Žebříček - Celostátní - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 601 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moravec Pavel | Čejov | 4 | 156 | 156 | 39.00 | |
2 | Barát Richard | Brno | 3 | 133 | 133 | 44.33 | |
3 | Buráň Martin | Brno | 2 | 118 | 118 | 59.00 | |
4 | Krejčí Václav | Dešná | 2 | 112 | 112 | 56.00 | |
4 | Pocar Kamil | Dešná | 2 | 112 | 112 | 56.00 | |
4 | Soukup Vlastimil | Čejov | 2 | 112 | 112 | 56.00 | |
4 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 2 | 112 | 112 | 56.00 | |
8 | Jungwirt Milan | Strakonice | 2 | 107 | 107 | 53.50 | |
8 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 2 | 107 | 107 | 53.50 | |
8 | Kameš Jakub | Čejov | 2 | 107 | 107 | 53.50 | |
8 | Kameš Petr | Čejov | 2 | 107 | 107 | 53.50 | |
8 | Kovář Michal | Třešť | 2 | 107 | 107 | 53.50 | |
8 | Nešpor Ladislav | Třešť | 2 | 107 | 107 | 53.50 | |
14 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
15 | Havránek Ondřej | Čejov | 2 | 105 | 105 | 52.50 | |
15 | Havránek Radek | Čejov | 2 | 105 | 105 | 52.50 | |
17 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 98 | 98 | 49.00 | |
17 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 2 | 98 | 98 | 49.00 | |
19 | Moravec Petr | Čejov | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
20 | Svárovský Lukáš | Humpolec | 2 | 95 | 95 | 47.50 | |
20 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 2 | 95 | 95 | 47.50 | |
22 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
22 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
24 | Čechura Vladimír | Kyšice | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
24 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
26 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
27 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 2 | 89 | 89 | 44.50 | |
28 | Sus Jan st. | Potěhy | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
29 | Palán Leoš | Vilémov | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
29 | Váňa Milan | Vystrkov | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
31 | Bošek Stanislav | Brno | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
31 | Ledvinka Martin | Brno | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
33 | Frola Dušan | Javorník | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
33 | Šesták Jindřich | Tábor | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
35 | Kopr Josef | Brno | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
35 | Taufer Marek | Jemnice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
37 | Riedl Michal | Humpolec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
37 | Riedlová Lucie | Humpolec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
39 | Vtípil Radek | Žďár nad Sázavou | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
40 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
41 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
41 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
43 | Kovařík Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
43 | Vácha Tomáš | Štoky | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
45 | Krejčí Jan | Mohelno | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
45 | Malý David | Mohelno | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
45 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
45 | Trnka Lukáš | Sviny | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
45 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
50 | Brož Josef | Humpolec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
50 | Jonáš Josef | Pelhřimov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
50 | NN1 | 1 | 53 | 53 | 53.00 | ||
50 | Sklenská Jana | Žďár nad Sázavou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
54 | Haiker Vítěslav | Pelhřimov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
55 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
55 | Bílek Jakub | Pelhřimov | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
57 | Svobodová Naďa | Kejžlice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
58 | Casian Ivan | Humpolec | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
58 | Havel Petr | Humpolec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
58 | Maršík Michal | Čejov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
58 | Susová Kamila | Potěhy | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
62 | Kotlík Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
62 | Pajer Stanislav | Ledeč nad sázavou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
62 | Procházka Pavel | Jimramov | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
62 | Veselský Miloslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
66 | Dvořák Marián | Humpolec | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
67 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
67 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
67 | Strašil Pavel | Přibyslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
67 | Trnka Martin | Sedlíkovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
67 | Ujka Vojtěch | Sedlíkovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
67 | Šmíd Michal | Přibyslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
73 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
74 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
74 | Klimeš Milan | Přeštice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
74 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
77 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
78 | Cafian Milan | Humpolec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
78 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
78 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
81 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
81 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
81 | Černocký Jiří | Nové Veselí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
81 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
85 | Hromasová Šárka | Vlašim | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
85 | Matoušek Karel | Vlašim | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
85 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
85 | Moravec Miroslav | Polička | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
85 | Zahradník Jan | Pacov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
85 | Šefl Ladislav | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
91 | Kalášek Jiří | Jimramov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
91 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
91 | NN2 | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
94 | Chládek Vlastimil | Kralupy nad Vltavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
94 | Růžek František | Kralupy nad Vltavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
94 | Susová Lucie | Potěhy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
97 | Joneš Michal | Hořepník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
97 | Mojžíš Rudolf | Hořepník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
97 | Pavlíček Jaroslav | Třebíč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
97 | Procházka Ivo | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
101 | Břeň Miroslav ml. | Jimramov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
101 | Milichovský Jan ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
101 | Milichovský Jan st. | Havlíčkův Brod | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
101 | Vašík Petr | Jimramov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
105 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
105 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
105 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
105 | Suchánek Aleš | Dymokury | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
105 | Ščasný Josef | Javorník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
110 | Babka Luboš | Alberovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
110 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
110 | Horčic Jiří | Soutice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
110 | Patrnčiak Dušan | Nové Město nad Váhom | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
110 | Pisara Josef | Nové Město nad váhom | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
110 | Šafář Radek | Kunštát | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
116 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
116 | Beneš Petr | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
116 | Fürbach Kamil | Červená Řečice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
116 | Kněžínek Jiří | Božejov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
116 | Zink František | Polička | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
121 | Beneš Jiří | Cehnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Matějka Jindřich | Strakonice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Podubníček Jiří | Humpolec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Sýkora Jiří | Humpolec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
121 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
127 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
127 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
127 | Krob Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
127 | Midloch Rudolf st. | Poutnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
127 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
127 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
127 | Zajíček Miroslav | Pelhřimov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
134 | Hlub František | Humpolec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
134 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
137 | Cína Milan | Lubenec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
137 | Holý Ondřej | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
137 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
137 | Potměšil Miroslav ml. | Pesvice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
137 | Potměšil Miroslav st. | Pesvice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
137 | Zeman David | Vír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
143 | Bazala Ivo | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
143 | Ludes Rostislav | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
143 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
143 | Šíma Bohumil | Vtelno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
147 | Doubrava Jaroslav | Budkovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
147 | Kotásek Jan | Mikulčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
147 | Vala Tomáš | Hamry nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Veselka Martin | Mikulčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
147 | Večeřa Martin | Polná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
155 | Daňsa Jiří | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
155 | Jiskra František | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
155 | Kopačka Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
155 | Kopačka Pavel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
155 | Petr Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
155 | Síl Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
161 | Bednářová Alena | Počátky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Haikerová Eva | Pelhřimov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Hulec Václav | Žilov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Krejčí Vladimír | Počátky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
161 | Procházka Jiří | Jimramov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
167 | Dvořák Oldřich | Dalečín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
167 | Prošek Radovan | Jihlava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Tešlová Denisa | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Zelený Radomír st. | Jihlava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Štěpánek Miroslav | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Chovanec Jaroslav | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
176 | Dohnal Josef | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
176 | Doležal Karel | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
176 | Hodík Martin | Slepotice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
176 | Holčapek David | Ivančice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
176 | Jandera Stanislav | Žloukovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
176 | Jonáš Miroslav | Jiřice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
176 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
176 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
176 | Rambousek Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
176 | Treu Michal | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
176 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
176 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
176 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
176 | Vopat Daniel | Humpolec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
191 | Jakeš Jan | Vratislávka | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
191 | Ježek Slavomír | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Krejčík Jan | Žatec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Nekula František st. | Dobroutov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
191 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
191 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Pošusta Ondřej | Cetoraz | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Pošusta Tomáš | Cetoraz | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Sudek Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
191 | Svoboda Miroslav | Třebíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
191 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
204 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
204 | Bernard Michal | Milín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
204 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
204 | Matej Jiří | Trávníky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
204 | Potičný Michal st. | Ivančice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
204 | Stašák Jan | Frymburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
204 | Stašáková Dana | Frymburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
204 | Sysel Jan | Ivančice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
204 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
204 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
214 | Binder Radek | Břilice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Bělohoubek Štěpán | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
214 | Fiala Václav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
214 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Ludvík Patrik | Pelhřimov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Macášek Martin | Břilice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Střasák Václav | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Svoboda Bohumil | Pelhřimov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Vodička Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Zavoral Josef | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Šefl Daniel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
227 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
227 | Komárovský František | Ledeč nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
227 | Komárovský Jindřich | Ledeč nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
227 | Mais Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
227 | Novák Radim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
227 | Pastor Ladislav | Velké Meziříčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
227 | Pinkas Václav | Senožaty | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
227 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
227 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
227 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
227 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
227 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
239 | Benc Kamil | Havlíčkův Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Ctibor Vladimír | Vlašim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Haupt Vlastimil | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
239 | Hlaváček Aleš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
239 | Horáček Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
239 | Hrůza Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
239 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Kutička Václav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
239 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Liolias Pavel | Vlašim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Polanský Michal | Kamenice nad Lipou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Vašků David | Kamenice nad Lipou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Štětka Tomáš | Radňov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Štětka Václav | Radňov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
239 | Žádný Jakub | Prosetín | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
239 | Žádný Petr | Prosetín | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
261 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
261 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
261 | Holub Karel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
261 | Huss Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
261 | Kablásek Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
261 | Kopáček Ladislav | Nová Ves | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
261 | Křivanec Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
261 | Lafata Stanislav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
261 | Peška Pavel | Mladá Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
261 | Reisinger Pavel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
261 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
261 | Šrámek Petr | Opočínek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
273 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Doležal Áda | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Hyckl Pavel | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Kačer Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
273 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Kraus Filip | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
273 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Mitráš Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
273 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Novotný Martin | Vatín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Polák Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
273 | Vrtiška František | Chýnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Zadražil Miroslav | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Zeman Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
273 | Zeman Martin | Semily | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Zeman Miroslav | Semily | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Zámostný Jakub | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
273 | Černík Vladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
294 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Borovský Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
294 | Bříza Josef ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
294 | Bříza Josef st. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
294 | Dolejšková Jana | Žďár nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Hrobár Jakub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
294 | Jaroš Jan | Znojmo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Jaroš Ondřej | Znojmo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Kovařík Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
294 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Přerosta Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
294 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
294 | Vystrčil Dušan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
294 | Váleček Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
294 | Všetečka Marcel | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
294 | Šereda Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
314 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Dostál Květoslav | Kolín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
314 | Horák Martin | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Horák Petr | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Hošta Vladimír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Keck Zdeněk ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Keck Zdeněk st. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Kosmák Matěj | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
314 | Kreutz Petr | Babice u Havlíčkova Brodu | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
314 | Kučera Milan | Náměšť nad Oslavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Matějka Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
314 | Novák Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Polanka Dušan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Ryšavý Petr | Ústí nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Valenta Martin | Náměšť nad Oslavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
314 | Vlček Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
314 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
337 | Dušánek Bohuslav ml. | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Hajný Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Hyneš Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Koudelka Radek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Kunt Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Maštera Josef | Babice u Havlíčkova Brodu | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Miklovič Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Poláček Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Růžička Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Skelská Jana | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
337 | Špůr Josef st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
337 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
356 | Dvořák Miloš | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Guttl Přemysl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
356 | Holcman Vladimír | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Laube Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
356 | Novotný Jiří | Zámrsk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Pavlů Libor | Dalečín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Petružálek Martin | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Plešavský Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
356 | Polák Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
356 | Pospa Jiří | Moravská Třebová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Pospa Milan | Moravská Třebová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Tauvinkel Pavel | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
356 | Zemen David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
356 | Žitník Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
375 | Bína Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
375 | Chatra David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
375 | Galetka Jan | Zastávka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
375 | Greňo Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
375 | Kadlec Robert | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
375 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
375 | Kraus Daniel | Chotěboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
375 | Mach Karel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
375 | NN3 | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
375 | Pachovský František | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
375 | Papoušek Ivan | Hostim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
375 | Straka Václav | Touškov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
375 | Vorel Vladimír | Hostákov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
375 | Šubík Richard | Zastávka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
375 | Šváb Vratislav | Neratovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
390 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Imling Zdeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
390 | Janata Karel ml. | Košťálov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Kosička Pavel | Třebíč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Král David | Hamry | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Kubů Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
390 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Máca Lubomír | Třebíč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Pohod Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
390 | Recman Slávek | Třinec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Tuček Zdeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
390 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Zelený Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
390 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Říčař David | Zdelov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
390 | Švihovec Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
410 | Dohnal Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Dvořák Josef | Krahulčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Hubáček Martin | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Králík Jan | Ivančice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Lauterbach Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
410 | Matoušek David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
410 | Mašek Jan | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Nechutný Martin | Přehořov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Pakosta Oldřich | Jimramov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Pešina Pavel | Soběslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Plachý Aleš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
410 | Prokop Václav | Jaroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Skotal Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
410 | Sádek Jiří | Semily | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
410 | Vybíral Karel | Semily | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
427 | Bejček David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
427 | Bělovský Josef | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Fiala Alois | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
427 | Kladiva Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
427 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Lacina Jiří | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Mičič Bogdan | Citonice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Noskovič Petr | Strakonice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Pouzar Josef | Citonice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Skalický Karel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
427 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Sobotka Roman | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
427 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Turský David | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
427 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
447 | Bezděkovský D. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
447 | Břeňová Monika | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
447 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
447 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Herynek Marcel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
447 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Koblasa Pavel | Sedlečko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Krejčíř Radek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
447 | Mojcher M. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
447 | Nekula Libor | Dobroutov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
447 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
447 | Peroutka Josef | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
447 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Střecha Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
447 | Svoboda David | Třebíč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Vašíková Tereza | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
447 | Škoda Miroslav | Soběslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
469 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Douba Jaroslav | Kondrac | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Dreveňak Josef | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
469 | Dvořák Jiří | Jimramov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Kouřim Václav ml. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
469 | Kouřim Václav st. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
469 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Lupač Marek | Nespeky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Morávek Roman | Jimramov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Papoušek Jiří | Hostim | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Vrána Jakub | Cheb | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Vrána Jan | Cheb | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
469 | Čečrle František | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
487 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Bláhová Slavomíra | Dačice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Chuchlík Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
487 | Hložek Jiří | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Látal Zdeněk | Mnichovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Matějovský Zdeněk | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | NN5 | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
487 | NN7 | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
487 | Nekula Matěj | Dobroutov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Novotka Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
487 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Resl Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
487 | Vencl František | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
487 | Čermák Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
487 | Čermák Zdeněk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
504 | Bauer Martin | Chodov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
504 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
504 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
504 | Krejčí Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
504 | Vaněček Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
504 | Vítek Petr ml. | Lešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
504 | Vítek Petr st. | Lešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
504 | Zeman Luboš | Semily | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
512 | Andrašovský Michal | Urbanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Babjak Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Bednář Evžen | Horní Studenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Bečka Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Dantoš Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Doležal Emil | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Drábek Jaromír | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Dudek Ivo | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Exner Libor | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Fulín Antonín | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Gebarovský Jiří | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Habich Lukáš | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Halabrin Dušan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Havelec Adam | Podivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Hazdra Pavel | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Holec Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Homola Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Hovorka František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Hruška Antonín | Libeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Hubač Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Hury Filip | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Hájek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Izák Miroslav | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Janderka David | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Jeník Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Kalianko Pavel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Kalous Pavel | Horní Studenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Kocián Pavel | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Kocián Tomáš | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Kolbabová Adéla | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Kolář Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Kopecký Martin | Kostelní Hlavno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Kosa Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Macháček Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Martinec Jan | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Micka Lukáš ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Micka Lukáš st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | NN4 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | NN6 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | NN8 | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Nachtigal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Nečekal Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Nečekal Petr st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Novák Pavel | Bujanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Olšanský Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Onheiser Radomír | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Pavelka Radim | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Pithard Norbert | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Pitthardová Ivana | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Plevko Petr | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Pokorná Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Polák Jan | Podivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Prygl Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Ris Michal | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Sedler Bohumil | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Sobluliak Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Studnička Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Suchánek Petr | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Suchý Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Trojan Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Valenta Jiří | Náměšť nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Vereš Arpád | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Veselý Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Vlk Jaroslav | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Vlnas Jiří | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Vrba Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Zedníčková Renata | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Zelený Radomír ml. | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Záborec Petr | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Čapek Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Česnek Jiří | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Šabatka Martin | Sasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Šabatka Tomáš | Sasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Šedý Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Šibl Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Škoda Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
512 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Žížala Josef | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Žďárská Jana | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
512 | Žďárský Zdeněk | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |