Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 97 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 217 | 242 | 30.25 |
2 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 11 | 216 | 311 | 28.27 |
3 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 10 | 201 | 269 | 26.90 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 16 | 201 | 366 | 22.88 |
5 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 14 | 200 | 326 | 23.29 |
6 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 12 | 198 | 278 | 23.17 |
7 | Taichner Radek | Mikulovice | 12 | 188 | 222 | 18.50 | |
8 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 7 | 183 | 187 | 26.71 |
9 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 18 | 177 | 360 | 20.00 |
10 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 176 | 210 | 26.25 |
10 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 13 | 176 | 251 | 19.31 |
12 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 169 | 257 | 18.36 |
13 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 13 | 164 | 265 | 20.38 |
14 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 151 | 152 | 21.71 |
15 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 149 | 149 | 29.80 |
15 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 6 | 149 | 149 | 24.83 |
17 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
17 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 12 | 145 | 175 | 14.58 |
19 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 15 | 133 | 198 | 13.20 |
20 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
20 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 128 | 143 | 15.89 |
22 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 125 | 125 | 20.83 |
22 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 125 | 165 | 13.75 |
24 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 11 | 124 | 158 | 14.36 |
25 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 122 | 128 | 18.29 |
26 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 120 | 120 | 30.00 |
27 | Tatíček Jiří | Lukavice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
28 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
29 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 99 | 99 | 19.80 |
30 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 98 | 98 | 16.33 |
31 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 5 | 93 | 93 | 18.60 |
32 | Hofman David | Hrochův Týnec | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
33 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 88 | 95 | 11.88 |
34 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
35 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
35 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 84 | 84 | 14.00 | |
37 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
37 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 83 | 83 | 20.75 |
39 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
40 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 79 | 79 | 15.80 |
41 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 77 | 77 | 15.40 |
41 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 77 | 77 | 38.50 |
43 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 13 | 74 | 114 | 8.77 |
43 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
45 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
46 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
46 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
48 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
49 | Nováková Renata | Hrobice | 6 | 63 | 63 | 10.50 | |
50 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
51 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
52 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
53 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 50 | 50 | 12.50 |
53 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
55 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
56 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
57 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
58 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
59 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
59 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
61 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 41 | 41 | 13.67 |
62 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
63 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
64 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
65 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
65 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
67 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
67 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
69 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
69 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
69 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
69 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
73 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
74 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
75 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
76 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
77 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 23 | 23 | 7.67 |
78 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
78 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
80 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
80 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
80 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
80 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
84 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
85 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
86 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 14 | 14 | 4.67 |
87 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
87 | Vlček Petr | Častolovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
89 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
90 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
90 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
92 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
93 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
94 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
95 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
95 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
95 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |