Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Žamberk | 360 | 0.000 | 39 | |
2 | Třesovice | 315 | 0.000 | 38 | |
2 | Kvasiny | 315 | 0.000 | 38 | |
4 | Opočno | 265 | 0.000 | 36 | |
5 | Bolehošť | 230 | 0.000 | 35 | |
6 | Jaroměř | 225 | 0.000 | 34 | |
7 | Lípa nad Orlicí | 215 | 0.000 | 33 | |
8 | Choceň | 210 | 0.000 | 32 | |
9 | Sezemice | 190 | 0.000 | 31 | |
10 | Staré Jesenčany | 185 | 0.000 | 30 | |
11 | Mnichovo Hradiště | 165 | 0.000 | 29 | |
11 | Vysoké Mýto | 165 | 0.000 | 29 | |
13 | Mikulovice | 155 | 0.000 | 27 | |
14 | Dražkovice | 140 | 0.000 | 26 | |
15 | Lanškroun | 130 | 0.000 | 25 | |
16 | Plotiště nad Labem | 120 | 0.000 | 24 | |
17 | Týniště nad Orlicí | 115 | 0.000 | 23 | |
18 | Častolovice | 110 | 0.000 | 22 | |
19 | Pardubice | 105 | 0.000 | 21 | |
19 | Hradec Králové | 105 | 0.000 | 21 | |
21 | Třesovice | 95 | 0.000 | 19 | |
22 | Mnichovo Hradiště | 75 | 0.000 | 18 | |
23 | Mělčany | 70 | 0.000 | 17 | |
23 | Dobruška | 70 | 0.000 | 17 | |
23 | Mnichovo Hradiště | 70 | 0.000 | 17 | |
23 | Trutnov | 70 | 0.000 | 17 | |
27 | Předměřice nad Labem | 65 | 0.000 | 13 | |
28 | Poděbrady | 60 | 0.000 | 12 | |
29 | Mnichovo Hradiště | 45 | 0.000 | 11 | |
30 | Sezemice | 30 | 0.000 | 10 | |
31 | Kostelec nad Orlicí | 10 | 0.000 | 9 | |
31 | Hradec Králové | 10 | 0.000 | 9 | |
33 | Libišany | 5 | 0.000 | 7 | |
34 | Sezemice | 0 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (4) |
Občerstvení | (4) |
Vyhlášení a ceny | (4) |
Celkové hodnocení | (4.4) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 05.09.2020 | ||||||||
Místo konání závodu | Kostelec nad Orlicí | ||||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||||
Název závodu | Kostelecká plavačka - Obsazeno jen náhradníci | ||||||||
Název vodní plochy | Kostelecká nudle | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 38 závodníků Dvořák Oldřich - Mělčany- náhradnik Hladík Tomáš - Dobruška Kosztyo Alexander - Poděbrad Pětík Marek - Libišany Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Chválová Lubica - Sezemice Blaščík Petr - Staré Jesenčany Šrámek Lukáš - Kostelec n.O. Vašíček Zdeněk - Opočno Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto Pišl Jan - Třesovice Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Trnka Aleš - Třesovice Kupka Tomáš - Hradec Králové Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto Machatý David - Jaroměř Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Aleksandrová Alena - Hradec Králové Hladík Jiří - Častolovice Taichner Radek - Mikulovice Syrůček Stanislav - Dražkovice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Synek Martin - Choceň Kubec Tomáš - Lanškroun Staněk Václav - Hradec Králové Andrž Ladislav - Bolehošť Vašata Matěj - Kvasiny Franěk Robert - Trutnov Ludvík Tomáš st. - Vamberk Ludvík Tomáš ml. - Žamberk Mrvečka Petr - Týniště nad Orlicí Mrvečka Patrik - Týniště nad Orlicí Poslušný Josef - Lípa nad Orlicí | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Poctivé míčky. | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | rybyčka a její části | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,Amur,Lín,bílá ryba | ||||||||
Bodování | Kapr,Amur - 50 bodů ,Lín - 20 bodů , Cejn - 5 bod ,ostatní se neboduje | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Pro nelepší tři poháry a pro prvních 10 věcná cena. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | občerstvení zajištěno | ||||||||
Pořadatel |
Název: ŘÍMA FISH Email: jiri.maco@seznam.cz Telefon: 776711656 |