Výsledky závodů - Celostátní - Závody mládeže - 01.01.2019 - 31.12.2019
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
13.10.2019 | Kladruby U15 N | Dětské rybářské závody | 25 |
13.10.2019 | Kladruby U10 N | Dětské rybářské závody | 26 |
28.09.2019 | Litomyšl mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
28.09.2019 | Žitná mládež N | Žitenský návesák | 14 |
22.09.2019 | Zdislavice mládež N | Zdislavický pohárek | 13 |
14.09.2019 | Lužec mládež N | O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky | 7 |
08.09.2019 | Týniště nad Orlicí mládež s pomocí N | Dětské rybářské závody | 19 |
08.09.2019 | Týniště nad Orlicí bez pomoci N | Dětské rybářské závody | 25 |
07.09.2019 | Velký Osek mládež N | Velkoosecký trojzubec | 14 |
31.08.2019 | Bystřice nad Pernštejnem mládež N | Argentina 2019 | 20 |
31.08.2019 | Sedlčany mládež N | Sedlčanský cejn | 43 |
31.08.2019 | Podůlšany mládež N | Dětské rybářské závody | 8 |
31.08.2019 | Hrochův Týnec mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
11.08.2019 | Kostelec nad Orlicí mládež N | Dětské rybářské závody | 28 |
13.07.2019 | Jimramov mládež N | Jimramovský kapr | 4 |
30.06.2019 | Trhová Kamenice mládež N | Dětské rybářské závody | 16 |
29.06.2019 | Bilichov mládež N | Dětské rybářské závody | 11 |
23.06.2019 | Slatiňany mládež N | Dětské rybářské závody | 41 |
16.06.2019 | Podůlšany mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
15.06.2019 | Humpolec mládež N | Dětské rybářské závody | 15 |
15.06.2019 | Zlosyň mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 8 |
15.06.2019 | Zlosyň mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 14 |
15.06.2019 | Veselá u Mnichova Hradiště mládež N | Dětské rybářské závody | 39 |
15.06.2019 | Odolena Voda mládež N | Dětské rybářské závody | 14 |
15.06.2019 | Dřenice mládež N | Dětské rybářské závody | 21 |
15.06.2019 | Teplá mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
08.06.2019 | Olešná mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 30 |
08.06.2019 | Olešná mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 30 |
08.06.2019 | Hlinsko mládež N | Dětské rybářské závody | 35 |
08.06.2019 | Branná u Třeboně mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 16 |
08.06.2019 | Branná u Třeboně mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 16 |
02.06.2019 | Pokojov mládež N | Dětské rybářské závody | 15 |
02.06.2019 | Dobříš mládež N | Dětské rybářské závody | 23 |
02.06.2019 | Vrchlabí mládež N | Dětské rybářské závody | 30 |
02.06.2019 | Vojice mládež N | Vojický kapřík | 18 |
01.06.2019 | Svratouch mládež N | Dětské rybářské závody | 27 |
01.06.2019 | Dobroměřice mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
01.06.2019 | Bělá pod Bezdězem mládež N | O Pohár předsedy SÚS | 133 |
26.05.2019 | Zbraslav mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 13 |
26.05.2019 | Zbraslav mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 36 |
26.05.2019 | Miřetice mládež N | Dětské rybářské závody | 24 |
25.05.2019 | Zeměchy mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 18 |
25.05.2019 | Zeměchy mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 29 |
25.05.2019 | Velký Osek mládež N | Veloosecký trojzubec | 11 |
25.05.2019 | Kolovraty mládež N | Dětské rybářské závody | 35 |
25.05.2019 | Holice mládež N | Dětské rybářské závody | 38 |
25.05.2019 | Drozdice mládež N | Dětské rybářské závody | 29 |
25.05.2019 | Pěkov mládež N | Grimův pohár | 12 |
25.05.2019 | Ponětovice mládež N | Dětské rybářské závody | 49 |
19.05.2019 | Pšánky mládež N | Dětské rybářské závody | 31 |
19.05.2019 | Čimelice mládež N | Dětské rybářské závody | 25 |
18.05.2019 | Kelč mládež N | Dětské rybářské závody | 11 |
18.05.2019 | Jimramov mládež N | Jimramovský feeder | 11 |
18.05.2019 | Vlašim mládež N | Dětské rybářské závody | 23 |
18.05.2019 | Lužec nad Vltavou mládež N | Dětské rybářské závody | 17 |
18.05.2019 | Česká Lípa mládež N | Dětské rybářské závody | 9 |
18.05.2019 | Stolany mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
18.05.2019 | Jívka mládež N | Dětské rybářské závody | 35 |
11.05.2019 | Krucemburk mládež N | Dětské rybářské závody | 26 |
11.05.2019 | Kateřinice mládež N | Dětské rybářské závody | 20 |
11.05.2019 | Hradec Králové mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 39 |
11.05.2019 | Hradec Králové mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 23 |
08.05.2019 | Nová Ves mládež N | Dětské rybářské závody | 4 |
08.05.2019 | Zdislavice mládež N | Dětské rybářské závody | 12 |
08.05.2019 | Jičín mládež N | Dětské rybářské závody | 9 |
05.05.2019 | Dobrá voda u Březnic mládež N | Dětské rybářské závody | 47 |
04.05.2019 | Světlá nad Sázavou mládež N | Dětské rybářské závody | 42 |
04.05.2019 | Lohenice u Přelouče mládež N | Přeloučský kapřík | 46 |
04.05.2019 | Žitná mládež N | Žitenský návesák | 12 |
28.04.2019 | Nové Město na Moravě mládež N | Dětské rybářské závody | 10 |
28.04.2019 | Rožmitál pod Třemšínem mládež N | Dětské rybářské závody | 50 |
28.04.2019 | Kladruby U15 N | Dětské rybářské závody | 18 |
28.04.2019 | Kladruby U10 N | Dětské rybářské závody | 19 |
28.04.2019 | Štěpánov mládež N | Dětské rybářské závody | 50 |
28.04.2019 | Malá Skála mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
28.04.2019 | Trhové Sviny mládež N | Dětské rybářské závody | 42 |
27.04.2019 | Svídnice mládež N | Dětské rybářské závody | 12 |
27.04.2019 | Veselí nad Lužnicí mládež N | Dětské rybářské závody | 21 |
13.04.2019 | Velký Osek mládež N | Trojzubec | 20 |
31.03.2019 | Čelákovice mládež N | Grádo | 47 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.