Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 200 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 9 | 163 | 222 | 24.67 | |
2 | Perout Josef | Perštejn | 6 | 135 | 135 | 22.50 | |
3 | Mackura Zdeněk | Pernink | 9 | 123 | 146 | 16.22 | |
4 | Motl František | Bečov | 7 | 120 | 121 | 17.29 | |
5 | Mach Václav | Pernink | 8 | 111 | 116 | 14.50 | |
6 | Klement Antonín | Chranišov | 11 | 108 | 132 | 12.00 | |
7 | Ševčík Petr | Louny | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
8 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
9 | Záhora Petr | Bžany | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
10 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
11 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 8 | 87 | 89 | 11.13 | |
12 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 7 | 82 | 83 | 11.86 | |
13 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
14 | Kopčo Jan | Nové Sedlo | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
14 | Vydra Martin | Ostrov | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
16 | Dohnal František | Ostrov | 6 | 69 | 69 | 11.50 | |
16 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 6 | 69 | 69 | 11.50 | |
18 | Klíma Pavel st. | Otovice | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
19 | Beneš Karel | Bílina | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
19 | Hybšman Roman | Sokolov | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
21 | Velíšek Pavel | Kynšperk | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
22 | Výborný Jiří | Teplá | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
23 | Bultas Petr | Přeštice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
24 | Sütto Petr | Ostrov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
25 | Klíma Josef | Otovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
26 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
27 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
27 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
29 | Hložek František | Bílina | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
29 | Horálek Miroslav | Habartov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
31 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
31 | Volf Petr | Karlovy Vary | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
33 | Staněk Roman ml. | Karlovy Vary | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
34 | Midloch Rudolf st. | Poutnov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
34 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
36 | Bereš Jan | Planá | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
37 | Hlinčík Josef | Planá | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
37 | Mlčoch František | Karlovy Vary | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
39 | Kopčová Hana | Nové Sedlo | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
39 | Schubert Martin | Chranišov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
41 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
42 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
42 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
44 | Lipka Jiří | Perštejn | 5 | 33 | 33 | 6.60 | |
44 | Zuberová Kamila | Loket | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
46 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
47 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
47 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
47 | Tlustý Tomáš | Loket | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
47 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
51 | Bauerová Štěpánka | Nové Sedlo | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
51 | Hájek Petr | Otovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
51 | Puškaš Pavel | Karlovy Vary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
51 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
55 | Barták Jaroslav | Loket | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
55 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
57 | Jašík Alexandr | Chodov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
57 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
57 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
57 | Tlustá Hana | Loket | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
61 | Kazdera Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
61 | Lévai Josef | Jenišov | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
61 | Mlčoch Stanislav | Karlovy Vary | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
61 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
61 | Piták Matěj | Nové Sedlo | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
66 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
66 | Fictum David | Mariánské Lázně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
66 | Münzer Josef ml. | Nové Sedlo | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
66 | Valchař Petr | Valeč | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
66 | Zeman Roman | Hostivice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
66 | Řeháček Jiří | Tachov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
72 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
72 | Králíček Jiří | Nová Role | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
72 | Čabala Tadeáš | Nové Sedlo | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
72 | Čech Jaroslav | Plzeň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
76 | Hraše Josef | Nové Sedlo | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
76 | Prokeš Jiří | Louny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
76 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
79 | Hrdličková Anna | Mariánské Lázně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
79 | Kaňka Petr | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
79 | Kroch Jiří | Chodov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
79 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
83 | Bárta Petr | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
83 | Filipec Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
83 | Minařík Tomáš | Nové Sedlo | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
83 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
83 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
83 | Winter Marek | Loket | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
89 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
89 | Lexa Josef | Karlovy Vary | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
89 | Randl Tomáš | Planá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
92 | Bříza Roman | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
92 | Hrdlička Vojtěch | Mariánské Lázně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
92 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
92 | Lévai Jan st. | Dalovice | 5 | 20 | 20 | 4.00 | |
92 | Tucauer Jan | Mariánské Lázně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
97 | Dohnal Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
97 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
97 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
100 | Harant Antonín | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Horváth Ernest | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
100 | Klein Jan | Karlovy Vary | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Krůta Jaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
100 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
100 | Čáp Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
106 | Voda Josef | Božíčany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
107 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
107 | Charvát Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
107 | Mališ Aleš | Chranišov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
107 | Paclt Ivan | Planá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
107 | Vrzák jaroslav | Hostivice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
107 | Šmat Michal | Chlumčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
113 | Haidelmaier Karel | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
113 | Kopecký Vlastimil | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
115 | Hlaváček Tomáš | Loučky | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
115 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
115 | Růžička Martin | Kadaň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
115 | Strnad Stanislav | Sekerské Chalupy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
119 | Homolka Martin | Chodov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
120 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
120 | Holub Vladimír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
120 | Hujer Petr ml. | Tachov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
120 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
120 | Machač František | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
120 | Ploc Petr | Otovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
126 | Flosman Jiří | Chodová Planá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
126 | Kos Jaroslav | Nová Role | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
126 | Michálek Jan | Otovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
129 | Loučka Ivan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
129 | Nečesánek Emil | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
129 | Staněk Roman st. | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
132 | Kovanda Adam | Mariánské Lázně | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
132 | Louženský Karel | Planá | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
132 | Putz Jiří | Nové Sedlo | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
132 | Vrána Jan | Cheb | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
136 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
136 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
136 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
136 | Janeček Martin. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
136 | Macholdová Iveta | Planá | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
141 | Beneš Patrik | Bílina | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
141 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
143 | Adam Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
143 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
143 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
143 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
147 | Klíma Pavel ml. | Otovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
147 | Titěra Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
149 | Adam Aleš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
149 | Dičko David | Klašterec nad Ohří | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
149 | Ernest František | Blovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
149 | Liška Rostislav | Chranišov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
153 | Adam Stanislav | Teplá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
153 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
153 | Macháček Pavel | Loučky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
153 | Neudert Ondřej | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
153 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
158 | Charvát Jan ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
159 | Bartošek Jan | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Bauer František | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Brezničan Milan st. | Chodová Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Brezničanová Denisa | Chodová Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Brizgala David | Kraslice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Buza Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Eisenmann Robert | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Feit Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Flosman Petr | Chodová Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Hlaváček Jakub | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Hozová Lada | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Hujer Petr st. | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Kaluja Aladar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Kapr Michal | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Konečný Viktor | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Kopčo Rostislav | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Kotouček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Kováčik Daniel | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Kubelka Vojtěch | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Křivka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Linka Zdeňěk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Loncaver Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Macholda Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Mackanič Michal | Jenišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Mahdal David | Trstěnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Majoroš Vladimír | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Materna Vojtěch | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Nachlingerová Aneta | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Oravec Josef | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Petřík Antonín | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Piták Vojtěch | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Richter Petr | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Rusnák Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Staňková Nikola | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Valentová Tereza | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
159 | Šamulka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Šamulka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Širochman Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Šlapnička Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Šlechta Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
159 | Štanc František ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 |