Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 43 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Musílek Petr | Chotěboř | 27 | 527 | 823 | 30.48 | |
2 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 32 | 494 | 817 | 25.53 | |
3 | Bareš Vladimír | Slepotice | 34 | 461 | 780 | 22.94 | |
4 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 22 | 406 | 507 | 23.05 | |
5 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 33 | 383 | 630 | 19.09 |
6 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 34 | 355 | 626 | 18.41 |
7 | Vybíral Karel | Semily | 25 | 347 | 525 | 21.00 | |
8 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 23 | 340 | 436 | 18.96 | |
9 | Charvát Lukáš | Černčice | 15 | 331 | 366 | 24.40 | |
10 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 18 | 328 | 381 | 21.17 | |
11 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 17 | 318 | 336 | 19.76 |
12 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 10 | 310 | 310 | 31.00 |
13 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 14 | 305 | 317 | 22.64 | |
14 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 20 | 296 | 319 | 15.95 |
15 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 18 | 294 | 328 | 18.22 | |
16 | Houser Otakar | Všechlapy | 16 | 292 | 309 | 19.31 | |
17 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 12 | 291 | 291 | 24.25 | |
18 | Říčař David | Zdelov | 11 | 263 | 263 | 23.91 | |
19 | Molek Petr | Plzeň | 9 | 261 | 261 | 29.00 | |
20 | Turský David | Krchleby | 15 | 257 | 271 | 18.07 | |
21 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 9 | 202 | 202 | 22.44 |
22 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 8 | 196 | 196 | 24.50 |
23 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 20 | 192 | 200 | 10.00 |
24 | Vondra Martin | Němčice | 14 | 177 | 179 | 12.79 | |
25 | Grádová Denisa | Žleby | 7 | 160 | 160 | 22.86 | |
26 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 7 | 148 | 148 | 21.14 | |
27 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 11 | 144 | 144 | 13.09 |
28 | Růžička Václav | Nechanice | 8 | 122 | 122 | 15.25 | |
29 | Novák Jan | Libišany | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
30 | Kučera Jiří | Lužná | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
31 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 9 | 92 | 92 | 10.22 |
32 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 7 | 87 | 87 | 12.43 | |
33 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 7 | 81 | 81 | 11.57 | |
34 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 7 | 75 | 75 | 10.71 |
35 | Niems Martin | Přelouč | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
36 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 71 | 71 | 11.83 |
37 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
38 | Tomiška Damián | Orel | 6 | 34 | 34 | 5.67 | |
39 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
39 | Smítka Dominik | Pavlovice | Volejovky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
41 | Bařinka Oldřich | Březhrad | SIRIUS TRAPER team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
42 | Hladíková Markéta | Dobruška | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
43 | Vinklárek Tomáš | Dřevohostice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |