Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Choceň | 310 | 0.000 | 17 | |
2 | Vysoké Mýto | 270 | 0.000 | 16 | |
3 | Zámrsk | 235 | 0.000 | 15 | |
4 | Sezemice | 225 | 0.000 | 14 | |
5 | Zámrsk | 175 | 0.000 | 13 | |
6 | Hrobice | 150 | 0.000 | 12 | |
6 | Hradec Králové | 150 | 0.000 | 12 | |
8 | Orel | 100 | 0.000 | 10 | |
9 | Zámrsk | 75 | 0.000 | 9 | |
10 | Bylany | 45 | 0.000 | 8 | |
11 | Hrobice | 25 | 0.000 | 7 | |
11 | Jaroslav | 25 | 0.000 | 7 | |
11 | Nasavrky | 25 | 0.000 | 7 | |
11 | Hradec Králové | 25 | 0.000 | 7 | |
15 | Staré Ždánice | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Hrobice | 0 | 0.000 | 1 | |
15 | Nasavrky | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 3 příspěvky
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 12.06.2021 | ||||||||
Místo konání závodu | Hrobice - ženy | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | Hrobická Vydra | ||||||||
Název vodní plochy | Hasičská nádrž | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 19 závodníků Němcová Hana - Nasavrky Doležalová Anna - Čeperka Honzová Kateřina - Choceň Aleksandrová Alena - Hradec Králové Havelková Monika - Staré Ždánice Csernyanszká Pavlína - Vysoké Mýto Novotná Pavlína - Zámrsk Novotná Lenka - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Koudelková Jitka - Nasavrky Chválová Lubica - Sezemice Svobodová - Hrobice Kašparová Lenka - Jaroslav Jurečková Jarmila - Hradec Králové Netolická Halina - Bylany Michková Eva - Orel Hypšmanová Denisa - Hrobice Hypšmanová Denisa - Hrobice Nováková Renata - Hrobice | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | 1.poločas ruličky 2.poločas posun o 10 míst do prava | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | Červi,žížaly,kukuřice,Pelety,pečivo,boilis | ||||||||
Zakázané nástrahy | Živé či mrtvé ryby a jejich části | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,Amur,Lín,Pstruh,Štika,Jeseter,Bělice | ||||||||
Bodování | Štika 100b. Jeseter 50b. Amur 30b. Kapr 20b. Pstruh 15b. Lín 15b. Karas 10b. Bělíce 5b. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Prvních 7 žen Doplňkové soutěže | ||||||||
|
|||||||||
Pořadatel |
Název: Jan Pleskot Email: rybarihrobice@seznam.cz Telefon: 774526049 |