Žebříček - Kraj Zlínský - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 65 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nevrla Dominik | Valašské Meziříčí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Duchoň Robert | Valašské Meziříčí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
3 | Zmarzlák Štěpán st. | Valašské Meziříčí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Zmarzlák Pavel | Valašské Meziříčí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Hlavica Martin | Kelč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Novosad Libor | Valašské Meziříčí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
7 | Skýpala Miroslav | Valašské Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
8 | Kotrla Dalibor | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
9 | Zahradil Miroslav | Valašské Meziříčí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
10 | Hrbáček Robin | Choryně | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
10 | Šimčík Vojtěch | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
12 | Dorotík Tomáš | Valašské Meziříčí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
13 | Chromela Marek | Valašské Meziříčí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
14 | Skýpala Tomáš | Všechovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
14 | Čada Milan | Kelč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
16 | Afanas Jan | Valašské Meziříčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Krejčiřík Pavel | Lipník nad Bečvou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Vykopal Jaroslav | Milenov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
19 | Konvičný Michal | Valašské Meziříčí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
19 | Václavík Bochuslav | Chropyně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
21 | Švagra Roman | Vsetín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
22 | Dorotík Radomír | Valašské Meziříčí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
23 | Frkal Tomáš | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
23 | Hrachovec Luděk | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
25 | Skýpala Tomáš | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
26 | Juříček Jaroslav | Choryně | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
27 | Gebauer Daniel | Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
27 | Holásek Silvestr | Choryně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
29 | Hrabálek František | Valašské Meziříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Mihálík Boris | Hranice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
31 | Palát Vratislav | Valašské Meziříčí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
31 | Ryška Vítězslav | Kelč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
33 | Vozák Matyáš | Choryně | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
34 | Hrabovský Marek | Choryně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
34 | Kiedroň Jiří | Přerov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
36 | Gajdošík Ludvík | Milenov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
36 | Hruška Bohumil st. | Valašské Meziříčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
36 | Phillipp Miloš | Kelč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Hloch Tomáš ml. | Kelč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Frydrych Lukáš | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
40 | Londa Martin | Vsetín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
42 | Papež Zdeněk | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
43 | Vývoda Jan | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
44 | Trunkát Rostislav | Tovačov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
45 | Hloch Matyáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Hloch Tomáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Holásek Bohuslav | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Janáč Svatopluk | Břeclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Jarolík František | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Juráň Jaroslav | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Juříček Pavel | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Klíma Zdeněk | Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Knedla Josef | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Kovář Jan | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Matula Zdeněk | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Pavlištík Jakub | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Pavlištík Ondřej | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Pospíšil Kryštof | Kroměříž | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Pospíšil Pavel | Chropyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Sitar Tomáš | Bystřice pod Hostýnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Skýpala Jiří | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Skýpala Zdeněk | Chropyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Skýpalová Marta | Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Čoček Tomáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
45 | Škrabala Oldřich | Holešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |