Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Morašice | 355 | 0 | 33 | |
2 | Stolany | 250 | 0 | 32 | |
3 | Zdelov | 250 | 0 | 31 | |
4 | Dřenice | 205 | 0 | 30 | |
5 | Dřenice | 200 | 0 | 29 | |
5 | Staré Jesenčany | 200 | 0 | 29 | |
7 | Plotiště nad Labem | 195 | 0 | 27 | |
8 | Opočínek | 160 | 0 | 26 | |
9 | Litomyšl | 120 | 0 | 25 | |
10 | Markovice | 100 | 0 | 24 | |
10 | Týniště nad Orlicí | 100 | 0 | 24 | |
10 | Pardubice | 100 | 0 | 24 | |
10 | Vrdy | 100 | 0 | 24 | |
14 | Zdelov | 55 | 0 | 20 | |
14 | Stolany | 55 | 0 | 20 | |
14 | Blansko | 55 | 0 | 20 | |
14 | Žleby | 55 | 0 | 20 | |
14 | Lukavice | 55 | 0 | 20 | |
19 | Dřenice | 50 | 0 | 15 | |
19 | Hrochův Týnec | 50 | 0 | 15 | |
21 | Hrochův Týnec | 25 | 0 | 13 | |
22 | Markovice | 5 | 0 | 12 | |
22 | Dašice | 5 | 0 | 12 | |
22 | Dřenice | 5 | 0 | 12 | |
25 | Žleby | 0 | 0 | 1 | |
25 | Žleby | 0 | 0 | 1 | |
25 | Markovice | 0 | 0 | 1 | |
25 | Markovice | 0 | 0 | 1 | |
25 | Smilovice | 0 | 0 | 1 | |
25 | Smilovice | 0 | 0 | 1 | |
25 | Markovice | 0 | 0 | 1 | |
25 | Stolany | 0 | 0 | 1 | |
25 | Pardubice | 0 | 0 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 11.06.2016 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice - mládež | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Dětské rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | kazdy zavodnik si muze misto vybrat sam. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Krmení |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování |
50.bodu-KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOR. 20.BODU-LÍN.,br>10.BODU.PSTRUH,SIVEN. 5.BODU.OSTATNÍ RYBY. |
||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro prvni tri a cena pro každého | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | V ceně startovného občerstvení. | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: |
||||||
Pořadatel | Telefon: 723408159 |