Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 223 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman Luboš | Semily | 5 | 150 | 150 | 30.00 | |
2 | Procházka Ota | Rudník | 4 | 140 | 140 | 35.00 | |
3 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 125 | 125 | 41.67 |
5 | Zeman Martin | Semily | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
6 | Zeman Miroslav | Semily | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
7 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
8 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
9 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
9 | Salava Martin | Maršovice | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
11 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 87 | 87 | 14.50 | |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
13 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
14 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
15 | Vybíral Karel | Semily | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
16 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
17 | Burian Václav | Pěnčín | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
17 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
19 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
20 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
21 | Štantejský Karel | Malá Skála | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
22 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
22 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
24 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
25 | Böhm František st. | Chrastava | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
26 | Bergman František | Mnichovo Hradiště | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
26 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
28 | Charvát David | Slatiny | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
29 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
30 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
30 | Majer Luděk | Jablonec nad Nisou | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
32 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
32 | Hamáček Vladimír | Hradec Králové | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
34 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
35 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
35 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
37 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
37 | Preisler Lukáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
39 | Bubeník Zdeněk | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
40 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
40 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
42 | Svoboda František | Malá Skála | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
43 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
44 | Smolík Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
45 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
45 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
47 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
48 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
48 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
48 | Musil Vladimír | Chuchelna | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
51 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
51 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
51 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
54 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
54 | Šprinc Michal | Těchlovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
56 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
56 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
58 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
58 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
60 | Šabatský Petr | Huntířov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
61 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
62 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
63 | Janata Martin | Libuň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
63 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
65 | Kotten Marek | Žeretice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
65 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
67 | Fabiánek Pavel | Semily | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
67 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
69 | Gonda Štefan | Čáslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
69 | Macháček David | Tatobity | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
71 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
71 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
73 | Bareš Vladimír | Slepotice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
73 | Hřídel Vladislav | Česká Lípa | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
73 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
76 | Hladík Tomáš | Dobruška | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
76 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
76 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
79 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
79 | Filip Ivo | Semily | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
79 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
79 | Klimpera Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
79 | Křikava Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
79 | Slivko Lukáš | Malá Skála | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
85 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
85 | Práde Lukáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
85 | Čekon Jaroslav | Liberec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
85 | Češka Jakub | Liberec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
89 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
90 | Jakl Pavel | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Nulíček Roman | Bílá | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Tůma Michal | Rumburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
95 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Ryba Radek | Česká Lípa | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
100 | Bouda Václav | Semily | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
100 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
100 | Volf Martin | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
100 | Votoček Václav | Semily | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
104 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
104 | Hylmar Radek | Liberec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
104 | Kmoníček Václav | Lovosice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
104 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
108 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Bílý Josef | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Donát Petr | Železný Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Fer Jakub | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Janata Karel ml. | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Louda Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Novotný Josef | Liberec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Nulíček Petr | Bílá | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Černý David | Dlouhý Most | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
108 | Šefr Petr | Malá Skála | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
120 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
120 | Dražévský Vladimír | Česká Lípa | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
120 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
120 | Uhrin Michal | Mnichovo Hradiště | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
124 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
124 | Fajfr Jakub | Desná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
124 | Hrubý Vladimír | Zákupy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
127 | Beránek Luboš | Světlá nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
127 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
127 | Ponocný Martin | Česká Lípa | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
127 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
131 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
131 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
131 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
134 | Danda Václav | Česká Lípa | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Gajdoš Jaroslav | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Šlambora Jiří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
139 | Binko Jan | Česká Kamenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
139 | Hanzl Jaroslav | Václaví | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
139 | Novotný Luboš | Libuň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
139 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
139 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
139 | Volt Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
139 | Černý Jiří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
146 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
146 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
146 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
146 | Zimandl Jan | Litoměřice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
150 | Báchor Jindřich | Mimoň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
150 | Bém Michal | Semily | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
150 | Fabiánek Pavel | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
150 | Misař Tomáš | Semily | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
150 | Tyl Petr | Sychrov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
150 | Šutovský Martin | Česká Lípa | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
156 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
156 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
156 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
159 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
159 | Rus Miloš | Česká Lípa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
161 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
161 | Svoboda Vladimír | Česká Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
163 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
163 | Marek Lukáš | Dubá | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
163 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
163 | Růžička Milan st. | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
163 | Salaba Radek | Jablonec nad Nisou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
163 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
163 | Velík Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
170 | Hanyš Viktor | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
170 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
170 | Palando Michal | Kostelec nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
170 | Slivko Jiří | Malá Skála | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
174 | Kaše František | Česká Lípa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
174 | Moravec Tomáš | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
176 | Michálek Tomáš | Zákupy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
176 | Nemetschke Roman | Jablonec nad Nisou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
176 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
176 | Vele Martin ml. | Loktuše | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
176 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
176 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
183 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
184 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
185 | Abrhám Jiří | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Alter Tomáš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Bagin Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Bernat Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
185 | Boudík Stanislav | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Daníček Martin | Ploužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Filip Vladimír | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Hanzl Roman | Václaví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Holý Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Hujer Petr | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Hušek Jiří ml. | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Janečka Zdeněk | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Kalinič Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
185 | Kneř Vladimír | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Krupka Vlastimil | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Kušnier Ladislav | Veselá u Semil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Mareš Dušan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Mazanec Vladimír | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Mitáč Vilém | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Musílek Vladimír | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Pala Petr | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Podobský Jaroslav | Veselá u Semil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Růžička Zdeněk ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Růžička Zdeněk st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Sobek Dušan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Svoboda Milan | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Těhnik Petr | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Zabel Petr | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Šimeček Zdeněk | Ratibořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Žižka Jiří | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Žídek Jan | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
185 | Žídek Petr | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |