Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroměř | 3 | 0.000 | 45 | |
2 | Dražkovice | 9 | 0.000 | 44 | |
3 | Třesovice | 10 | 0.000 | 43 | |
4 | Libišany | 12 | 0.000 | 42 | |
5 | Mnichovo Hradiště | 13 | 0.000 | 41 | |
6 | Staré Jesenčany | 14 | 0.000 | 40 | |
7 | Dašice | 14.5 | 0.000 | 39 | |
8 | Pardubice | 17.5 | 0.000 | 38 | |
9 | Zámrsk | 21 | 0.000 | 37 | |
10 | Plotiště nad Labem | 24 | 0.000 | 36 | |
11 | Sezemice | 29.5 | 0.000 | 35 | |
12 | Staré Jesenčany | 33 | 0.000 | 34 | |
13 | Zámrsk | 33.5 | 0.000 | 33 | |
14 | Choceň | 35.5 | 0.000 | 32 | |
15 | Hrobice | 40 | 0.000 | 31 | |
16 | Pardubice | 40.5 | 190.000 | 30 | |
16 | Třesovice | 40.5 | 190.000 | 30 | |
18 | Nechanice | 43 | 360.000 | 28 | |
19 | Žďár nad Sázavou | 43 | 190.000 | 27 | |
20 | Zámrsk | 44 | 0.000 | 26 | |
21 | Havlíčkův Brod | 47 | 230.000 | 25 | |
21 | Dřenice | 47 | 230.000 | 25 | |
23 | Mnichovo Hradiště | 48 | 150.000 | 23 | |
24 | Lanškroun | 48 | 140.000 | 22 | |
25 | Zámrsk | 51 | 150.000 | 21 | |
26 | Dašice | 51 | 130.000 | 20 | |
27 | Hořice v Podkrkonoší | 51 | 100.000 | 19 | |
27 | Havlíčkův Brod | 51 | 100.000 | 19 | |
29 | Bakov nad Jizerou | 52.5 | 0.000 | 17 | |
30 | Lanškroun | 54 | 0.000 | 16 | |
31 | Mikulovice | 56 | 100.000 | 15 | |
31 | Dlouhý Most | 56 | 100.000 | 15 | |
33 | Police nad Metují | 58.5 | 0.000 | 13 | |
34 | Mnichovo Hradiště | 59.5 | 0.000 | 12 | |
35 | Chýšť | 60 | 0.000 | 11 | |
36 | Holice | 65.5 | 0.000 | 10 | |
37 | Kamenice u Jihlavy | 69.5 | 0.000 | 9 | |
38 | Poděbrady | 76 | 0.000 | 6 | |
38 | Hrobice | 76 | 0.000 | 6 | |
38 | Hradec Králové | 76 | 0.000 | 6 | |
38 | Lanškroun | 76 | 0.000 | 6 | |
38 | Svatý Mikuláš | 76 | 0.000 | 6 | |
38 | Nasavrky | 76 | 0.000 | 6 | |
38 | Ústrašín | 76 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 1 příspěvek
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 15.07.2023 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Hungerfish Cup 8.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 47 závodníků Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou-NÁHRADNÍK Tošer Jaroslav - Ústrašín-NÁHRADNÍK Hudeček František - Chýšť Černý Jan - Pardubice Machatý David - JAROMĚŘ Vágenknecht Jiří - Pardubice Kučera Lukáš - Dašice Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Ďásek František - Havlíčkův Brod Bína Libor - Dlouhý Most Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Tobolka Milan - Nechanice Provazník Michal - Dřenice Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Hencel Jiří - Police nad Metují Izaiasz Petr - Holice Synek Martin - Choceň Kubec Tomáš - Lanškroun Aleksandrová Alena - Hradec Králové Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Novotný Petr - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Kosztyo Alexander - Poděbrady Pánek Vít - Sezemice Němcová Hana - Nasavrky Brendlová Petra - Lanškroun Brendl Patrik - Lanškroun Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Nováková Renata - Hrobice Pleskot Jan - Hrobice Kořének Jan - Bukovina nad Labem Pětík Marek - Libišany Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Zahradník Vlastimil - Pardubice Šrámek Petr - Opočínek Blaščík Petr - Staré Jesenčany Štarman Jiří - Staré Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice Růžička Pavel - Dašice Taichner Radek - Mikulovice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
losování ruličky |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy |
Patentka |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát |
||||||
Bodování |
Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů, ostatní - 1 bod sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola |
||||||
Ocenění pro vítěze |
poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy |
||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Rybářské potřeby Hungerfish |
||||||
Pořadatel |
Název: Chvála Petr Email: Chvala.P@email.cz Telefon: 728018656 |