Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 53 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olbrich Jakub | Bechov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
2 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
3 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Sychra Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Kopecký Jan | Turnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
6 | Novák Josef | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
7 | Filipec Artur | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
7 | Filipec Tobiáš | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
9 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
10 | Randa Matěj | Svijany | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
11 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
12 | Vach Matěj | Kněžmost | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
13 | Francáková Erika | Loukov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
14 | Felgrová Michaela | Přepeře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
15 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
16 | Francák Daniel | Klášter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
17 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
17 | Novák Josef ml. | Žďár | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
19 | Valecký Antonín | Loukov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
20 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Fišer Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Francák Vít | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Hapiák Patrik | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Havel Jakub | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Havel Vít | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Hobelantová Markéta | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Hyška David | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Hügi Tobias | Rheäzus | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Kovář Jakub | Hrubá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Krupková Anděla | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Lubas Matyáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Lubas Šimon | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Meloun Václav | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Mikšovský Jan | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Novotný Frederik Lukáš | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Němčík Prokop | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Sládek Rudolf | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Valecký František | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Vavříček Matyáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Vlček Oldřich | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Vávra Lukáš ml. | Horská Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
20 | Žaloudek Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |