Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 196 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 138 | 138 | 34.50 |
2 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
3 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 108 | 108 | 27.00 |
4 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
5 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
6 | Kadlec František | Zlíč | 7 | 96 | 96 | 13.71 | |
7 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
8 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
9 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 83 | 83 | 20.75 |
10 | Pětík Marek | Libišany | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
11 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
11 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
13 | Nováková Eva | Police nad Metují | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
14 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
14 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
16 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 67 | 67 | 22.33 |
16 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 5 | 67 | 67 | 13.40 | |
18 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
19 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
20 | Říčař David | Zdelov | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
21 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
22 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
23 | Přibyl David | Vlčice | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
24 | Pásler Vlastimil | Spyta | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
25 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
26 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
27 | Šesták Filip | Jaroměř | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
27 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
29 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
30 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
30 | Slezák Luboš | Jílovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
32 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
33 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
33 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 41 | 41 | 13.67 |
35 | Beznosek Jakub | Výrava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
35 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
37 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
37 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
37 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
37 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
41 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
41 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
43 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
43 | Jambor Adam | Třebovětice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
43 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
43 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
43 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
48 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
48 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
48 | Šípek Jakub | Trutnov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
51 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
51 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
53 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
53 | Skořepa Martin | Starobucké Debrnné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
55 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
56 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
56 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
58 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
58 | Weinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
60 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
60 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
60 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
63 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
64 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
64 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
67 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
68 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
69 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
69 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
71 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 3 | 24 | 24 | 8.00 |
71 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
73 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
73 | Žitník Dyma | Vítězná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
75 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
75 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
75 | Šrámek Milan | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
78 | Ciler Richard | Rudník | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
78 | Prokop Václav | Jaroměř | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
78 | Špína Jiří | Valdice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
81 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
81 | Mašek Alexandr st. | Rašín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
86 | Franc Miroslav | Roztoky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
86 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
88 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
88 | Melichar Oldřich | Trutnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
88 | Vašata Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
88 | Švanda Radek | Česká Skalice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
92 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
92 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
92 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
92 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
92 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 17 | 17 | 4.25 |
92 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
98 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
98 | Poláček Tomáš | Vítězná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
98 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
101 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
101 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
101 | Joudal Milan | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
101 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
105 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
105 | Hanzl Jan | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
105 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
108 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
109 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
109 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
109 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
109 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
109 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
114 | Fenčák Jaroslav | Vítězná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
114 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
114 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
114 | Kučera Jakub | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
114 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
114 | Richtermoc Filip | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
114 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
121 | Holub David | Nový Ples | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
121 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
121 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
121 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
121 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
126 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Kněžourek Jan | Miletín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
126 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
133 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
133 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
135 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
135 | Dubický Josef | Smiřice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
135 | Gmyrja Martin | Radvanice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
135 | Večeřa Jiří | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
135 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
140 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
140 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
140 | Ryšavý Stanislav | Slotov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
143 | Krejčí Milan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
143 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
145 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 4 | 4 | 2.00 |
145 | Vašata Matyáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
147 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
147 | Vašata Daniel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
147 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
150 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
150 | Janeček Marcel | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
150 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
153 | Balog Augustin | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Borůvková Jana | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Brandýs Tomáš ml. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Brandýs Tomáš st. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Cilar Martin | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Dodek Lubor ml. | Lupenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Dospěva Jaroslav | Jeřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Franc Martin | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Gembalová Michaela | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Havel Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Havel Štěpán | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Hejsková Anežka | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Hlaváček Dan | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
153 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Mikulka Petr | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Petirová Magdalena | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Urban Tomáš | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Vacek Dominik | Mladé Buky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
153 | Vokoun Jaroslav | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
153 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Zvěřina Miloslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Šemberka Jan | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Školník Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Šturmová Hana | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |