Závody
Seznam závodů pro datum 29.8.2020 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Srpen 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
29.08.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) mládež 13-16 - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Noční "12" |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Kfely u Ostrova nad Ohří - Obsazeno - Karlovarský Název: Zavod dvojic 9. ročník na Kfelském rybníku. |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Střeziměř - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Drozdice ženy - Pardubický Název: Rybářské závody žen 11.ročník |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Vranovská Ves - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody KOLOVEČ |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Trstěnice Horní Ves - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Brandýs nad Orlicí Obsazeno - Pardubický Název: OBSAZENO!! Rybářské závody dvojic |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Bakov nad Jizerou - Středočeský Název: Posvícenské závody Bakov nad Jizerou |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Lodín mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem mládež - Vysočina Název: Tradiční rybářské závody + dětské |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina Název: Tradiční rybářské závody + dětské |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Pochlovice - Karlovarský Název: Kurtův a Mílův memoriál |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Tuhaň - Středočeský Název: Noční rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Beroun mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou mládež - Jihočeský Název: 2. ročník malá šupinka dětské závody u Luboše |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Soutěž v chytání ryb na udici |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Vehlovice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Ostrata u Zlína mládež - Zlínský Název: Rybářské závody dětí a mládeže |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Stržený u Milína mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) mládežc6-9 - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) mládež 10-12 - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) mládež 13-16 - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Střeziměř - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
29.08.2020 | Sobota |
N
Pochlovice - Karlovarský Název: Kurtův a Mílův memoriál |