Závody
Aktuální termíny - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
28.04.2024 | Neděle |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: 9.ročník Velkoosecký Trojzubec 2024 |
||
Květen 2024 | ||||
04.05.2024 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2024 - mládež |
||
05.05.2024 | Neděle |
N
Syrovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2024 | Neděle |
N
Kounice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody-Kounice |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský Název: Dětské závody. |
||
12.05.2024 | Neděle |
N
Pšánky 2024 - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody - Pšánky 2024 - pořádá spolek Rybáři dětem, z.s. |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Nová Paka mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace děti a mládež do 15 let |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Šitbořice mládež - Jihočeský Název: DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY A DĚTSKÝ DEN NA NOVASU V ŠITBOŘICÍCH |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Pěkov - Hony - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Vír mládež - Vysočina Název: Jarní rybářské závody dětí na Vojtově rybníku |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Řečany nad Labem mládež - Pardubický Název: Rybářské závody děti (do 15ti let včetně) |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody pro mládež do 15ti let. |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež - Královéhradecký Název: Velké dětské rybářské závody PRUT NA UDICI |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody- O pohár Kapřika Metlíka |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Tuněchody mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody Tuněchody 2024 |
||
26.05.2024 | Neděle |
N
Holice - mládež - Pardubický Název: Tradiční HOLICKÉ Dětské rybářské závody |
||
26.05.2024 | Neděle |
N
Holýšov mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody Holýšov rybník Trný |
||
26.05.2024 | Neděle |
N
Chrasti u Chrudimi mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2024 | Neděle |
N
Vojický rybník mládež - Královéhradecký Název: Vojický kapřík |
||
Červen 2024 | ||||
02.06.2024 | Neděle |
N
Vrchlabí mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ |
||
02.06.2024 | Neděle |
N
Pohořelice - Kolo - Jihlava 1M mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody v Kole - PRO DĚTI |
||
08.06.2024 | Sobota |
N
Humpolec mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2024 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody KOLOVEĆ 2024 |
||
08.06.2024 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: 9.ročník Velkoosecký Trojzubec 2024 |
||
09.06.2024 | Neděle |
N
České Velenice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
22.06.2024 | Sobota |
N
Dřenice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
30.06.2024 | Neděle |
N
Opočno mládež - Královéhradecký Název: Zámecký pohár 2024 - děti |
||
Září 2024 | ||||
07.09.2024 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem mládež - Vysočina Název: Tradiční dětské rybářské závody |
||
08.09.2024 | Neděle |
N
Hlinné Nové Město na Moravě mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
15.09.2024 | Neděle |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: 9.ročník Velkoosecký Trojzubec 2024 |
||
22.09.2024 | Neděle |
N
Medlešice - Mládež - Pardubický Název: Medlešická Udička VIII. - Mládež |
||
29.09.2024 | Neděle |
N
Vír mládež - Vysočina Název: Podzimní rybářské závody dětí na Vojtově rybníku |