Závody
Seznam závodů pro datum 10.6.2017
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
10.06.2017 | Sobota |
N
Radotín - Praha Název: Memorial Václava Hanzla |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Štěchovice(Buš) - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Olešná - mládež do 10let - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Jiříkov - mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Peklo - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Myštěves - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové - 2. ročník |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Chřibská - Ústecký Název: Rybářské závody 5. ročník |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský Název: O pohár předsedy ČRS MO Mladá Boleslav |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Radbuza plavaná - Plzeňský Název: Jarní kolo ZpČ. krajského přeboru jednotlivců a divize |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Litochovice nad Labem feeder - Ústecký Název: 3.kolo 1. LIGA feeder |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Orlová - Moravskoslezský Název: CHYTÁ CELÁ RODINA |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody LRU plavaná pro kategorie U10 a U15 |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Malšovický kapr |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 13.Rybářské závody - Hadrava |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Míčov - Pardubický Název: II. Ročník Míčovské udice "O SELE" |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Vejprty mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody v LRU |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Svitavský pohár 2017 |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Levínská Olešnice mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Zdice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Zichovec - Středočeský Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“ |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Stárkov - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody dospělých |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Brandýs nad Orlicí - Pardubický Název: Memoriál Václava Vágnera o putovní pohár starosty města 19. ročník |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Božičany - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Kroměříž - Zlínský Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Šťáhlavy mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Bohdalín - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Veliká Ves u Prahy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky plavaná jedn. - Středočeský Název: Závod krajského přeboru a divize |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Týn nad Vltavou - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Týn nad Vltavou mládež - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Brozany nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Dolní Poustevna - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Šluknov - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2017 |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Buřenice - Vysočina Název: Rybářské závody 8. ročník |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Buková mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Řečice mládež - Jihočeský Název: Rybářské závody o Řečického kapra |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Modřany mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Třešť mládež - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Věvrov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Dobřív - Plzeňský Název: 11.ročník rybářských závodů |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Radošovice přívlač - Jihočeský Název: 1.kolo extraligy LRU v přívlači |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
České Vrbné feeder jedn. - Jihočeský Název: 2.kolo KP feeder |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Hradec Králové plavaná jedn - Královéhradecký Název: Závod krajského přeboru a divize |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Týn nad Vltavou - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Olešná - mládež do 10let - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2017 | Sobota |
N
Orlová - Moravskoslezský Název: CHYTÁ CELÁ RODINA |