Žebříček členů klubu - Kraj Liberecký - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 23 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 5 | 169 | 169 | 33.80 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 4 | 105 | 105 | 26.25 |
3 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 100 | 100 | 33.33 |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 91 | 91 | 45.50 |
5 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 86 | 86 | 28.67 |
6 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
7 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
8 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
8 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
10 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
11 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
12 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
13 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
14 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
15 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
16 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
16 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
18 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
19 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
20 | Vybíral Karel | Semily | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
21 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
22 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
23 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 1 | 4 | 4 | 4.00 |