Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zámrsk | 470 | 0 | 51 | |
2 | Dolní Bučice | 450 | 0 | 50 | |
3 | Sezemice | 430 | 0 | 49 | |
4 | Pardubice | 380 | 0 | 48 | |
5 | Sezemice | 370 | 0 | 47 | |
6 | Oskořínek | 330 | 0 | 46 | |
7 | Pardubice | 320 | 0 | 45 | |
8 | Cerhenice | 290 | 0 | 44 | |
9 | Vilémov | 270 | 0 | 43 | |
10 | Dřenice | 270 | 0 | 42 | |
11 | Opočínek | 260 | 0 | 41 | |
12 | Pardubice | 250 | 0 | 40 | |
13 | Zámrsk | 240 | 0 | 39 | |
14 | Vrdy | 230 | 0 | 38 | |
15 | Krchleby | 200 | 0 | 37 | |
15 | Svítkov | 200 | 0 | 37 | |
17 | Sezemice | 190 | 0 | 35 | |
17 | Sezemice | 190 | 0 | 35 | |
17 | Dřenice | 190 | 0 | 35 | |
20 | Opočínek | 180 | 0 | 32 | |
21 | Sezemice | 170 | 0 | 31 | |
22 | Zámrsk | 130 | 0 | 30 | |
22 | Bolina | 130 | 0 | 30 | |
24 | Hradec Králové | 120 | 0 | 28 | |
25 | Semily | 80 | 0 | 27 | |
25 | Onomyšl | 80 | 0 | 27 | |
27 | Dražkovice | 70 | 0 | 25 | |
27 | Bolinka | 70 | 0 | 25 | |
29 | Zámrsk | 60 | 0 | 23 | |
29 | Budislav | 60 | 0 | 23 | |
31 | Chrudim | 50 | 0 | 21 | |
32 | Pardubice | 20 | 0 | 20 | |
32 | Krchleby | 20 | 0 | 20 | |
34 | Poříčany | 10 | 0 | 18 | |
34 | Holice | 10 | 0 | 18 | |
34 | Dřenice | 10 | 0 | 18 | |
34 | Sezemice | 10 | 0 | 18 | |
38 | Chrudim | 0 | 0 | 11 | |
38 | Poděbrady | 0 | 0 | 11 | |
38 | Všechlapy | 0 | 0 | 11 | |
38 | Poděbrady | 0 | 0 | 11 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 31.05.2015 | ||||||
Místo konání závodu | Vrbová Lhota | ||||||
Kraj | Středočeský | ||||||
Název závodu | Rybářské závody na počest Ády Doležala | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 50 závodníků Hrubeš František - Dřenice Horváth Milan - Sezemice Vrba Tomáš - Pardubice Houser Josef - Zvěřínek Koblížek Václav - Poděbrady Hlotan Milan - Sezemice Hofman Vladimír - Hrochův Týnec Vybíral Karel - Semily Kondras Přemysl - Pardubice Slavík Pavel +1 Slavík Pavel - Hrochův Týnec Slavík Alexej - Vilémov Pryl Stanislav - Pardubice Černý Jan - Pardubice Pánek Vít - Sezemice Štěrba Petr - Sezemice Provazník Michal - Dřenice Provazník Jiří - Dřenice Pekař Jaroslav - Kamenice nad Lipou Bulva Pavel - Holice Novotná Jaroslava - Zámrsk Novotný Petr - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Hudeček František - Chýšť Štefanská Věra - Chrudim Štefanský Miloš - Chrudim Fröhlich Libor - Kradec Králové Turský David - Krchleby Turský Jindřich - Krchleby Šrámek Patrik - Opočínek Chvála Petr - Sezemice Ota - Krchleby Kudry Marek - Cerhenice Šafr Zdeněk - Oskořínek Kovanda Karel -Bolina u Vlašimi Hulijak Luboš - Třebestovice Smitka Radek - Bolina u Vlašimi Juhošová Ivana - Rybitví Juhoš Josef - Rybitví Syrůček Stanislav - Dražkovice Izaiasz Petr - Holice Poskočil Petr - Dolní Bučice Wittvar Zdeněk ml. - Vrdy Wittvar Zdeněk st.- Vrdy Šrámek Petr - Opočínek Doležal Miroslav - Pardubice Chválová Lubica - Sezemice Chvála Jan- Sezemice Áda Doležal - Pardubice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | rybička | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,Amur Lín,Bílá ryba,Jeseter,štika,karas,okoun | ||||||
Bodování | jeseter - 100 bodů ušlechtilá ryba - 50 bodů lín - 30 bodů ostatní - 10 bodů střevlička se nepočítá | ||||||
Ocenění pro vítěze | Symbolické startovné poslouží na nákup pohárů pro prvních 10. Cenou pro jedenáctého v pořadí je volný lístek na Velkou cenu spolku Rybářské žebříčky. | ||||||
|
|||||||
Pořadatel |
Název: Marek Kudry Telefon: 737633573 |