Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 687 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 217 | 242 | 30.25 |
2 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 11 | 216 | 311 | 28.27 |
3 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 10 | 201 | 269 | 26.90 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 16 | 201 | 366 | 22.88 |
5 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 14 | 200 | 326 | 23.29 |
6 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 12 | 198 | 278 | 23.17 |
7 | Taichner Radek | Mikulovice | 12 | 188 | 222 | 18.50 | |
8 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 7 | 183 | 187 | 26.71 |
9 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 18 | 177 | 360 | 20.00 |
10 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 176 | 210 | 26.25 |
10 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 13 | 176 | 251 | 19.31 |
12 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 11 | 172 | 236 | 21.45 | |
13 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 169 | 257 | 18.36 |
14 | Pětík Marek | Libišany | 8 | 165 | 182 | 22.75 | |
15 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 13 | 164 | 265 | 20.38 |
16 | Růžička Pavel | Dašice | 8 | 158 | 168 | 21.00 | |
17 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 151 | 152 | 21.71 |
18 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 149 | 149 | 29.80 |
18 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 6 | 149 | 149 | 24.83 |
20 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 8 | 148 | 167 | 20.88 | |
21 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
21 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 12 | 145 | 175 | 14.58 |
23 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 15 | 133 | 198 | 13.20 |
24 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
24 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 128 | 143 | 15.89 |
24 | Provazník Michal | Dřenice | 6 | 128 | 128 | 21.33 | |
27 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 125 | 125 | 20.83 |
27 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 125 | 165 | 13.75 |
29 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 11 | 124 | 158 | 14.36 |
30 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 122 | 128 | 18.29 |
31 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 120 | 120 | 30.00 |
32 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 6 | 115 | 115 | 19.17 | |
33 | Černý Jan | Pardubice | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
34 | Tatíček Jiří | Lukavice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
35 | Bečka Jan | Pardubice | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
36 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
37 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
38 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 99 | 99 | 19.80 |
39 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 98 | 98 | 16.33 |
39 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 7 | 98 | 99 | 14.14 | |
41 | Jožák Radek | Pardubice | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
42 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 5 | 93 | 93 | 18.60 |
42 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
44 | Hofman David | Hrochův Týnec | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
45 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 88 | 95 | 11.88 |
46 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
47 | Dostál Matouš | Králíky | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
47 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
47 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 84 | 84 | 14.00 | |
50 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
50 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 83 | 83 | 20.75 |
52 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
52 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
52 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
55 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 79 | 79 | 15.80 |
56 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 77 | 77 | 15.40 |
56 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 77 | 77 | 38.50 |
58 | Pryl Stanislav | Pardubice | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
59 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 13 | 74 | 114 | 8.77 |
59 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
59 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
62 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
63 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
63 | Provazník Jiří | Dřenice | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
65 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
65 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
67 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
68 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
68 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
68 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
71 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
71 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
73 | Nováková Renata | Hrobice | 6 | 63 | 63 | 10.50 | |
74 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
75 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
75 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
77 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
77 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
79 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
79 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
81 | Brádler Petr | Červená Voda | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
81 | Gančarčík Karel | Pardubice | 10 | 57 | 63 | 6.30 | |
81 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
81 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
85 | Pešek Jan | Chrudim | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
86 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
87 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 50 | 50 | 12.50 |
87 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
89 | Bína Libor | Dlouhý Most | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
89 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
89 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
89 | Kubizňák Tomáš | Časy | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
89 | Priessnitz Lukáš | Pardubice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
89 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
95 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
95 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
97 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
97 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
97 | Vacek Petr | Kameničky | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
100 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
100 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
102 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
102 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
102 | Pinkas Jan | Červená Voda | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
105 | Grád Tomáš | Žleby | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
105 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
105 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
108 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
109 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 41 | 41 | 13.67 |
110 | Ehrig Petr | Česká Třebová | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
110 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
110 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
110 | Pochobradský Jan | Třibřichy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
110 | Vymazalová Eliška | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
115 | Boháč Matěj | Časy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
115 | Fišer Petr | Litomyšl | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Fliger Tomáš ml. | Trusnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
115 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
115 | Roušar Jiří ml. | Korouhev | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
115 | Trung Hoang Van | Hlinsko | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
125 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
125 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
125 | Kolečkář Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
125 | Kůrka Pavel | Pardubice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
125 | Novotná Kateřina ml. | Mezihoří | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
125 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
125 | Zelenka Pavel | Grunta | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
125 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 5 | 38 | 38 | 7.60 | |
133 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
133 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
133 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
133 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
133 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
138 | Kouba Ondřej | Mířetice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
138 | Severová Jindřiška | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
138 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
138 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
138 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
144 | Chmelina David | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
144 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
144 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
144 | Jelínková Aneta | Nasavrky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
144 | Kindl Jaroslav ml. | Ústí nad Orlicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
144 | Novotná Lenka | Zámrsk | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
144 | Tomčík Vojtěch | Vyžice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
144 | Trsek Adam | Rabštejnská Lhota | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
152 | Chemišincová Anna | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
152 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Nikl Martin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
152 | Padiásková Šarlota | Nasavrky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Pilný Roman | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
152 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
152 | Vrbová Adéla | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
160 | Boháček Lukáš | Pardubice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
160 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
160 | Kolínko David | Svitavy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
160 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
160 | Suk Albert | Čáslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
160 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
160 | Uhlíř Marek | Hrochův Týnec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
160 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
160 | Škroupová Karolína | Lázně Bohdaneč | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
169 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
