Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 35 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
2 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 77 | 77 | 19.25 |
3 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
4 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
5 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
5 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
7 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
8 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
9 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
10 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
11 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 41 | 41 | 10.25 |
12 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
12 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
14 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
15 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
15 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
17 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
18 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
19 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 33 | 33 | 8.25 |
19 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
21 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
21 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
23 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
24 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
24 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
26 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
27 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
28 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
29 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
30 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
31 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
31 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
31 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
31 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
31 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |