Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 703 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lédl David | Mirovice | 7 | 148 | 157 | 22.43 | |
2 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 6 | 119 | 119 | 19.83 | |
2 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 6 | 119 | 119 | 19.83 | |
4 | Pešková Nikola | Tábor | 8 | 117 | 130 | 16.25 | |
5 | Štiková Jana | Praha | 3 | 116 | 116 | 38.67 | |
6 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
7 | Křenek Radek | Vodňany | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
7 | Molek Petr | Plzeň | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
9 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 6 | 103 | 103 | 17.17 |
10 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
10 | Němec Jan | České Budějovice | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
12 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
13 | Pešek Emil | Tábor | 7 | 99 | 108 | 15.43 | |
14 | Tikal Jan | Soběslav | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
15 | Dubský František | Mirovice | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
15 | Pužej Štěpán | Netolice | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
17 | Kubín Jiří | Praha | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
18 | Materna Jan | Písek | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
19 | Doležal David | Vodňany | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
20 | Tippl Michal | Žirovnice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
21 | Kovařík Jaroslav ml. | 3 | 87 | 87 | 29.00 | ||
22 | Kladrubský Michal | Praha | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
23 | Musil Filip | Tábor | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
24 | Průša Martin | Mirovice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
25 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
25 | Nový Jan | Tábor | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
27 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
28 | Mlčák Luboš | Domanín | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
29 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
29 | Chlumský David | Senohraby | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
31 | Lédl Pavel | Mirovice | 7 | 76 | 78 | 11.14 | |
32 | Danyi Michal | Dačice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
32 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
32 | Černý Radek | Třebíč | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
35 | Chyba Pavel | Jaroměř | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
36 | Dvořák Dominik | Tábor | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
36 | Flament Pierre | Praha | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
36 | Lamač František | Praha | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
36 | Martínek Pavel | 3 | 73 | 73 | 24.33 | ||
36 | Volák Jiří | Praha | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
41 | Ovsík Josef | Březnice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
42 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 6 | 71 | 71 | 11.83 | |
42 | Kouba František | České Budějovice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
42 | Maťák Martin | Brno | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
45 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
45 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
47 | Kabát Jakub | Bechyně | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
48 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
48 | Starýchfojtů Tomáš | Dolní Rožínka | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
50 | Vocel Viktor | Praha | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
51 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
51 | Ungr Vojtěch | 2 | 66 | 66 | 33.00 | ||
53 | Zeman Michal | České Budějovice | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
53 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
55 | Novák Zdeněk | Litoměřice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
55 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 5 | 64 | 64 | 12.80 |
55 | Smolík Jindřich | 2 | 64 | 64 | 32.00 | ||
55 | Vydra Filip | Čelákovice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
55 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
60 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
60 | Janků Petr | Svijanský Újezd | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
60 | Srb Roman | Bobnice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
60 | Záleský Jakub | Vodňany | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
64 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
64 | Fürbacher David | Kloužovice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
66 | Mihál Pavol | 2 | 60 | 60 | 30.00 | ||
66 | Netrval Marek | České Budějovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
68 | Doubrava Vladimír | Planá nad Lužnicí | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
68 | Košina Pavel | Domanín | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
68 | Tomeček Michal | Třebíč | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
71 | Havlíček David | Tábor | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
71 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
73 | Maroušek Jan | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
73 | Vorlíček Pavel | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
75 | Zvolánek Miroslav | Tábor | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
75 | Štětina Petr | Praha | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
77 | Hrabal Vladimír | Uničov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
77 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
77 | Prepsl Jan | Praha | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
77 | Velebný Pavel | Praha | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
81 | Civín Martin | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
81 | Hladík Milan | České Budějovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
83 | Hosenseidl Miloslav | České Budějovice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
83 | Peltan Michal | Žirovnice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
83 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
86 | Matějka Václav | Nové Hrady | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
86 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
86 | Pícha Vladimír | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
86 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
90 | Janečka Martin | Velký Týnec | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
90 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
90 | Vančata Vladimír | Milevsko | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
90 | Zvolánek Radek | Bechyně | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
94 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
94 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
94 | Košumberský Karel ml. | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
94 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
98 | Chytráček Jonáš | Tábor | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
98 | Koten Petr | Jihlava | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
98 | Matějka Ondřej | Tábor | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
98 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
98 | Říha Stanislav | České Budějovice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
103 | Buřič Josef | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
103 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 48 | 48 | 48.00 |
103 | Gabriel Václav | Sezimovo Ústí | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
103 | Javorský Jakub | Tábor | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
103 | Kräussl Jiří | České Budějovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
103 | Mejstřík Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
103 | Milewski Zbigniew | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
103 | Tomek Petr | České Budějovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
103 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
112 | Filák František | Lužná | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
112 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
112 | Heřmánek Tomáš | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
112 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
112 | Kejst Martin | Lodhéřov | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
112 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
112 | Koranda Jan | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
112 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
112 | Moravec Pavel | České Budějovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
121 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
121 | Chuchel Radek | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
121 | Górecki Kacper Lukasz | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
121 | Lacová Magdalena | České Velenice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
121 | Matoušek Petr | České Budějovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
121 | Michal Jiří | České Budějovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
121 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
128 | Baloun Radovan | Praha | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
128 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
128 | Jány Zdeněk | Trojany | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
128 | Kratochvíl Jan Dorian | Čakovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
128 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
128 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
128 | Leitl Miroslav | Holýšov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
128 | Mrkvička Ladislav | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
128 | Oudrán Stanislav | Praha | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
128 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
128 | Šram Jaromír | České Budějovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
139 | Křepelka Jan | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
139 | Nováčková Markéta | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
139 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
139 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
143 | Císař Bohumír | Pelhřimov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
143 | Klement Josef | České Budějovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
143 | Macka Marek | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
143 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
143 | Németh Ladislav | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
143 | Ruman Slavomír | Tovačov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
143 | Viktorín Tomáš | Mělník | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
143 | Zahrádková Klára | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
151 | Man Lukáš | Vodňany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
151 | Martínek Ondřej | Sokolov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
151 | Mendl Radek | Telč | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
151 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
151 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
151 | Vavřín Václav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
151 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
158 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
158 | Kocián Martin | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
158 | Kápl František | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
158 | Svoboda Petr | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
158 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
158 | Vysoký Antonín | 3 | 41 | 41 | 13.67 | ||
158 | Zvěřina Petr | Praha | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
158 | Šiška Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
166 | Chvastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
166 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
166 | Hlaváček Karel | Humpolec | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
166 | Korec Martin | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
166 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
166 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
166 | Račák Jan | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
166 | Sýkora Václav | Kamenná | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
166 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
166 | Špáda Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
176 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
176 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
176 | Melcher Miroslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
176 | Psohlavec Roman | Protivín | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
176 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
181 | Glézlová Šárka | Kloužovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
181 | Hanyková Eliška | Chotutice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
181 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
181 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
181 | Pečta Radek st. | Třebíč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
181 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
181 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
181 | Vach Jakub | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
181 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
190 | Dvořák Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
190 | Frejka Lukáš | České Budějovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
190 | Heidenreich Jan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
190 | Huček Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
190 | Hütter Ewald | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
190 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
190 | Krátký Václav | České Budějovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
190 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
190 | Rašek Martin | Pacov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
190 | Tisoň Štěpán | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
190 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 4 | 37 | 37 | 9.25 |
190 | Zikán Tomáš | Hořovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
190 | Záleský Petr | Vodňany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
203 | Borovka Luboš | Vodňany | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
203 | Louda Tomáš | Benešov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
203 | Oumara Martin | Pelhřimov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
203 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
203 | Čutka Miloslav | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
208 | Dědek | Šebířov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Fořtík Petr | Čakovec | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
208 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Herout Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
208 | Holub Václav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
208 | Klásek Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
208 | Melnar Michal | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
208 | Pavlík František | Březnice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
208 | Zeman Tomáš | Hostinné | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
208 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
219 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
219 | Kovařík Radovan | Hrušovany nad Jevišovkou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
219 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
219 | Mareš Michal | Plzeň | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
219 | Pešek Antonín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
219 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
219 | Srnský Michal | Ledenice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
219 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
219 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
219 | Vlk Martin ml. | Strakonice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
219 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
230 | Chlup František | České Budějovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
230 | Kanov Radek | Planá nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
230 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
230 | Purkrábková Hana | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
230 | Toman Vítězslav | Týn nad Vltavou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
230 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
230 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
230 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
230 | Šťastný Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
239 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
239 | Ovsíková Tereza | Březnice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
239 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
239 | Schenk Richard | České Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
239 | Ábel Pavel | Jindřichův Hradec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
244 | Divácký Aleš | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
244 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
244 | Gigal Martin | Tábor | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
244 | Humský Antonín | Soběslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
244 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
244 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
244 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
244 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
244 | Zeman Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
244 | Šenkýř Miloslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
254 | Daneš Patrik | Kloužovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
254 | Granát Ondřej | Chomutov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
254 | Haršány Tomáš | Planá nad Lužnicí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
254 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
254 | Král Vlastimil | Rokycany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
254 | Nová Daniela | Tábor | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
254 | Pospíchal Leoš | Tábor | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
254 | Pěnčík Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
254 | Svoboda Václav | Horní Cerekev | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
254 | Zvánovec Václav | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
264 | Adam Tomáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
264 | Bušta Milan | Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
264 | Kouřil Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
264 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
264 | Straka Jan | Kloužovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
264 | Tichý Jan | Veltruby | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
264 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
264 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
272 | Adamec Václav | Jindřichův Hradec | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
272 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
272 | Culík Jan | Mirovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Harbaš Fadil | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
272 | Jahn Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
272 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Rutová Tereza | Senohraby | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Tuscher Miroslav | Třeboň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
272 | Zvoníček Radim | Kamenice nad Lipou | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
283 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
283 | Felenda David | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
283 | Gottwald Miroslav | Strmilov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
283 | Koprna David | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
283 | Koubek František | Neratovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
283 | Levý Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
283 | Mašek Martin | Kamenný Přívoz | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
283 | Mára Jakub | Bechyně | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
291 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
291 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
291 | Dřevo Robin | Tábor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
291 | Hypš Jan | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
291 | Labský Roman | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
291 | Liška Václav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
291 | Oliva Vladimír | Třebíč | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
291 | Plašil Jaroslav | Nová Včelnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
291 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
291 | Večeřa Jaroslav | České Budějovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
301 | Budinka Oldřich | Tábor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Fryšová Jaroslava | Unhošť | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Koláček Ondřej | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
301 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
301 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Šafránek Petr | Byňov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Šoltysová Denisa | Beroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
311 | Haláček Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
311 | Holinka František | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
311 | Hábl Vladimír | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
311 | Kos Martin | Ledeč nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
311 | Kříž Josef | Smrk | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
311 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
311 | Červenka Petr | Senohraby | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
311 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
311 | Štěpán | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
320 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
320 | Matějka Jindřich | Strakonice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
320 | Sabiňok Zbyněk | Planá nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
320 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
320 | Vlk Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
320 | Šedivý Vladimír | České Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
320 | Štenclová Pavlína | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
320 | Švub Dominik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
328 | Fišer Jan | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
328 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
328 | Housa František st. | 3 | 22 | 22 | 7.33 | ||
328 | Jindra Petr | Kostelní Radouň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
328 | Malecha Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
328 | Pazderník Lukáš | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
328 | Reichert Petr | Český Šternberk | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
328 | Šlehofer František | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
328 | Švarc Jakub | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
337 | Bezchleb Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
337 | Kamiš Martin | České Velenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
337 | Kaniščev Roman | Loštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
337 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
337 | Pecháček Miloš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
337 | Schmid Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
337 | Střalka Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
344 | Bieraut Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
344 | Bušta Pavel | Velešín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
344 | Císař Milan | Rokycany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
344 | Jindra Jiří | Veliš | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
344 | Kamiš Stanislav | České Velenice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
344 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
344 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
344 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
344 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
344 | Šimánek Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
354 | Bednařík Dušan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
354 | Bláhovec Jan | Strakonice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
354 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
354 | Hlavsa Karel | Deštná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
354 | Pflug Rudolf | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
354 | Trousil Miloslav st. | Sokolov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
354 | Škrobánek Michal | Neratovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
361 | Jinderle Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
361 | Jörka Roman | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
361 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
361 | Košař Tomáš | Osek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
361 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
361 | Přidal Petr | Přerov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
361 | Tomanová Tereza | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
361 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
361 | Vlažný Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
361 | Vlk Petr | Kardašova Řečice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
361 | Wittner Jan st. | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
361 | Černý Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
361 | Škorpík Rostislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
374 | Adam František | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
374 | Blažek Adam | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Boháč Miroslav st. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
374 | Brousil Jakub ml. | Čimelice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Kepr Tomáš | České Budějovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
374 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
374 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
374 | Vacek Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
374 | Zachař Kryštof | Kamberk | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
374 | Škrlant Miroslav | České Budějovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
385 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
385 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
385 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
385 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
385 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
385 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
385 | Nousek Vojtěch | Tábor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
385 | Slavík Igor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
385 | Sviták Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
385 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
385 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
385 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
385 | Škrobák Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
398 | Hadač Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
398 | Halač Juraj | Slovensko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Helevan Vasyl | Vilémov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
398 | Klouda Michal | České Budějovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
398 | Leitlová Ivana | Holýšov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Pešek Václav | Chomutov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Zaňka Matěj | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
406 | Hošek Martin | České Budějovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
406 | Kocián Ondřej | Lenešice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
406 | Komeštík Karel | Neratovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
406 | Kortiš František | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
406 | Polák Luděk | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
406 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
406 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
406 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
406 | Štěpánek Zdeněk | Tábor | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
415 | Brož Jiří | Miřetice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
415 | Dvořák Václav | Tábor | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
415 | Hanko Jáchym | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
415 | Hanáček František | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
415 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
415 | Libjak Jan ml. | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
415 | Pelíšek Jiří | Kamenice nad Lipou | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
415 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
415 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
415 | Valda Josef | Kardašova Řečice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
415 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
426 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
426 | Holý Kamil | Tábor | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
426 | Janeček Milan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
426 | Kocourek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
426 | Nový Jiří | Tábor | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
426 | Ráža Filip | Plzeň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
426 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
426 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
426 | Veláz Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
426 | Šenkýř Milan | Vír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
436 | Budař Jiří | Mladá Vožice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
436 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
436 | Cieslar Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
436 | Fabián Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
436 | Fabián Ludvík | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
436 | Javorský Ondřej | Tábor | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
436 | Klouček Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
436 | Kropík Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
436 | Král Josef | Holýšov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
436 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
436 | Rain Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
436 | Svoboda Přemysl | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
436 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
436 | Vlk Martin st. | Strakonice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
436 | Vodrážka David | Tábor | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
436 | Zeman Pavel | Velešín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
452 | Adámek František | Praha | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
452 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
452 | Boháč Miroslav ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
452 | Brázda Ladislav | Stará Vožice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
452 | Brázdová Lucie | Stará Vožice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
452 | Chalupský Petr | Ledenice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
452 | Housová Gabriela | Žirovnice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
452 | Hucek Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
452 | Kovanda Karel | Čičenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
452 | Matas Miroslav | Plzeň | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
452 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
452 | Podolák Jaroslav | Lestkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
452 | Toužimský Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
452 | Vančura Ivan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
452 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
452 | Řezanka Karel st. | Strakonice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
452 | Šalplachta Jindřich | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
452 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
470 | Beneš Petr | Buřenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
470 | Kotouč Juraj | Slovensko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
470 | Roza Luboš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
470 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
470 | Stegbauer Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
470 | Tecl Petr | Tábor | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
470 | Vojtěch Marek | Vlašim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
470 | Zubryn Ivan | Kloužovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
470 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
470 | Škopek Miroslav | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
480 | Baranovič Samuel | Slovensko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Hromada Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
480 | Melichar Jan | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Mádle Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
480 | Pech Jan | Břilice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Počinek Tomáš | Tábor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Šedivý Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
480 | Šesták František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
492 | Behemský Jiří | Tábor | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
492 | Boubal Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
492 | Feik Adam | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
492 | Hladík Vladimír | Kloužovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
492 | Kovář František | Mirovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
492 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
492 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
492 | Silverthorn Matyáš | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
492 | Slinták Jiří | Bílovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
492 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
492 | Vik Ferdinand | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
503 | Brázda Jiří | Stará Vožice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
503 | Cabodas Petr | Tábor | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
503 | Hrazdil Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
503 | Hubáček Martin | Písek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
503 | Kašparů Ladislav | Žirovnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
503 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
503 | Predná Soňa | Slovensko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
503 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
503 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
503 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
503 | Vališ Petr | České Budějovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
503 | Valouch Květoslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
503 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
516 | Altman Šimon | Počátky | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
516 | Brousil Jakub | Čimelice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
516 | Dlask Tomáš | České Budějovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
516 | Kakos Miroslav | Kamberk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
516 | Kosák Jiří | Kamberk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
516 | Kotaška Tomáš | Tábor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
516 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
516 | Pražák Petr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
516 | Straková Lucie | Kloužovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
516 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
516 | Zeman Michal ml. | Planá nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
516 | Zálešáková Sabina | Veselí nad Moravou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
516 | Řezanka Karel ml. | Strakonice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
529 | Andres Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
529 | Eger Pavel | Majdalena | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
529 | Grešová Jana | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
529 | Heimlich Roman | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
529 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
529 | Klouček Jan st. | Branná | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
529 | Kára Matyáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
529 | Macho Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
529 | Mandelíček Jan | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
529 | Navarová Vladislava | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
529 | Psohlavec Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
529 | Sepekář Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
541 | Bursík Michal | Soběslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
541 | Lukš Jiří | České Budějovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
541 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
541 | Moravčík Samuel | Slovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
541 | Pavlacký Vít | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
541 | Picka | Vitoňovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
541 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
541 | Stupka Lukáš | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
541 | Svobodová Naďa | Kejžlice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
541 | Varga Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
551 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
551 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
551 | Hromádka Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
551 | Kocour Jakub | Písek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
551 | Marek Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
551 | Outlý Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
551 | Papež František | Sezimovo Ústí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
551 | Roušar Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
551 | Rypl Michal | Nový Bydžov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
551 | Tuska Zdenko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
551 | Valíček Josef | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
551 | Voříšek Pavel | České Budějovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
551 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
564 | Apfelthaler Jiří st. | Borovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Barabáš Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Borovka Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Brácha Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Brázda Ladislav | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Brázda Lukáš | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Brůha Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Bárta František | Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Cibulka Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Dobeš Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Dvorský Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Faber Zdeněk ml. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Faber Zdeněk st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Fabián Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Faltis Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Fejfar | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Glienke Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Hanušin Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Hastrman Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Hastrman Tomáš | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Havel Tobias | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Havelka Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Helmich Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Helčl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Holas Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Holub Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Holý Josef ml. | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Hrdlička Richard | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Jombík Petr | Netvořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Ján Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Kaminský Filip | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Kamiš Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kamiš Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Karas Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Klečka Bohuslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Koblasa Filip | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Kodet Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kotaška Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kotaška Václav | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Kozel Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Kozáková Veronika | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Košíček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Král Martin | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Krčmář Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kubíče Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kubíček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kubíček Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kupka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kučera Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kyrian Bohumil | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Kříha František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Langer Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Lavička Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Lejček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Lev Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Lhoták Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Majrich Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Mareš Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Matějka Petr st. | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Maňhal David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Michajlov Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Michalík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Mráz Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Mádle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Nedvěd | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Novák Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Nováček Jan st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Nováček Ondřej | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Nídr Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Pavlát Alex | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Pavlík Vladislav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Pejša Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Pergreffi Luca | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Pilný Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Podbabský Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Procházka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Procházka Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Rajn Jaroslav | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Reitmajer Martin | Rokycany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Riwoň Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Schindler Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Semrád Oldřich | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Sigmund David | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Slezáček David | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Smolík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Sosna Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Soukup Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Souček Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Staněk Pavel | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Studený Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Suk Marcel | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Tisoň Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Vavřík Adam | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Vavřík Gabriel | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Vodrážka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Vondruš Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Vondruška Zbyněk | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Vítek Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Vítovec Jiří | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Zachař David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Zachař Miroslav | Kamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Zahradník Jaroslav | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Čamra Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Čapek Roman | S. Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Český Ondřej | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Říha Milan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Říha Tomáš | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Šašek Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Šenkar Arpád | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Šimek Karel st. | Suchdol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Šindler Jan | Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Škornička Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Šopejstal Josef | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Štefko Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Štefko Radim | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Štufka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
564 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Štěpán Jiří | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
564 | Šídlová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 |