Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 47 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 178 | 178 | 35.60 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
3 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 108 | 108 | 27.00 |
4 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
5 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
6 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
6 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
8 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
9 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 83 | 83 | 20.75 |
10 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
11 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
12 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
13 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
14 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 59 | 59 | 14.75 |
15 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
16 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
17 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
17 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
19 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
20 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
20 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
22 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
23 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
23 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
25 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
26 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
27 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
28 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
29 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 3 | 24 | 24 | 8.00 |
30 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
31 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
32 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
33 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 17 | 17 | 4.25 |
34 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
35 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
36 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
37 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
38 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
39 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
40 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
41 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
42 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 4 | 4 | 2.00 |
43 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
43 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
43 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
43 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
43 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |