Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Moravskoslezský
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
01.05.2019 | Středa |
N
Bravantice - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody Bravantický kapřík |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Třinec - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: FEEDEROVÉ ZAVODY |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský Název: Jarní rybářské závody dospělých |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Kateřinice mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Český Těšín - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Český Těšín mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Český Těšín mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Havířov mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Kravaře mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Bartošovice - Moravskoslezský Název: Bartošovická 24 |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Havířov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Kravaře - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Litultovice mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Jablunkov (Návsí) mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Opava mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Polouvsí - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem |