Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1176 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 14 | 234 | 422 | 30.14 |
2 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 21 | 223 | 540 | 25.71 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 223 | 380 | 31.67 |
4 | Kočíř Matěj | Čankovice | 8 | 221 | 283 | 35.38 | |
4 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 17 | 221 | 460 | 27.06 |
6 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 17 | 211 | 401 | 23.59 |
7 | Kučera Lukáš | Dašice | 8 | 209 | 248 | 31.00 | |
8 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 8 | 205 | 234 | 29.25 | |
9 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 202 | 285 | 28.50 | |
9 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 19 | 202 | 392 | 20.63 |
11 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 20 | 201 | 404 | 20.20 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 21 | 196 | 466 | 22.19 |
13 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 8 | 194 | 224 | 28.00 | |
14 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 9 | 193 | 230 | 25.56 |
15 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 17 | 191 | 331 | 19.47 |
15 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 191 | 271 | 27.10 |
15 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 7 | 191 | 218 | 31.14 | |
18 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 183 | 298 | 19.87 |
19 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 17 | 179 | 352 | 20.71 |
20 | Brendl Patrik | Lanškroun | 14 | 178 | 257 | 18.36 | |
21 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 6 | 177 | 177 | 29.50 | |
22 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 7 | 176 | 181 | 25.86 | |
23 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 17 | 175 | 303 | 17.82 |
23 | Žemlička Radek | Slatiňany | 10 | 175 | 237 | 23.70 | |
25 | Nováková Renata | Hrobice | 22 | 172 | 346 | 15.73 | |
25 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 7 | 172 | 180 | 25.71 |
27 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 10 | 171 | 219 | 21.90 |
27 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 10 | 171 | 208 | 20.80 |
29 | Kukla Jiří | Pardubice | 6 | 169 | 169 | 28.17 | |
30 | Provazník Michal | Dřenice | 6 | 165 | 165 | 27.50 | |
31 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 159 | 165 | 23.57 |
32 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 157 | 177 | 19.67 |
32 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 157 | 200 | 18.18 | |
32 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 157 | 174 | 21.75 |
35 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 156 | 178 | 22.25 |
35 | Petříček Jan | Poběžovice | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
37 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 8 | 153 | 185 | 23.13 |
37 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 10 | 153 | 219 | 21.90 |
39 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 7 | 152 | 158 | 22.57 |
39 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 152 | 227 | 18.92 |
41 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 12 | 150 | 240 | 20.00 |
42 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
43 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
44 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 13 | 145 | 196 | 15.08 |
45 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
46 | Kondras Přemysl | Pardubice | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
47 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 137 | 137 | 22.83 |
48 | Ficner Jiří | Lanškroun | 4 | 135 | 135 | 33.75 | |
48 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 6 | 135 | 135 | 22.50 | |
50 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
51 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
52 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 128 | 128 | 21.33 | |
53 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
53 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
55 | Hlotan Milan | Sezemice | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
56 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 7 | 124 | 125 | 17.86 | |
56 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 124 | 125 | 17.86 |
58 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 6 | 123 | 123 | 20.50 | |
58 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 9 | 123 | 154 | 17.11 |
58 | Provazník Jiří | Dřenice | 8 | 123 | 132 | 16.50 | |
61 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 122 | 122 | 24.40 |
62 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 121 | 175 | 13.46 |
63 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 120 | 141 | 15.67 |
64 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 118 | 119 | 17.00 |
65 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 |
66 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 3 | 113 | 113 | 37.67 |
67 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
68 | Moravec Pavel | Čejov | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
69 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 109 | 109 | 36.33 |
70 | Vrba Tomáš | Svítkov | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
71 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
71 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
73 | Vávra Luboš | Lanškroun | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
74 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
74 | Lochman František | Proseč - Martinice | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
76 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
77 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
78 | Pleskot Jan | Hrobice | 12 | 95 | 112 | 9.33 | |
79 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
80 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
81 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
81 | Černý Jan | Pardubice | 6 | 91 | 91 | 15.17 | |
83 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
83 | Suchánek Jan | Chlum | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
85 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
86 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
87 | Otradovský Josef | Lanškroun | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
88 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 9 | 86 | 99 | 11.00 | |
88 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
88 | Tkáč Milan | Kolín | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
88 | Vařák Jiří | Pokojov | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
92 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
93 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 7 | 84 | 85 | 12.14 | |
93 | Rochl Michal | Vápenný Podol | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
93 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
96 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
97 | Kazda Jakub | Ostřešany | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
97 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
99 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
100 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
101 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 7 | 76 | 77 | 11.00 | |
102 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 7 | 75 | 76 | 10.86 | |
103 | Benda Marek ml. | Újezd | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
104 | Studnička Jan | Pardubice | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
105 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
105 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
105 | Pátek David | Králův Dvůr | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
108 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 7 | 70 | 71 | 10.14 | |
108 | Takács Pavel | Světnov | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
110 | Mendl Radek | Telč | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
110 | Ročeň Martin | Ostřešany | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
110 | Šuchal Juraj | Markovice | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
113 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
113 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
115 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
115 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
117 | Halamka Šimon | Hlinsko | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
117 | Horák David | Luže | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
117 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
120 | Růžička Daniel | 2 | 65 | 65 | 32.50 | ||
120 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
122 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 64 | 64 | 12.80 |
122 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
124 | Studnička Ondřej | 2 | 63 | 63 | 31.50 | ||
125 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
126 | Brádler Petr | Červená Voda | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
126 | Provazníková Jitka | Dřenice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
128 | Benda Marek | Újezd | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
128 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
128 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
128 | Voldán Petr | Třibřichy | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
