Žebříček členů klubu - Kraj Liberecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 24 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 7 | 228 | 261 | 37.29 |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 7 | 201 | 217 | 31.00 |
3 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 108 | 108 | 36.00 |
4 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
5 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
6 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
7 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
8 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
9 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
10 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
11 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
12 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
13 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
14 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
15 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
16 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
17 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
18 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
19 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
20 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
21 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
22 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
23 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
24 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 12 | 12 | 12.00 |