Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hradec Králové | 2.5 | 455.000 | 45 | |
2 | Sezemice | 3.5 | 350.000 | 44 | |
3 | Staré Jesenčany | 4 | 950.000 | 43 | |
4 | Trutnov | 4.5 | 300.000 | 42 | |
5 | Jaroměř | 5 | 505.000 | 41 | |
6 | Lanškroun | 5 | 350.000 | 40 | |
7 | Semily | 5 | 260.000 | 39 | |
8 | Bolehošť | 5 | 155.000 | 38 | |
9 | Pardubice | 6.5 | 210.000 | 37 | |
10 | Jaroměř | 6.5 | 156.000 | 36 | |
11 | Choceň | 8 | 160.000 | 35 | |
12 | Mlázovice | 8 | 110.000 | 34 | |
13 | Mnichovo Hradiště | 9 | 155.000 | 33 | |
14 | Plotiště nad Labem | 10.5 | 160.000 | 32 | |
15 | Bakov nad Jizerou | 10.5 | 115.000 | 31 | |
16 | Rtyně v Podkrkonoší | 11.5 | 100.000 | 30 | |
16 | Kostomlátky | 11.5 | 100.000 | 30 | |
16 | Třebechovice pod Orebem | 11.5 | 100.000 | 30 | |
16 | Staré Jesenčany | 11.5 | 100.000 | 30 | |
20 | Opočno | 13 | 450.000 | 26 | |
21 | Mělčany | 13 | 400.000 | 25 | |
22 | Sezemice | 13 | 110.000 | 24 | |
23 | Chýšť | 13 | 55.000 | 23 | |
24 | Mnichovo Hradiště | 14 | 105.000 | 22 | |
25 | Vysoké Mýto | 14 | 65.000 | 21 | |
26 | Hradec Králové | 14 | 55.000 | 20 | |
26 | Zlíč | 14 | 55.000 | 20 | |
28 | Hořice v Podkrkonoší | 14 | 15.000 | 18 | |
29 | Jaroměř | 14.5 | 100.000 | 17 | |
30 | Plačice | 14.5 | 65.000 | 16 | |
31 | Dražkovice | 14.5 | 55.000 | 15 | |
32 | Nová Paka | 15 | 80.000 | 14 | |
33 | Libišany | 15 | 60.000 | 13 | |
34 | Hrobice | 15 | 50.000 | 12 | |
35 | Chlum | 16 | 150.000 | 11 | |
36 | Sezemice | 16 | 50.000 | 10 | |
36 | Nechanice | 16 | 50.000 | 10 | |
38 | Hradec Králové | 18.5 | 10.000 | 8 | |
39 | Němčice | 18.5 | 5.000 | 7 | |
40 | Nové Město nad Metují | 19.5 | 0.000 | 6 | |
40 | Hradec Králové | 19.5 | 0.000 | 6 | |
42 | Pardubice | 20.5 | 0.000 | 6 | |
42 | Všechlapy | 20.5 | 0.000 | 6 | |
42 | Nahořany | 20.5 | 0.000 | 6 | |
45 | Kostomlaty nad Labem | 21 | 0.000 | 6 | |
46 | Lanškroun | 21.5 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (3) |
Občerstvení | (4) |
Vyhlášení a ceny | (4) |
Celkové hodnocení | (4.2) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 06.08.2022 | ||||||
Místo konání závodu | Lejšovka-posledních 10 míst | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody Lejšovka | ||||||
Název vodní plochy | Návesní rybník Lejšovka | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 51 závodníků Kulda Jiří - Rtyně v Podkrkonoší Švadlenka Matěj - Plačice Bednář Zdeněk - Nahořany Kumprecht Zdeněk - Nové Město nad Metují Hudeček František - Chýšť Zeman Luboš - Semily Andrž Ladislav - Bolehošť Svoboda Marek - Hradec Králové Vojtěch Václav - Mlázovice Jón Richard - Chlum Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Rybenský Roman - Němčice Kadlec František - Zlíč Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Franěk Robert - Trutnov Vágenknecht Jiří - Pardubice Zahradník Vlastimil - Pardubice Brendl Patrik - Lanškroun Netík Jiří - Kostomlaty nad Labem Vorlíček František - Kostomlátky Kubec Tomáš - Lanškroun Synek Martin - Choceň Pánek Vít - Sezemice Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Stuchlík Jiří - Nová Paka Nováková Renata - Hrobice Jurečková Jarmila - Hradec Králové Turský Jindřich - Krchleby Janouch Miroslav - Všechlapy Dvořák Oldřich - Mělčany Hladík Tomáš - Dobruška Pětík Marek - Libišany Tobolka Milan - Nechanice Černý Jan - Pardubice Vašíček Zdeněk - Opočno Machatý David - Jaroměř Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Kupka Tomáš - Hradec Králové Aleksandrová Alena - Hradec Králové Blaščík Petr - Staré Jesenčany Štarman Jiří - Staré Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto Kratochvíl Jan - Třebechovice pod Orebem | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování na každý poločas zvlášť, ruličky. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín | ||||||
Bodování | Kapr, amur, úhoř, lín a veškerá ušlechtilá ryba 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. Vpřípadě rovnosti bodů na konci závodu určuje pořadí nejdříve větší počet chycených ryb za 50 bodů, pak více chycených ryb, nakonec event. los. | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry jak už pravidelně tři velikosti kapra na podstavci,plavačková bedna,televize a další hodnotné ceny , sektorové hodnocení | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točené pivo,limo),roznáška kolem rybníka--------------------------------- Pokud by někdo měl možnost přivést rozhodčího na zapisování ryb,tak se mi ozvěte na číslo 731118604. | ||||||
Další sponzoři | Rybářský Ráj-Hradec Králové | ||||||
Pořadatel |
Název: Trnka Aleš, Bartoněk Lukáš Email: attera1@seznam.cz Telefon: 731118604-Aleš Trnka |