Závody
Seznam závodů pro datum 2.6.2018 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
02.06.2018 | Sobota |
N
Žamberk mládež - Pardubický Název: XXI. ročník "Závodu Jaromíra Plocka" |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Žamberk ženy - Pardubický Název: IX. ročník "Závodu MUDr. Jiřího Kroulíka" |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Nová Včelnice - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2017 |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Radotín mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Vojice - Královéhradecký Název: Vojický kapr |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Příbram - Středočeský Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Sloup v Čechách - Liberecký Název: Sloupská čtyřiadvacítka |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Stéblová - Pardubický Název: Rybářské závody Stéblová |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Teplice - Ústecký Název: 24 hodin |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Božičany - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Chřibská - Ústecký Název: Rybářské závody 6. ročník |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký Název: Kocourák |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Vyškov mládež - Jihomoravský Název: Zlatá udice 2018 |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Letovice (Křetín) - Jihomoravský Název: o pohár MRS MO Letovice |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Vrbová Lhota -ZÁVODY ZRUŠENY! - Středočeský Název: Rybářské závody dvojic |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Klášterec nad Ohří - Ústecký Název: Chomutovský korbel muška |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Sadová mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Komárovice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Lov kapra o ceny |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Babice mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Pasohlávky - Jihomoravský Název: II. liga "C" - 2. kolo |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Jablonec nad Nisou - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský Název: O pohár předsedy ČRS MO Mladá Boleslav |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Křepice mládež - Jihomoravský Název: Křepice - rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Úsobí Zrušeno - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Studénky - Vysočina Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Veselá - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - mládež - Pardubický Název: Bohdanečská vydřička |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Ledenice - mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Kounice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Bořetice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Potštát mládež - Olomoucký Název: Pohár mládeže |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Tři Dvory mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Soběslav mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Čáslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Adamov mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský Název: Křesetický vabank |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Vranovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Lšelín - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Mikulovice - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Mladé Bříště - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Dobříkov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Lov kapra o ceny |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Božičany - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Božičany - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Veselá - Vysočina Název: Rybářské závody |