodov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Drahoš Matúš Slovensko 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Velková Anna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Horáček Josef 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Wachtl Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Luňák František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Brádler Petr Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Šťastný Roman Brandýs nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Morávka David Staňkov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Carda Radek Opočno 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Stříbrný Tomáš Ždírec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Vaňous Radek Česká Třebová 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Drábek Jaroslav ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kneř Vladimír Malá Skála 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kusý Luboš Skuteč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Bošek Stanislav Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Machačová Tereza Klášter nad Dědinou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Hruška Václav st. Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Fiala Luděk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Szczotok Janek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Jón Richard Chlum 11 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Vyslyšel Vladimír ml. Plzeň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kazatel Petr Znojmo 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Budský Viktor Čelákovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kettner Štěpán Provodín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Novotný Petr st. Louka 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Chlumský Adam 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Matějka Václav Nové Hrady 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Zelenka Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Souček Martin Veselí nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Brož Ondřej Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Prokop Josef ml. Jeníkov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Topič Lubomír Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Podskalský Jiří Čižice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Cingroš Jakub Stod 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Čálek Šimon Police nad Metují 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Nohejl Karel st. Trutnov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Syrový František Vápensko 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Záruba Rudolf Divišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Verner Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kinická Jiřina Stolany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Žemlička Pavel Ostrov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Hloch Matyáš Kelč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
413 Jirásek Petr  Chotěboř 22 0 4 1 2 0 2 1 0 1 1
414 Dydňanský Roman  Vrbno 32 0 3 1 2 1 1 0 3 1 2
415 Kondras Přemysl  Pardubice 14 0 3 0 1 0 2 2 0 1 0
416 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
417 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 11 0 2 1 0 1 0 0 0 0 0
418 Tatíček Jiří Lukavice 9 0 2 0 1 2 0 0 1 1 1
419 Pfeifer Filip Dvůr Králové nad Labem 7 0 2 0 1 1 1 0 1 1 0
420 Procházka Ota Rudník 10 0 2 0 1 0 0 0 0 0 1
421 Beroušek Petr Plzeň 12 0 2 0 0 2 1 0 0 1 1
422 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 15 0 2 0 0 1 1 0 0 0 1
423 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 10 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
424 Kopčová Hana Nové Sedlo 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Bušta Pavel 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Bernard Michal Milín 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Houška Richard 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Řehoř Michal Zákupy 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Přibyl David Vlčice 13 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
424 Urban Jaroslav 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
434 Němec Jan České Budějovice 5 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0
435 Nováková Eva Police nad Metují 15 0 1 2 1 2 0 0 1 0 1
436 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 35 0 1 2 1 1 0 1 0 0 0
437 Krýsl Pavel Ledce 10 0 1 2 1 0 0 1 0 0 0
438 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 31 0 1 2 0 1 4 2 1 1 2
439 Vávra Luboš Lanškroun 8 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
440 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 7 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0
441 Krobot Jiří  Dolní Čermná 14 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1
442 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 29 0 1 1 2 2 3 2 0 1 5
443 Pánek Petr Rakovník 23 0 1 1 2 0 2 2 0 2 1
444 Šrámek Petr  Opočínek 14 0 1 1 1 1 2 0 0 0 0
445 Sládek Vladislav Nýrsko 9 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
446 Bartoš František Chotěšov 11 0 1 1 1 0 0 0 2 0 0
447 Čížek Pavel Mariánské Lázně 8 0 1 1 0 1 0 1 0 0 2
448 Vágenknecht Adam Pardubice 6 0 1 1 0 1 0 0 2 0 0
449 Vorel Aleš Rakovník 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
449 Riedl Filip  Humpolec 8 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
451 Jirsa Jiří Chmeliště 13 0 1 1 0 0 1 0 1 2 1
452 Jakl Josef Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
452 Truhlářová Daniela Vlašim 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
454 Půta Roman Plzeň 9 0 1 1 0 0 0 1 0 1 1
455 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 6 0 1 1 0 0 0 1 0 1 0
456 Kotovic Jiří ml. Zubří 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
457 Görčöš Ivan Slovensko 4 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0
458 Kopřiva Josef Hříškov 5 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
458 Sobotka Josef Perštejn 18 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
460 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 11 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
461 Horák Pavel Žiželice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
461 Janata Matěj Košťálov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
461 Beck Milan Prachatice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
461 Kusý Karel Choceň 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
461 Zmarzlák Filip 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
461 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
461 Chýle Karel Ústí nad Labem 13 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
468 Tošer Jaroslav  Ústrašín 31 0 1 0 2 2 1 2 2 2 0
469 Řehák Václav  Police nad Metují 22 0 1 0 2 0 0 0 1 1 1
470 Leško Jiří Oldřichov 6 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
471 Hladík Tomáš  Dobruška 18 0 1 0 1 2 2 0 1 1 3
472 Novotná Jaroslava  Zámrsk 21 0 1 0 1 1 0 2 2 0 1
473 Jány Zdeněk Trojany 7 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0
474 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 29 0 1 0 1 0 2 1 0 1 1
475 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 10 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1
476 Bultas Petr Přeštice 9 0 1 0 1 0 1 1 1 0 0
477 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 4 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0
478 Chválová Lubica  Sezemice 22 0 1 0 1 0 1 0 0 1 3
479 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 12 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0
480 Kolčava Tomáš Smolnice 8 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
481 Vrba Tomáš  Svítkov 34 0 1 0 1 0 0 1 1 3 1
482 Sudík Miloslav Kochánky 11 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
482 Hadač Pavel Horní Lipka 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
484 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 4 0 1 0 1 0 0 0 2 0 0
485 Zrnová Jitka Benešov 19 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
485 Kochan Pavel Karviná 4 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
487 Pecka Zdeněk Hošťalovice 10 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
487 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 4 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
489 Hrazdíra Petr 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
489 Dubský Michal Mirovice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
489 Doležalová Lída Pardubice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
489 Černý Tomáš st. Přišimasy 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
489 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
489 Horáček Tomáš 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
489 Halviger Roman Nemošice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
489 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
489 Sedláček David Blanné 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
489 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
499 Ficner Lukáš Lanškroun 8 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
500 Langr Štěpán Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
501 Vojtěch Václav  Mlázovice 25 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1
502 Čížek Zdeněk Libochovice 7 0 1 0 0 1 1 0 0 2 0
503 Doležán Nikola  Dačice 8 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
504 Kazda Jan Nýrsko 12 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0
505 Riedl Patrik  Humpolec 8 0 1 0 0 1 0 0 0 1 1
506 Hrachovina Miloš Mokré 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
506 Böhm Jan Vodňany 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
506 Svoboda Jiří České Budějovice 4 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
509 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
510 Vojíř Radek 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
510 Juráň Jaroslav 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
510 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
510 Hájek Vladimír Dobříkov 6 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
510 Žemla Marián 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
515 Půta Jiří Plzeň 30 0 1 0 0 0 1 2 1 2 1
516 Klement Antonín Chranišov 28 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0
517 Coufal Zdeněk Želetava 14 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0
518 Novotný Petr ml. Louka 3 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
519 Baďura Václav Karlovy Vary 6 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2
520 Grégr Jiří ml. Šubrtov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
520 Kovář Antonín Kladruby 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
520 Doležal David Vodňany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
520 Kameš Jakub Čejov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
520 Otradovský Josef Lanškroun 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
520 Hirman Miloš Kladruby 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
520 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
520 Kameš Petr 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
520 Hofman Denis Nový Bor 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
529 Halamka Luboš 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
530 Mitas Luděk Jindřichův Hradec 7 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
531 Machán Pavel Náchod 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
531 Špitálský Václav st. Čelákovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
531 Cihelka Marek Milín 6 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
534 Hos Martin  Otín 15 0 1 0 0 0 0 0 3 0 1
535 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 20 0 1 0 0 0 0 0 2 1 1
536 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
536 Zajíc Josef Oslavany 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
536 Pojar Miroslav Milíře 10 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
536 Adámek Jakub Byšice 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
536 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
536 Chwastek Tomáš Sedlčany 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
542 Chýle Oldřich st. Bílina 8 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
542 Petrůňo Marcel Horšovský Týn 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
542 Hlaváček Michal Benešov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
542 John Roman Opočno 11 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
546 Fröhlich Libor Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
546 Pospíšil Radek Brno 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
546 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 10 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
546 Priehoda Tomáš Oslavany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
546 Opiela Vladimír ml. Přeštice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
546 Peťovský Ivan Třebíč 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
546 Pešek Michal ml. Řeřichy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
546 Hanko Jáchym Rakovník 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
546 Riedl Michal Humpolec 7 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
555 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
555 Zahrádka Josef 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
555 Boháček Lukáš Pardubice 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
555 Poskočil Petr Dolní Bučice 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
555 Jeníkovský Jan Hokov 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
555 Józa David Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
561 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Dvořák Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Prichoda Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Hamerský Aleš Vamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Záviška Zdeněk Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kožarská Aneta Štětí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Michalka Maroš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Pětík Marek Libišany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Plzák Karel Roudnice nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Krňoul Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kolínko David Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Plocek Jiří Mirovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Zastoupil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Svoboda Václav Zásadka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Podhora David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Sychra Vladimír Jenišovice 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Hasal Jakub Chomutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Vondra Lukáš 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Konopásek Josef Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Klíma Ondřej 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kopr Josef Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Štěpánek Martin ml. Chotěboř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Valchař Petr Nejdek 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Majevský Matěj Český Těšín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Rožnovják Gustav Vsetín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Douděra Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Král Jaroslav Bohdaneč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Pecen Tomáš Rohoznice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Prázová Kamila Broumov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Charvát David Slatiny 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Blažek Vojtěch Šlapanice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Heřmanovský František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Voda Jiří Ujezd nad Lesy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Nosek Daniel Miletín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Tikal Jan Soběslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Novák Ladislav. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Pešek Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Záruba Petr Blato 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kovář Jan ml. Soběslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Skladowski Jiří Dobruška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Petržílka Lukáš Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Hradský Tomáš Stará Voda 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Mikulčická Lucie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Skýpala Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Jareš Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Běle Václav Březnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Csontosová Vanesa Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Moulíková Štěpánka Sedlčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Petr Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Špitálský Václav ml. Čelákovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Švub Dominik 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Mikulčický Dušan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Špůr Jan Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Šmejkal Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Zemánková Johanka Frenštát pod Radhoštěm 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Pojer Milan st. Nepomuk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Orgoň Roman Tachov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Pohnán Jan Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Děček Miloslav Sloveč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Ledvinka Aleš Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Vrátník Vojtěch 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Herman Lukáš Dobřínsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Hanuš Pavel Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Staněk Karel Smečno 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Růžička Martin Hodkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Vlček Petr. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kostecký Kryštof Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Eger Pavel Majdalena 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Eis Rostislav Zvěrkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Holubec Milan Ostrov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Polívka Miroslav Stod 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Buršík Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Vavro Milan ml. Zeleneč 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Vaněček Ladislav Mirovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Charvát Martin Milčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Maršík Jakub Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Haluza Petr Zbraslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Špicar Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Števček David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Rejzek Jakub Kněžmost 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Trojan Jaroslav st. Radovesnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Havel Jaroslav Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Malenický Jan Tábor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kolář Matyáš Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Bajer Milan Příbram 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Mařák Zdeněk Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Mihalík Kamil 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Javůrková Týna Litomyšl 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Urban Jakub Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Trenz Michal Citonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Lingler Jonáš Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Prokop Bohumil Planá nad Lužnicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Nikl Michal Chotěboř 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Jech Ondřej Nymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Čihák Jan Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Doležal Ondřej Choceň 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kruml Roman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Sychrová Soňa Jenišovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Macháček Pavel Loučky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Jelínková Aneta Nasavrky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Tököly Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Jílek Milan Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Čekal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Šubert Martin Chranišov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Pešek Michal st. Řeřichy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Novák Josef. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Heřman František Milevsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Nožička Martin Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kopal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Fric Adam Rakovník 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Černoch Karel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Sehnal Karel Hustopeče 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Honiewiczová Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kiessling Vít Prostřední Vydří 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Kotyk Michal Sadová 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Klosse Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
561 Zelinka David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
720 Klečák Miloslav Onomyšl 36 0 0 3 1 1 0 1 1 2 1
721 Juhoš Josef st. Rybitví 14 0 0 3 1 0 0 0 1 0 1
722 Vágenknecht Dan Pardubice 7 0 0 3 0 0 0 0 2 0 0
723 Kadlec Tomáš Česká Skalice 10 0 0 2 2 0 0 0 0 1 0
723 Kubešová Denisa  Bolina 11 0 0 2 2 0 0 0 0 1 0
725 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 15 0 0 2 1 1 0 0 1 0 0
726 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 18 0 0 2 1 0 1 0 0 0 0
727 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 7 0 0 2 0 1 2 0 0 0 0
728 Gryč Jan  Přibyslav 12 0 0 2 0 1 1 0 1 0 0
729 Vencl František Mikulovice 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
730 Kuneš Luboš Horní Bříza 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0
731 Dvořák Oldřich  Mělčany 13 0 0 2 0 0 0 1 0 0 3
732 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 20 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0
733 Havel Ondřej Pavlovice 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
733 Hrabáň Radek Čáslav 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
733 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
736 Porazík Václav Kolešov 20 0 0 1 2 2 0 1 0 1 1
737 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 29 0 0 1 2 0 1 0 0 1 4
738 Březina Jaroslav Dobříkov 4 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
739 Havránek Radek Čejov 5 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
739 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
741 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 9 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0
742 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 6 0 0 1 1 0 0 0 1 1 0
743 Krupka Jiří Telce 14 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
743 Švoma Jaroslav Žďár nad Sázavou 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
745 Synek Martin Choceň 17 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
746 Charwot Stanislav Čáslav 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
746 Musil Jiří Ostřešany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
746 Kořán Jindřich 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
746 Hruška Jiří Hradec Králové 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
746 Vítámvás Karel st. Dačice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
746 Stonawski Rudolf Praha 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
746 Dubský František Mirovice 8 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
746 Kočiš Andrej Rumburk 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
746 Spíchal Jaroslav Moravská Třebová 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
755 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 4 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
755 Novotná Lenka  Zámrsk 6 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
757 Klouček Jan st. Branná 5 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
758 Hlaváček Karel Humpolec 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
758 Svoboda Antonín Kejžlice 7 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
760 Slavík Jakub Vilémov 9 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
761 Štefanica Josef Tehov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
761 Svoboda Radoslav Medlešice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
761 Pácl František Ústí nad Orlicí 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
761 Hraběta Václav Vlčice 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
761 Józa Petr Kladruby 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
766 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 21 0 0 1 0 0 1 0 1 1 0
767 Kadlec František  Zlíč 33 0 0 1 0 0 1 0 1 0 1
767 Turský Jindřich  Krchleby 14 0 0 1 0 0 1 0 1 0 1
769 Sochor Rudolf Petrohrad 10 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
770 Novák Petr Čankovice 8 0 0 1 0 0 1 0 0 1 1
771 Čipera Miroslav Bohutín 7 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
771 Kočí Jaroslav Praha 10 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
773 Dvořák Jan Louny 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
773 Bešťáková Adéla Pavlovice 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
773 Doležal Pavel Pardubice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
773 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
777 Würz Dalibor Hořesedly 7 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0
778 Rozum Pavel Třemošná 15 0 0 1 0 0 0 1 0 0 2
779 Novák Milan Pardubice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Růžička Josef Čeperka 8 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Beneš Milan Suchdol nad Lužnicí 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Bartoš Tomáš Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Kouba Aleš 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Pásler Vlastimil  Spyta 25 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Hudeček František Chýšť 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Šitina Josef  Velká Jesenice 12 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Navrkal Lukáš Plešice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
779 Matouš David Týniště nad Orlicí 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
791 Vajda Miroslav Jiříkov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
792 Smrčka Zdeněk Strakonice 8 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
792 Karásek Pavel 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
794 Valla Vladimír Omlenice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
794 Semerád Vladislav Benešov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
794 Pirklová Karolína Stárkov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
794 Váňa Jindřich Praha 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
794 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
799 Chýle Petr Bílina 13 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
799 Slíž Václav Přeštice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
799 Tóth Jakub Velké Poříčí 7 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
799 Dušek Ondřej Poděbrady 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
803 Hrubý Pavel Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
803 Bernatík Tomáš Bohumín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
803 Jaroš Marek Hostinné 6 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
803 Žák Luděk  Ostrava Poruba 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
803 Rožnovský Josef Vrchlabí 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
803 Klusák Milan Jihlava 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
809 Müller Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
809 Janata Karel st. Košťálov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
809 Drgoňa Josef Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
809 Sochor Martin ml. Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
809 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
809 Vrbický Michal Hradec Králové 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
809 Suchý Jan Merklín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
816 Chalupský Petr Ledenice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dreslerová Nikola Zábřeh 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Rubák Vojtěch Hradec Králové 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kovač Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hejka Roman Loket 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hyksa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Toušek Stanislav st. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Polkorab 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hloch Karel Prostějov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hajný Šimon Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Simonides Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Vondráček Jiří Měšice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Gros Milan ml. Teplice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Klee Pavel Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Chlumský David Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Chlupsa David 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Konopásek Richard Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Rezek Petr Říčany 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Andrž Ladislav  Bolehošť 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kopal Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Král Jaroslav ml. Kovanice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Misík Pavel 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Ovsík Josef Březnice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Mácha Jakub Kvasiny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Pitráková Natálie Vlašim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Vondra Lukáš ml. Buková 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Vojtíšek Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Myslík Ondřej Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Bečka Pavel Plevnice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Henychová Nela Klášter nad Dědinou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Prokeš Jan Velká Bíteš 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kostka Jan Jindřichův Hradec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Franče Pavel Křivoklát 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Ivaniš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Beneš Adam Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Vacula Alois 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Zumr Michal ml. Čelákovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Brückner Martin Velké Meziříčí 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dotlačilová Natálie Radošovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kopecký Petr Máslojedy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Drápalík Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Měchurová Markéta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Zedek Vlado 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kolín Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Křepínský Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Janeček Jan ml. Kvíčovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Jurča Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Leitlová Ivana Holýšov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Charvát Lukáš ml. Černčice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Sikora Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kühn Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Klimecký Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Pieter Jan Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Sklenář Pavel Velká Bíteš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Bednář Zdeněk Nahořany 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hála Ondřej Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Stehno Lukáš Hlinsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Mádle Radek  Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hornák David Havířov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Vágenknecht Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Červenka Petr Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Šebesta Miloš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Korpecki Piotr Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Čech Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Šedivý Jiří st. Nýřany 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Feix Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Sekanina Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Pavlát Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Blažek Václav Žďár nad Metují 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Řízek Ivo Dvůr Králové nad Labem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Nohynek Tomáš st. Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Janeba Petr Svratka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Šilpoch Filip 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Herman Pavel st. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Klečka Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Heidenreich Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Nosek Ladislav Rohoznice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Šimík David 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Peška Robin Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Šimák František Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Čondl Karel Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Viglavský Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Capůrka Aleš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kedroň Rudolf Hořice v Podkrkonoší 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Janďourek Jiří Kbelnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hojný Miroslav ml. Vysoké Mýto 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Rysl Pavel Pelhřimov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Bureš Jan Počátky 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Bartoň Aleš Katusice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Škopek Miroslav Mirovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Slavík Jaromír Humpolec 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Golián Martin Heřmanův Městec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dvořák Dominik Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kulhánek Miloslav Rohoznice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Bednář Aleš Malé Svatoňovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dědek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Pouzar Josef Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Špáda Jiří Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Havlinger Roman Ostřešany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Jůn Jan Veselí nad Lužnicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Pinko Tomáš Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Havel Ondřej Konojedy 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hoffmann Jan Bystřice pod Hostýnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Vávra Vítězslav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Gargulák Karol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Sedlák Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Aulický Miroslav 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Drabík Martin Kocléřov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Koubek František Neratovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hasal Lukáš Hospozín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Drmota Zdeněk Bělá pod Bezdězem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Procházka Jaroslav Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Vondráček Jan ml. Stan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Glézlová Šárka Kloužovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Zíma Bořivoj Ohrazenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Swierczinski Piotrek Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Schönbauer Michal České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Pelikán Jaroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Rác Jaroslav Mutějovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Gabaj Zbyněk Broumov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Drápalík Jiří Slavíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Svatoš Petr Frymburk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Mecka Jan Bolina 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Havel Milan Nová Bystřice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Langer Daniel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Svoboda Jaroslav Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Martinovský Jaroslav Stod 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Boháč Josef Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Novák Filip Králíky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Malý Jiří st. Korouhev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Jareš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kačur Jan st. Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Ernst Tadeáš České Velenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Marek Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Lukeš Jan Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Herman Pavel ml. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Sedlmajer Radek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Stepanow Edyta Polsko 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Černohlávek Martin Barchov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Zítko Josef Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Schönbauer Jiří České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Kerouš Ivan st. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Jakubec Jiří ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Bečka Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Hanák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
816 Spáčilová Rozálie 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
1021 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 17 0 0 0 3 1 1 0 1 1 0
1022 Průša Vladimír Želetava 6 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0
1023 Peterka Jaroslav Česká Lípa 12 0 0 0 2 2 1 0 1 1 1
1024 Komárek Martin Havlíčkův Brod 9 0 0 0 2 2 0 1 0 1 0
1025 Sochor Václav Přeštice 16 0 0 0 2 2 0 1 0 0 0
1026 Hlaváček Jan Mirovice 6 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
1027 Molek Petr  Plzeň 10 0 0 0 2 0 2 1 0 1 1
1028 Sedlář Ivan Borová 6 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0
1029 Koudela Květoslav st. Louny 10 0 0 0 2 0 0 1 0 0 1
1030 Škoda Matyáš Velké Poříčí 4 0 0 0 2 0 0 0 0 1 0
1031 Čáha František 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
1031 Olbrich Jakub Bechov 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
1031 Doležal Jaroslav Vodňany 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
1031 Bardon Vít 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
1035 Škoda František Pacov 9 0 0 0 1 3 1 0 0 1 0
1036 Štěpánek Ladislav Medlešice 6 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0
1037 Dyntera Aleš Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
1037 Dyntera Jakub Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
1039 Svoboda Jiří Pašinka 10 0 0 0 1 1 1 0 1 1 0
1040 Jakubík Stanislav Hradec Králové 5 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
1041 Mokrá Jana  Najdek 16 0 0 0 1 1 0 3 1 0 0
1042 Staněk Václav  Hradec Králové 24 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
1043 Maršálek Radek Ptenín 8 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
1044 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 11 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
1044 Zvoník Bedřich Kobylníky 8 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
1044 Neumann Zdeněk Domanín 6 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
1047 Měchura Ladislav Vlašim 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2
1048 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1048 Nass Julius Pňovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1048 Hejda Filip Rakovník 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1048 Lopata David 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
1052 Hencel Jiří  Police nad Metují 28 0 0 0 1 0 2 1 0 1 1
1053 Hošek Stanislav Pacov 8 0 0 0 1 0 2 0 0 0 1
1054 Kecer Eduard Tachov 4 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
1054 Dohnal David Chrudim 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
1056 Havrila Michal st.  Jaroměř 35 0 0 0 1 0 1 1 0 0 2
1057 Čech Jaroslav Plzeň 5 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1057 Šťastný Milan st. Vitochov 4 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1057 Molík Lubomír Citonice 5 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1060 Slezák Luboš Jílovice 9 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
1061 Svoboda Stanislav st. Čejov 5 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
1062 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 9 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
1063 Valda Martin Brno 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1063 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1063 Žižka Radek Holýšov 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1063 Štastný Lukáš 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1063 Velebný Pavel Praha 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1063 Vokáč Šimon Mladá Boleslav 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1063 Píry Karol 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1063 Pešková Nikola Tábor 4 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1063 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1072 Holčák Radek Barrandov 5 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0
1073 Zítka Lukáš Mladá Boleslav 5 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
1074 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
1075 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1075 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1075 Havrila Michal ml.  Jaroměř 29 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1078 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1078 Kopčo Jan Nové Sedlo 5 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1078 Kletečka Pavel Kladruby 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1078 Novák Vít Lično 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1078 Okoň Mateusz Polsko 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1078 Gabko Matěj Zruč nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1078 Bláha Stanislav Dačice 5 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1078 Mikeš Pavel Nadějkov 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1078 Pánková Aneta Rakovník 10 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1087 Novotný Petr  Zámrsk 19 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0
1088 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
1089 Lipka Jiří Perštejn 19 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1089 Prchal Jan Lučice 13 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1089 Konopásek Ladislav Pardubice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1089 Pšeničný Pavel Opočno 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1089 Michálek Jan Otovice 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1089 Šedý Marek 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1089 Dičko David Klášterec nad Ohří 7 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1089 Ngoxuan Robin Blížkovice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1089 Kotlář Jindřich Ostrava 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1098 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 37 0 0 0 1 0 0 0 0 2 0
1099 Liščák Jan Lubná 10 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
1100 Švec Jakub Zhořec 12 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1100 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1100 Častulík Luděk Moravská Třebová 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1100 Mareš Jan ml. Praha 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1104 Motejzlík Petr Březnice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1104 Šajerman Vladimír Vrchlabí 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1104 Nosek Ondřej. 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1104 Vladyková Eliška Bohumín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1104 Prchal Adam Horšovský Týn 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1104 Šmíd Jan Kolešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1110 Václavíková Emma 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Novák Martin. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Němec Bohuslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Böhm Aleš Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Tichý Jan Veltruby 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Orolín Lukáš Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Michálek Filip Ždírec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Schlegel Miroslav ml. Pernalec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Matějka Jindřich Strakonice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Jakoubek Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Čondl Karel ml. Milín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Čajko Jan Milín 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Frydrich Teodor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Eger David Majdalena 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Mašlonka Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Holý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Witschel Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Chvistek Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Zemjanek Patrik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Jakubík Adam Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Kudláček Jan Ocmanice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Gavlas Jiří ml. Dolní Bukovsko 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Straka David Český Těšín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Malý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Khek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Hruška Bohumil st. Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Půhonný Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Vacek Petr Zábědov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Andrašovský Michal Urbanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Zvoníček Jiří Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Havlinger Roman Nemošice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Mišun Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Denemarek Jiří Hrotovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Macálková Adéla Lukovany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Beránek Radomír 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Chaloupka Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Richter Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Mikulanda Ondřej Čečkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Cetkovská Anna Česká Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Pavelka Petr Rumburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Peřina Ladislav Dymokury 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Kalčík Vlastimil Srby 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Tonar Petr Čistá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Pecha František 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Doležal Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Zajíček Josef Veselice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Chwastek Vladimír Sedlčany 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Sofron Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Kříž Josef Jindřichův Hradec 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Havlíček Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Tinhofer Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Hořt Filip Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Špitálská Aneta Čelákovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Mayer Martin Věchnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Svoboda Miloš Panenský Týnec 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Mácha Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Pletka Jan Březnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Hlásenský Miroslav Polička 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Blažek Jiří Odolena Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Svatoš Petr Budislav 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Svatoň Radek 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Tlustý Luboš Svratouch 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Sofron Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Hrubý Vladimír Zákupy 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Musil Milan st. Keřkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Růžička Martin Kadaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Pelinka Marek Choceň 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Lipowski Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Hnulík Svatopluk Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Janeček Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Hubka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Patková Nikol 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Lebedinská Nicol 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1110 Matoušek Miroslav Šlapanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0