Závody
Seznam závodu pro 2019 - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
01.05.2019 | Středa |
N
Klášter u Nepomuku - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Strakonice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Bravantice - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody Bravantický kapřík |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Třinec - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Městec Králové - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Bojkovice - Zlínský Název: Memoriál Zdeňka Bařinky |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Pečky mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
02.05.2019 | Čtvrtek |
N
Skuteč - Pardubický Název: 7. ROČNÍK SKUTEČSKÉ PADESÁTKY |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Milín - Středočeský Název: Pohár předsedy SÚS |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Kostelní Radouň - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: FEEDEROVÉ ZAVODY |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - Ústecký Název: rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Mikulovice Fryčák - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - Jihočeský Název: 12.ročník rybářských závodů |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Božice - přeloženo na 18.5. - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Boleradice - Jihomoravský Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse" |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnic - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybářské závody Bylany |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Kounice - Středočeský Název: Rybářské závody Kounice |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bílichov - Středočeský Název: Bilichovský kapřík |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Lipno - Jihočeský Název: Bodovaný závod do Trout Area Ligue |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 - mládež |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Oskořínek - Středočeský Název: 6.Jarní Rybářské závody v Oskořínku |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Žitná - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Těchobuz, okr.Pelhřimov - Vysočina Název: O pohár předsedy MO Těchobuz - 4.ročník |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Štětí - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský Název: Jarní rybářské závody dospělých |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský Název: XII.Březská vydra |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Poděbrady mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Veřejné rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Křižánky - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Týnec - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Lohenice u Přelouče - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Řevničov - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Miroslav - Jihomoravský Název: Memoriál Josefa Diviše |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Dolní Bousov mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Litětiny - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický Název: Jarní rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Žitná mládež - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Týnec - Jihomoravský Název: Jarní rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Dobrá voda u Březnic - mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Týnec mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský Název: Rybářské závody na Kocandě |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Kravsko mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Lohenice u Přelouče - Pardubický Název: Přeloučský Kapr 2019 |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Týnec mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Lohenice u Přelouče - Pardubický Název: Přeloučský Kapr 2019 |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Hošťalovice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Loket - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Levínská Olešnice - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: Zdislavický potěr 2019 |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Jičín (Dvorce) mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Nová Ves u Chotěboře - Vysočina Název: Rybářské závody - 13. ročník |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Horoměřice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Seník - Pardubický Název: SENICKÝ KAPR |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Nová Ves u Chotěboře mládež - Vysočina Název: Rybářské závody - 13. ročník |
||
10.05.2019 | Pátek |
N
Roudný - Liberecký Název: 24 hodinový ROUDNÝ CARP CUP 1 jednotlivců |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Vehlovice mládež - Středočeský Název: 32.ročník dětských rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: HADINA CUP 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Byšice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Markovice - mládež - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Luhačovice - Zlínský Název: Jarní rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: 46.ročník rybářských závodů Drozdice - hlavní cena plynový gril za 6.500,- Kč |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Pnětluky u Loun - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mlékojedy - Středočeský Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: 3. ročník rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Strážnice - Jihomoravský Název: Vešky |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Želvice - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zdislavice zrušeno - Středočeský Název: Zdislavický šupináč |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Doksy - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Police u Jemnice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Lázně Bělohrad - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Velká Černoc - Ústecký Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Unhošť ženy - Středočeský Název: závody žen |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Nižbor - Středočeský Název: 13. Ročník rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Vítovice mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Ctidružice - Jihomoravský Název: Ctidružice |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Heřmanův Městec (Konopáč) mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 15.Rybářské závody - Hadrava |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
České Vrbné - Jihočeský Název: Krajský přebor v LRU feeder |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Luby - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Loštice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Trutnov mládež - Královéhradecký Název: Peklo |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zahájí mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zahájí - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hněvnice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Lodín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký Název: Tablet na udici 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Kateřinice mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Krucemburk mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Nižbor - Středočeský Název: 13. Ročník rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Dřenice 2.MÍTA VOLNÁII!!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Jiříkov - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Luže - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Police u Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Příbram mládež - Středočeský Název: O pohár předsedy MO ČRS |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Velešovice 1.místo plavačkový prut Colmic - Jihomoravský Název: Velešovická dvoukolovka Pouze 48 MÍST!!! |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Podivín mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Český Těšín mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Podivín mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Český Těšín mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.05.2019 | Pátek |
N
Otrokovice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Havířov mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Byšice - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Luhačovice mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Bulhary - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Říkov - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Zlaté Hory - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Pustá Kamenice - Pardubický Název: KAMENICKÝ LOSOS |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Uhersko OBSAZENO - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Jimramovský feeder |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina Název: Jimramovský feeder |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Klapý - Ústecký Název: 6 ročník rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Žákava - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lesonice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jičín - Dvorce - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Počátky - Vysočina Název: Rybářské závody Počátky |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Litomyšl mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Levínská Olešnice mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jívka mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Ivančice - Jihomoravský Název: Rybářské závody dospělých |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Kravaře mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Ledenice - Jihočeský Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lukavice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Lípa - Středočeský Název: Memoriál Standy Pecháčka |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Lípa (Dubice) - mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský Název: rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
České Velenice mládež - Jihočeský Název: dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Čimelice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Staňkov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Skalice u Znojma - Jihomoravský Název: rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Holešov - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Slavičky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Slavičky mládež - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Chlumec - mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody O pohár města Chlumce |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Míškovice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Kelč - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Lov kapra o ceny |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Bartošovice - Moravskoslezský Název: Bartošovická 24 |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Dolní Metelsko - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Leština - Královéhradecký Název: Leštinský králík |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Medlov - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Stolany mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lukavice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Kelč mládež - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Pustá Kamenice - Pardubický Název: KAMENICKÝ LOSOS |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Holešov - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Havířov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany - |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Bulhary - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Česká Třebová mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina Název: O putovní pohár Barchanu |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Pšánky mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody Pšánky |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Ivančice - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody dospělých |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Kravaře - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Kutná Hora - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Litultovice mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Čimelice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Staňkov mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský Název: Rybářské závody Otěšice |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Dolní Bousov - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Třemešné pod Přimdou - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Dražíč mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Jablunkov (Návsí) mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Medlov mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Dražíč mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.05.2019 | Čtvrtek |
N
Nová Ves - Jihočeský Název: BOILIES CUP 75 HODIN 2019 |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2019 |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Lady Cup |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Praha - Zbraslav - Praha Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Slavkov u Brna - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Rakvice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - Královéhradecký Název: Grimův Pohár |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Zadní Třebaň - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Drozdice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Holice - mládež OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici " |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Zlaté Hory mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Ponětovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Kácov - Jihočeský Název: Noční rybářské závody - Kácov |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XIV. ročník |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Klánovice - mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Velešín mládež - Jihočeský Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Pacov - Vysočina Název: Pacovský kapr |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Kyjov - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Kyjov - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Velký Osek - mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Letovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Bylany II - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Knířov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: CHY - TEP CUP TELCE |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Telce mládež - Ústecký Název: CHY - TEP CUP TELCE mládež |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - mládež - Královéhradecký Název: Grimův Pohár |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Dolní Věstonice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Šťáhlavy - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Heřmanova Huť - Plzeňský Název: Rybářské závody Heřmanova Huť |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Praha Kolovraty - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Praha Kolovraty mládež - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Číhošť - Vysočina Název: Rybářské závody o Putovní pohár |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Trutnov - Královéhradecký Název: Peklo |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Chlumec - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Hraštice mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Vlasatice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Vlasatice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Úsobí - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Kamberk - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Horka nad Moravou - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Horka nad Moravou mládež - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Opava mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Kvasiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Citonice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Vrábče - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Borohrádek - Královéhradecký Název: O pohár starosty města |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2019 |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Dolní Věstonice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Kvasiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Heřmanova Huť - Plzeňský Název: Rybářské závody Heřmanova Huť |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Lysá nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: „Bambusák“ |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Praha - Zbraslav mládež U10 - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Solnice mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Kvasiny mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Rakvice - mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Miřetice mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Holice - Pardubický Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Polouvsí - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Náchod - Královéhradecký Název: 15. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Letovice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Ptenín - Plzeňský Název: Rybářské závody Ptenín |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Choceň mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Praha - Zbraslav mládež U15 - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
31.05.2019 | Pátek |
N
Boskovice mládež - Jihomoravský Název: O Pohár starosty |
||
31.05.2019 | Pátek |
N
Boskovice mládež - Jihomoravský Název: O Pohár starosty |