Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 89 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 14 | 234 | 422 | 30.14 |
2 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 21 | 223 | 540 | 25.71 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 223 | 380 | 31.67 |
4 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 17 | 221 | 460 | 27.06 |
5 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 17 | 211 | 401 | 23.59 |
6 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 202 | 285 | 28.50 | |
6 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 19 | 202 | 392 | 20.63 |
8 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 20 | 201 | 404 | 20.20 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 21 | 196 | 466 | 22.19 |
10 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 8 | 194 | 224 | 28.00 | |
11 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 9 | 193 | 230 | 25.56 |
12 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 17 | 191 | 331 | 19.47 |
12 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 191 | 271 | 27.10 |
14 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 183 | 298 | 19.87 |
15 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 17 | 179 | 352 | 20.71 |
16 | Brendl Patrik | Lanškroun | 14 | 178 | 257 | 18.36 | |
17 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 17 | 175 | 303 | 17.82 |
18 | Nováková Renata | Hrobice | 22 | 172 | 346 | 15.73 | |
18 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 7 | 172 | 180 | 25.71 |
20 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 10 | 171 | 219 | 21.90 |
20 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 10 | 171 | 208 | 20.80 |
22 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 159 | 165 | 23.57 |
23 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 157 | 177 | 19.67 |
23 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 157 | 200 | 18.18 | |
23 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 157 | 174 | 21.75 |
26 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 156 | 178 | 22.25 |
27 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 8 | 153 | 185 | 23.13 |
27 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 10 | 153 | 219 | 21.90 |
29 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 7 | 152 | 158 | 22.57 |
29 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 152 | 227 | 18.92 |
31 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 12 | 150 | 240 | 20.00 |
32 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
33 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 13 | 145 | 196 | 15.08 |
34 | Kondras Přemysl | Pardubice | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
35 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 137 | 137 | 22.83 |
36 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
37 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 124 | 125 | 17.86 |
38 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 9 | 123 | 154 | 17.11 |
39 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 122 | 122 | 24.40 |
40 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 121 | 175 | 13.46 |
41 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 120 | 141 | 15.67 |
42 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 118 | 119 | 17.00 |
43 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 |
44 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 3 | 113 | 113 | 37.67 |
45 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 109 | 109 | 36.33 |
46 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
47 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
48 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
49 | Pleskot Jan | Hrobice | 12 | 95 | 112 | 9.33 | |
50 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
51 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
51 | Černý Jan | Pardubice | 6 | 91 | 91 | 15.17 | |
53 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
54 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
55 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 9 | 86 | 99 | 11.00 | |
56 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
57 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 7 | 75 | 76 | 10.86 | |
58 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 7 | 70 | 71 | 10.14 | |
59 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
60 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 64 | 64 | 12.80 |
61 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
62 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
63 | Němcová Hana | Nasavrky | 10 | 51 | 58 | 5.80 | |
64 | Mokrá Jana | Najdek | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
65 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
66 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
67 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
68 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
68 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
70 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
71 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
72 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
73 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
74 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
74 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
76 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
76 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
78 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
79 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
79 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
82 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
83 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
84 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
84 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
86 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
87 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
87 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
87 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 6 | 6 | 3.00 |