128 | Zahradník Roman | Pelechov | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
133 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
133 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
133 | Tlapák Ondřej | Hlinsko | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
133 | Udržal Martin | Dolní Ředice | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
133 | Zahradník Michal | Pelechov | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
138 | Kolář Vít | Kozlov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
138 | Kura Hynek | Tři Studně | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
140 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
140 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
142 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
143 | Kincl Matyáš | Opočno | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
143 | Novotná Lenka | Zámrsk | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
145 | Brendlová Petra | Lanškroun | 12 | 53 | 60 | 5.00 | |
145 | Burkoň Jiří | Svídnice | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
145 | Hajtman Jan | Pardubice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
145 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
145 | Provazník Matěj | Stolany | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
150 | Hálová Michaela | Přelouč | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
150 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
150 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
153 | Bezdíček Matěj | Zámrsk | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
153 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
153 | Košnar Lukáš | Časy | 5 | 51 | 51 | 10.20 | |
153 | Němcová Hana | Nasavrky | 10 | 51 | 58 | 5.80 | |
153 | Priessnitz Lukáš | Pardubice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
158 | Brendlová Klára | Lanškroun | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
158 | Hojný Miroslav st. | Vysoké Mýto | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
158 | Mokrá Jana | Najdek | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
158 | Shejbal Libor | Holice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
162 | Hrubeš František | Dřenice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
162 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
164 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
164 | Havlíček Josef | Ostřešany | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
164 | Hubička Tomáš | Brloh | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
164 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
168 | Doležán Nikola | Chotěboř | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
168 | Křepela Michal | Pardubice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
168 | Stojka Jiří | Klešice | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
168 | Vašátko Radek | Svitavy | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
168 | Zeman David | Chrudim | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
173 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
173 | Pištěk Tadeáš | Lipoltice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
173 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
173 | Stránský Aleš | Ústí nad Orlicí | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
177 | Holec Eliáš | Chrast | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
177 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
177 | Kratochvíl Jakub | Opočno | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
177 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
177 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
177 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
177 | Šrámek Josef | Holice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
184 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
184 | Pešek Jan | Chrudim | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
186 | Csoka Josef | Pardubice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
186 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
186 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
186 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
190 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
190 | Hypšman Pavel | Hrobice | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
190 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
193 | Vodehnalová Lucie | Nová Ves u Litomyšle | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
194 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
194 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
194 | Hrdlička Milan | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
194 | Hurt Martin | Zbraslavice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
194 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
194 | Jelínková Veronika | Žďárec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
194 | Jíra Matyáš | Chrast | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
194 | Kupka Adrian | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
194 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
194 | Pištora Miloš | Jaroslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
194 | Růžičková Nela | Morašice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
194 | Steidl Petr | Mohelnice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
206 | Flídr Lukáš | Žďárec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
206 | Funěk Lukáš | Loštice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
206 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
206 | Klaska Josef | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
206 | Krejčí Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
206 | Krč Michael | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
206 | Kubíček Radek | Vraclav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
206 | Mládek Jiří | Veselí-Přelouč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
206 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
206 | Piskač František | Biskupice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
206 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
206 | Vaňhát Tomáš | Třemošnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
206 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
206 | Záleský Jakub | Choceň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
206 | Šír Jaroslav | Křižánky | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
221 | Bleho Pavel | Liberec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
221 | Casian Ivan | Humpolec | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
221 | Dočekal Jakub | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
221 | Javůrek Karel | Choceň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
221 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
221 | Kočíř Radek | Čankovice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
221 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
221 | Nedvěd Tomáš | Maršovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
221 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
221 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
221 | Uhlíř Karel | Letohrad | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
221 | Válka Ondřej | Želiv | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
221 | Záruba Petr | Blato | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
221 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
235 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
235 | Dostál Lukáš | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
235 | Jelínek Michal | Libuň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
235 | Kopecká Magdalena | Damníkov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
235 | Kraus Martin | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
235 | Smejkal Jakub | Pardubice | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
235 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
242 | Blažek Martin | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
242 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
242 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
242 | Král Dominik | Kostelec u Heřmanova Městce | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
242 | Král Josef | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
242 | Král Josef | Seč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
242 | Kunc Milan | Svratka | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
242 | Maják Jiří | Ostřetín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
242 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
242 | Stříteský Jakub | Skuteč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
242 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
242 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
242 | Šupol Petr | Libišany | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
242 | Švejk Jakub | Rozhovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
256 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
256 | Erben Miroslav | Lohenice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
256 | Fulík Josef | Choceň | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
256 | Hlaváček Antonín | Pardubice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
256 | Kozel Jaromír | Jablonné nad Orlicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
256 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
256 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
256 | Novotný Milan | Horka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
256 | Pelikán Luboš | Česká Třebová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
256 | Pokorný Vít | Chvojenec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
256 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
256 | Urbánková Vanesa | Hlinsko | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
256 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
269 | Bečka Jaroslav | Nerad | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
269 | Cepl Adam | Zbožnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
269 | Hos Martin | Otín | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
269 | Oliva Václav | Řečany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
269 | Ondřej Jakub | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
269 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
269 | Voldán Lukáš | Třibřichy | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
276 | Bidmon Pavel | Korouhev | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
276 | Bořilová Pavla | Počatky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
276 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
276 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
276 | Vávra Daniel | Lanškroun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
281 | Brázdil Václav | Choceň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Glencner Marek | Sruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
281 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Korchl Čeněk | Dašice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Kramařík Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
281 | Macháček Patrik | Vysoké Mýto | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
281 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Pechová Veronika | Púchov | 5 | 32 | 32 | 6.40 | |
281 | Petr Vítězslav | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
281 | Štegner Tomáš | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
296 | Erbenová Monika | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
296 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
296 | Jansa David | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
296 | Koreček Tobiáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
296 | Pražan Jan | Skuteč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
296 | Skokan Martin | Heřmanův Městec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
296 | Žák František | Chrast | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
303 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Fülle Daniel | Ostřešany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Gajdošík Antonín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
303 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
303 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
303 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Mlejnek Adam | Koberovy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Mládek Matěj | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
303 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
303 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
303 | Soukal Jakub | Sadská | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Strolený Matěj | Medlešice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
303 | Stránská Eva | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
303 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Štěpánek Adam | Ostřetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
303 | Šubrt Miroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
322 | Gřonka Jan | Svitavy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
322 | Holická Markéta | Svratka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
322 | Jukl Ivan | Nemošice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
322 | Kopecký Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
322 | Kozlík Vít | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
322 | Kudrna Jiří | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
322 | Novák Luboš | Příbram | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
322 | Nováková Irena | Týniště nad Orlicí | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
322 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
322 | Pošík Mikuláš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
322 | Smatana Pavel | Přelouč | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
322 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
322 | Sýkora Miloslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
322 | Šrámek Patrik | Opočínek | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
336 | Badiš Jaroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
336 | Bajerová Anna | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
336 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
336 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
336 | Funěk Tomáš | Loštice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
336 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
336 | Hrabáček Luboš | Červená Voda | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
336 | Kosík Matouš | Albrechtice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
336 | Kusý Radim | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
336 | Lorenc Martin | Zbožnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
336 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
336 | Mucha Jakub | Hlinsko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
336 | Procházka Filip | Jaroměřice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
336 | Servus Jakub | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
336 | Soural Karel | Hrobice | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
336 | Vyskočil Jakub | Holice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
336 | Válek Daniel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
336 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
354 | Bouška Pavel | Skuteč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Ficek Petr | Svitavy | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
354 | Hloušek Jan | Chrudim | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
354 | Knotková Sabina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
354 | Machač Václav | Drahov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Malý Josef | Medlešice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Novotný Adam | Skuteč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Pištora Jaroslav ml. | Choceň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Rejnek Filip | Konopáč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
354 | Tomášek Martin | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Vavřina Štěpán | Drozdice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
354 | Čapková Adéla | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
354 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
354 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
371 | Bartoš Radek | Vysoké Mýto | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
371 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
371 | Fidra Roman | Třemošnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
371 | Frank Miloš | Česká Třebová | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
371 | Mareš Pavel | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
371 | Mazour Petr | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
371 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
371 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
371 | Slavíková Lucie | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
371 | Sláma Tomáš | Křižánky | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
371 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
371 | Starý Luboš | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
371 | Suchánek Adam | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
371 | Vyčichl Milan | Skuteč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
371 | Šanda Lukáš | Přelouč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
386 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
386 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
386 | Kocourek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
386 | Kopecký Karel st. | Damníkov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
386 | Kukla Matyáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
386 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
386 | Pavlovičová Radka | Přestavlky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
386 | Pavlíčková Eliška | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
386 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
386 | Vančura Jan | Holice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
386 | Vaněk Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
386 | Vernhauer František | Vilémov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
398 | Beneš Ladislav | Koudelka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Boháč Vít | Sobětuchy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
398 | Borovský Tomáš | Říčany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Březina Daniel | Skuteč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Dobrovský Jiří Teodor | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
398 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Dudycha Jiří | Krouna | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Horáček Jan | Rosice u Chrasti | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Hřebíček Milan | Svitavy | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
398 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
398 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
398 | Ryšavý Vojtěch | Dašice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Sattler Jiří | Brněnec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Skalický Pavel | Dolní Ředice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
398 | Sobotka Tadeáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
398 | Tesařová Veronika | Platenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Vavroušek Antonín | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Višňák Martin | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
398 | Šimon Vlastimil | Běstvina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Šturmová Hana | Ústí nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Žemličková Hana | Slatiňany | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
422 | Chasák Břetislav | Jeseník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
422 | Fulík Josef st. | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
422 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
422 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
422 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
422 | Marini Jaroslav | Hlinsko | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
422 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
422 | Novotný David | Hlinsko | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
422 | Otruba Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
422 | Pavlasová Vlasta | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
422 | Stehlík Milan | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
422 | Zelinger Milan | Hrobice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
422 | Štěpánková Veronika | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
422 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
422 | Železný Štěpán | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
437 | Bareš Jaromír | Lázně Bělohrad | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
437 | Bouška Matyáš | Vrbatův Kostelec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Branda Alexandr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
437 | Brožek Adam | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Bárta Jakub | Skuteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Bína Filip | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
437 | Dubská Šarlota | Nasavrky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Holický Miroslav | Svratka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Jelínková Zuzana | Žďárec u Skutče | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Kašpar Martin | Holice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
437 | Kurdziel Radek | Chuchel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Kučera Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Labuťová Nikol | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Lochna František | Chrudim | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
437 | Tesař Martin ml. | Platenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
437 | Černohubý Jiří | Hrobice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
437 | Švejk Adam | Rozhovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
461 | Boščík Miroslav | Lanškroun | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Hladký Josef | Hlinsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Hojná Petra | Voděrady | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
461 | Jánešová Hana | Čermná nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Kokeš Vladimír | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
461 | Lochman Matouš | Martinice | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
461 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
461 | Přibyl David | Vlčice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
461 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
461 | Svoboda Jan | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Venda Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
461 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
461 | Šťastný Petr st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
482 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Dvořák Luděk | Zábřeh | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Heřmanský Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
482 | Kalaba Vladimír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
482 | Kindl Jaroslav ml. | Ústí nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Kopecká Apolena | Damníkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Mikolášík Andrej | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Netek Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
482 | Novotný Petr | Srch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Pešava Jan | Hlinsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Popilka David | Mrákotín | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
482 | Pouk Josef | Bystřec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Pouk Lukáš st. | Bystřec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Slíž Daniel | Běstvina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
482 | Velfl Vladimír | Svitavy | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
482 | Zadníček Lukáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
503 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Blatný David | Brno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Daniš Petr | Pardubice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
503 | Doucha Richard | Loučky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
503 | Drábek Alois | Lanškroun | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Florián | Srch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Janda František | Litomyšl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Jelínková Kateřina | Dolní Roveň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Karlík Ondřej | Podlíšťany | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
503 | Krejčí Josef | Březina | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
503 | Majtner Petr | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
503 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Parůžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Tlustý Aleš | Brčekoly | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Trnečka Tomáš | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Vlasák Adam | Albrechtice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Čech Lukáš | Skuteč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Šlajs Adam | Červená Voda | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
503 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
503 | Šír František | Křižánky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
523 | Erbenová Nikola | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
523 | Hejduk Kryštof | Holetín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Holomek Dušan | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Kunart Aleš | Rokytno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Kučera Michal | Svitavy | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
523 | Mahmood Waleed | Hlinsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Nepivoda Milan | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Pavlenko Katarína | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Pešek Vojtěch | Komorovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
523 | Tobolková Andrea | Nechanice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Víšek Adam | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
523 | Čihák Martin st. | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
523 | Šimon Josef | Seč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
523 | Štěpánek Roman | Hrobice | 4 | 18 | 18 | 4.50 | |
523 | Žerníček Jiří | Verměřovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Bělohubý Robert | Dříteč | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
543 | Cimburek František | Kameničky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Forejt Jiří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
543 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Horák Ladislav | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Horák Martin | Doubravice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
543 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Musil Petr | Herálec | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
543 | Novotná Anna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
543 | Pešavová Marie | Hlinsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Sojka Milan | Staré Čívice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Urban David | Opatovice nad Labem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
543 | Záruba Jiří | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Čech Radek | Chrast | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
543 | Šturc Oliver | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
563 | Barešová Jitka | Slepotice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Bíbr Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
563 | Chytil Václav | Hlinsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Hlaváčková Kateřina | Srch | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
563 | Hloušek Tomáš | Chrudim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Holubec Petr | Výprachtice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Kvasnička Martin st. | Kolin | 5 | 16 | 16 | 3.20 | |
563 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Minár Marcel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
563 | Nepida Milan | Dřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Půžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Tůma Milan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
563 | Vašáková Marcela | Habry | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
563 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
563 | Žemličková Pavlína | Slatiňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
582 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
582 | Drahoš Josef | Luže | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Janota Mároš | Medlešice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Kabele Radek | Trhová Kamenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Körmendy Erik | Veleň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Linhart Štěpán | Rohozná | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Pilný Roman | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Procházka Jan | Brněnec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Provazník Šimon | Stolany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Remler Vít | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
582 | Rybář David | Srnojedy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
582 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Teplý Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
582 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Šimůnek Jindřich | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
582 | Švestka Lukáš | Červená Voda | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
601 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Frank Jakub | Nekoř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Jeřábek Josef | Nasavrky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Jirásková Vanesa | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
601 | Kratochvíl Vladimír | Opočno | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
601 | Kratěna Marek | Pohránov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Krejčí Aleš | Mistrovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Krejčí Ivan | Mistrovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Kunhartová Nela | Štěpánov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Netolická Halina | Bylany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Nováková Tereza | Olomouc | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Osvald Ondřej | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Pažout Martin | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Puhlovský Adam | 3 | 14 | 14 | 4.67 | ||
601 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
601 | Růžička Alex | Dašice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Szustka Ryszard | Polsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Vodehnal Roman | Jaroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Zahradník Ondřej | Týnišťko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
601 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
601 | Švenda Jan | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
622 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Humpolec Vojtěch | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Husák Antonín | Uhersko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
622 | Zelinger Matyáš | Hrobice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Závůrka Vladimír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
622 | Řádková Monika | Srch | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Šlais Adam | Červená Voda | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Šír Miroslav st. | Březiny | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
634 | Albrecht Jiří | Kutřín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Aleksandrov Aleksander | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Brádler Pavel | Červená Voda | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Dufus Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
634 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Hanzl Antonin | Nymburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Hladina Jan | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
634 | Horáková Soňa | Doubravice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Horáčková Vanesa | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
634 | Ondráček Lukáš | Vilémov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Ondřej Zbyněk | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Pacek Jiří | Karviná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
634 | Pražan Šimon | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
634 | Roček David | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Skála Ondřej | Přelovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
634 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Zajíček Petr | Karviná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Škroch Adrian | Hlinsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
634 | Šmíd Rudolf | Polička | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
657 | Bujnoch Adam | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
657 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Ehric Petr | Česká Třebpvá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Havlíček Jiří | Čáslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Horáček David | Zaječice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
657 | Kebiš Michal | Červený Kameň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Kupka Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
657 | Maríny Jaroslav st. | Hlinsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Nepivoda Jan | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Stránský Marek | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Tesařík Richard | Sedlišťka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Vít Tomáš | Pohránov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
657 | Víšek Miroslav | Golčův Jeníkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
673 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
673 | Doležal Jiří | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Hloušek Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
673 | Hrdina Roman | Bystřec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Kolář Tomáš | Koldín | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
673 | Kopič Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Lebduška Matouš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
673 | Linhart Vojtěch | Rohozná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Novotná Veronika | Týniště nad orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Praisler Josef | Řetová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
673 | Vacek Josef | Kameničky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Vencl Martin | Mikulovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Vít Jan | Pohránov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Zvolánek Jan | Chotěboř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Červenka Ladislav | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Čihák Martin ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
673 | Ševčíková Petra | Lanškroun | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
673 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
694 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
694 | Hlaváček Milan | Srch | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Holub Radim | Trhová Kamenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Jarešová Andrea | Štěpánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Kolínko David | Svitavy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
694 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
694 | Kunhart Jan | Štěpánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Křenek Robert | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Pavera Pavel | Třebohostice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
694 | Pipek Martin | Chrudim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Pokorný Nikolas | Mrákotín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Schejbal Josef | Pardubice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
694 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
694 | Venzara Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
694 | Volánek Jan | Hrobice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
694 | Žemličková Jana | Slatiňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
712 | Baráková Kateřina | Zámrsk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Daněk Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
712 | Greguš Jozef | Jablonné nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Jásenský Zdeněk | Jamné nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Košnarová Veronika | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Křivohlávek Jakub | Jablonné nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Mikuškovic Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
712 | Podzimek Jan | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Pravcová Petra | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Písařík Pavel | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Vlašič Ladislav | Pohránov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Volánek Martin | Hrobice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Vonka Daniel | Pardubice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
712 | Vrbas Miroslav | Svitavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
712 | Zelenka Pavel | Grunta | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
731 | Bouda Ivan | Holetín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Chlápek Josef | Pohránov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Dejdar Lukáš | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Hrdlička Tomáš | Chrudim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Jech Jiří | Lešany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Kopecký Jaroslav | Svídnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Kopecký Tomáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
731 | Kořínek Jan | Bukovina | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Malina Aleš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
731 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Netuka Matyáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
731 | Paulusová Šárka | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Přikryl Pavel | Zámrsk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Rochl Pavel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Růžička Dan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
731 | Verner Roman | Čáslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
731 | Šupa Pavel | Ždánice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
751 | Bek Lukáš | Chvojenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Blažková Klára | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Božilová Pavlína | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
751 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Bártek Milan | Vysoké Mýto | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
751 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Chaloupka Radek | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Chredonský Ivan | Drnholec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Collia Daniel | Dolní Ředice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Hmira Patrik | Moravská Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Izaiasz Jiří | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Karel Vratislav | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Krejsa Karel | Verměřovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Kuba Dan | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Kučera Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
751 | Kučera Vojtěch | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Michl Pavel | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Morávek Daniel | Dobříkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Nosek Václav | Králíky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Němec Jan | Králíky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Ondráček Martin | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
751 | Pešek Adam | Dolní Ředice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Pokorná Sofie | Chvojenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Pokorný Vojtěch | Chvojenec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Polívka Vojtěch | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Rejchrt Radek | Rasošky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Richter Luboš | Opatovice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
751 | Rybenská Jaroslava | Zámrsk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Ryšavý Karel | Ústí nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Straka Zdeněk | Smrček | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Sysr Štěpán | Verměřovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Vaňková Karolína | Pohránov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Špaček Michal | Načeradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
751 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
791 | Cikánková Ivana | Říčany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
791 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
791 | Gregor Jaromír | Herálec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
791 | Havlíček Jiří ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
791 | Hromádko Rudolf | Srch | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
791 | Kokeš Vladimír ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
791 | Kukla Michal | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
791 | Netolický Jakub | Bylany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
791 | Odvárka František | Herálec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
791 | Peml František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
791 | Pitřík Martin | Přelouč | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
791 | Svoboda Miroslav | Svídnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
791 | Šťastník Jan | Chrast | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
804 | Chaloupka Pavel | Verměřovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Cina Miroslav | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Dobrušák Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Jánošík David | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Langr David | Verměřovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Pleskot Jaroslav | Pohránov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Salač Bořivoj | Čáslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Sedláková Lenka | Chrudim | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
804 | Stříteský Oldřich | Klešice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
815 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
815 | Fišer Petr | Litomyšl | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
815 | Hejl Martin | Choceň | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
815 | Hovorka Marek | Kostelec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
815 | Hošek David | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
815 | Hypšmanová Nikola | Hrobice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
815 | Jehlička Miroslav | Hlinsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
815 | Kolář David | Choltice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
815 | Navrátil Aleš | Chrudim | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
815 | Neumann Martin | Nasavrky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
815 | Zídek Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
815 | Šandová Klára | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
827 | Andrii Ivan | Karviná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Bajer Lukáš | Vojice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Brychta Ivo | Rosice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Bráborec Miroslav | Újezd u Přelouče | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Cetkovský Karel | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Ehrig Petr | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Habal František ml. | Skuteč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Hanuš Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Hnízdil Libor | Hlinsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Hudeček Martin | Hlinsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Janda Martin | Staré Jesenčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Jech Jan | Lhota pod Libčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Jiroušek Petr | Luže | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Koutný Lubomír | Zaječice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Lošťák Jan | Moravská Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Michler Lukáš | Rosice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Parker Matěj | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
827 | Pavlas Petr | Hostovlice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Povolný Lukáš | Karviná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Prchal Jan | Lučice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Průcha Karel | Štěpánov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Salfický Stanislav | Choltice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Solil Petr | Poříčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Tomášek Jakub | Bříšťany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Řeháková Eliška | Choteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Šebestián Petr | Tatce | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
827 | Šinský Pavel | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
827 | Šubrt Dominik | Turkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
862 | Adámek Miroslav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Andrle Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Blaszkiewicz Sebastian | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Bodlák Alex | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Boháč Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Bokvajová Jana | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Boučník Pavel | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Braun Vlastimil | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Brožová Michaela | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Bráborec Jan | Újezd u Přelouče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Brázdil Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Bulánek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Bureš Petr | Řestoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Bárta Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Bárta Jan | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Břeň Radek | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Caha Miroslav | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Cahová Markéta | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Cepl Martin | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Chvojka Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Cicko Martin | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Cvejn Miroslav | Rudoltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Ditzel Eduard | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Ditzel Filip | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Divecký tomáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Doležal David | Lohenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Dostál Aleš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Dostál Bohumil | Jámy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Dostál Martin | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Drbal Jan | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Dudycha Ladislav | Proseč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Dvořák Václav | Bítovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Farkač Sleš | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Federsel David | Obědovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Fejl Petr | Litošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Fibikár Petr | Koldín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Filová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Fingr Zdeněk | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Flieger Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Fogl Tomáš | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Forst Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Forst Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Gamper Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Gamper Petr | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Gregor Martin | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Gregor Tomáš | Věcov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Grégr Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Habal František | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Halamka Michal | Rosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Halinár Milan | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Haluška Josef | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hanzlík Sebastian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Harská Valentína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Havel Jiří | Přestavlky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Havlík Oldřich | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Havlíček Vítězslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hejlová Pavla | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hemerka Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Hendrych Antonín | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hojný Miroslav ml. | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Holec František | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Holub Matyáš | Trhová Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Holub Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Homolka Miroslav ml. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hon Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Hons Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Hošek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Hošek Mojmír | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hošek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hrdlička Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Hudec Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Jablečník František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Jareš Martin | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Jehlička Adam | Proseč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Jehlička Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Jelínek Vojtěch | Žďárec u Skutče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Jirásek Dominik | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Jiřiště David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Juhelka Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Jungwirt David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Jílek Antonín | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Jíra Daniel | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kalina Jan | Vlásenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kalous Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kaše Miroslav | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kaše matěj | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kleich Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Klečák Jaroslavl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Kokocinski Artur | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Koláčný Josef | Chrtníky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Konvalina Zdeněk Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Koryčínská Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Koryčínská Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kotrč Jaroslav | Libčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Koudelková Ivana | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kozderka Tomáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kozlík Vojtěch | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kočová Daniela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Kožený Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Kratochvíl Jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Krejcárek Jiří | Kobylí Hlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Krejčová B. | Dohalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kruml Michal | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Král David | Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kubíček Josef | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kudláček Jakub | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kunhart Roman | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kusý David | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kuzma Eliáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Köhler Jaroslav | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Köhler Václav | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Křenek Aleš | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Křivda Petr | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kříha František | Rohovládová Běla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Langr Petr | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Laštůvka Jaroslav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Lesková Margita | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Levinský Libor | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Levinský Luboš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Lidmila Miroslav | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Lochman Ladislav | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Lošťák Vít | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Lustyk Ladislav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Lédl Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Lédl Tomáš | Vyhnánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Lédlová Sandra | Vyhnánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Maixner Josef | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Malínský Josef | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Marciniak Andrzej | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Marek Milan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Marek Vít | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Maríny Jaroslav ml. | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Meduna Jakub | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Mendlová Gabriela | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Mikan Tomáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Mička Filip | Světnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Modráček jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Morávek Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Mrštík Jakub | Úhřetická Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Mňuk Pavel | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Navrátil Ladislav | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Nekvapil Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Netolická Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Nevole Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Nežádal Jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Nguyenová Denisa | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Novotný Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Novotný Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Novotný Tomáš | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Novák Jaroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Novák Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Odvárka Tomáš | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Paleček Martin | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Paleček Tomáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Parker Matthew | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Paulus Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Paulus Miroslav | Včelákov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Petr MIchal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Picek Michal | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Pinkava Lukáš | Sopotnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Piskač Miloslav | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Pivoda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Pištora Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Pištěk Matěj | Lipoltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Pleskot Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Polyak František | Chacholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Polák Milan | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Polák Tomáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Polívka Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Popílek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Potůček Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Prax Jiří | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Preisler František | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Preisler Josef | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Preisler Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Preisler Radek | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Procházka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Puhová Michaela | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Punčochář Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Pól Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Pól Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Radek Jan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Ročnák Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Růžička Břetislav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Růžička Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Sajfr Zdenék | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Satler Jiří | Brněnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Saward Benjamin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Seifert Zdeněk | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Sejkora Ladislav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Sejkora Ladislav ml. | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Sibl Bohuslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Sibl Bohuslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Simer Pavel | Chlumětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Slováček Radek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Smejkal Martin | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Smejkal Michal | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Smejkal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Smejkal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Smetana Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Sobotka Jiří ml. | Sobětuchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Sodomka Tomáš | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Stehlík Martin | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Stryka Václav | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Stýblo Ladislav | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Suchý Michal | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Suchý Tomáš | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Svoboda Michal | Rosice u Chrasti | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Sádecký Vladimír | Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Tesař Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Tesařová Vendula | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Tlapák Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Tlapáková Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Tringela Zdeněk | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Udržalová Elen | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Uličný Vojtěch | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Urbánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Vajer Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vajer Ondřej | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vamberský Ladislav | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vavroušková Zuzana | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vašák Jiří ml. | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vašák Jiří st. | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vašíček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Verner Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vilímek Roman | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vincenci Oldřich | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vlk Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Vlková Magdalena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Vlček Jaroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vlček Radek | Moravičany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vodrážka Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Vokáč Aleš | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Voldán Leo | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vomáčka Tomáš | Prosetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vondráková Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Voženílek Adam | Jezbořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Voženílek Stanislav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Voženílek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Vrána Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vrátil Lukáš | Synčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vtípil Matěj | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Vyčichl Michal | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Víšek Martin | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Výborný Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Výborný Jaroslav ml. | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Witkowski Wieslav | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Zahradník Roman | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Zahradník Vlastimil ml. | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Zahradník Václav | Týništko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Zamastil Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Zapletal Vít | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Zdražil Adam | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Zdražil Milan | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Zímová Aneta | Rohovládová Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Čapek Zbyněk | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Čermák Martin | Stěžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Černý Aleš | Synčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Čihák Jiří st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Řezníček Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Šebek Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Šedivka Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Šimánek Daniel | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Šimůnek Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Šinská Blanka | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Šnopl Jan | Žďárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Štajner Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Šturc Teodor | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Šula Jan | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Šula Radek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Šulc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Švadlenková Anna | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Švadlenková Ema | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Švanda Michal | Chroustovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Švarc Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
862 | Švec Michal | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Šíbl Bohuslav | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
862 | Ščoka Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |