Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lanškroun | 2270 | 0.000 | 40 | |
2 | Opočno | 2215 | 0.000 | 39 | |
3 | Chotěboř | 1605 | 0.000 | 38 | |
4 | Všechlapy | 1470 | 0.000 | 37 | |
5 | Kostomlátky | 1410 | 0.000 | 36 | |
6 | Praha | 1245 | 0.000 | 35 | |
7 | Telč | 1240 | 0.000 | 34 | |
8 | Častolovice | 1230 | 0.000 | 33 | |
9 | Budíkov | 1215 | 0.000 | 32 | |
10 | Choceň | 1190 | 0.000 | 31 | |
11 | Bohouňovice | 1110 | 0.000 | 30 | |
12 | Zbraslavice | 1080 | 0.000 | 29 | |
13 | Dublovice | 1065 | 0.000 | 28 | |
14 | Všejany | 1040 | 0.000 | 27 | |
15 | Kochánky | 960 | 0.000 | 26 | |
16 | Jihlava | 825 | 0.000 | 25 | |
17 | Krchleby | 805 | 0.000 | 24 | |
18 | Moravičany | 770 | 0.000 | 23 | |
19 | Liblice | 765 | 0.000 | 22 | |
20 | Hořice v Podkrkonoší | 700 | 0.000 | 21 | |
21 | Vilémov | 685 | 0.000 | 20 | |
22 | Pardubice | 680 | 0.000 | 19 | |
23 | Dolní Sokolovec | 560 | 0.000 | 18 | |
24 | Dražkovice | 545 | 0.000 | 17 | |
25 | Radčice | 525 | 0.000 | 16 | |
26 | Benešov | 500 | 0.000 | 15 | |
27 | Hradec Králové | 495 | 0.000 | 14 | |
28 | Častolovice | 445 | 0.000 | 13 | |
29 | Třesovice | 440 | 0.000 | 12 | |
30 | Malešov | 410 | 0.000 | 11 | |
31 | Zruč nad Sázavou | 400 | 0.000 | 10 | |
32 | Chotěboř | 395 | 0.000 | 9 | |
33 | Kamenice u Jihlavy | 360 | 0.000 | 8 | |
34 | Jablonec nad Nisou | 350 | 0.000 | 7 | |
35 | Suchdol u Kutné Hory | 320 | 0.000 | 6 | |
36 | Lanškroun | 290 | 0.000 | 5 | |
37 | Cerhenice | 285 | 0.000 | 4 | |
38 | Stříbrná Skalice | 245 | 0.000 | 3 | |
38 | Hranice na Moravě | 245 | 0.000 | 3 | |
40 | Praha | 240 | 0.000 | 1 | |
41 | Předměřice nad Jizerou | 225 | 0.000 | 1 | |
41 | Říčany | 225 | 0.000 | 1 | |
43 | Chmeliště | 220 | 0.000 | 1 | |
44 | Zbraslavice | 180 | 0.000 | 1 | |
45 | Liblice | 160 | 0.000 | 1 | |
46 | Chotěboř | 145 | 0.000 | 1 | |
47 | Otín | 140 | 0.000 | 1 | |
48 | Kaňk | 120 | 0.000 | 1 | |
49 | Staré Jesenčany | 120 | 0.000 | 1 | |
49 | Kameničky | 120 | 0.000 | 1 | |
51 | Opočno | 90 | 0.000 | 1 | |
52 | Pardubice | 80 | 0.000 | 1 | |
52 | Lanškroun | 80 | 0.000 | 1 | |
54 | Libice nad Doubravou | 40 | 0.000 | 1 | |
55 | Uhlířské Janovice | 5 | 0.000 | 1 | |
55 | Třebíč | 5 | 0.000 | 1 | |
57 | Pečky | 0 | 0.000 | 1 | |
57 | Ždírec nad Doubravou | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 28.04.2024 | ||||||||
Datum konce závodu | 28.04.2024 | ||||||||
Místo konání závodu | Košice u Kutné Hory | ||||||||
Kraj | Středočeský | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody na Podskláku. | ||||||||
Název vodní plochy | Rybník Podskalák | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty | Mezi obcemi Košice a Nepoměřice ( bude označeno cedulemi ) 49.8909775N, 15.1522961E | ||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 65 závodníků Kratochvíl Bohumil - Liblice Soukup Ivo - Třebíč Smítka Josef st. - Kaňk Vágenknecht Jiří - Pardubice Dorušák Jaromír - Vysoké Mýto Brodský Michal - Hradec Králové Smola Pavel - Budíkov Marek Stanislav - Paběnice Kudry Marek - Cerhenice Kraus Pavel - Jablonec nad Nisou Kopa Stanislav - Moravičany Novák Robert - Stříbrná Skalice Zdráhala Ludvík - Hranice na Moravě Zdráhala Petr - Všejany Jirsa Jiří - Chmeliště Hos Martin - Otín Mendl Radek - Telč Šnajdr Zdeněk - Předměřice nad Jizerou Južaninov Kosta - Kutná hora Roudnický Václav - Kochánky Krupička Zdeněk - Červeny Janovice Lenc Tomáš - Malešov Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Doležán Vladimír - Chotěboř Doležán Nikola - Chotěboř Blaščík Petr - Staré Jesenčany Vorlíček František - Kostomlátky Mareš Ladislav - Praha Mareš Vladimír - Praha Vrzal Tomáš - Pečky Zuková Marie - Opočno Vašíček Zdeněk - Opočno Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Syrůček Stanislav - Dražkovice Zahradník Vlastimil - Pardubice Jirásek Petr - Chotěboř Synek Martin - Choceň Štafurik Daniel - Říčany Novotný Zdeněk - Zbraslavice Hurt Martin - Zbraslavice Tejnecký Miroslav - Zbraslavice Cimburek František - Kameničky Janouch Miroslav - Všechlapy Musil Ondřej - Ždírec nad Doubravou Musil Karel - Libice nad Doubravou Zrnová Jitka - Benešov Kovačka Josef - Ratboř Kaňák Petr - Bohouňovice Turský Jindřich - Krchleby Trnka Aleš - Třesovice Vlček Petr - Častolovice Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Hladík Jiří - Častolovice Vojáček Zdeněk - Vilémov Vojáček Tomáš - Dolní Sokolovec Melvald Jaroslav - Suchdol Bertok Milan - Dublovice Rubina Vladimír - Liblice Coufal Zdeněk - Jihlava Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Brendl Patrik - Lanškroun Brendlová Klára - Lanškroun Brendlová Petra - Lanškroun Zemanová Soňa - Zruč nad Sázavou | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Losování míst | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | Patentky i v krmení. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr, amur, lín, pstruh, okoun, candát, štika, jeseter, karas, bílá ryba, sumeček americký , tolstolobik , úhoř | ||||||||
Bodování | Kapr nad 40cm : 100b, pod 40cm : 40b Candát, amur, štika, jeseter, karas, lín, pstruh, okoun,tolstolobik, úhoř : 40b. Sumeček americký, bílá ryba a ostaní : 5b. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Hodnotné ceny | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno Možnost přijet 27.04.2024. v podvečer. | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: https://www.rybnikpodskalak.cz/ WWW: https://www.stavbyklecak.cz/ |
||||||||
Pořadatel |
Název: Josef Klečák WWW: https://www.stavbyklecak.cz/ Email: martin.klecak@seznam.cz Telefon: 728431004 |