| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 |
Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2021 - 31.12.2021
Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.
Týmy nejsou hodnoceny z tohoto důvodů
- Nelze dopočítat umístění druhého nebo třetího závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku
Jméno týmu | Jméno závodníka | Body | Jméno druhého závodníka | Body | Jméno třetího závodníka | Body | Celkové body týmu |
---|
Soupisky jednotlivých týmů
Bezrybky | |
---|---|
Mackura Zdeněk | Pernink |
Perout Josef Kapitán | Perštejn |
Záhora Petr | Bžany |
Black Fish team | |
---|---|
Kratochvíl Jakub | Hradec Králové |
Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí |
Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí |
Šabata Jiří Kapitán | Svatý Mikuláš |
Vlček Petr | Častolovice |
Bobr team Jindřichův Hradec | |
---|---|
Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec |
Černý Jindřich ml. Kapitán | Jindřichův Hradec |
Mrázek Petr | Velká Hraštice |
Gold Fish team | |
---|---|
Hájek Vladimír | Dobříkov |
Kubec Tomáš Kapitán | Lanškroun |
Synek Martin | Choceň |
Hungerfish team | |
---|---|
Blaščík Petr | Staré Jesenčany |
Chvála Jan | Sezemice |
Chvála Petr Kapitán | Sezemice |
Chválová Lubica | Sezemice |
Kopa Stanislav | Moravičany |
Růžička Pavel | Dašice |
Šrámek Petr | Opočínek |
Štarman Jiří | Staré Jesenčany |
Taichner Radek | Mikulovice |
J.D.J. Fish Team | |
---|---|
Brodský Michal | Hradec Králové |
Krobot Jiří | Dolní Čermná |
Mačo Jiří Kapitán | Slatina nad Zdobnicí |
Říčař David | Zdelov |
Jizera 24 | |
---|---|
Franěk Robert | Trutnov |
Jón Richard | Chlum |
Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší |
Stuchlík Jiří | Nová Paka |
Vojtěch Václav Kapitán | Mlázovice |
Zeman Luboš | Semily |
Kocanda team | |
---|---|
Bauer František | Karlovy Vary |
Klein Jiří | Karlovy Vary |
Povolný Zdeněk Kapitán | Karlovy Vary |
Msk Mnichovo Hradiště | |
---|---|
Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště |
Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště |
Kočí Josef Kapitán | Mnichovo Hradiště |
Podorlické vydry | |
---|---|
Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí |
Mrvečka Petr Kapitán | Týniště nad Orlicí |
Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou |
Šupol Petr | Libišany |
Pohoda team | |
---|---|
Hos Martin | Otín |
Nedělka Stanislav | Velká Losenice |
Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou |
Rambousek Stanislav | Třebíč |
Unzeitig Bohuslav Kapitán | Žďár nad Sázavou |
Poseidon fishing club Opočno | |
---|---|
Dvořák Oldřich | Mělčany |
Hladík Tomáš | Dobruška |
Vašíček Zdeněk Kapitán | Opočno |
Rebels team | |
---|---|
Dědík Vladimír | Bašť |
Hakl Petr | Předonín |
Charvát Lukáš | Černčice |
Porazík Václav | Kolešov |
Váňa Tomáš Kapitán | Zlosyň |
Rum team Jindřichův Hradec | |
---|---|
Bertok Milan | Dublovice |
Číž Luboš Kapitán | Jindřichův Hradec |
Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec |
Rybářský ráj Hradec Králové | |
---|---|
Aleksandrová Alena | Hradec Králové |
Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem |
Pišl Jan | Třesovice |
Trnka Aleš Kapitán | Třesovice |
Starší a neklidní | |
---|---|
Hencel Jiří | Police nad Metují |
Kadlec František | Zlíč |
Pásler Vlastimil | Spyta |
Řehák Václav Kapitán | Police nad Metují |
Středočeši fishing team MAVER | |
---|---|
Benda Pavel | Mělník |
Černý Jiří | Úvaly |
Dydňanský Roman | Vrbno |
Havlíček Stanislav | Mělník |
Honc Josef | Rumburk |
Kubát Jiří | Úvaly |
Smítka Radek Kapitán | Bolina |
Torpedo team | |
---|---|
Novotná Jaroslava | Zámrsk |
Novotná Pavlína | Zámrsk |
Novotný Jiří Kapitán | Zámrsk |
Novotný Petr | Zámrsk |
Veteráni | |
---|---|
Bareš Vladimír | Slepotice |
Staněk Václav Kapitán | Hradec Králové |
Syrůček Stanislav | Dražkovice |
Zahradník Vlastimil | Pardubice |
Vysočina team | |
---|---|
Doležán Nikola | Chotěboř |
Doležán Vladimír Kapitán | Chotěboř |
Jirásek Petr | Chotěboř |
Musílek Petr | Chotěboř |
Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou |
Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou |