Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 404 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 8 | 183 | 213 | 26.63 | |
2 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 8 | 175 | 192 | 24.00 | |
3 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 5 | 156 | 156 | 31.20 | |
4 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 5 | 151 | 151 | 30.20 |
5 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
6 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
7 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
8 | Kameník Jakub | Honsob | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
9 | Novák Josef | Žďár | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
10 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 81 | 81 | 40.50 |
10 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
12 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
13 | Flanderka Aleš | Pašinka | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
14 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
15 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
16 | Svoboda Jiří | Pašinka | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
17 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
17 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
17 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
20 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
21 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
21 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
23 | Francák Jan | Loukov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
24 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
25 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
26 | Frič Jakub | Sobotka | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
26 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
28 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
29 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
30 | Růžička Miroslav | Tanvald | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
31 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
31 | Janata Matěj | Košťálov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
31 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
31 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
35 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
35 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
35 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
35 | Vele Martin ml. | Loktuše | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
39 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
39 | Kapras Tomáš | Čičavy | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
39 | Vyhlas Martin | Bakov nad Jizerou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
39 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
43 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
44 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
45 | Kneř Vladimír | Malá Skála | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
45 | Kunc Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
45 | Syrový František | Stratov | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
48 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
48 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
48 | Řehoř Michal | Kytlice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
51 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
51 | Janata Karel st. | Košťálov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
51 | Slavík Ondřej | Radimovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
51 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
51 | Čuřík Václav | Kolín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
56 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
56 | Strejček Zdeněk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
56 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
59 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
59 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
59 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
62 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
62 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
62 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
65 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
65 | Krause Jiří | Malá Skála | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
65 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
65 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
65 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
65 | Šlambora Jiří | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
71 | Bříštěla Jaroslav | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
71 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
71 | Ručka Rudolf | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
74 | Boudík Stanislav | Zásada | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
75 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
75 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
77 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
77 | Mizera František | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
79 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
79 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
79 | Kadlec Tomáš | Turnov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
79 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
83 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
83 | Majer Luděk | Jablonec nad Nisou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
83 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
83 | Prynych Michal | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
83 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
83 | Vávra Vladimír | Doubrava | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
89 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
89 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
89 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
89 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
89 | Pavlát Pavel | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
89 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
95 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
95 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
95 | Halasník Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
95 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
95 | Koníček Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
95 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
101 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
101 | Hejsek Václav | Tanvald | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
101 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
104 | Hanzl Jaroslav | Václaví | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
104 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
104 | Matěcha Michal | Minkovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
104 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
104 | Záboj Petr | Liberec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
109 | Dostrašil Jaroslav | Přepeře | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
109 | Hobelant Lukáš | Přepeře | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
109 | Rejzek Jakub | Kněžmost | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
109 | Vrabec Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
109 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
114 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
114 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
114 | Kruliš Bohumil | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
114 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
114 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
119 | Falta Jaroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
119 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
119 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
119 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
119 | Košťák Alexandr | Jablonec nad Jizerou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
119 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
119 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
119 | Ráliš Vratislav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
127 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
127 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
129 | Chalupný Jindřich | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
129 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
131 | Anděl Michal | Lažany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
131 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
131 | Hujer Miroslav st. | Liberec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
131 | Jón Richard | Chlum | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
131 | Kozelka Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
131 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
131 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
138 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
138 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
138 | Petrášek Petr | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
138 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
138 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
138 | Vančura David | Záskalí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
138 | Vojtěch Štěpán | Dlouhý Most | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
145 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
145 | Hiner Dominik | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
147 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Fabiánek Pavel | Semily | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
147 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
147 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
151 | Hapiák Tomáš | Turnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
151 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
151 | Janata Robert | Košťálov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
151 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
151 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Hušek David | Koberovy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
156 | Novák Martin | Rumburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
156 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
156 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
156 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
156 | Štěrba Zdeněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
162 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
162 | Horáček Alex | Mírová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
162 | Horáček Jan | Ohrazenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
162 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
162 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
162 | Ďurček Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
162 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
162 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
170 | Chládek Jan | Chrastava | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
170 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
170 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Stříbrný Eliáš | Doubravice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
170 | Trnka Jan st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
170 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
170 | Šťovíček Jiří | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
179 | Abrhám Jiří | Cheb | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
179 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
179 | Moravec Leoš st. | Košťálov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
179 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
179 | Slavík Matyáš | Radimovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
179 | Szücs Imrich | Turnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
179 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
179 | Zeman Miroslav | Semily | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
187 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
187 | Masopust Marek | Všeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
187 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
187 | Sýkora Vojtěch | Jablonec nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
187 | Zemanec Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
192 | Kotulič Igor | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
192 | Pastorek Jiří ml. | Jenišovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
192 | Romiš Matěj | Benešov u Semil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
192 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
192 | Zahradní Pavel | Liberec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
192 | Šádek Milan | Košťálov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
198 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
198 | Ivanič Petr | Velké Hamry | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
198 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
198 | Křenovský Petr | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
198 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
198 | Těhník Ondřej | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
198 | Volf Josef | Doubrava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
205 | Havránek Miloš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
205 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
205 | Krupička Milan | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
205 | Musil Vladimír | Chuchelna | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
205 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
205 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
211 | Bartoš Otto | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
211 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
211 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
211 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
211 | Richter Jiří | Chrastava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
216 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
216 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
216 | Moravec Tomáš | Kunčice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
216 | Munzar Karel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
216 | Ohnutek Eduard | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
216 | Voneš Jiří | Velké Hamry | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
216 | Zhyrnov Maksym | Velké Hamry | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
223 | Jedlička Bohuslav ml. | Liberec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
223 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
223 | Trnka Jan ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
226 | Adamec Jaroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
226 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
226 | Dojiva Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
226 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
226 | Pavlát Petr ml. | Košťálov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
231 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
231 | Koros Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
231 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
231 | Resl Jakub | Liberec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
231 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
236 | Abramius Radek | Mladá Boleslav | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
236 | Běhounek Bohuslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
236 | Charvát David | Slatiny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
236 | Dojiva Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
236 | Knobloch Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
236 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
236 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
236 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
244 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
244 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
244 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
247 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Baláž Miroslav | Třebovětice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Kaltner Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
247 | Klíma Ondřej ml. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
247 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Libeňský Milan | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Maštalko Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
247 | Pažout Marek | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Pažout Ondřej | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Pelda Lukáš | Doubrava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Pustaj Martin | Turnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
247 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
247 | Češka Jakub | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
262 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
262 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
262 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
262 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
262 | Mošna Libor | Jablonec nad Nisou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
262 | Slivko Tomáš | Třeboň | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
268 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
268 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
268 | Pavlát Petr st. | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
268 | Verl Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
268 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
268 | Witschel Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
274 | Kučera Jan ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
274 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
274 | Pastyřík Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
277 | Krupka Vlastimil | Malá Skála | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
277 | Moravec Leoš ml. | Košťálov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
277 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
280 | Macháček David | Tatobity | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
280 | Novák Alan | Poniklá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
280 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
283 | Beneš Pavel | Doubí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
283 | Brzobohatý Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
283 | Burda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
283 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
283 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
283 | Plíšek Lukáš | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
283 | Šilhán David | Nová Ves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
290 | Anděl Tomáš | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Antoň Josef | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Antoň Marek | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Antoň Martin | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Bartoň Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Boček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Brodský Tomáš | Stupná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Burjánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Cihlář Zdeněk | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Danda Jan st. | Dneboh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Dobeš Josef | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Dvořák Tomáš | Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Fidler Michal | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Filip Vladimír | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Fischer Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Fohl Mikuláš | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Francák Vít | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Hanšpach Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Havel Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Hiner Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Hodboď Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Holas Ondřej | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Honzejk Martin | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Horáček Pavel | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Jedlička Bohuslav st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kahoun Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Klein Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kmec Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Konejl Robert | Modřišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Koudelka Roman | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kočiš Jiří | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kožíšek Jakub | Stružinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kožíšek Tomáš | Stružinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kreif Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Kubín Hubert | Želejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kudrnáč Květoslav | Sedlíšťka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kůdela Zdeněk | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Machián Vojtěch | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Mizera František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Moravec Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Móro Leoš | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Müller Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Nič Lukáš | Nová Ves nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Paldus Luděk | Pěnčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Pastorek Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Pavlát Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Pelda Jan | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Porsch Jiří | Český Dub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Poštolka Miroslav | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Prynych Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Průšek Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Pýcha Denis | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Pšenák Martin | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Rathouský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Reinart Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Rejzek Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Rejzek Petr st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Rochl Jakub | Lampertice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Rolenc Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Rolenc Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Rulec Josef | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Růžička Milan ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Růžička Milan st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Růžička Zdeněk ml. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Slavík Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Srnec Matěj | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Stránský Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Svoboda Stanislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Sýkora Jindřich | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Trnka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Tvrzník Tomáš | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Urban David | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Valeš Ladislav | Horka u Staré Paky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Valkoun Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Vele Adam | Mírová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Vokoun František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Čačko Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Šulc Vilém | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Šunda Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Šťásek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 |