Závody
Seznam závodů pro datum 11.9.2021
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
11.09.2021 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: Hostákovské sele - 8. ročník |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Uhersko OBSAZENO - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník OBSAZENO |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický Název: II.Medlešická Udice VOLNÁ MÍSTA!!! |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Příbram mládež revír Stržený - Středočeský Název: NÁBOROVÝ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O POHÁR MO ČRS PŘÍBRAM |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina Název: Rybářské závody - Memoriál Václava Skryji |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tylov (Tylovský rybník) - Moravskoslezský Název: Podzimní rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2021 |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: "Krumlovská 24 hodinovka" podzimní - poslední volná místa |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tample u Svojku - ZRUŠENO - Liberecký Název: Tample - ZRUŠENO |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Velký Bílichovský rybník - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Šenov - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Milín - rybník Stržený mládež - Středočeský Název: DĚTSKÉ NÁBOROVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec -pohár starosty Velký Osek mládež |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - mládež bez pomoci - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tylov (Tylovský rybník) - Moravskoslezský Název: Podzimní rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |