Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 2125 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 15 | 274 | 479 | 31.93 |
1 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 9 | 274 | 360 | 40.00 | |
3 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 15 | 265 | 492 | 32.80 |
4 | Dydňanský Roman | Vrbno | 20 | 263 | 577 | 28.85 | |
5 | Hájek Ondřej | Praha | 6 | 255 | 255 | 42.50 | |
6 | Cablk Jan | Pravonín | 13 | 240 | 372 | 28.62 | |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 8 | 237 | 282 | 35.25 |
8 | Benda Pavel | Mělník | 15 | 233 | 354 | 23.60 | |
9 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 12 | 229 | 359 | 29.92 | |
10 | Svoboda Jiří | Pašinka | 12 | 225 | 310 | 25.83 | |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 8 | 220 | 242 | 30.25 |
12 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 8 | 217 | 249 | 31.13 | |
12 | Srb Roman | Bobnice | 8 | 217 | 259 | 32.38 | |
12 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 10 | 217 | 295 | 29.50 | |
15 | Turský Jindřich | Krchleby | 16 | 215 | 325 | 20.31 | |
16 | Havlíček Stanislav | Mělník | 13 | 214 | 310 | 23.85 | |
17 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 10 | 208 | 252 | 25.20 | |
17 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 6 | 208 | 208 | 34.67 | |
19 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 7 | 207 | 208 | 29.71 | |
20 | Holčák Radek | Barrandov | 7 | 206 | 228 | 32.57 | |
21 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 6 | 202 | 202 | 33.67 | |
22 | Seidl Jan | Zbiroh | 9 | 198 | 222 | 24.67 | |
23 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 10 | 193 | 236 | 23.60 | |
24 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 5 | 190 | 190 | 38.00 | |
25 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 9 | 189 | 221 | 24.56 |
25 | Velebný Pavel | Praha | 5 | 189 | 189 | 37.80 | |
27 | Záhora Petr | Bžany | 9 | 186 | 236 | 26.22 | |
27 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 10 | 186 | 226 | 22.60 | |
29 | Sitta Bohuslav | Taneček | 5 | 176 | 176 | 35.20 | |
30 | Honc Josef | Rumburk | 6 | 175 | 175 | 29.17 | |
31 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 7 | 171 | 182 | 26.00 | |
32 | Halíř Lukáš | Osek | 5 | 170 | 170 | 34.00 | |
32 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 5 | 170 | 170 | 34.00 | |
32 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 4 | 170 | 170 | 42.50 | |
35 | Vydra Filip | Čelákovice | 6 | 169 | 169 | 28.17 | |
36 | Tichý Rudolf | Bečváry | 6 | 167 | 167 | 27.83 | |
37 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
38 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 164 | 165 | 23.57 | |
39 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
40 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 12 | 160 | 202 | 16.83 |
41 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 4 | 159 | 159 | 39.75 | |
42 | Strnad Lukáš | Praha | 6 | 158 | 158 | 26.33 | |
43 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 8 | 157 | 176 | 22.00 | |
44 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 7 | 156 | 174 | 24.86 | |
45 | Grešová Jana | Hradec Králové | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
45 | Špánek Milan | Žleby | 9 | 155 | 189 | 21.00 | |
47 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 12 | 153 | 195 | 16.25 |
47 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 7 | 153 | 154 | 22.00 | |
49 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 4 | 152 | 152 | 38.00 | |
50 | Kuba Jiří | Kolín | 7 | 151 | 157 | 22.43 | |
51 | Hampejs David | Bílina | 5 | 150 | 150 | 30.00 | |
52 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 148 | 148 | 29.60 |
52 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 10 | 148 | 166 | 16.60 | |
54 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
54 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 6 | 146 | 146 | 24.33 |
54 | Prokeš Milan | Libochovice | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
54 | Purkrábková Hana | 6 | 146 | 146 | 24.33 | ||
54 | Šimůnek Karel | Mělník | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
59 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 144 | 144 | 28.80 | |
60 | Flanderka Aleš | Pašinka | 5 | 143 | 143 | 28.60 | |
61 | Prepsl Jan | Praha | 8 | 142 | 150 | 18.75 | |
61 | Radil Miroslav | Český Šternberk | 4 | 142 | 142 | 35.50 | |
63 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 8 | 141 | 143 | 17.88 | |
64 | Hložek František | Bílina | 7 | 140 | 141 | 20.14 | |
64 | Zrnová Jitka | Benešov | 12 | 140 | 158 | 13.17 | |
64 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 7 | 140 | 141 | 20.14 | |
67 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 5 | 139 | 139 | 27.80 | |
68 | Hrdina Jiří | Niměřice | 8 | 138 | 144 | 18.00 | |
69 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
69 | Novák Jan | Červené Pečky | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
69 | Pekárek Stanislav | Louny | 6 | 137 | 137 | 22.83 | |
72 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 5 | 136 | 136 | 27.20 | |
73 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 9 | 135 | 138 | 15.33 | |
74 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
74 | Pietrzyk Piotr | Brandýs nad Labem | 8 | 133 | 143 | 17.88 | |
76 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 5 | 132 | 132 | 26.40 |
77 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
78 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 6 | 130 | 130 | 21.67 | |
79 | Nerad Rostislav | Jílové | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
79 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 129 | 129 | 43.00 |
81 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
82 | Hanáček František | Brno | 3 | 127 | 127 | 42.33 | |
83 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
84 | Kočí Jaroslav | Praha | 5 | 125 | 125 | 25.00 | |
84 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 125 | 125 | 41.67 |
84 | Staněk Karel | Smečno | 9 | 125 | 135 | 15.00 | |
84 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 5 | 125 | 125 | 25.00 | |
88 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 5 | 124 | 124 | 24.80 |
88 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
88 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
91 | Sedláček Michal | Kladruby | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
91 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 6 | 123 | 123 | 20.50 | |
93 | Beneš Karel | Bílina | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
94 | Horák Vladimír | Hůrka | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
94 | Hron Radek | Nelahozeves | 3 | 121 | 121 | 40.33 | |
94 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 7 | 121 | 126 | 18.00 | |
94 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 3 | 121 | 121 | 40.33 | |
94 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 121 | 121 | 40.33 | |
94 | Sudík Miloslav | Kochánky | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
94 | Ševčík Petr | Louny | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
101 | Kubát Jiří | Úvaly | 6 | 120 | 120 | 20.00 | |
101 | Pokorný Roman ml. | 4 | 120 | 120 | 30.00 | ||
103 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 3 | 118 | 118 | 39.33 | |
104 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 4 | 117 | 117 | 29.25 |
104 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 9 | 117 | 124 | 13.78 | |
104 | Hervert Jan | Kutná Hora | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
104 | Horák Pavel | Žiželice | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
104 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 9 | 117 | 127 | 14.11 | |
104 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
104 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 6 | 117 | 117 | 19.50 | |
104 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
112 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
112 | Velinger František | Kladno | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
114 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
114 | Poláček Petr st. | Příbram | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
116 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
116 | Čipera David | Příbram | 3 | 114 | 114 | 38.00 | |
118 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 113 | 113 | 22.60 |
118 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
118 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
118 | Šurgota Juraj | Smečno | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
122 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 112 | 112 | 28.00 |
122 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
124 | Charvát Lukáš | Černčice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
124 | Pluchta Petr | Smečno | 7 | 110 | 111 | 15.86 | |
124 | Roudnický Václav | Kochánky | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
127 | Mackura Zdeněk | Pernink | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
128 | Molek Petr | Plzeň | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
128 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 3 | 108 | 108 | 36.00 |
130 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 7 | 106 | 109 | 15.57 | |
131 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 6 | 105 | 105 | 17.50 | |
131 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 6 | 105 | 105 | 17.50 | |
133 | Pudil Václav | Libčice | 10 | 104 | 108 | 10.80 | |
133 | Shershen Volodymyr | Praha | 8 | 104 | 107 | 13.38 | |
135 | Hudeček František | Chýšť | 8 | 103 | 105 | 13.13 | |
136 | Skalický Jakub | Příbram | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
137 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
137 | Pacholátko Richard | Mladá Boleslav | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
137 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 101 | 101 | 16.83 |
137 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
141 | Paclt Pavel | Louny | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
141 | Přibyl Milan | Chrášťany | 8 | 99 | 101 | 12.63 | |
141 | Rajko Josef | Kostelec nad Labem | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
144 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 7 | 98 | 99 | 14.14 | |
144 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 2 | 98 | 98 | 49.00 | |
144 | Sičák Pavel | Jaroměř | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
147 | Krieger Roman | Chřenovice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
147 | Nagirnyi Pavel | 3 | 97 | 97 | 32.33 | ||
147 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 8 | 97 | 99 | 12.38 | |
147 | Štětina Petr | Praha | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
151 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
151 | Mareš Vladimír | Praha | 7 | 96 | 97 | 13.86 | |
151 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
151 | Podlaha Adam | Beroun | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
151 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
156 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
156 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
156 | Lev Radek | 4 | 95 | 95 | 23.75 | ||
156 | Musil Filip | Tábor | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
156 | Šik Jaroslav | Lenešice | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
161 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
161 | Novák Marek | Rumburk | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
161 | Ulman Josef st. | Kochánky | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
164 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
164 | Skalický Miroslav | Příbram | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
166 | Bartoš František | Chotěšov | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
166 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
168 | Pavlík František | Březnice | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
168 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
168 | Pánek Petr | Rakovník | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
168 | Ráža Filip | Plzeň | 7 | 91 | 94 | 13.43 | |
168 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 6 | 91 | 91 | 15.17 | |
168 | Váňa Martin | Beroun | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
168 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
175 | Flanderka Michal | Pašinka | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
175 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
175 | Konopásek Josef | Polička | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
175 | Kos Jaroslav | Praha | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
175 | Zahrádková Klára | 4 | 90 | 90 | 22.50 | ||
180 | Adam Jakub | 3 | 89 | 89 | 29.67 | ||
180 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
182 | Flanderka Miloš | Pašinka | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
182 | Mareš Jan | Turnov | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
182 | Půta Jiří | Plzeň | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
182 | Rolník Jan | Chýšť | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
182 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
182 | Šnicer Petr | Veltěže | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
182 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
189 | Bultas Petr | Přeštice | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
189 | Douša Jan | Neratovice | 7 | 87 | 88 | 12.57 | |
189 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
189 | Vavřín Václav | 2 | 87 | 87 | 43.50 | ||
189 | Černohlávek Jakub | Plaňany | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
194 | Hanyková Eliška | Chotutice | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
194 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
194 | Vojtěch Marek | Vlašim | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
197 | Richter Damon | Třebechovice pod Orebem | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
198 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
198 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
198 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
201 | Hos Martin | Otín | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
201 | Klásek Petr | 2 | 83 | 83 | 41.50 | ||
201 | Oliva Jan | 3 | 83 | 83 | 27.67 | ||
201 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
201 | Váňa Jindřich | Praha | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
201 | Zikán Tomáš | Hořovice | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
207 | Kratochvíl Jan Dorian | Čakovice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
207 | Němec Ladislav | Neratovice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
207 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
207 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
207 | Veselý Marek | Český Šternberk | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
212 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
212 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
212 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 5 | 81 | 81 | 16.20 |
212 | Nový Jan | Tábor | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
212 | Tater Jan | Řeteč | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
212 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
218 | Hirman Miloš | Kladruby | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
218 | Zítka Lukáš | Jíkev | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
218 | Šmíd Jan | Kolešov | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
221 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
221 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 5 | 79 | 79 | 15.80 |
221 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
221 | Loudil Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
221 | Musil Milan | Kladruby | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
221 | Turský David | Krchleby | 9 | 79 | 82 | 9.11 | |
221 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
228 | Blažek Adam | Tábor | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
228 | Bláha Vladimír | Končice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
228 | Charvát Valentin | Jihlava | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
228 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 4 | 78 | 78 | 19.50 |
228 | Poláček Petr ml. | Příbram | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
228 | Česal Ondřej | Litoměřice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
234 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 7 | 77 | 78 | 11.14 | |
234 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 3 | 77 | 77 | 25.67 |
234 | Fencl Petr st. | Kolín | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
234 | Halík Jan | Sázava | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
234 | Hypš Jan | Praha | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
234 | Lát Jiří | Česká Lípa | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
234 | Ďurfina Josef | Kladruby | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
241 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
241 | Mareš Pavel | Praha | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
241 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
241 | Seč Jakub | Činěves | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
245 | Havlová Eliška | Praha | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
245 | Rozsévač Jan | Chýšť | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
245 | Čipera Miroslav | Bohutín | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
248 | Jakoubek Petr | Nymburk | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
248 | Kovačka Josef | Ratboř | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
248 | Svatoš Petr | Budislav | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
248 | Veltruský Zdeněk ml. | 2 | 74 | 74 | 37.00 | ||
252 | Beneš Petr | Praha | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
252 | Górecki Kacper Lukasz | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
252 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
252 | Pečta Radek st. | Třebíč | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
252 | Vacek Jan | Praha | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
257 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
257 | Horáčková Nikola | Mělník | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
257 | Procházka Ota | Rudník | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
257 | Seiler Ota | Zruč nad Sázavou | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
257 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
257 | Troskovič Štefan | Benátky nad Jizerou | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
257 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
257 | Zelenka Pavel | Grunta | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
257 | Šerý Kamil | Třebechovice pod Orebem | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
257 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 6 | 72 | 72 | 12.00 | |
267 | Harant Antonín | Plzeň | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
267 | Kapek Jaroslav | 2 | 71 | 71 | 35.50 | ||
267 | Melezínek Vlastimil | Polička | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
267 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 5 | 71 | 71 | 14.20 |
271 | Bernard Michal | Milín | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
271 | Fišer Jaroslav | Horní Beřkovice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
271 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
271 | Lelek Miroslav | Neratovice | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
271 | Midloch Josef | Tetov | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
271 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
271 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
271 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
271 | Švec Jakub | Zhořec | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
280 | Hurdálek Pavel | 3 | 69 | 69 | 23.00 | ||
280 | Jeníkovský Jan | Hokov | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
280 | Kovář Martin | Kladruby | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
280 | Leitl Miroslav | Holýšov | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
280 | Mrázek Karel | Mirovice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
280 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
280 | Párys Tomáš | Praha | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
280 | Staněk Petr | Smečno | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
280 | Straka Jan | Kloužovice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
280 | Veselý Josef | Uhlířské Janovice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
280 | Šoltys Martin | 2 | 69 | 69 | 34.50 | ||
291 | Havel Jiří | Vejprnice | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
291 | Horálek Miroslav | Habartov | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
291 | Tichý Jan | Veltruby | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
291 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
291 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 6 | 68 | 68 | 11.33 | |
296 | Eder Vlastimil | Brozánky | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
296 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
296 | Kolář Jan | Louny | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
296 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 6 | 67 | 67 | 11.17 | |
296 | Schingler Karel | Lovosice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
296 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
302 | Kresl Tomáš | 4 | 66 | 66 | 16.50 | ||
302 | Mareš Michal | Plzeň | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
302 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
302 | Nikl Bedřich ml. | 2 | 66 | 66 | 33.00 | ||
302 | Novák Vratislav | Všeteč | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
302 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
302 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
302 | Zink František | Polička | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
310 | Chromý Radomír | 2 | 65 | 65 | 32.50 | ||
310 | Cihelka Marek | Příbram | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
310 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
313 | Bradna Ladislav | Kojetín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
313 | Bílek Milan | Zlosyň | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
313 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 6 | 64 | 64 | 10.67 | |
313 | Váňa Michal | Vepřek | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
313 | Würz Dalibor | Hořesedly | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
318 | Holubec Milan | Ostrov | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
318 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
318 | Polívka Miroslav | Stod | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
318 | Vican Marek | Přeštice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
318 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
318 | Říha Karel | Podlázky | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
324 | Kozák Roman | Soutice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
324 | Čermák Martin | Stěžov | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
326 | Fišer Libor st. | Louny | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
326 | Martinec Patrik | 3 | 61 | 61 | 20.33 | ||
326 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
326 | Šnicerová Věra | Veltěže | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
330 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
330 | Kabát Petr | Smilovice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
330 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 60 | 60 | 15.00 |
333 | Mareček Stanislav | Chotěboř | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
333 | Novák Jan | Choceň | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
333 | Slavík Matěj | Choceň | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
333 | Smitková Tereza | Plaňany | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
333 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
333 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
333 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
340 | Koch Radek | 2 | 58 | 58 | 29.00 | ||
340 | Novotný Petr | Krakovany | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
340 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
340 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
344 | Fiala Michal | Žleby | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
344 | Havel Jaroslav | Kladruby | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
344 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
344 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
344 | Křivský Luboš | Strakonice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
344 | Nimko Marian | Praha | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
344 | Němeček David | Hořátev | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
344 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
344 | Svoboda Miloslav | Dobříš | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
344 | Říha Jan | Bělá pod Bezdězem | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
354 | Hošek Pavel | Římovice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
354 | Hrabal Vladimír | Uničov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
354 | Jírovec Tomáš | 2 | 56 | 56 | 28.00 | ||
354 | Leitlová Ivana | Holýšov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
354 | Nikl Bedřich st. | 2 | 56 | 56 | 28.00 | ||
354 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
354 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
361 | Chmelík Martin | 2 | 55 | 55 | 27.50 | ||
361 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
361 | Lach Karel | Rumburk | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
361 | Ráža Aleš | Plzeň | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
365 | Bureš Jan | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
365 | Bílý Samuel | Rakovník | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
365 | Děček Antonín | Městec Králové | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
365 | Havel Ondřej | Konojedy | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
365 | Krištofy Roman | Žatec | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
365 | Senft Jaromír | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
365 | Takács Pavel | Světnov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
365 | Vokáč Štěpán | Mladá Boleslav | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
365 | Vondráček Jiří | Měšice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
365 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
375 | Děček Milan | Sloveč | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
375 | Heidenreich Jan | 2 | 53 | 53 | 26.50 | ||
375 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
375 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
375 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
375 | Samek David | Velenka | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
381 | Fejt Petr st. | Polička | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
381 | Kubeš Václav | Levousy | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
381 | Melcher Miroslav | 3 | 52 | 52 | 17.33 | ||
381 | Nousek Vojtěch | Tábor | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
381 | Richtr Roman | Vápensko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
386 | Hejný Zdeněk | Pravonín | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
386 | Pařízek Luboš | Uhlířské Janovice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
386 | Perout Josef | Perštejn | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
386 | Vorlíček František | Kostomlátky | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
390 | Ambros Josef | Mělník | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
390 | Carbol Jan | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
390 | Konopásek Jaroslav | Libčice nad Vltavou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
390 | Kubík Martin | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
390 | Křenek Radek | Vodňany | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
390 | Landvojtovič Jan | Smečno | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
390 | Novák Zdeněk | Litoměřice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
390 | Pešout Daniel | Březí | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
390 | Suchý Eduard | Mladá Boleslav | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
390 | Váňa Jan | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
390 | Šmíd František | Praha | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
401 | Foret Roman | Hustopeče | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
401 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
401 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
401 | Palán Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
401 | Patočka Adam | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
401 | Prokop Josef st. | Jeníkov | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
401 | Reichert Petr | Český Šternberk | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
401 | Vokál Pavel | Kolovraty | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
401 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
410 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
410 | Chládek Zdeněk | Lužec nad Vltavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
410 | Drahota Jiří | Lužec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
410 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
410 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
410 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
410 | Pohnán Jan | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
410 | Roudnický Jakub | Předměřice nad Jizerou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
410 | Rys Karel | Čelákovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
410 | Sládek David | Choceň | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
410 | Táborský František | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
421 | Gigal Vojtěch | Tábor | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
421 | Košnář Lukáš | Lysá nad Labem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
421 | Koťátko Karel | Benátky nad Jizerou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
421 | Kučera Jiří | Rakovník | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
421 | Mach Václav | Pernink | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
421 | Mendel Milan | Pšovky | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
421 | Porazík Václav | Kolešov | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
421 | Pudivítr Tomáš | Mělník | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
421 | Vrba David | Pečky | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
421 | Šorguta Juraj | Smečno | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
431 | Bartoš Jiří | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
431 | Doule Jan | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
431 | Haluza Josef | Zbraslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
431 | Hejda Richard | Břežany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
431 | Holotský Václav | Čelákovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
431 | Janák David | Kladruby | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
431 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
431 | Körmendy Erik | Veleň | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
431 | Novák Petr | Nakvasovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
431 | Urban Jaroslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
431 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
442 | Brousil Stanislav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
442 | Hančák Aleš | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
442 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
442 | Hrdlička Petr | Nymburk | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
442 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
442 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
442 | Kubíče Petr | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
442 | Laštovička | Lužec nad Vltavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
442 | Slováček Alois | Mořina | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
442 | Sosnowski Lukász | Bogatynia | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
442 | Zajonc Kamil | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
442 | Ďurček Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
442 | Šedivý Pavel | Mladá Boleslav | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
442 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
456 | Aschenbrenner Tomáš | Český Brod | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
456 | Bláha Karel | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
456 | Doubravský Přemysl | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
456 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
456 | Havlíček Martin | Mělník | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
456 | Hátle Roman | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
456 | Janochna Jiří | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
456 | Koucký Petr | Mladá Boleslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
456 | Laitner František | Kněževes | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
456 | Lukeš Jan | Rakovník | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
456 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
456 | Porhansl Jan | Kladruby | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
456 | Prokop Josef ml. | Jeníkov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
456 | Průša Roman | Vlašim | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
456 | Vokřínek Dominik | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
456 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
456 | Škuta Radek | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
456 | Štěpánková Klára | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
474 | Běhounek Michal | Břasy | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
474 | Chour Zdeněk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
474 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
474 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
474 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
474 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
474 | Holan Bohumil | Milovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
474 | Klich Václav | Rakovník | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
474 | Kříž Martin | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
474 | Pakandl Michal | Kostelec nad Labem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
474 | Pichl Vladislav | Smečno | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
474 | Rajmová Lucie | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
474 | Růžička Martin | Hodkovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
474 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
474 | Záleský Jakub | Vodňany | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
474 | Černoch Martin | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
474 | Šebor Jan | Nesvačily | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
474 | Štok Jaroslav | Poděbrady | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
492 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
492 | Bártík Miloslav | Plzeň | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
492 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
492 | Dostál Aleš | Kolín | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
492 | Houser Josef | Poděbrady | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
492 | Hrstka Miloslav | Cítov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
492 | Krym Petr | Kladruby | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
492 | Pactl Pavel | Louny | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
492 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
492 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
492 | Sadílek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
492 | Sedláček David | Blanné | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
492 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
492 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
492 | Šťastný Roman | Brandýs nad Labem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
507 | Bartoš Jan | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
507 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
507 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
507 | Cabrnoch Václav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
507 | Fryč Petr | 4 | 41 | 41 | 10.25 | ||
507 | Hakl Petr | Předonín | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
507 | Heran Lukáš | Sedlčany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
507 | Jiroušek Lukáš | Nový Bor | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
507 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
507 | Kopecká Lenka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
507 | Koubek František | Neratovice | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
507 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
507 | Křívánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
507 | Lexa František | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
507 | Lédl David | Mirovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
507 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
507 | Patočka Milan | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
507 | Popadinec Richard | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
507 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
507 | Roušal Luděk | Neratovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
507 | Synek Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
507 | Valchař Jakub | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
507 | Vojtíšek David | Soutice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
507 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
507 | Zahrádka František | Tmaň | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
507 | Šmíd Zbyněk | Kolešov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
507 | Štefanica Josef | Tehov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
507 | Štěpánek Martin ml. | Chotěboř | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
535 | Aust Josef | Mladá Boleslav | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
535 | Bezega Michal | Znojmo | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Beznosková Jana | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
535 | Brabec Stanislav | 3 | 40 | 40 | 13.33 | ||
535 | Fabera Petr | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
535 | Gigal Martin | Tábor | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
535 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Kuneš Luboš | Horní Bříza | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Křivák Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Materna Jan | Písek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Pojer Milan ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Radoušek Jan st. | Kostomlaty | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
535 | Slávik Michal | Slovensko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
535 | Střalka Lukáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
535 | Sušil David | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
535 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Tojnar Antonín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
535 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
535 | Zhorný Josef | Vračkovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
535 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
557 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
557 | Dvořák Milan | Děčín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
557 | Horal Karel | Rokycany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Hrubý Jiří | Nymburk | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
557 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
557 | Kodad Daniel | Bílina | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Kordík Josef | Kladno | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Koričanský Filip | Jásenná | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Koucký Vladimír | Benátky nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Kout Otakar | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Kronus Martin | Kladruby | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
557 | Král Jiří | Domašín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
557 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Nová Daniela | Tábor | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
557 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
557 | Piekar Samuel | 3 | 39 | 39 | 13.00 | ||
557 | Plutnar Martin | Chotěboř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Vančura Štefan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
557 | Černý Milan | Nové Dvory | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
557 | Šafránek Jan | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
557 | Šustek Jaroslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
579 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Božík Radek | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
579 | Budský Milan | Čelákovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
579 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Glaesner Tomáš | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
579 | Guttmann Jindřich | Horní Počaply | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
579 | Hazdra Michal | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Heřman Karel | Blovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Jindra Jiří | Veliš | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
579 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Kešner Pavel st. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
579 | Klika Jaromír | Hořovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Kozel Jiří | Čechtice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Novák Miroslav | Nakvasovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Palán Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
579 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Svašek Filip | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
579 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
579 | Zeman Tomáš | Hostinné | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
579 | Šulc Jan | Stará Boleslav | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
579 | Švarc Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
604 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Daňhel Milan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Degtjarev Sergej | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
604 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
604 | Hataš Martin | Kladno | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Helevan Vasyl | Vilémov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
604 | Hoffmann Zdeněk | Vlašim | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
604 | Holejšovský Tomáš | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
604 | Kopecký Tomáš | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
604 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
604 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Metlička Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Nový Josef | Onomyšl | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
604 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Roubal Zdeněk | Mělník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Slavík Lukáš | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
604 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
604 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
604 | Čepelák Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Říha Jan | Malá Bělá | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
604 | Žaloudek Michal | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
627 | Bačovský Petr | Polička | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
627 | Bouček Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
627 | Budík Petr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
627 | Glézlová Šárka | Kloužovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
627 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
627 | Kapusta Lukáš st. | Čelákovice | 5 | 36 | 36 | 7.20 | |
627 | Koštál Ladislav | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
627 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
627 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
627 | Melnar Michal | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
627 | Nováčková Markéta | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
627 | Petržílka Marek st. | Bašť | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
627 | Pěchouček Jiří | Lužná | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
627 | Svoboda Přemysl | Praha | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
627 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
627 | Tötzl Holm | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
627 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
627 | Zich Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
645 | Burak Oleh | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Hospodka Josef st. | Mělník | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
645 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Kešner Pavel ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
645 | Klimpera Josef ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
645 | Korda Václav | Lužec nad Vltavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Kouba Filip | Dubá | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
645 | Krátký Jan | Příbram | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Kučera Jiří | Lužná | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
645 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Lédl Pavel | Mirovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
645 | Pešout Petr | Sázava | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
645 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Prchlík Jan | Zeleneč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Pěnčík Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
645 | Valnoha Karel | Poděbrady | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Vokáč Šimon | Mladá Boleslav | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
645 | Vondra Marek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
645 | Vorel Aleš | Rakovník | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
645 | Zejbrdlich Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Zlatohlávek Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
645 | Červinka Martin | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
668 | Babický Michal | Votice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Balvín Jaroslav | Plzeň | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
668 | Gračka Radek | 2 | 34 | 34 | 17.00 | ||
668 | Havlíček Tomáš | Radovesnice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
668 | Hlavatý David | 2 | 34 | 34 | 17.00 | ||
668 | Janík Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
668 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Komora Marek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
668 | Koutská Klára | Mnichovo Hradiště | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Lisý Václav | Rokycany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Mokrý Tomáš | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Míšek Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Netrval Marek | České Budějovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
668 | Novák Luboš | Měšice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Slavík Miroslav | Mělník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
668 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
668 | Zadák Josef | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
668 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
668 | Štiller Josef | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
689 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Danyi Milan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Henkl Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Hopp Roman | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
689 | Hrazdil Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
689 | Janovský Martin | Rozsochatec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Kettner Josef st. | Mělník | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
689 | Kolařík David | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
689 | Král Vítězslav nejml. | Hovorčovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Krčma Ladislav | Přistoupim | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Lamač Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Mazaný Jakub | Dobříkov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
689 | Nagy Jakub | Kladno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Najman Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
689 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
689 | Nekula Libor | Dobroutov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
689 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
689 | Radoušek Jan ml. | Kostomlaty | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
689 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
689 | Vaněk Bořivoj | Nymburk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
689 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
712 | Bíža Josef | Neratovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Běle Václav | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Dvořák Zdeněk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
712 | Hepalová Aneta | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
712 | Hofman Jiří | Luštěnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Linhart Luděk | Český Šternberk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Milewski Zbigniew | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
712 | Olišar Lukáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
712 | Plaskura Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
712 | Pokorný Radim | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
712 | Píry Karol | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
712 | Remek Pavel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
712 | Slabý Pavel | Soutice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Valíček Matěj | 3 | 32 | 32 | 10.67 | ||
712 | Volf Luboš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
712 | Vránek Tomáš | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
712 | Wüst Oto | Jivina | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Zahajský Václav | Lovčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Černý Ladislav | Dobříš | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
712 | Řehák Jan | Cítov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
712 | Řezanka Karel st. | Strakonice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
712 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
736 | Alexandov Daniel | Votice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
736 | Bartoš Jan | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
736 | Bouchník Ondřej | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
736 | Hanyk Jakub | Plaňany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
736 | Janda Jakub | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
736 | Košata Miroslav | Kolín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
736 | Langer Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
736 | Louda Václav | Plzeň | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
736 | Petržílka Aleš | Měšice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
736 | Ptáček Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
736 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
736 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
736 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
736 | Červenák Michal | Vlašim | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
736 | Škoda Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
736 | Šoltysová Denisa | Beroun | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
752 | Braslavec Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Drexler Denis | Hradišťko II. | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Guttmann Matěj | Horní Počaply | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
752 | Jezbera Milan | Obora | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
752 | Jirkovský Jan | Rakovník | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
752 | Klenotová Alena | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
752 | Krůta Miroslav | Vroutek | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
752 | Kubíčová Jana | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
752 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
752 | Kužel Vlastimil | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Kyhal František | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
752 | Matej Jiří | Trávníky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Nerad Jiří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
752 | Ouředníček Jan | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Syrovátka Tomáš | Příbram | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Syrový František | Stratov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Vaníček | Rokycany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Veltruský Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
752 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Václavík Karel | Vehlovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
752 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
777 | Bednařík Dušan | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
777 | Dudáš Jan | Řeřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Formánek Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
777 | Havlíček Martin | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
777 | Hejduk Filip | Slaný | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Hlaváček Michal | Benešov | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
777 | Hýbnerová Eva | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Jandová Renata | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Kadlec František | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Koukal Michal | Hvozdečko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Kozák Lukáš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
777 | Kubín Lukáš | Soutice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
777 | Marek Erik | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
777 | Mayer Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
777 | Mušinský Jan | Beroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Pergreffi Luca | Pardubice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
777 | Pospíšil Jiří | Votice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Strniště Daniel | Plaňany | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
777 | Toman Vítězslav | Týn nad Vltavou | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
777 | Vacík Vladimír | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
777 | Veselý Marek | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
777 | Vlach Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
777 | Váňová Karolína | Končice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Weingartner Adam | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
777 | Zub Karel | Klatovy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
777 | Zíka Ondřej | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
777 | Čampiš Michal | Slovensko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
777 | Čiperová Martina | Milín | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
808 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
808 | Burakov Taras | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
808 | Cenko Josef | Hutě pod Třemšínem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Fortelka Jiří | Milín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Grád Roman | Žleby | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Halaška Jiří | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
808 | Havllíček Martin | Zbiroh | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Hodoň Zdeněk | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
808 | Jombík Petr | Netvořice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Kaiser | Soutice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Kešner Michal | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
808 | Končický Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Macháň Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
808 | Mizera František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Ondriga Jiří | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
808 | Padevět Zdeněk | Kralupy nad Vltavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Paur Miloš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
808 | Pešout Milan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
808 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
808 | Zapletal Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
808 | Zhezhela Oleksandr | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
808 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
808 | Šindelář Vít | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
808 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
832 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
832 | Chalupa Ladislav | Ostrov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
832 | Chýle Oldřich | Bílina | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
832 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
832 | Gaudera Michal | Kněževes | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
832 | Grezšo Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
832 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
832 | Herynk František | Újezd nad Lesy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
832 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
832 | Krupka Jiří | Telce | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
832 | Kulich Jindřich | Křinec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
832 | Landovojtovič Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
832 | Michalík Lukáš | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
832 | Mikolášek Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
832 | Mikulecký Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
832 | Podhirniak Leoš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
832 | Přibyl David | Vlčice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
832 | Sladký Lukáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
832 | Trojan Jaroslav st. | Radovesnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
832 | Valka Jiří | Ledeč | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
832 | Záleský Lukáš st. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
832 | Šebesta Roman | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
832 | Šámal Václav st. | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
855 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
855 | Hošek František | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
855 | Jánský Marek | Poříčany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
855 | Kobík Milan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
855 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
855 | Pecník Branislav | Slovensko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
855 | Peklák Josef | Poděbrady | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
855 | Povolný Antonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
855 | Rada Milan | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
855 | Rezek Petr | Říčany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
855 | Rácz Jaroslav | Rakovník | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
855 | Smítka Jiří | Pavlovice | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
855 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
855 | Tošovský Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
855 | Wala Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
855 | Šindelář Zdeněk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
855 | Štefanko Roman | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
855 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
873 | Beránek Radomír | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
873 | Drahovzal Václav | Velim | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
873 | Frýdek Jiří | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
873 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
873 | Klimpera Josef st. | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
873 | Kohlíček Tomáš | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
873 | Kopecký Josef | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
873 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Martinů David | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
873 | Mařák Zdeněk | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Merda Luboš | Mnichovo Hradiště | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Mihál Pavol | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
873 | Nožička Jan | Rožďalovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Sedlák Miloš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
873 | Sládek Václav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
873 | Smutný Lukáš | Potěhy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Stejskal Miroslav | Praha | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
873 | Strejčovský Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Suchánek Aleš | Dymokury | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
873 | Synáč Ladislav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
873 | Temr Miroslav | Kounice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
873 | Toužimský Jiří | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
873 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Valínová Miloslava | Mělník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Veselý Josef | Lošany | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
873 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Špinar Zdeněk | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
873 | Šulc Milan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
873 | Švagrová Kateřina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
906 | Antoš Marek st. | Hranice na Moravě | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Dušek Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Fabík Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
906 | Fišer Jiří | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Hanš Jiří | Mělník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Horák Pavel | Žíželice | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
906 | Hroník Vojtěch | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
906 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Kepr Tomáš | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Kokoška Jindřich | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
906 | Král Michal | Nymburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
906 | Kuchař Petr | Zápy | 5 | 24 | 24 | 4.80 | |
906 | Kundrata Adam | 3 | 24 | 24 | 8.00 | ||
906 | Maťák Martin | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Novotný Karel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
906 | Otta Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
906 | Pokorný Martin | Rakovník | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
906 | Pánek Pavel | Poděbrady | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
906 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Svatoš Jakub | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
906 | Svrček Daniel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
906 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
906 | Vávra Jaroslav | Vrdy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
906 | Řabek Filip | Břasy | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
933 | Adam František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
933 | Adam Petr | Český Brod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Buršík Milan | 3 | 23 | 23 | 7.67 | ||
933 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Douret Jiří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
933 | Flament Pierre | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
933 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Jarkuliš Oldřich | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
933 | Koulová Kateřina | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Kracík Richard | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
933 | Krejčí Miloslav | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
933 | Kučera Čestmír | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Matouš Jan | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Nápravník Pavel | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
933 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Poláček Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
933 | Pánek Jan | Nučice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
933 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Sigmund David | Litoměřice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
933 | Smitka Antonín | Plaňany | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
933 | Smítka Dominik | Pavlovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
933 | Tomáš František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
933 | Vitvarová Veronika | Mimoň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
933 | Vrána Zdeněk | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
960 | Blecha Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Brousil Jakub | Čimelice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Drexler Štěpán | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Feik Adam | Tábor | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
960 | Frolík Jaroslav | 3 | 22 | 22 | 7.33 | ||
960 | Gigal Vítězslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Jungmanová Blanka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Jíška Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Kettner Josef ml. | Mělník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Klement Josef | České Budějovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
960 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
960 | Kohel Vilém | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
960 | Kubín Jiří | Praha | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
960 | Kárník Marek | Bílé Vchýnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Mužík Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Márová Naďa | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Nožička Radek | Jíkev | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Ouředníček Jiří | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Pokorný Martin | Štětí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
960 | Popper Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Rychtera Jan | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
960 | Skotnica Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
960 | Vacek Ladislav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Valda Martin | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
960 | Vízek Erik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Čáha František | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
960 | Ďurač Aleš | Brandýs nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
992 | Abík Milan | Měšice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
992 | Bělohlávek Jiří st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
992 | Džubera Aleš | Dolní Bousov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Hotovec Miroslav | Trhový Štěpánov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Hulva Richard | Kralupy nad Vltavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Kadlec František | Zlíč | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
992 | Klement Zdeněk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
992 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
992 | Lariš Matyáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Mareš Josef | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
992 | Meluzín Zdeněk | Rožďalovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Nouzák Petr | Bylany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Oudrán Stanislav | Praha | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
992 | Perutka Radim | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
992 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Svoboda Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
992 | Szücs Tibor | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Veselý Tomáš | Mělník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Vobořil Karel | Říčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
992 | Čepelák Michal | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1016 | Balán Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1016 | Burock Jiří | Neratovice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1016 | Cukr Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1016 | Elsner Rudolf | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Fišer Michal | Lodín | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1016 | Frauenberg Michal | Český Šternberk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Gregor Milan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1016 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1016 | Hrubý Michal | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1016 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Jankovský Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1016 | Jedlička Martin | Jirkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Kynšt Daniel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1016 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Mahdík Zdeněk | Zlosyň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Matula Palo | Bratislava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Müller Radek | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Novák Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Opiela Vladimír st. | Přeštice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Polák Jan | Kasejovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Stonawski Rudolf | Praha | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1016 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 20 | 20 | 6.67 |
1016 | Váňa Tomáš ml. | Praha Kbely | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Čambula Jiří | Vlašim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1016 | Řeháček František | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1016 | Šebek Vladislav | Beroun | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1044 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Brock Jiří | Neratovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Dušovský Michal | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1044 | Hanuš Ferdinand | Štětí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Jaroš Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1044 | Jech Jan | Lhota pod Libčany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Kozlovský Radim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1044 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Mareš Jan | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1044 | Martínek Jiří | Noskov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Mojžíš Ondřej | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1044 | Müller Oldřich | Tehov | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1044 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Novák Igor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1044 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Schwarz Vladimír | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1044 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
1044 | Vlk Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Vobejda Josef | Příbram | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Volf Josef | Doubrava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Vondra Lukáš | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
1044 | Zumr Michal | Čelákovice | 6 | 19 | 19 | 3.17 | |
1044 | Řábek Filip | Břasy | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1044 | Škába Jiří | Čelákovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1044 | Šudová Veronika | Kostelec nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1072 | Baštýř Josef | Zákupy | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1072 | Brettl Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1072 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1072 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1072 | Horák Michal | Choltice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1072 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1072 | Hříbek Michal | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1072 | Kulík Vlastimil | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1072 | Křáp Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1072 | Mlejnek Milan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1072 | Mynář Jan | Újezd nad Lesy | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1072 | Nouzák Jakub | Bylany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1072 | Rössler Tomáš | Veselá | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1072 | Skalický Matěj | Příbram | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1072 | Svatek Šimon | Nové Strašeci | 5 | 18 | 18 | 3.60 | |
1072 | Tomaštík David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1072 | Vašut Jarek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1072 | Vejvoda Jan | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1072 | Vondráčková Markéta | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1072 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1072 | Čahoj Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1072 | Čampiš Marcel | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
1072 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1072 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1096 | Bartoníčková | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Beneš Jiří | Cehnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Beran Milan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Bertok Milan | Dublovice | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
1096 | Car Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Dundr Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Heřmánek Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Jánská Monika | Poříčany | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1096 | Karda Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1096 | Kolář Jan | Chotěboř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Kunc | Kladno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Nocar Pavel | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Pavlíček Jan | Týn nad Vltavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Perl Jan | Bořetice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Svejkovský Jakub | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Sátrová Ivana | 3 | 17 | 17 | 5.67 | ||
1096 | Tikal Jan | Soběslav | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1096 | Škrobánek Michal | Neratovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1096 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 6 | 17 | 17 | 2.83 | |
1119 | Bartoš Miloslav st. | Bakov nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Beznoska Stanislav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Bárta Luděk | Plzeň | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1119 | Běhounek Bohuslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Dotlačil Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Hoke Daniel | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Hošek Michal | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
1119 | Jelínek Pavel | Konojedy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Košťálek Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Král Josef | Holýšov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Lipka Jiří | Perštejn | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1119 | Lukášek Stanislav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Maričák Patrik | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Menčík Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Nevoral Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Oliva Rostislav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Paštika Martin | Přívlaky | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1119 | Pecha František | Nové Strašecí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Ptáček Miroslav | Sadská | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Sedláček Bohumil | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Slavík Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Szecsenyi Vít | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
1119 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1119 | Varga Jaroslav | Liberec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Zaňka Matěj | Příbram | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Zima Marek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Zálešák Ivan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Šikola Jaroslav | Cerhenice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1119 | Šmucr Radek | Úžice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1119 | Šofrle Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1119 | Šourek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1153 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Böhm Pavel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1153 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Hrubý Vladislav | Kněževes | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Janda Jiří | Milín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Kaliadzich Alex | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Kouba Aleš | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
1153 | Kozák Martin | Liblice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Kudrna Pavel | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Kukla Libor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1153 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Maxa Jan | Valdice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Merlin Luboš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1153 | Michalka Marian | Slovensko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
1153 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1153 | Šumová Barbora | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1174 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Bejček Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1174 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Havlík Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1174 | Horák Vladislav | Neratovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1174 | Kec Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1174 | Kovařík Miroslav | Karlštejn | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1174 | Kožíšek Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1174 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Marek Martin st. | Litoměřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Mendl Radek | Telč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1174 | Panoška ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1174 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Rakovanová Eva | Rataje nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Rokycanský Zdeněk | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Rulf Richard | Chotěboř | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1174 | Slezák Petr | Bystré | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Staněk František | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Tisoň Radek | Český Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Vacek Miloslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1174 | Vobejda Pavel | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Včeliš Jonáš | Suchý Důl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Červenka Jiří | Mladá Boleslav | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1174 | Šajbelová Zuzana | Slovensko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Šedivý Petr | Čečelice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1174 | Šnek Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1203 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Bilík Petr | Kolín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Calta František | Sedlčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Dohnal Martin | Opatov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Drobček Andy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Hasal František | Chomutice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Hradecký Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Huša Petr | Babice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1203 | Janďourková Nikola | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Klička Daniel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Kopeš Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1203 | Krejčí Radek | Pečky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Mikeska Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1203 | Pitrmoc Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Polcar Zdeněk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Purkrábek Pavel | Plaňany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Smetánka Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Stieber Petr st. | Čáslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Svoboda Jiří | Uhlířské Janovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1203 | Vacek Lukáš | Milovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Vobořil Miloš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Zemín Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Černý Kamil | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Šlesinger Miroslav ml. | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1203 | Šramota Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1203 | Šuma Petr | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1239 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Danko Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Dědková Anna Marie | Pečky | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1239 | Grégr Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Hanko Jáchym | Rakovník | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1239 | Harok Kamil | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Hasal Lukáš | Hospozín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Havlan Petr | Záryby | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1239 | Joska René | Chotěboř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Kabíček Zdeněk | Příbram | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Klika Martin | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Labeda Marcin | Wroclaw | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Midlochová Klára | Tetov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Moulík Zbyněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Měsíček Milan | Jetětice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Nekuda Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1239 | Opl Ladislav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Papoun st. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Pecina Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Polcarová Lenka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Polívková Bára | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Resutík Filip | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Slavíček Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Sulc Ladislav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Telvák Miloš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Truhlář Aleš | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Urban Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Veselý Tomáš | 3 | 12 | 12 | 4.00 | ||
1239 | Zelenka Jaroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1239 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1239 | Švihálek Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1278 | Arabák Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Beránek Tomáš | Šlapanice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Borč Luboš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Bubla Josef | Český Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
1278 | David Martin st. | Rakovník | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1278 | Fürst Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Hoffmannová Hana | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Javůrek Dalibor | Rožďalovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Jurkovič Jan | Žatec | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1278 | Karas Martin | Příbram | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Kazda Martin | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Kemr Vladimír | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Kouba Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Krutský Milan | Výžerky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Král Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Kubalík Josef | Hrochův Týnec | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1278 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Liman Václav | Bělá pod Bezdězem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1278 | Macošinec Richard | Příbram | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Man Lukáš | Vodňany | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1278 | Mandelíček Jan | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Mašíček Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Mecl Ondřej | Plaňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Mital Daniel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Mixová Lenka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Opiela Vladimír ml. | Přeštice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Polanský Miroslav | Lhota | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Polák Ladislav | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Pudil Stanislav | Sedlčany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Stach Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Vocel Viktor | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Walter Filip | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1278 | Zdráhala Petr | Všejany | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1278 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Český Ondřej | Strakonice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Špatenka Antonín | Neustupov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Štětinová Iva | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1278 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1319 | Benda Adam | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1319 | Blažek Vojtěch | Šlapanice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Bulíř ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1319 | Hanák Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1319 | Hora Václav | Dobřany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Jelínek Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1319 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Jílek Michal | Nymburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Kletečka Pavel | Kladruby | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
1319 | Kopecký Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1319 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
1319 | Kunc Zdeněk | Sedlčany | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
1319 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Marek Vít | Vlašim | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1319 | Maršík Jiří | Bystřice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Meisner Jakub | Ústí nad Labem | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1319 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Navara Miroslav | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
1319 | Nášel Jiří | Kolín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Opasek Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1319 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Rausz Dušan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
1319 | Rubeš Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1319 | Staněk Bohumil | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1319 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1319 | Stříbrský Viktor | Praha | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1319 | Trager Martin | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Volf Michal | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
1319 | Vosmík Michal | Mělník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Wittner Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1319 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Zelenková Miluše | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
1319 | Zeman Vojtěch | Hostivice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1319 | Řehák Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1357 | Beck Antonín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Benda Karel | Mělník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Dammers George | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Fleknová Věra | Dolní Břežany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1357 | Hanyk René | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Harapáš Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Hejda Filip | Rakovník | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1357 | Hnátek Štěpán | Svojšice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Janečka Martin | Velký Týnec | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1357 | Junger Tomáš | Bezděčín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Komenda Stanislav | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Koudelka Václav | Veltrusy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Lippert Marek | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Lochman Luboš | Jivina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Lukeš Jan | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Makara Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Muller Karel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Oberreiter Jan | Mělník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Oliva Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Paur Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Pilát Ivan | Tehov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1357 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1357 | Pánek Jonáš | Sezemice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Rezková Martina | Říčany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1357 | Schnider Karel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Svašek Čeněk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Syrovátka Vladimír | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Voráč Ondřej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1357 | Vávra Michal | Vodňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Zamrzla Milan st. | Duchcov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Čermák Marian | Čerčany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1357 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1397 | Andělová Veronika | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Bakalář | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Budín Zdeněk | Nymburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Chuderák Jaroslav | Chržín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Frydrych Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Gronwaldt Daniel | Kozojedy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Haršány Tomáš | Planá nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Jungmanová Pavlína | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1397 | Jílek Denis | Nymburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Klement jiří | Světlá nad Sázavou | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1397 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Kupsa Petr | Kladruby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Maržik Ondra | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Maštálka Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Miler Tomáš | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Novotný Oldřich | Plaňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Palička Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Pavlíček Michal | Lužná | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1397 | Procházka Martin st. | Kutná Hora | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
1397 | Rohocuský Štěpán | Miskovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Schneiderová Tereza | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Sobotka Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Stránský Jiří | Nymburk | 4 | 8 | 8 | 2.00 | |
1397 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Toužimská Magdalena | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Vaňkát Richard | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1397 | Vrba Václav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1397 | Červenková Jana | Mladá Boleslav | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1397 | Šmat Roman | Přeštice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1431 | Andělová Sára | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Chlupsa David | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
1431 | Chytilová Dagmar | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Fišer Jan | Rakovník | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1431 | Hradecký Jiří st. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Jílková Soňa | Nymburk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Knápek Jindřich | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Krsek Josef | Uhlířská Lhota | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Lacina Martin | Slaný | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Malafa Luboš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Mendel Michal | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Mirabelský Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Nass Julius | Pňovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Otta Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Paluska Josef | Liblice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Počarovský Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Pětník Richard | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Růzha Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Schindl Vilém | Sedlčany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Staněk Petr ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Turek Michal | Štětí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1431 | Vaňhal Vítězslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Vondra Martin | Němčice | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
1431 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Šedivý Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Ševela Miroslav | Dubňany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1431 | Štafurik Daniel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1431 | Štiková Jana | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1464 | Adamovič Jiří | Pečky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Blaho Lukáš | Dolní Břežany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Bohuněk Jan | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Cerha Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1464 | Jurkovič Jan ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1464 | Juza Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1464 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Kolínek Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1464 | Korda Nykola | Kněžmost | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Kosmer Richard | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1464 | Lukeš Jakub | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Matějka Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1464 | Mičánek Martin | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Mora Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Panasiuk Michal | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1464 | Plesník Michal | Valašské Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Raidl Jaroslav | Malešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Sochor Martin | Petrohrad | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1464 | Sokolowski David | Nový Bor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Stanczyk Adam | Warszawa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Záleský Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1464 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Červinka Lubomír | Kladruby | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1464 | Řehoř Michal | Kytlice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Štorc Ladislav | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1464 | Šupík Eduard st. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1492 | Birošík Matěj | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1492 | Bičovský Josef | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
1492 | Bouček Tomáš | Zdislavice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1492 | Burian Jiří | Jihlava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Danda Jan ml. | Dneboh | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Dvořáček Martin | Radim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Fidrant Miroslav | Mladá Boleslav | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1492 | Fojtík Michal | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1492 | Franěk Michal | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1492 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Hlotan Milan | Sezemice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Holeček Petr ml. | Vlašim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Hončík Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1492 | Houserová Nikola | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1492 | Karnoll František | Cerhenice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Kocián Martin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1492 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Kubešová Denisa | Bolina | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
1492 | Kučera René | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1492 | Nipauer Vít | Dobroměřice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Pokorný Pavel | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Prokop Josef | Praha | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1492 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1492 | Snížek Tadeáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1492 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
1492 | Tlustý Luboš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1492 | Zorkler Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1523 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Beránek Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1523 | Bláha Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Brousilová Hana | Odolena Voda | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Capák Josef | Česká Kamenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Danda Michal | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Dvořák Pavel | Načeradec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1523 | Fryšová Jaroslava | Unhošť | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Gronych Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1523 | Hampups | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1523 | Holas Karel | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Jiráček Miroslav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Kabát Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1523 | Kladrubský Michal | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Kučera Tomáš | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Malý Josef | Pátek | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Matas Miroslav | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Mádle Karel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1523 | Nikl Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Nápravníková Kateřina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1523 | Poskočil Vladimír | Vrdy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Semecký Fillip | Český Šternberk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Skořepa Lukáš | Sedlčany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Steinbach Adam | Nymburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Truhlář Patrik | Karhule | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Vesfálová Jana | Černovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Viktora Radek | Kralupy nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Vinecký | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1523 | Vlková Adéla | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1523 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Červený Pavel st. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1523 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1523 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1558 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1558 | Brabenec Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1558 | Brzobohatý Karel | Platěnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1558 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1558 | Ernst Tadeáš | České Velenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Fuss Eduard | Nymburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Hradecký Jiří ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1558 | Hála Daniel | Přelouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Jílková Sára | Nymburka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Kamzík Milan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1558 | Kaniščev Roman | Loštice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Kopecký Bořek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1558 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Lisner Tomáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1558 | Macholda Marek | Mělník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Michna Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1558 | Nohýnek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1558 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Přidal Petr | Přerov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Rašnak Zdeněk | Jivina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Strniště Šimon | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1558 | Čajko Ludvík | Milín | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1558 | Červenková Štěpánka | Mladá Boleslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1558 | Šimůnek Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1588 | Boudník Ondřej | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1588 | Bukač Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Bártů Jan | Čechtice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Dvořák Luboš | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Dříhalka Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Holeček Jaroslav | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Holman Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1588 | Holoďák Jan | Solenice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Huler ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Jedlička Jaroslav | Štolmíř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Jirák Jan | Volárna | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Kadlec Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Kloz Jaroslav | Štětí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Kocián Ondřej | Lenešice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1588 | Kovalev Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Kozel Vilda | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Lapáček Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Machník Jindřich | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Magurová Karolína | Český Šternberk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1588 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1588 | Matějovský Zdeněk | Benešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1588 | Michna Jiří ml. | Brandýs nad Labem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Michna Jiří st. | Brandýs nad Labem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Mls Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Mráček Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Novotný Jiří | Rohy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Novák Šimon | Jeníkov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Paprštejn Jaroslav | Březnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Popelář Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Popelář Miloš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Průcha František | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Rudiš Radek | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1588 | Slezák Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1588 | Ulman Josef ml. | Kochánky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Vančura Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Veselý Miloslav | Vyžlovka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1588 | Váňa Petr | Zlosyň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Waschinger Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1588 | Zelenka Libor | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1588 | Čeněk | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1588 | Černý Robert | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1588 | Šimáček Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1588 | Žlábek Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1634 | Abrahám Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Abrhám František | Hořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Adam Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Adamík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Adík Milan | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Alexandr Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Babický Tomáš | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bachan Daniel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bajzlík Oldřich | Zeleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bartoš Josef | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bartoš Miloslav ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Batela Štěpán | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bejlek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Beneš Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bernard David | Týnec nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Berný František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bezděk Petr | Předměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bečvář Jakub | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bis Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bittner David | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bitttman Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Blažek Ondřej | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Boháček Radomil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Borek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Borek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bouchník Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bouchník Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Boudník Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bourek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bouček Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bouček Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bouček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Božík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Braha Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Brandejs Milan ml. | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Brandejs Milan st. | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bromovský Petr ml. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Brož Jiří | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Brydžák Roman | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Brzobohatý Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Brzobohatý Michal | Šestajovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Brázdil Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Brůža Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Buchar Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bula Jiří | Káraný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Burian Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Buzi Ladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bušek Jiří | Skuřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bužík Albert | Hořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bužík Josef | Nižbor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bílek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Bílek Zdeněk | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Bělohlávek Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Březina Lukáš | Vraňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Březina Rudolf | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Chadraba Petr | Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Chaloupský Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Charvát Stanislav | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Charvát Zdeněk | Neveklov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Chodr Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Chvoj Evžen | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Cihelka Petr | Dřínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Danda Jan st. | Dneboh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Daněk Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Davídek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Davídek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Daňkovský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Daňkovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Dašek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Dlask Jakub | Úvaly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Dobiáš Jaroslav st. | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Douša Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Douša Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Douša Martin | Krchleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Dočekalová Markéta | Dolní Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Drha Václav | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Drábek Jiří | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Dušek Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Dvořák Antonín | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Dvořák Dominik | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Dvořák Václav | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Ebrt Tomáš | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Ejem Břetislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Erban Jan | Sibřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Erich Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Fedas Michal | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Fedas Ondřej | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Fery Petr | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Fiala Zdeněk | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Fiedler Miroslav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Filip Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Fořt Vladimír | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Francák Jan | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Franěk Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Frydrych Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Glaesner Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Grezšo Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Hajný Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Halenc Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Haluza Petr | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hanik Michal | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hanzlík Jindřich | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hanzlík Tomáš | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hartl Miroslav | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Havrda Radek | Lipec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hendrych David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Hepal Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Herout Michal | Miskovice u Kutné Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Heřman Jiří | Vraňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hlaváček Jan | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hnilička Tomáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Holan Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Holický Rostislav | Malešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hološka Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Holub Petr | Výžerky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Holý Jiří ml. | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Holý Jiří st. | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Horník Karel | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Horáček Pavel | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Horčík Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Horšík Alois | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hospodka Josef ml. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Houda Jaroslav | Bělá nad Radbuzou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Houžvička Zdeněk | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hošek Mojmír | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hrala Jaromír | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hrdina Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hrubý Zdeněk | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Huler st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Hulák Pavel | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Huláková Barbora | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hájek Jakub | Hrubý Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hájek Jaroslav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Hátle Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Jahoda Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Janda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Jandus Marek | Sázava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Janeček Robin | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Jankovský Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Javorčík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Jecha Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Jirkovský Petr | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Jícha Jiří | Nový Vestec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kakos Josef st. | Kamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kalina Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Karlík Václav | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Karták Petr | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kaš František | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kelbel Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Kešner Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kittl Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1634 | Klenot Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Kloz Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kluba Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Klumpar Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Knorr Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Koblasa Filip | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kolešovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Kolman Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Konopa Jiří | Volary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Konopa Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kopecký Martin | Kostelní Hlavno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kopecký Milan | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kopecký Miroslav | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Korbel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Kostelecký Zdeněk | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kouba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Koudelka Jan | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Koudelka Martin | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Koutecký Dominik | Miřejovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kovanda Karel | Bolinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kovanda Karel | Čičenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kozka Slawomir | Vrchotovy Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kozubal Matěj | Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Košnář Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Košťál Ladislav | 2 | 1 | 1 | 0.50 | ||
1634 | Krausová Dana | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Krch Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Krejčíř Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Krejžík Michal | Vraňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Krištof Martin | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kroča Jiří | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kruliš Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Krum Ilja | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Krupička Čeněk | Čerčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Krupka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Kryml Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Král Jaroslav ml. | Kovanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Král Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Kuba Václav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kubánek Václav | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kubát Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kubín Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Kulový Vladimír | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kurzeja David | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kutil Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kutil Lukáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kutina Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kuvik Ondřej | žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Kučera Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Kyš Štefan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Kříž Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Lamač František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Langrová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Leger Jan | Vavřineč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Levý Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Lichteneger Karel | Cepekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Lindhart Karel | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Linhart Josef | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Linhart Ondřej | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Linhart Pavel | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Lofmannová Karolína | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Lorenčuk Josef | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Loužecký Zbyněk | Brozánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Majer Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Marek Ladislav. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Mareš Bohumil | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Mareš František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Mareš Jaroslav | Černouček | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Mareš Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Margolus Milan | Rychnov u Jablonce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Matejzík Matěj | Vraňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Mazura Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Mašek Václav | Černouček | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Med Václav | Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Meiszár Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Meiszár Jan st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Melkes Jan | Zeleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Mendel Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Michálek Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Michálka Jaroslav | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Milaberský Karel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Mička Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Moravec František | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Morová Markéta | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Motrinec Marcel | Sepekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Moták Petr | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Mulač Zdeněk | Ledce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Musil Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Mádle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Máteffy Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Míka Jiří | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Měchura Ladislav | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Nemes Zoltán | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Neumann Martin | Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Novotná Anna | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Novotná Lea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Novotný František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Novotný Jiří | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Novotný Jiří | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Novotný Vladimír ml. | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Novák Josef | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Nováček Jaroslav | Velim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Němec Luboš | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Oberhauer Pavel | Štěchovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Olišarová Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Olišarová Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Olišarová Marcela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Olájoš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Ondriga Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Ovšonka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Padevět Martin | Jabkenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Pagačová Pavlína ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Pagačová Pavlína st. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Palus Josef | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Palus Martin | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Panovski Tsvetelin | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Panoška st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Pantoflíček Martin | Cítov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Papoun ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Pech Jiří | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Pelánová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Pelíšek František | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Perl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Petráňová Karolína | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Petržílka Marek ml. | Bašť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Peřina Norbert | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Plamen Iljev | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Pokorný Petr | Neveklov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Polster Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Polster Jan st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Polák Martin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Polák Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Poláček Dominik | Černožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Poláček Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Porhát Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Porš Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Prchal Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Prchal Tomáš | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Pup Michal | Přerov nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Pěkný Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Přitasyl David | Bolinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Radiňák Oldřich | Jílové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Radoch Jakub | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Radosta Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Radoušek Zdeněk | Kostomlaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Rais Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Rambousek Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Rejlek Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Rek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Repšová Jana | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Richtr Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Roubíček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Rubeš Josef | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Rybář Antonín | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Rys Bořek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Růžička Jakub | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Schejbal Josef | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Schindlauer M. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Sedlák Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Sehnal Martin | Oskořínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Seč Jakub | Číněves | 4 | 1 | 1 | 0.25 | |
1634 | Silbernágl Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Sirotek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Sklenář Jiří | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Sklenář Pavel | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Skokan David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Skuhravý David | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Skuhravý Josef | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Skuhravý Michal | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Skuhravý Radek | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Slabihoudek Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Slavík Jiří | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Sládeček Josef | Nučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Smola Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Smékal Josef | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Smělý Zdeněk | Nový Knín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Sosna Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Sosnar Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Soukup Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Souček Michal | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Stach Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Staněk Jan | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Stechter Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Stehlík Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Stieber Petr ml. | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Strakoš Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Suchý Daniel | Přerov nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Svatoň Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Svatoňová Jitka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Svitek Ferdinand | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Světnička Roman | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Swérová G. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Szabo Miroslav | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Szabó Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Sýkora Pavel | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Termer David | Týnec nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Tesař Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Ticháček Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Tichý René | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Tomíšková Petra | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Topol Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Toth | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Táborský Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Tůma Marek | Hořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Unzeitig Jiří | Uničov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vaignátová Vlaďka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Valach David | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Valenta Vlastimil | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Valášek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vaněček Jiří | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vašák František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vejtruba Jindřich | Velké Popovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vejtruba Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vereš Bedřich | Nižbor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Veselý Aleš | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Veselý Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Veselý Josef | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Veselý Pavel | Přerov nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Viktorín Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vlach Slavomír | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vlasák Bohuslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vlček Antonín | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vobrouček Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Voight Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vokoun Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Volencová Karolína | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Volný Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Volný Rostislav | Vítkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vondruška Aleš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vondráček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vondráčková Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vopálenský Jakub | Cítov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vopálenský Tomáš | Cítov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vopálka Aleš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vopálka Aleš st. | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vopěnka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vorlíček Jan | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vosádka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Votava Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Votýpka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vrba Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Vyšata Jiří | Vraňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vávra Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vávra Milan | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Vítek Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Víšek Erik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Warga Ladislav | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Wollman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Wořech Petr | Roudnicve nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Wüst Karel | Jivina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Zahradník Radek | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Zajíček Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Zajíček Petr | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Zborný Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Zdych Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Zelingr Alexandr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Zeman | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Zeman David | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Zienert Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Zmeškal Zdeněk | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Záhorová Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Zálešák Petr | Veselí nad Moravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Čejka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Čermák Pavel | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Černý Jaroslav | Chržín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Červenák Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Červený Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Ďurfina Lukáš | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Řeháčková Andrea | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Říha Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Šabatská Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Šajko Ludvík | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šaník Jaroslav | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šeda Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šestáková Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Šimůnek Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Šimůnek Luboš st. | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šimůnek Zdeněk | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šindler Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Škvrna Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šlesinger Miroslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šmat Michal | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šmída Jan | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šolta Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šoltéz Václav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Špale Jiří | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šrůta Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Štrob Jaromír | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Švec Josef | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Švejnoha Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Šťovíček Josef | Blažim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Ženatý Bedřich | Nové Syrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1634 | Žák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1634 | Žďánský Ivan | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |