Závody
Aktuální termíny - Kraj Středočeský - Závody jednotlivců
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Sobota |
N
Velký Bílichovský rybník - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Kněževes u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody - Kněževes 2024 |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Kounice - Středočeský Název: Rybářské závody-Kounice |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
RMV Písník Horka nad Sázavou - Středočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2024 |
||
04.05.2024 | Sobota |
N
Mnichovo Hradiště - Středočeský Název: RZ Veselá |
||
08.05.2024 | Středa |
N
Košice u Kutné Hory - Pohár šampionů - Středočeský Název: Pohár šampionů spolku Rybářské žebříčky |
||
08.05.2024 | Středa |
N
Horoměřice - Středočeský Název: |
||
11.05.2024 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka - Středočeský Název: Poměření rybářů. |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2024 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2024 | Neděle |
N
Lysá nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: Noční rybářské závody Kácov 2024 |
||
25.05.2024 | Sobota |
N
Čáslav - Středočeský Název: Celosvazové povolenky na chovném rybníku |
||
Červen 2024 | ||||
01.06.2024 | Sobota |
N
Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský Název: 6.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice |
||
14.06.2024 | Pátek |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: 24 hodinový závod 2. ročník |
||
14.06.2024 | Pátek |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: 24 hodinový závod 2. ročník |
||
15.06.2024 | Sobota |
N
Benešov - Konopiště - Středočeský Název: Method Feeder CUP CZ 2024 3. kolo |
||
15.06.2024 | Sobota |
N
Skupá - Středočeský Název: Skoupská louže |
||
Červenec 2024 | ||||
27.07.2024 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Feeder |
||
Srpen 2024 | ||||
25.08.2024 | Neděle |
N
Bakov nad Jizerou - Středočeský Název: Posvícenecké závody |
||
Říjen 2024 | ||||
05.10.2024 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybářské závody Bylany Podzim |
||
19.10.2024 | Sobota |
N
Chýně - Středočeský Název: Memoriál Vojty Zemana |
||
19.10.2024 | Sobota |
N
Valcha - Borovnice u Vlašimi - Středočeský Název: cejnobraní Valcha - Podzim |