Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 91 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 15 | 584 | 643 | 42.87 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 21 | 557 | 818 | 38.95 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 21 | 500 | 726 | 34.57 |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | 12 | 490 | 490 | 40.83 | |
5 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 18 | 484 | 629 | 34.94 |
6 | Machatý David | Jaroměř | 13 | 456 | 464 | 35.69 | |
7 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 12 | 396 | 396 | 33.00 |
8 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 14 | 386 | 402 | 28.71 |
9 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 11 | 352 | 352 | 32.00 |
9 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 11 | 352 | 352 | 32.00 | |
11 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 8 | 351 | 351 | 43.88 |
12 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 12 | 339 | 339 | 28.25 |
13 | Bareš Vladimír | Slepotice | 12 | 321 | 321 | 26.75 | |
14 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 11 | 316 | 316 | 28.73 | |
14 | Musílek Petr | Chotěboř | 10 | 316 | 316 | 31.60 | |
16 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 19 | 299 | 372 | 19.58 |
17 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 265 | 265 | 33.13 |
18 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 6 | 257 | 257 | 42.83 |
19 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 253 | 261 | 20.08 |
20 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 14 | 249 | 265 | 18.93 |
21 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 9 | 240 | 240 | 26.67 |
22 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 11 | 239 | 239 | 21.73 | |
22 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 6 | 239 | 239 | 39.83 |
24 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 238 | 238 | 21.64 |
25 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 13 | 228 | 236 | 18.15 |
26 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 6 | 206 | 206 | 34.33 | |
27 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 9 | 205 | 205 | 22.78 | |
28 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 5 | 198 | 198 | 39.60 |
29 | Vybíral Karel | Semily | 7 | 196 | 196 | 28.00 | |
30 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 178 | 178 | 29.67 |
31 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 176 | 176 | 19.56 |
32 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 8 | 172 | 172 | 21.50 |
33 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 7 | 168 | 168 | 24.00 |
34 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 5 | 166 | 166 | 33.20 | |
35 | Turský Jindřich | Krchleby | 8 | 165 | 165 | 20.63 | |
36 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 162 | 162 | 40.50 |
37 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 158 | 158 | 14.36 |
38 | Macháně Radek | Krčín | 5 | 147 | 147 | 29.40 | |
39 | Pánek Vít | Sezemice | 6 | 140 | 140 | 23.33 | |
40 | Slavík Alexej | Vilémov | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
41 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 6 | 134 | 134 | 22.33 |
42 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 6 | 120 | 120 | 20.00 | |
43 | Houser Otakar | Všechlapy | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
44 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
45 | Štěrba Petr | Sezemice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
46 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 108 | 108 | 21.60 | |
47 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
48 | Turský David | Krchleby | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
48 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 7 | 101 | 101 | 14.43 |
50 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
51 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
51 | Doležalová Monika | Pardubice | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
53 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 6 | 90 | 90 | 15.00 |
54 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
55 | Kadlec František | Zlíč | 6 | 83 | 83 | 13.83 | |
56 | Pásler Vlastimil | Spyta | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
57 | Novák Jan | Libišany | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
58 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
59 | Grádová Denisa | Žleby | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
59 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
61 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
62 | Růžička Václav | Nechanice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
63 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
64 | Carda Radek | Opočno | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
65 | Komínová Martina | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 4 | 50 | 50 | 12.50 |
65 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
65 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
68 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
69 | Vondra Martin | Němčice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
69 | Říčař David | Zdelov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
71 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
72 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
73 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
73 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
75 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
76 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
77 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
78 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
79 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
80 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
81 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
82 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
83 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
83 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
85 | Hladíková Markéta | Dobruška | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
85 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
87 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
88 | Bařinka Oldřich | Březhrad | SIRIUS TRAPER team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
88 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
88 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
88 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 |