Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 37 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nedobitý Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
2 | Bočková Alžběta | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
3 | Bouma Štěpán | Kounice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
4 | Chvalkovský Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
5 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
6 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
7 | Novotný Vladimír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
8 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
9 | Boumová Bára | Kounice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
10 | Chvalkovský Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
11 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
12 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
13 | Pospíšil Patrik | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
14 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
15 | Herlík David | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
16 | Suchý Denis | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
17 | Vykydal Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
18 | Skoupý Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
19 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
20 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
21 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
21 | Jirout Aleš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
23 | Tůma Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
24 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
25 | Pivný Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
26 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
27 | Herlík Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
28 | Skoupý Damián | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
29 | Vangr Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
30 | Tůma Štěpán | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
31 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
31 | Mašek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
31 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
31 | Veselý Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
31 | Šafránek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
31 | Švanda Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
31 | Švanda Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 |