Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 73 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 1275 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1532470847.20
2Machatý David JaroměřDream team2231897144.14
3Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1631658636.63
4Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team2531083033.20
5Trnka Aleš TřesoviceDream team1230947539.58
6Chvála Jan SezemiceHungerfish team1430548334.50
7Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1729960635.65
8Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1328752440.31
8Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1428748334.50
10Chvála Petr SezemiceHungerfish team1428651436.71
11Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1828462034.44
12Vágenknecht Jiří Pardubice2027861230.60
13Zeman Luboš SemilyJizera 241427649635.43
14Šupol MichalRychnov nad Kněžnou1427446933.50
15Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1526749332.87
16Vrba Tomáš SvítkovVeteráni826527033.75
17Franěk Robert Trutnov1326037628.92
17Říčař David ZdelovBlack Fish team1126034931.73
19Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1325738929.92
20Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team925332836.44
21Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1524838325.53
22Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1924444223.26
23Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci824326533.13
24Černý JindřichMnichovo Hradiště1324240931.46
25Novotný Jiří ZámrskNovotňáci924129432.67
25Přibyl DavidVlčice1124130727.91
27Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241624043927.44
28Kočí Josef Mnichovo Hradiště1523940026.67
29John RomanOpočno1123630527.73
29Provazník MichalDřenice623623639.33
31Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241523440026.67
32Komora MartinChlumec nad Cidlinou622922938.17
33Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1822641623.11
34Kadlec TomášČeská Skalice1022326626.60
35Chválová Lubica SezemiceHungerfish team821924330.38
35Hybner PavelMnichovo Hradiště1321933525.77
37Držmíšek MiroslavHradec Králové921624026.67
38Blaščík PetrStaré Jesenčany721522732.43
39Gančarčík Karel PardubiceVeteráni1121425823.45
40Tyrych Radek st.Hradec Králové920923325.89
41Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team620820834.67
42Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1120625823.45
43Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team2020442421.20
43Stuchlík Jiří Nová Paka1320430523.46
45Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1319926920.69
46Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1019825025.00
47Havrila Michal ml. Jaroměř1819439622.00
48Havrila Michal st. Jaroměř2119235917.10
49Novák VratislavPolice nad Metují1419131422.43
50Kadlec František Zlíč2519042717.08
51Pšeničný PavelOpočno918921824.22
52Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1118725323.00
53Paštika MilošOpočno1018623123.10
53Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší1018624324.30
55Riesner PetrPolice nad Metují718519427.71
56Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team618418430.67
56Mokrý JanUhlířské Janovice718419027.14
58Macháně RadekKrčín718220829.71
59Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1617928217.63
60Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1117822420.36
61Tobolka Daniel NechaniceJizera 24817720826.00
62Šinták Marek Hradec Králové617417429.00
63Vyhlídal EmanuelBorohrádek617317328.83
64Derner ZdeněkTýniště nad Orlicí417217243.00
65Šupol PetrLibišany1017121521.50
66Kalus PetrTýniště nad Orlicí617017028.33
67Patrný LukášVelká Bukovina516916933.80
68Dostál Matouš Králíky716716824.00
68Novotný Petr ZámrskNovotňáci816718022.50
68Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1116719217.45
71Jirásek Petr ChotěbořVysočina team416516541.25
72Pop MichalRychnov nad Kněžnou516416432.80
73Kaminský Jaroslav Frýdštejn1216320917.42
73Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1416324217.29
75Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší1116220518.64
76Taichner Radek Mikulovice916018620.67
77Friedrich TomášJablonec nad Nisou615615626.00
78Lochman PavelZdelov515315330.60
79Růžička JosefČeperka515215230.40
80Falta KamilKlášter nad Dědinou915118921.00
80Gogolák Jan st.Dvůr Králové nad Labem415115137.75
82Jaroš ZdeněkHostinné614814824.67
82Kraus PavelJablonec nad Nisou714816223.14
82Nováková EvaPolice nad Metují1414822315.93
85Klečák MiloslavOnomyšl714714821.14
86Bureš PavelTýniště nad Orlicí414314335.75
87Dušánek Bohuslav st.Jaroměř1214219416.17
88Carda RadekOpočno414114135.25
88Jón RichardChlum614114123.50
90Chlád JosefKosičky913914916.56
91Pišl Jan TřesoviceDream team513613627.20
92Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno813514418.00
92Musílek Petr ChotěbořVysočina team413513533.75
92Tobolka MilanNechanice513513527.00
95Vágenknecht DanPardubice413413433.50
96Derner JaromírTýniště nad Orlicí713313719.57
97Nejman MiroslavStarý Ples513213226.40
98Kondras Přemysl PardubiceVeteráni413113132.75
99Kosař Jiří st.Opočno612912921.50
100Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí1212514612.17
101Pásler Vlastimil Spyta1912321411.26
102Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou312212240.67
103Pfeifer FilipDvůr Králové nad Labem712012417.71
104Hruška JiříHradec Králové511911923.80
104Šajerman VladimírVrchlabí611911919.83
106Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice811812715.88
107Dohnálek PetrRychnov nad Kněžnou511711723.40
108Blecha Karel st.Hradec Králové311611638.67
109Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí1111513512.27
109Hrachovina MilošMokré511511523.00
109Prokop VáclavJaroměř1211514111.75
112Pánek Vít Sezemice611411419.00
113Řízek IvoDvůr Králové nad Labem311211237.33
113Šitina Josef Velká Jesenice711211316.14
115Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou311111137.00
115Vodák MojmírRtyně v Podkrkonoší511111122.20
117Synek MartinChoceň710911015.71
118Matouš FilipTýniště nad Orlicí310610635.33
119Nosek Ondřej.410410426.00
120Kašpar RichardNáchod410310325.75
120Kubec TomášLanškroun410310325.75
120Lánský PetrČeská Skalice610310317.17
120Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči310310334.33
120Svárovský BohuslavVelká Jesenice410310325.75
125Pirkl MartinStárkov510210220.40
126Bednář ZdeněkNahořany910110411.56
126Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team310110133.67
126Švanda RadekČeská Skalice810110312.88
129Dyntar Jiří st.Nové Město nad Metují79910014.29
129Horyna TomášBroumov4999924.75
129Jiříček JaroslavVysoké Mýto2999949.50
129Sičák PavelJaroměř4999924.75
129Wittvar Zdeněk st.Vrdy3999933.00
134Rubák VojtěchHradec Králové4969624.00
134Vágenknecht AdamPardubice3969632.00
136Svoboda MarekHradec Králové4959523.75
137Hudek OndřejHradec Králové3949431.33
138Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují99310011.11
139Janouch Miroslav Všechlapy7929313.29
139Švanda LuděkVelký Třebešov4929223.00
141Jakl JosefDvůr Králové nad Labem4919122.75
141Jarkovský JiříBlešno3919130.33
141Procházka OtaRudník4919122.75
144Molek Petr Plzeň2888844.00
144Novák VítLično3888829.33
144Vrbický MichalHradec Králové6888814.67
147Hodík MartinSlepotice4868621.50
148Provazník JiříDřenice4848421.00
148Svobodová ViktorieTýniště nad Orlicí4848421.00
150Charvát DavidSlatiny3838327.67
150Hájek VladimírDobříkov2838341.50
152Trávníček PavelTýniště nad Orlicí4828220.50
153Říčař ZdeněkKocléřov3818127.00
154Henychová KateřinaKlášter nad Dědinou4808020.00
154Jaroš MarekHostinné6808013.33
154Slezák LubošJílovice9809310.33
157Hlávko JaroslavRohenice4797919.75
157Jukl IvanNemošice2797939.50
157Nýč Karel st.Týniště nad Orlicí3797926.33
157Poslušný JosefLípa nad Orlicí3797926.33
157Poslušný Josef ml.Lípa nad Orlicí5797915.80
157Tóth JakubVelké Poříčí7798211.71
163Joudal MilanHradec Králové4787819.50
163Kubec JiříTýniště nad Orlicí3787826.00
165Kotyk MichalSadová4777719.25
165Šolc MilanDvůr Králové nad Labem6777712.83
167Dičko SlavomírPraha3727224.00
167Hofman DavidHrochův Týnec2727236.00
169Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči3717123.67
170Černý JanPardubice2707035.00
170Žemlička RadekSlatiňany2707035.00
172Suchý DenisDobrá Voda4696917.25
173Lukeš JaroslavVrchlabí4686817.00
174Luňáček LukášTýniště nad Orlicí2676733.50
174Špůr JanJaroměř2676733.50
176Bartoň JaroslavOpočno2666633.00
176Karas LukášJaroměř2666633.00
176Vacek StanislavHradec Králové2666633.00
179Chmelař JakubČastolovice6646410.67
179Janovský Miroslav ml.Hradec Králové2646432.00
181Hudek MilanHradec Králové3636321.00
181Kalus JiříTýniště nad Orlicí3636321.00
183Dědík Vladimír BašťRebels team2626231.00
183Hrubý MatějČestice2626231.00
183Toman LukášČastolovice2626231.00
183Vondra Martin Němčice5626212.40
187Kulhánek MiloslavRohoznice2616130.50
187Pacovský AlbertJaroměř2616130.50
189Janeček JosefHradec Králové3595919.67
189Kalousová NelaČastolovice4595914.75
189Kalus PetrLitomyšl2595929.50
192Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno4585814.50
192Babka PavelChloumek4585814.50
192Janovský Miroslav st.Hradec Králové2585829.00
192Ludvík Tomáš st.Vamberk3585819.33
196Pirkl MarekStárkov4575714.25
197Bonaventura LukášDvůr Králové nad Labem2565628.00
197Dostálek VáclavHradec Králové2565628.00
197Novák LukášPraha2565628.00
197Pirklová KarolínaStárkov3565618.67
197Svoboda ZdeněkBroumov2565628.00
197Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1565656.00
203Rožnovský JosefVrchlabí4555513.75
203Škoda MatyášVelké Poříčí3555518.33
205Boháček LukášPardubice2545427.00
205Matouš DavidTýniště nad Orlicí2545427.00
205Pecen TomášRohoznice2545427.00
208Chaloupka Patrik ml.Janov2535326.50
208Hladík JiříČastolovice3535317.67
208Hlotan MilanSezemice3535317.67
208Maček MilošRoztoky2535326.50
208Motyčka MartinSkuhrov nad Bělou3535317.67
208Smrco AdamNové Město nad Metují2535326.50
214Hofman VladimírHrochův Týnec2525226.00
214Šimůnková MarkétaKošťálov2525226.00
216Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team3515117.00
216Hruška JiříJaroměř3515117.00
216Hájek Josef ml.Týniště nad Orlicí2515125.50
216Jirsák DavidPetrovice u Nového Bydžova1515151.00
216Nohejl Karel st.Trutnov2515125.50
216Šlesinger Petr2515125.50
222Blažek VáclavŽďár nad Metují4505012.50
222Bříza PetrHostinné3505016.67
222Kabát PetrSmilovice1505050.00
222Kalous JakubČastolovice5505010.00
222Mikulík RomanČeské Meziříčí2505025.00
222Petr JaromírSobčice1505050.00
222Čepelka RudolfLípa nad Orlicí4505012.50
222Šimek PavelHorní Brusnice3505016.67
230Adámek JakubByšice3494916.33
230Hamerský AlešVamberk1494949.00
230Hlavatý TomášHradec Králové3494916.33
230Juhoš Josef st.Rybitví4494912.25
230Skladowski JiříDobruška1494949.00
235Chaloupka Patrik st.Janov3484816.00
235Kühn Pavel1484848.00
235Machačová TerezaKlášter nad Dědinou1484848.00
235Poskočil PetrDolní Bučice2484824.00
235Černohlávek MartinBarchov1484848.00
240Finger David ml.Kostelec nad Orlicí2474723.50
240Pacovská JanaJaroměř3474715.67
240Urban DavidOpatovice nad Labem3474715.67
240Vacek PetrZábědov1474747.00
240Valach Josef1474747.00
240Šprinc OtaHrádek u Nechanic547479.40
246Bureš PetrTrutnov1464646.00
246Hasal AlešChomutice1464646.00
246Henychová NelaKlášter nad Dědinou1464646.00
246Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team2464623.00
246Miřejovský ZdeněkOpatovice nad Labem3464615.33
246Nitsche MartinVrchovina2464623.00
246Červený JaroslavJaroměř2464623.00
246Špetla Ladislav1464646.00
254Kruml MartinHradec Králové1454545.00
254Kuliha Milan1454545.00
254Kříž Lubomír st.1454545.00
254Matoušek JiříRašovice3454515.00
254Ponka JiříJaroměř2454522.50
254Zámečník RadomírŠárovcova Lhota1454545.00
254Čepelák TomášChlumec nad Cidlinou2454522.50
254Červinka LadislavDobřenice2454522.50
262Dostálek AdolfHostinné2444422.00
262Jezbera MilanObora1444444.00
262Macháně MartinKrčín2444422.00
262Pawel Milan1444444.00
262Petr MarekSobčice1444444.00
262Stříteský LukášHradec Králové1444444.00
262Tágo Milan1444444.00
262Čáslava Jan ml.Jaroměř1444444.00
270Bartoníček JosefPetrovice1434343.00
270Deml RobinNový Bydžov1434343.00
270Fikr VladimírTýniště nad Orlicí1434343.00
270Hasal JakubChomutice1434343.00
270Lajvr DanielJaroměř543438.60
270Pecka ZdeněkHošťalovice1434343.00
270Špacírová SáraJaroměř2434321.50
270Šrámek JosefHolice1434343.00
278Janďourek JiříKbelnice1424242.00
278Kánský Radek1424242.00
278Miřejovský TomášOpatovice nad Labem4424210.50
278Měšťan JanDvůr Králové nad Labem2424221.00
278Nerad RostislavJílové1424242.00
278Nosek LadislavRohoznice1424242.00
278Novák Jan Libišany2424221.00
278Ouhrabka MichalNová Paka2424221.00
278Stiller PavelČeská Metuje1424242.00
278Vacek JanZábědov1424242.00
278Čihák MichalHostinné1424242.00
278Řeháček AdamNová Paka2424221.00
290Dolejší RobertČánka1414141.00
290Drabík MartinKocléřov2414120.50
290Fiedler LuděkPardubice2414120.50
290Hampejs DavidBílina1414141.00
290Houser Otakar VšechlapyJizera 242414120.50
290Janečková AnnaHradec Králové1414141.00
290Kindl JanChomutice1414141.00
290Sedlář IvanBorová1414141.00
290Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1414141.00
290Čermáková VěraKarle2414120.50
290Šupa JosefHradec Králové3414113.67
301Hamerský DavidVamberk1404040.00
301Johanides AntonínRoveňsko1404040.00
301Kolbe Petr1404040.00
301Machač VáclavPraha2404020.00
301Vach MichalKněžnice1404040.00
301Řeháček AdamVrchovina1404040.00
307Csernyanszká PavlínaVysoké Mýto1393939.00
307Hrubeš LiborTýniště nad Orlicí3393913.00
307Knap Pavel1393939.00
307Kopecký PetrVoleč3393913.00
307Nýč Karel ml.Týniště nad Orlicí1393939.00
307Petr LukášSobčice1393939.00
307Píša VáclavHradec Králové439399.75
307Rössler JanHradec Králové1393939.00
307Vích MiroslavŠárovcova Lhota1393939.00
307Záleský JosefHradec Králové1393939.00
307Švadlenka MatějPlačice1393939.00
307Šípek Jakub2393919.50
319Ardelán DenisLodín2383819.00
319Cerula OndřejTýniště nad Orlicí2383819.00
319Dušánek Bohuslav ml.Jaroměř2383819.00
319Harding DanielKostelec nad Orlicí1383838.00
319Horák MarekJaroměř2383819.00
319Jakubík StanislavHradec Králové2383819.00
319Kindl ZdeněkChomutice1383838.00
319Kopecký PetrMáslojedy3383812.67
319Kořínek Pavel ml.Jaroměř1383838.00
319Maček TomášVelká Jesenice2383819.00
319Poprach Aleš1383838.00
319Pětík MarekLibišany1383838.00
319Stiller JakubČeská Metuje2383819.00
319Zajíc DavidKamenice1383838.00
319Zavacký MatějLhota u Potštejna3383812.67
319Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team1383838.00
335Bareš Jaromír1373737.00
335Bartošová EliškaKostelec nad Orlicí1373737.00
335Horst FrantišekVrchovina1373737.00
335Kašpar AlešBěluň537377.40
335Muchová BarboraPodhorní Újezd1373737.00
335Seifert JaroslavBorohrádek2373718.50
335Svoboda MarekHronov2373718.50
335Tůma JiříRousínov2373718.50
335Vlasta VratislavBakov nad Jizerou1373737.00
335Volhejn Karel1373737.00
345Bednář JosefRtyně v Podkrkonoší1363636.00
345Havlíček JanTýniště nad Orlicí1363636.00
345Hynek Roman1363636.00
345Leier Robert1363636.00
345Macho BohuslavVrchlabí2363618.00
345Macháň PavelNáchod436369.00
345Novák JaroslavDobré1363636.00
345Pešek JanChrudim1363636.00
345Svatoš PetrBudislav1363636.00
345Zavacký VojtěchLhota u Potštejna3363612.00
345Čech Ondřej ml.Jaroměř3363612.00
345Škoda OndřejVelké Poříčí3363612.00
345Šrámek MilanJaroměř2363618.00
358Blecha MiroslavPelhřimov1353535.00
358Frýdl Jan1353535.00
358Hruška VáclavVestec2353517.50
358Hynek Tomáš1353535.00
358Janků NikolaDolní Přím1353535.00
358Nitsche ViktorVrchovina1353535.00
358Schejbal LubomírJaroměř1353535.00
358Slavík MichalKopidlno2353517.50
358Vintera Ivan ml.Náchod1353535.00
358Čožík MarekHorní Maršov535357.00
358Śpůr MukulášHradec Králové1353535.00
358Šorfa Ivo1353535.00
370Finger AlešKostelec nad Orlicí2343417.00
370Jelínek JanDašice1343434.00
370Kovář JanPraha1343434.00
370Kozák ZdeněkJaroměř1343434.00
370Matoušek MarekRašovice2343417.00
370Petráček JakubJaroměř434348.50
370Prokop MiroslavHavlovice634345.67
370Valeš VáclavJičín1343434.00
370Vojtíšek Lukáš1343434.00
370Václav JosefTrutnov1343434.00
380Csontosová VanesaTýniště nad Orlicí1333333.00
380Fingerová HanaKostelec nad Orlicí2333316.50
380Fischer JosefPetrovice1333333.00
380Hauke RudolfMostek433338.25
380Hruška Václav st.Jaroměř3333311.00
380John MiroslavRoudnice nad Labem1333333.00
380Jína VojtěchLázně Bělohrad2333316.50
380Machán PavelNáchod433338.25
380Vajsar LukášČeská Metuje2333316.50
380Vymazal PetrBakov nad Jizerou1333333.00
380Zajíček JosefVeselice2333316.50
380Šípků Jakub1333333.00
392Cinka MatějVelké Poříčí2323216.00
392Figura MieszyslawPolsko1323232.00
392Hartman LeošTýniště nad Orlicí2323216.00
392Hlavinka JiříMžany1323232.00
392Hátle VladimírŠárovcova Lhota1323232.00
392Jirousek Jaroslav1323232.00
392Kalenský PetrDolní Olešnice3323210.67
392Kisacký PatrikHradec Králové1323232.00
392Novák FrantišekPraha1323232.00
392Pazderka LubošHradec Králové2323216.00
392Puš TadeášVrchovina1323232.00
392Vach VladimírTýniště nad Orlicí1323232.00
392Vojtěch Jakub1323232.00
392Zvoníček JiříLázně Bělohrad1323232.00
406Horák Jan st.Lodín1313131.00
406Hošek JosefPraskačka1313131.00
406Jakubík AdamHradec Králové1313131.00
406Kadlecová GabrielaČeská Skalice431317.75
406Kincl MatyášJásenná1313131.00
406Korpecki PiotrPolsko1313131.00
406Kořínek LukášKolín1313131.00
406Krejzl ZdeněkČeská Skalice1313131.00
406Kudrna JaromírJaroměř2313115.50
406Kučera TomášČeská Lípa2313115.50
406Pinkas MiloslavKostelec nad Orlicí1313131.00
406Urbický MichalHradec Králové1313131.00
406Valenta MarekPraha1313131.00
406Záhora PetrBílina1313131.00
406Čálek ŠimonPolice nad Metují1313131.00
406Šípek Miloslav2313115.50
422Bastl TomášJeníkovice1303030.00
422Fikr TomášTýniště nad Orlicí1303030.00
422Jarkovský ZbyšekBlešno1303030.00
422Kadlec JaroslavKostelec nad Orlicí1303030.00
422Klika MartinOpočno1303030.00
422Koričanský FilipJásenná2303015.00
422Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1303030.00
422Prokop RichardJaroměř1303030.00
422Sychrová SoňaJenišovice1303030.00
422Turský Jindřich Krchleby1303030.00
422Zezulka Petr ml.Bílá Třemešná1303030.00
422Šprinc RudolfTěchlovice1303030.00
422Šrytr MichalPolice nad Metují2303015.00
435Appl JaroslavŽamberk1292929.00
435Ardelán MatyášLodín2292914.50
435Holec AdamČastolovice329299.67
435Hájek LubomírLanškroun1292929.00
435Johanides MiroslavČermná nad Orlicí1292929.00
435Kralovič Roman1292929.00
435Křivan LadislavRohenice2292914.50
435Kříž LeošDašice2292914.50
435Merganc Jan ml.Doudleby nad Orlicí1292929.00
435Musil Miloslav st.Jaroměř1292929.00
435Novotný MichalZámrsk2292914.50
435Oubrecht MilanČelákovice1292929.00
435Skladowski MartinDobruška1292929.00
435Slavík Alexej VilémovKrmiči1292929.00
435Suchá LucieChomutice1292929.00
435Zdanowicz PiotrPolsko1292929.00
435Zeman LadislavMalá Skála1292929.00
435Zezulka Petr st.Bílá Třemešná2292914.50
435Čejka Kamil1292929.00
454Demeter MarekKostelec nad Orlicí1282828.00
454Diblík LadislavBroumov1282828.00
454Doubrava JanHradec Králové1282828.00
454Dvořák Milan.1282828.00
454Fibiger DušanSobčice1282828.00
454Fink VladimírTýniště nad Orlicí1282828.00
454Kodymová BarboraVrchovina1282828.00
454Měšťan JanŠárovcova Lhota2282814.00
454Nosek ŠimonVrchovina2282814.00
454Novák JosefMžany1282828.00
454Richter KamilJaroměř1282828.00
454Rolník JanChýšť1282828.00
454Spáčilová Rozálie1282828.00
454Trávníček TomášTýniště nad Orlicí1282828.00
454Voltr EmilDvůr Králové nad Labem1282828.00
454Walnik ZdislavPolsko1282828.00
454Řípa AlešHeřmanův Městec1282828.00
454Šrámek LukášKostelec nad Orlicí1282828.00
472Adamec PavelRumburk1272727.00
472Brzezicki SebastianPolsko1272727.00
472Dobeš TomášNáchod1272727.00
472Emlar Jiří1272727.00
472Ficner JiříLanškroun1272727.00
472Havel OndřejČastolovice1272727.00
472Hložek FrantišekBílina1272727.00
472Hospodka Vojtěch1272727.00
472Kočíř MatějČankovice1272727.00
472Lebedinská Nicol1272727.00
472Macháně VojtěchKrčín2272713.50
472Menčík IvoOpatovice nad Labem327279.00
472Nekvinda JiříBorohrádek1272727.00
472Ondráček JanHořice v Podkrkonoší2272713.50
472Pavlík PetrTrutnov1272727.00
472Pawel Klaus1272727.00
472Suchá SandraDobrá Voda2272713.50
472Tataj PatrikPřepychy1272727.00
472Tomeňuková ElenaTrnov1272727.00
472Voráček PetrČermná nad Orlicí1272727.00
472Šrytr JanHradec Králové1272727.00
493Chaloupka JosefJanov1262626.00
493Gabaj ZbyněkBroumov1262626.00
493Holčák RadekBarrandov1262626.00
493Kalenský JaroslavProsečné2262613.00
493Kolář Roman1262626.00
493Komárek DominikObědovice1262626.00
493Kosztyo Alexander1262626.00
493Kratochvíl JanHláska2262613.00
493Kraus ZdeněkLázně Bělohrad1262626.00
493Mikysa JanČastolovice1262626.00
493Novotný Jiří ml.Zámrsk2262613.00
493Němečková JulieVrchovina1262626.00
493Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1262626.00
493Peterka JaroslavČeská Lípa1262626.00
493Potůček DavidDobruška1262626.00
493Rubínová Johana1262626.00
493Sudík MiloslavKochánky1262626.00
493Szampera RyszardPolsko1262626.00
493Sádovský JiříBatňovice1262626.00
493Vlášek ZdeněkChlum2262613.00
493Štembera JanVrchlabí1262626.00
514Bednář AlešRtyně v Podkrkonoší1252525.00
514Bedrník JanJaroměř325258.33
514Binar RudolfTrutnov1252525.00
514Bureš JanPočátky1252525.00
514Bříza MatějHostinné1252525.00
514Dubický JosefSmiřice2252512.50
514Erben MiroslavLohenice1252525.00
514Fialová EliškaKostelec nad Orlicí1252525.00
514Honc JosefRumburk1252525.00
514Jelínek PetrĎáblice2252512.50
514Jirousková Petra1252525.00
514Josef KarelSmiřice1252525.00
514Kosnar StanislavStěžery1252525.00
514Kožíšek JakubTřebechovice pod Orebem2252512.50
514Lebedinský Sebastian1252525.00
514Lhoták KryštofHradec Králové1252525.00
514Salava KarelHradec Králové325258.33
514Schüler AdamHradec Králové1252525.00
514Sedláčková NatálieTýniště nad Orlicí1252525.00
514Staněk FrantišekHradec Králové1252525.00
514Škop JaroslavJaroměř1252525.00
514Šrom AlešSkuhrov nad Bělou2252512.50
514Štichauer TomášRychnov nad Kněžnou1252525.00
537Andres LukášTýniště nad Orlicí1242424.00
537Dolek MiroslavOpočno1242424.00
537Douda JanChrast u Chrudimi2242412.00
537Dunajčík TomášTýniště nad Orlicí1242424.00
537Erban DenisSemily1242424.00
537Fišer JaroslavDolní Přím2242412.00
537Havel OndřejKonojedy1242424.00
537Hruš JiříMiletín1242424.00
537Ježek MatějJičín1242424.00
537Kořínek MilošJaroměř1242424.00
537Křížek VojtěchVrchovina1242424.00
537Malý JakubSmiřice1242424.00
537Motyčka KarelRychnov nad Kněžnou2242412.00
537Ponka ZdeněkJaroměř2242412.00
537Sedláček VojtěchChomutice1242424.00
537Zornerová Zuzana2242412.00
537Čejka PetrČermná nad Orlicí1242424.00
537Čekal Tomáš1242424.00
537Šantora PavelLázně Bohdaneč1242424.00
556Hasal FrantišekChomutice1232323.00
556Kopecký JakubMáslojedy2232311.50
556Kovařík KamilHořice v Podkrkonoší2232311.50
556Krejcar AlešSobčice1232323.00
556Kubový JiříLukavice1232323.00
556Kupka VojtěchČestice1232323.00
556Ladnar JiříRtyně v Podkrkonoší2232311.50
556Motyčka TomášVysoká u Holic2232311.50
556Nožička MiroslavTuř1232323.00
556Okapal JosefČeská Skalice323237.67
556Pekárek FrantišekJihlava1232323.00
556Pekárek TomášJihlava1232323.00
556Pirkl FilipPolice nad Metují1232323.00
556Samko MartinHořice v Podkrkonoší2232311.50
556Staněk KarelSmečno1232323.00
556Vaníček LadislavObora1232323.00
556Vodičková MarkétaHradec Králové2232311.50
556Vyčítal David ml.Těchlovice2232311.50
556Zapadlo Dominik1232323.00
556Čermák JanVrchlabí1232323.00
556Šubrt MartinRychnov nad Kněžnou323237.67
577Chmelař MilanČastolovice322227.33
577Dian MarianVysoké Mýto1222222.00
577Horák DenisSendražice1222222.00
577Hošek JaroslavTřebechovice pod Orebem1222222.00
577Izák PetrČastolovice1222222.00
577Jarkovský Jan ml.Svinary1222222.00
577Kohlert JanHradec Králové2222211.00
577Mrvečka PetrTýniště nad Orlicí2222211.00
577Nepovím StanislavTrutnov2222211.00
577Pechar MartinPohoří1222222.00
577Pieter JanPolsko1222222.00
577Swierczinski PiotrekPolsko1222222.00
577Tobolka ZdeněkOhnišťany2222211.00
577Tomeňuk DavidTrnov1222222.00
577Vaníček ViktorDolní Branná1222222.00
577Zeman JaroslavMostek1222222.00
577Červený Jaroslav ml.Jaroměř1222222.00
577Šimek JaroslavVelká Jesenice2222211.00
577Šimůnek StanislavKošťálov1222222.00
596Blažko MartinHradec Králové1212121.00
596Brandejs VojtěchVoděrady1212121.00
596Faltus JaroslavJásenná1212121.00
596Gabaj DominikBroumov1212121.00
596Hošek MiroslavPraskačka1212121.00
596Jörková Jaromíra1212121.00
596Klekar TeodorRokytnice v Orlických horách1212121.00
596Král LubomírDvůr Králové nad Labem1212121.00
596Macháček OndřejLomy1212121.00
596Munzar KarelJaroměř1212121.00
596Pomezný AdamTůně2212110.50
596Pop PavelHradec Králové2212110.50
596Pop RobinHradec Králové2212110.50
596Počík PavelOstrava1212121.00
596Pták Michal1212121.00
596Putek EdwardPolsko1212121.00
596Růžička PatrikPohoří1212121.00
596Šrámek VáclavTýniště nad Orlicí1212121.00
614Hofman OndřejHradec Králové2202010.00
614Hospodka Jaroslav1202020.00
614Hudeček FrantišekChýšť1202020.00
614Hynek Miroslav st.1202020.00
614Ioanidis Kostas1202020.00
614Jindra MilanČermná nad Orlicí1202020.00
614Kaplan ZdeněkKostelec nad Orlicí1202020.00
614Kašpar DominikTýniště nad Orlicí1202020.00
614Kliková SofieOpočno1202020.00
614Kubík JakubOlešnice1202020.00
614Křivan JaroslavRohenice1202020.00
614Moravec TomášKunčice nad Labem320206.67
614Pacovský BartolomějJaroměř1202020.00
614Pirklová LenkaPolice nad Metují1202020.00
614Pokorný Matěj1202020.00
614Pražák LukášVelká Jesenice1202020.00
614Shejbal LiborHolice1202020.00
614Svoboda JosefDvůr Králové nad Labem1202020.00
614Vaněk VáclavLučice1202020.00
614Zub Martin1202020.00
614Šrámek JosefTýniště nad Orlicí1202020.00
635Dědek OndřejRtyně v Podkrkonoší1191919.00
635Havlíček PatrikNizozemí219199.50
635Hofman JiříJaroměř1191919.00
635Hynek IvoVrchlabí1191919.00
635Kocábek TomášNové Strašecí1191919.00
635Káda AntonínSkuhrov nad Bělou219199.50
635Mach PavelMeziměstí1191919.00
635Maják KarelBrandýs nad Orlicí1191919.00
635Menc JosefVrchlabí1191919.00
635Novák RomanMžany1191919.00
635Psotný JaromírNahořany219199.50
635Suchý TomášVamberk1191919.00
635Zeman AdamHostinné1191919.00
635Zeman JanHostinné1191919.00
635Čtvrtečka KamilOpočno1191919.00
635Špitálský Milan st.Čelákovice1191919.00
635Švengr Jiří1191919.00
635Šádková ZuzanaKošťálov1191919.00
635Šťastná KarolínaStaré Smrkovice1191919.00
654Baudyš MartinRtyně v Podkrkonoší1181818.00
654Bednář AlešMalé Svatoňovice1181818.00
654Fléglová Tereza1181818.00
654Gabaj DrahomírBenešov1181818.00
654Garček Lukáš1181818.00
654Helásek MartinNové Město nad Metují218189.00
654Horák MarekČastolovice1181818.00
654Hošek JiříPraskačka1181818.00
654Jaroš MartinTýniště nad Orlicí1181818.00
654Kafka JaroslavMiletín218189.00
654Kotyk FilipSadová318186.00
654Kusička Ondřej1181818.00
654Lexman JanBroumov1181818.00
654Lopata David218189.00
654Malínský AdolfNová Paka218189.00
654Poláček Miloš1181818.00
654Rathouský TomášTýniště nad Orlicí1181818.00
654Schubert Vladislav1181818.00
654Vloch AntonínChotěvice1181818.00
654Zuzánek IvanPodůlšany1181818.00
654Čižík Jakub1181818.00
654Šrámek JanStěžery1181818.00
654Šturma MiroslavDašice1181818.00
677Brandejs ViktorVoděrady1171717.00
677Ducháč PavelStárkov1171717.00
677Hak Miroslav217178.50
677Klusáček TomášHorní Kostelec1171717.00
677Kudrna ŠimonHradec Králové1171717.00
677Kuliha Rostislav1171717.00
677Pavlovič PetrPřestavlky1171717.00
677Sedláček DavidKostelec nad Orlicí1171717.00
677Sládek VáclavKostelec nad Orlicí1171717.00
677Stránský Jan1171717.00
677Svoboda VáclavZásadka1171717.00
677Sychra VladimírJenišovice1171717.00
677Tůmová BarboraLibčice1171717.00
677Valach JaroslavČastolovice1171717.00
677Voda JiříUjezd nad Lesy217178.50
677Šabatka JanTřebíč1171717.00
677Šotkovský DavidStarý Kolín1171717.00
677Šrytr JakubVojice1171717.00
695Erban JiříHostinné216168.00
695Gall PetrHomyle1161616.00
695Hampl Jan1161616.00
695Illner JiříDvůr Králové nad Labem1161616.00
695Kodeš ZdeněkČeská Skalice1161616.00
695Matějka JiříČermná nad Orlicí1161616.00
695Melichar OldřichTrutnov216168.00
695Novotná DominikaKosičky1161616.00
695Nýč Matyáš1161616.00
695Pánek JanNučice1161616.00
695Rybka JanRychnov nad Kněžnou216168.00
695Vávra LubošLanškroun1161616.00
695Witvar Zdeněk st.Vrdy1161616.00
695Šourek RadimHraštice1161616.00
695Šourek RadovanHraštice1161616.00
695Špitálská AnetaČelákovice1161616.00
695Šváb MartinRtyně v Podkrkonoší216168.00
695Šáša JaroslavCerekvice216168.00
713Bednář AdamMalé Svatoňovice1151515.00
713Chrz VojtěchHradec Králové1151515.00
713Cvejn LukášBorohrádek1151515.00
713Hofman David1151515.00
713Holoubek JakubHoděčín1151515.00
713Hudcová EliškaVrchovina1151515.00
713Hudek RuddolfHradec Králové1151515.00
713Jörka Roman1151515.00
713Kubišta Jaroslav1151515.00
713Leibl LuděkKamenický Šenov1151515.00
713Maatoušek JiříRašovice1151515.00
713Martinec JiříBroumov1151515.00
713Nývlt Nigel1151515.00
713Rogal JózefPolsko1151515.00
713Spálavský Jakub1151515.00
713Tománková PetraKostelec nad Orlicí1151515.00
713Vašák VítězslavHradec Králové1151515.00
713Štěpánek PavelDoudleby nad Orlicí1151515.00
713Štěrba Petr Sezemice1151515.00
732Cejnar JaroslavHradec Králové1141414.00
732Haková Paulina1141414.00
732Hartmanová OlgaKostelec nad Orlicí1141414.00
732Hromádko Radek1141414.00
732Janeček JakubHradec Králové1141414.00
732Janoušek LadislavDobruška1141414.00
732Ježek JanVrchlabí1141414.00
732Nezmeškal Miroslav1141414.00
732Pacovský Jiří st.Jaroměř314144.67
732Raulová Helena1141414.00
732Remenár JosefJaroměř1141414.00
732Rubáček StanislavPolice nad Metují214147.00
732Sejkora PavelČermná nad Orlicí1141414.00
732Vaněk VáclavTřebechovice pod Orebem1141414.00
732Vostřez Josef ml.Přepychy1141414.00
732Zahradník Jakub1141414.00
732Zahradník Jaroslav1141414.00
732Zavadil PetrMiletín1141414.00
732Čapek Jakub214147.00
732Čermák RomanVrchlabí1141414.00
732Šolc František1141414.00
732Šprinc MichalTěchlovice1141414.00
732Šteidler Marek1141414.00
732Šťastný JanStaré Smrkovice1141414.00
756Bonaventura PavelDvůr Králové nad Labem213136.50
756Boček Ondřej1131313.00
756Cejnar VáclavHradec Králové1131313.00
756Drag MichalKudowa Zdrój1131313.00
756Drozd BořivojMezilečí1131313.00
756Havel JiříPřestavlky1131313.00
756Hubertová Adriana1131313.00
756Kopal Tomáš1131313.00
756Kovaříček PavelKostelec nad Orlicí1131313.00
756Lukášek Martin st.Velká Jesenice1131313.00
756Novotný ZdeněkKopidlno213136.50
756Pazderková Klára1131313.00
756Sedláček FilipTýniště nad Orlicí1131313.00
756Výborný ZdeněkDvůr Králové nad Labem1131313.00
756Černý DavidAlbrechtice nad Orlicí1131313.00
756Čihák JanHradec Králové1131313.00
756Šlastak RolandPolsko1131313.00
756Štencar LuděkSkuhrov nad Bělou1131313.00
774Bárta AdamTřesovice1121212.00
774Czibri RichardSlaný1121212.00
774Daks LadislavNáchod1121212.00
774Faktor MartinDvůr Králové nad Labem212126.00
774Hirko JánHradec Králové312124.00
774Hrčková BarboraMočovice1121212.00
774Klouček BohuslavSmrček1121212.00
774Koblasa Milan1121212.00
774Kobylanský Vlastimil1121212.00
774Laňarová NikolaHrachovec1121212.00
774Loufek ZdeněkČermná nad Orlicí1121212.00
774Nosek Ondřej212126.00
774Pořízka Miroslav1121212.00
774Prouza JosefVelké Poříčí1121212.00
774Rýgr MatějHradec Králové1121212.00
774Svatoš PetrHradec Králové1121212.00
774Vosáhlo PavelStrašov1121212.00
774Vágenknecht Tomáš1121212.00
774Čtvrtečka AdamDobruška1121212.00
774Škoda JosefHronov1121212.00
794Andrle MiroslavHostinné211115.50
794Blažek RadekVrchlabí1111111.00
794Dmejchal Marek SadováSIRIUS TRAPER team1111111.00
794Faltýnek Miroslav ml.Rtyně v Podkrkonoší1111111.00
794Horák Jan ml.Lodín211115.50
794Javůrek JaroslavDoudleby nad Orlicí211115.50
794Jíra ZdeněkLubno1111111.00
794Kubánek PatrikPředměřice nad Labem1111111.00
794Lohniská Nelly1111111.00
794Mergl JakubHeřmanův Městec1111111.00
794Máslo AlešŽďár nad Metují1111111.00
794Néméthová TerezaVamberk1111111.00
794Piták MiroslavDolní Bousov1111111.00
794Rousek JaroslavVrchlabí1111111.00
794Smrček MichalOtovice1111111.00
794Vaško JanPardubice1111111.00
794Řezba Martin1111111.00
794Šesták FilipJaroměř1111111.00
794Šrámek MatějStěžery1111111.00
813Baloun RomanHeřmanův Městec1101010.00
813Ducháčová VeronikaStárkov1101010.00
813Fikar MatějLodín1101010.00
813Hornych DavidBezděkov1101010.00
813Horáček ZdeněkVrchlabí1101010.00
813Houška Jiří st.Hradec Králové1101010.00
813Jakl JiříTřebnouševes1101010.00
813Jarkovský JosefSvinary1101010.00
813Kozák Vojtěch1101010.00
813Kratochvíl JakubDvůr Králové nad Labem310103.33
813Král LiborRtyně v Podkrkonoší1101010.00
813Maryško Tomáš1101010.00
813Nosek DanielMiletín1101010.00
813Pacholátko RichardMladá Boleslav1101010.00
813Pithart DavidRtyně v Podkrkonoší1101010.00
813Polák Miroslav1101010.00
813Rathouský AdamTýniště nad Orlicí1101010.00
813Sajkršmídová MartinaStaré Smrkovice1101010.00
813Schubert Roman1101010.00
813Schubertová Lucie1101010.00
813Strnad JiříHoříněves210105.00
813Svatoň PetrJaroměř1101010.00
813Tomek DanRtyně v Podkrkonoší1101010.00
813Urbanová Denisa1101010.00
813Šotola JanČervená Třemešná1101010.00
813Štrick JosefPolice nad Metují1101010.00
813Štěnička AdamTýniště nad Orlicí1101010.00
813Šír Josef ml.Čestice1101010.00
813Šír Josef st.Čestice1101010.00
813Žwirek ČešekWroclaw1101010.00
843Cermanová MarieJičín1999.00
843Cína JosefKošťálov1999.00
843Dočekalová Ivona2994.50
843Geletič Martin1999.00
843Hloch KarelProstějov2994.50
843Horák Miroslav1999.00
843Hrubý VáclavOrlová1999.00
843Kučera JanHradec Králové2994.50
843Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí2994.50
843Novák Jan ml. Libišany2994.50
843Páv TomášHradec Králové2994.50
843Růžičková PetraČeperka2994.50
843Slezák VáclavJílovice1999.00
843Vojtíšek Jan ml.Starý Ples1999.00
843Vondráková RomanaVrchlabí1999.00
843Špicar Matěj1999.00
843Štefan PavelČibuz2994.50
843Štěpánek PetrDašice1999.00
843Šuliman VítBolehošť1999.00
862Baláž LadislavSelmice1888.00
862Boko IvanOpatovice nad Labem1888.00
862Brož DanielTrnava1888.00
862Brožová VendulaCerekvice1888.00
862Chvojka František ml.Roudnice1888.00
862Doskočil LukášTýniště nad Orlicí1888.00
862Fiala JanKostelec nad Orlicí1888.00
862Fiala JaroslavChmelovice1888.00
862Finger DavidKostelec nad Orlicí1888.00
862Fišer MichalLodín1888.00
862Hampejs MatějBílina1888.00
862Hanhur Max1888.00
862Havrda LukášHradec Králové1888.00
862Hlavatý Martin1888.00
862Hora MilanDašice1888.00
862Horáček PavelChlum1888.00
862Jirsák JindřichBydžovská Lhotka1888.00
862Kašpar PetrKostelec nad Orlicí1888.00
862Klapka DanielChrudim1888.00
862Kobylanský Viktor1888.00
862Kopal Jan1888.00
862Kovaříček MichalDoudleby nad Orlicí1888.00
862Košek MartinOhrazenice1888.00
862Košťál VáclavSyrovátka1888.00
862Kudrna MilanHradec Králové2884.00
862Kulichová NikolaHořice1888.00
862Kučera JanBělá pod Bezdězem1888.00
862Káďa KarelSolnice1888.00
862Levinský JiříŘečany nad Labem1888.00
862Lánský JaroslavDobrá Voda1888.00
862Macháně MichalKrčín1888.00
862Malý Ondřej1888.00
862Miller AlešRodov1888.00
862Nesvadbová HanaPodhorní Újezd1888.00
862Nosek OndřejČistěves1888.00
862Novotná Lenka ZámrskNovotňáci1888.00
862Novotný Michal ml.Dolní Bousov1888.00
862Novotný RadekStaré Nechanice1888.00
862Pavlát RadekModřany1888.00
862Pilous JakubZlatá Olešnice1888.00
862Pleskot TomášHradec Králové1888.00
862Polák PetrChoceň1888.00
862Pour MiroslavPšánky1888.00
862Pňáček MartinČastolovice3882.67
862Rozsévač JanChýšť1888.00
862Ráž JosefHradec Králové1888.00
862Růžek ZdeněkČermná nad Orlicí1888.00
862Seifertová Dita1888.00
862Tůmová AnnaLibčice1888.00
862Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1888.00
862Voženílek Tomáš1888.00
862Vyčítal David st.Těchlovice1888.00
862Vyčítal ŠtěpánHradec Králové1888.00
862Václavík PetrBorohrádek1888.00
862Vítek MilanRoudnice1888.00
862Víšek PavelJaroměř1888.00
862Víšková KateřinaJaroměř1888.00
862Zvolenský OndřejDašice1888.00
862Čermáková MarkétaPetrovice1888.00
862Šmída MarekDobruška1888.00
862Špitálský Václav ml.Čelákovice1888.00
862Štejnar DavidŠonov1888.00
924Krupička OndřejKřinice1777.00
924Kurcová NatálieDivišov1777.00
924Mandík RomanNová Paka1777.00
924Matoušek MilanDolní Ředice1777.00
924Němečková Julie1777.00
924Pitr JaroslavHradec Králové1777.00
924Podveský MarekNová Paka1777.00
924Pávek MatějHradec Králové1777.00
924Renčín KarelBroumov1777.00
924Ulman Roman1777.00
924Vávra Lukáš ml.1777.00
924Zedníková NatálieOstroměř1777.00
936Bašová Tereza1666.00
936Dubenecký Kamil ml.1666.00
936Horák AntonínLodín1666.00
936Jakl Ondřej1666.00
936Javůrek Jiří1666.00
936Kisacká NatálieHradec Králové1666.00
936Landar JiříRtyně v Podkrkonoší1666.00
936Pekárek StanislavLouny1666.00
936Pišl JakubRybníčky1666.00
936Pišl JiříRybníčky1666.00
936Příhoda MartinHoříněves1666.00
936Rössler TomášHradec Králové1666.00
936Spíchal JaroslavMoravská Třebová1666.00
936Toman MartinRozstání1666.00
936Vaníček PavelChomutice1666.00
936Zumrová Amálie1666.00
936Čížek FilipTýniště nad Orlicí1666.00
936Šimon MaximSynčany1666.00
936Štencar JakubSkuhrov nad Bělou1666.00
955Bezkočková MichaelaChoustníkovo Hradiště1555.00
955Bieleš Jan1555.00
955Burda JanBynochov1555.00
955Holzbacher ŠtěpánHronov1555.00
955Landfeld Vojtěch1555.00
955Leško MichalHradec Králové1555.00
955Lukášková RadkaSlavětín1555.00
955Mandík MartinNová Paka1555.00
955Maxa JanValdice1555.00
955Mrazík MiroslavBroumov1555.00
955Novák ZbyněkVrchlabí1555.00
955Verner Pavel1555.00
955Vlček JaroslavZábrodí2552.50
955Vávra David1555.00
955Zounar DavidSkuhrov nad Bělou1555.00
955Závoš OndřejBroumov1555.00
955Červinka Ladislav1555.00
955Čtveráková TerezaDolní Černůtky1555.00
955Šmídl JanRoztoky u Prahy1555.00
955Šára LukášPodhorní Újezd1555.00
975Csernyanszky AntonínVysoké Mýto1444.00
975Dax LadislavNáchod1444.00
975Dostál Tomáš1444.00
975Jindříšek Martin1444.00
975Kedroň RudolfHořice v Podkrkonoší3441.33
975Kučera JanLipno nad Vltavou1444.00
975Mentus Leoš1444.00
975Mentus Marek1444.00
975Miller Vladimír1444.00
975Paseka DavidSpyta1444.00
975Peterka Vojtěch1444.00
975Pilař DanielHomyle1444.00
975Pop Martin2442.00
975Rázek VítHradec Králové1444.00
975Sedlák PetrPardubice1444.00
975Verner Josef1444.00
975Vintera Ivan st.Náchod1444.00
975Zíma Josef1444.00
975Šulák PavelRoudné1444.00
975Šuláková SimonaRoudné1444.00
995Búry TomášBenátky1333.00
995Danihelka Roman1333.00
995Farská MichaelaKošťálov1333.00
995Filko JanBělá pod Bezdězem1333.00
995Hetflaišová NikolSemily1333.00
995Kašpar Richard st.Náchod1333.00
995Kejzlar VratislavČeská Skalice1333.00
995Kudrnová EliškaTurnov1333.00
995Lopata Jaroslav1333.00
995Nechanický Radek1333.00
995Ouzká Valentýna1333.00
995Payma PetrÚpice1333.00
995Slivko JiříHradec Králové1333.00
995Temr MiroslavKounice1333.00
995Tóth JanHronov2331.50
995Vích TomášÚlibice1333.00
1011Adamovič AlexPečky1222.00
1011Adámek LuděkZábrodí2221.00
1011Bartoš MilošKostelec nad Orlicí1222.00
1011Bednář Miroslav1222.00
1011Borůvka Miloš ml.Jaroměř2221.00
1011Bárta Antonín1222.00
1011Hlušička MatoušNechanice1222.00
1011Holub VratislavHronov1222.00
1011Hýsek JakubDolní Bousov1222.00
1011Klapal Zdeněk1222.00
1011Kučera MichalSvitavy1222.00
1011Laxman František1222.00
1011Lebeda JosefTýniště nad Orlicí1222.00
1011Matějka Štěpán1222.00
1011Minařík PavelKostelec nad Orlicí2221.00
1011Moučka AntonínVrchlabí2221.00
1011Petrásek DominikPraha2221.00
1011Poděbradský PavelTrutnov2221.00
1011Poslušná GabrielaOlešnice1222.00
1011Poslušný JosefOlešnice1222.00
1011Prouza PetrVrchlabí2221.00
1011Pur StanislavLázně Bělohrad1222.00
1011Rydlo VojtěchJaroměř2221.00
1011Sopko Marek2221.00
1011Szczesnik Przemyslaw2221.00
1011Sýkora Jiří ml.Malá Skála1222.00
1011Tóth JakubRoudnice nad Labem1222.00
1011Vaníček JosefChomutice1222.00
1011Vašák RadekHradec Králové1222.00
1011Vršek StanislavČervený Kostelec1222.00
1011Vágenknechtová Pavla1222.00
1011Špringer RichardStarý Ples2221.00
1011Šubrt MichalRychnov nad Kněžnou1222.00
1044Adamovič AndreasPečky1111.00
1044Andres JáchymNové Město nad Metují1111.00
1044Barton KarelBerušičky1111.00
1044Baudyš JosefRtyně v Podkrkonoší1111.00
1044Beran JaromírPolice nad Metují1111.00
1044Berkof LukášLázně Bělohrad1111.00
1044Bezkočka DavidChoustníkovo Hradiště1111.00
1044Biltán Václav1111.00
1044Blažek JanVrchlabí1111.00
1044Brendl PatrikLanškroun1111.00
1044Briš MiroslavČíčová1111.00
1044Broulík JanHradec Králové1111.00
1044Bárta Milan1111.00
1044Bílek PetrVrchlabí1111.00
1044Cejnar TadeášHradec Králové1111.00
1044Cejnarová HanaHradec Králové1111.00
1044Chaloupka OndřejVamberk1111.00
1044Charvát DavidHořice v Podkrkonoší1111.00
1044Chuchel Martin1111.00
1044Czeluk CzeslawPolsko1111.00
1044Dlesek MilanJaroměř1111.00
1044Dobeš JanNáchod1111.00
1044Dostál DominikBroumov1111.00
1044Doubek JanČastolovice1111.00
1044Dudadík JosefStarý Ples1111.00
1044Dvořák RadekPardubice1111.00
1044Dyntera KarelTýniště nad Orlicí1111.00
1044Dytrt MilanÚpice1111.00
1044Elekeš Milan1111.00
1044Elekešová Věra1111.00
1044Emlarová Šárka1111.00
1044Erban Vojtěch st.Jaroměř1111.00
1044Erben Michal ml.Vrchlabí1111.00
1044Fabiánek PavelSemily1111.00
1044Faltýnek Miroslav st.Rtyně v Podkrkonoší1111.00
1044Fedorišin Zdeněk1111.00
1044Fibiger RadekSobčice1111.00
1044Fibigerová KateřinaSobčice1111.00
1044Ficner LukášLanškroun1111.00
1044Fikar AlešSobčice1111.00
1044Filounek ZdeněkMiletín1111.00
1044Fišer DanielČervený Kostelec1111.00
1044Fišer JosefPetrovice nad Orlicí1111.00
1044Gaipl Karol1111.00
1044Gall MartinHomyle1111.00
1044Groh Martin1111.00
1044Gábrle Jiří1111.00
1044Hak Kryštof1111.00
1044Hart PavelHořice v Podkrkonoší1111.00
1044Hažva Jan1111.00
1044Hažva Luboš1111.00
1044Hemerka ŠtěpánHradec Králové1111.00
1044Heral LadislavJaroměř1111.00
1044Heral Vladimír st.Jaroměř1111.00
1044Hlah VlastimilKostelec nad Orlicí1111.00
