Žebříček členů klubu - Kraj Liberecký - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 35 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 5 | 179 | 179 | 35.80 |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 5 | 155 | 155 | 31.00 |
3 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
4 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
5 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
6 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
7 | Kondras Přemysl | Pardubice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
8 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
9 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
10 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 48 | 48 | 16.00 |
11 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
12 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
14 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
15 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
16 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
17 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
17 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
17 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
20 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
21 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
21 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
23 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
24 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
25 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
26 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
28 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
29 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
30 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
31 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
32 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
33 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
33 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
35 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 |