Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 129 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
2 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
3 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
4 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
5 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
6 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
6 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
8 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
9 | Charvot Stanislav | Čáslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
9 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
11 | Trabáň Radim | Čáslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
12 | Zeman David | Chrudim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
12 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
14 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
14 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
16 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
16 | Jílek Petr | Vír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
18 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
18 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
18 | Zíma Bořivoj | Rohovládova Bělá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
21 | Klaška Josef | Pardubice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
22 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
22 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
24 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
24 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
26 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
26 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
26 | Ondráček Lukáš | Vilémov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
26 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
30 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
30 | Šimon Vlastimil | Běstvina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
32 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
32 | Falta Kamil | Klášte nad Dědinou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
32 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
35 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
36 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
36 | Slíž Daniel | Běstvina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
38 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
39 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
39 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
41 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
41 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
41 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
44 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
45 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
45 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
47 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
47 | Vávra Otakar | Nemošice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
49 | Málek Josef | Pařížov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
49 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
51 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
51 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
53 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
54 | Mička Filip | Světnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
54 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
56 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
56 | Vernhauer František | Vilémov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
58 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
58 | Kudrna Jiří | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
58 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
58 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
62 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
63 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
64 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
64 | Vašák Jiří st. | Habry | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
66 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
66 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
68 | Horký Jakub | Ronov nad Doubravou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
68 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
70 | Cao Duy Dat | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Cao Van Xanh | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
70 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Čech Rostislav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
70 | Šustr Jiří | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
83 | Ujec Ondřej | Nemošice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
84 | Žejdlík Petr | Svratouch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
85 | Vavruška Jan | Vilémov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
86 | Adámek Miroslav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Cimburek František | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Forman Libor | Černá u Bohdanče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Habal Miroslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Havlík Oldřich | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
86 | Jiroutek Stanislav | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
86 | Kadlec Jaroslav | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Kasal David | Výčaply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Krejcárek Jiří | Kobylí Hlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Krejčí Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Kruml Michal | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Kubík Tomáš | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Kubíček Josef | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Kříha František | Rohovládová Běla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Kůr Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Maryška Miloslav | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Nesládek Ondřej | Uhelná Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Parkač Aleš | Štrampouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Pažout Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Petříček Stanislav | Pařížov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
86 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Schejbal Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Seifert Zdeněk | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Smutný Josef | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Sýkora Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Tomášek Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Vamberský Ladislav | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Vavroušek Michal | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Vidourek Miloslav | Čečkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Vondruška Jakub | Vyskytná nad Jihlavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Vondruška Matěj | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Řádek Jan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Šebek Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
86 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 |