1044Hnilička JosefŘečany nad Labem1111.00
1044Hornych Milan1111.00
1044Horáková MartinaSmiřice1111.00
1044Houška Jiří ml.Hradec Králové1111.00
1044Hrušovský NikolasOpočno1111.00
1044Hrčková SáraMočovice1111.00
1044Hynek Miroslav ml.1111.00
1044Hájek VáclavTřebechovice pod Orebem1111.00
1044Hóta LadislavHradec Králové1111.00
1044Hýsek MartinDolní Bousov1111.00
1044Hůlka Lukáš1111.00
1044Ioanidis Antonín1111.00
1044Jakl Jakub1111.00
1044Jakl Martin1111.00
1044Jandera Tomáš1111.00
1044Jareš DominikHradec Králové1111.00
1044Javorník PetrČelákovice1111.00
1044Jenčovský VladimírDoudleby nad Orlicí1111.00
1044Jerzábek Oskar1111.00
1044Jindrák VojtěchMníšek pod Brdy1111.00
1044Just MiroslavHradec Králové1111.00
1044Kadlček Ladislav1111.00
1044Kerouš Ivan ml.Nové Město nad Metují1111.00
1044Kerouš Ivan st.Nové Město nad Metují1111.00
1044Khol Sebastian1111.00
1044Kinclová EliškaBukovka1111.00
1044Kišac Rastislav1111.00
1044Klíma VojtěchSmidary1111.00
1044Kmoníček AdamPardubice1111.00
1044Koller JanNáchod1111.00
1044Kopecký AdamPohoří1111.00
1044Kopecký DavidTěchonín1111.00
1044Kovanda PetrStěžery1111.00
1044Kozel Martin1111.00
1044Kozák Filip1111.00
1044Kořán Tomáš1111.00
1044Kořínek Pavel st.Jaroměř1111.00
1044Kraus JaroslavHořice v Podkrkonoší1111.00
1044Krejsová SofieDivec1111.00
1044Krupičková Lucie1111.00
1044Kubeček DavidTřebechovice pod Orebem1111.00
1044Kubias PetrČermná nad Orlicí1111.00
1044Kubálek AlešTřebechovice pod Orebem1111.00
1044Kupka Jan ml.1111.00
1044Kutík MiroslavHradec Králové1111.00
1044Kučera Rudolf1111.00
1044Kyndl PavelNepasice1111.00
1044Kánský Martin1111.00
1044Křivan KarelJaroměř1111.00
1044Kříž Lubomír ml.1111.00
1044Kůr PetrHradec Králové1111.00
1044Laxman PetrOlešnice1111.00
1044Lhotský JaroslavJaroměř1111.00
1044Lochmanová IvaZdelov1111.00
1044Ludvík JosefHradec Králové1111.00
1044Luňák JakubRychnov nad Kněžnou1111.00
1044Macháček TadeášSolnice1111.00
1044Maják MarekBorohrádek1111.00
1044Marek ŠtěpánJanov1111.00
1044MarečekJaroměř1111.00
1044Mareček JaromírJaroměř1111.00
1044Matouš KarelTýniště nad Orlicí1111.00
1044Matějka Jaroslav1111.00
1044Matějková Alena1111.00
1044Matěják TomášMiletín1111.00
1044Mikula Rudolf st.Jaroměř1111.00
1044Mikyska JanČastolovice1111.00
1044Militký František st.Třebechovice pod Orebem1111.00
1044Mirovský VojtěchTýniště nad Orlicí1111.00
1044Mitana Roman1111.00
1044Mráz HynekKameničná1111.00
1044Mrázek RomanTrutnov1111.00
1044Nedbal Zdeněk1111.00
1044Nedvěd KarelČervený Kostelec1111.00
1044Nohejlová Zdeňka1111.00
1044Nosek Jakub1111.00
1044Novotný EvženVoděrady1111.00
1044Novotný MichalTřebechovice pod Orebem1111.00
1044Nováček Luboš1111.00
1044Nový AlešBílsko1111.00
1044Obadal LadislavMohelnice1111.00
1044Orlík MiroslavKostelec nad Orlicí1111.00
1044Ouzký Zdeněk1111.00
1044Palivec Petr1111.00
1044Papež JiříHradec Králové1111.00
1044Pavel JanRychnov nad Kněžnou1111.00
1044Pavel Jiří ml.Vamberk1111.00
1044Peringer Pavel1111.00
1044Pham EvaČastolovice1111.00
1044Pilous DominikTrutnov1111.00
1044Plíva VítPlačice1111.00
1044Pochyla JosefJaroměř1111.00
1044Polák Denis1111.00
1044Pravcová VanesaKrálíky1111.00
1044Pros JosefKostelec nad Orlicí1111.00
1044Prázová KamilaBroumov1111.00
1044Pábl DanielHradec Králové1111.00
1044Pábl MatyasHradec Králové1111.00
1044Přibyl Matěj1111.00
1044Příhoda JiříHoříněves1111.00
1044Remiš LukášPraha1111.00
1044Richterová Jolana1111.00
1044Richtr Jonáš1111.00
1044Richtr Jáchym1111.00
1044Rojek AdamKostelec nad Orlicí1111.00
1044Rousková KarolínaVrchlabí1111.00
1044Rozinek Miroslav1111.00
1044Runštuk Filip1111.00
1044Rösler TomášHradec Králové1111.00
1044Růžička JiříOstroměř1111.00
1044Salaba Aleš1111.00
1044Salaba Petr1111.00
1044Schejbal MartinJaroměř1111.00
1044Sedlmaier Jiří1111.00
1044Sedláček Zdeněk1111.00
1044Sith AdamVeliny1111.00
1044Sithová AdélaVeliny1111.00
1044Slazák JiříVrchlabí1111.00
1044Slezák Jan ml.Jaroměř1111.00
1044Slovík Zdeněk1111.00
1044Sládková Lucie1111.00
1044Smítal JakubKostelec nad Orlicí1111.00
1044Steklá Ella1111.00
1044Steklý Ondřej1111.00
1044Strnad DanielKošťálov1111.00
1044Stárek Ladislav1111.00
1044Stýblová TerezaOstroměř1111.00
1044Svoboda JaroslavRosice u Chrasti1111.00
1044Syrový MiloslavTřebechovice pod Orebem1111.00
1044Sýkora Jiří st.Malá Skála1111.00
1044Sýkora TomášVamberk1111.00
1044Sýkorová EliškaPřepychy1111.00
1044Tesař PavelSmiřice1111.00
1044Tichý Lukáš1111.00
1044Tischner JiříHradec Králové1111.00
1044Tkáč Jan1111.00
1044TomášekHronov1111.00
1044Trojánek Libor1111.00
1044Tryzna Václav1111.00
1044Trávníčková EliškaTýniště nad Orlicí1111.00
1044Tyrych Radek ml.Hradec Králové1111.00
1044Tůmová Ivana1111.00
1044Valenta MartinZáměl1111.00
1044Valentová NaďaZáměl1111.00
1044Voda JiříÚjezd nad Lesy2110.50
1044Vojtíšek Jan st.Starý Ples1111.00
1044Vostřez KryštofPřepychy1111.00
1044Válek MartinRychnovek1111.00
1044Vích PavelŠárovcova Lhota1111.00
1044Waligóra JanPolsko1111.00
1044Zapadlo AdamJaroměř1111.00
1044Zapadlo Filip1111.00
1044Zdražil ZdeněkČermná nad Orlicí1111.00
1044Zemanský Zdeněk1111.00
1044Zezulka FilipKostelec nad Orlicí1111.00
1044Zilvar AdamPřepychy1111.00
1044Záruba MilošRtyně v Podkrkonoší1111.00
1044Záruba TomášRtyně v Podkrkonoší1111.00
1044Čejková NatálieČermná nad Orlicí1111.00
1044Čermák JiříKostelec nad Orlicí1111.00
1044Čermáková JitkaKostelec nad Orlicí1111.00
1044Červený Jakub1111.00
1044Čožíková GabrielaJanské Lázně1111.00
1044Čtvrtečka DominikDobruška1111.00
1044Čuda MichalČervený Kostelec1111.00
1044Řehák PetrDoudleby nad Orlicí1111.00
1044Šejna Václav1111.00
1044Šenk TadeášČervený Kostelec1111.00
1044Šeps StanislavSobčice1111.00
1044Šmíd Erich1111.00
1044Špacír Alexander1111.00
1044Štandera StanislavTýniště nad Orlicí1111.00
1044Štichauer DavidRychnov nad Kněžnou1111.00
1044Štichauer MiroslavRychnov nad Kněžnou1111.00
1044Šubrt JiříBroumov1111.00
1044Šurda Martin1111.00
1044Švorc Jiří1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.