169 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
169 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
169 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
169 | Sakáč Ladislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
169 | Štecher Tomáš | Senožaty | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
175 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
175 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
175 | Novák Filip ml. | Bošov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
175 | Petříček Jan | Poběžovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
175 | Růžičková Lucie | Morašice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
175 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
181 | Havelka Petr | Vysoké Mýto | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
181 | Jehlička Miroslav | Hlinsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
181 | Kučera Lukáš | Dašice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
181 | Lysák Petr | Králec | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
181 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
181 | Stávková Pavla | Nasavrky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
181 | Verbová Natálie | Přelouč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
181 | Vilímek Tomáš | Brno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
181 | Záhoranský Adam | Načešice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
190 | Audrlická Zuzana | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
190 | Bulva Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
190 | Drábková Eliška | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
190 | Hamáčková Nela | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
190 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
190 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
190 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
190 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
190 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
190 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
190 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
190 | Škrabal Vít | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
190 | Štecher Josef | Senožaty | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
190 | Šturc Oliver | Chrudim | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
190 | Štěpánovský Josef | Lázně Bohdaneč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
190 | Švedl Adam | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
206 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
206 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
206 | Kubíček Radek | Vraclav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
206 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
206 | Pazderka Luboš | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
206 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
206 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
206 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
206 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
206 | Šimon Maxim | Synčany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
216 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
216 | Hull Lia | Bedworth | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
216 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
216 | Kunart Aleš | Rokytno | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
216 | Samek Michal | Pardubice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
216 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
216 | Zahradníková Zuzana | Platenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
216 | Šír František | Křižánky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
216 | Ťopková Eva | Hlinsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
225 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Doležalová Vendula | Lány | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
225 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Hruška Jiří | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
225 | Pochobradský Adam | Třibřichy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Slanina Miroslav | Králíky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Řezníček Tomáš | Lázně Bohdaneč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
225 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
235 | Bendlová Edita | Loučky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
235 | Kuchařová Kateřina | Jeseník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Mlynářová Kristýna | Tuněchody | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
235 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
235 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
242 | Audrlický Krištof | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
242 | Bartoš Radek | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Bažant Jan | Přelouč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Borský Jaroslav ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
242 | Fuchs Jan | Červená Voda | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Hottmar Jiří | Brandýs nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Hypšman Pavel | Hrobice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
242 | Kadlec Vítězslav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Kolář Petr ml. | Choltice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
242 | Matuška Martin | Svitávka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Novák Daniel | Králíky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Ondráček Libor ml. | Kostěnice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Pešek Filip | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
242 | Procházka Antonín | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Sobotka Petr | Kutná Hora | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Vrba Jan | Bumbálka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Řehák Martin | Choteč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
242 | Škrabalová Marcela | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
263 | Jakubec Petr | Hrobice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
263 | Kaška František | Letohrad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
263 | Kusý David | Slatiňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
263 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 23 | 23 | 7.67 |
263 | Netolická Halina | Bylany | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
263 | Novotný Josef ml. | Lázně Bohdaneč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
263 | Riedl Martin | Miřetice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
270 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
270 | Brádler Pavel | Červená Voda | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
270 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
270 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
270 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
270 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
270 | Kutlvašr Max | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
270 | Kutník Martin | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
270 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
270 | Musil Petr | Herálec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
270 | Pachelová Valérie | Králíky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
281 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Hájková Tereza | Moravany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Kadavý Kamil | Lázně Bohdaneč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Novák Filip | Králíky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Ryšavý Pavel | Ústí nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Spilka František | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
281 | Staněk Josef | Tuněchody | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Topek Ondřej | Kvasiny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Trnečka Tomáš | Pardubice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
290 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
290 | Dvořák Roman | Srch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Knittich Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
290 | Kuchař Jiří | Lipová-lázně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
290 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Mlynář Adam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
290 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Polyak František | Chacholice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Puhová Michaela | Česká Třebová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Smetana Pavel | Sušice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Teslynk Matouš | Nasavrky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Voženílek Jaromír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Vrba David | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Šebetka Michal | Brandýs nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
309 | Hřebíček Milan | Svitavy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
309 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
309 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
309 | Kuzyk Denys | Jeseník | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
309 | Lohner Ota | Uhersko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
309 | Novák David | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
309 | Roh Lukáš | Králíky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
309 | Slanina Lukáš | Tisovec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
309 | Takácsová Nela | Ždár nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
309 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
309 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
320 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
320 | Czedroňová Eva | Jeseník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
320 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
320 | Keyzer Yuriy | Jablonné nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
320 | Kubík Zdeněk | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
320 | Kudláček Tomáš | Chrudim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
320 | Němeček Josef | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
320 | Richter Luboš | Opatovice nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
320 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
320 | Stojka Jiří | Klešice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
320 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
320 | Teslynk Daniel | Nasavrky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
332 | Burkoň Jiří | Horká | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Cetkovský Karel | Česká Třebová | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Kocourek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Teslynková Anežka | Nasavrky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Vaníček Petr | Kratonohy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Vašátko Radek | Svitavy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Čížek Petr | Horní Raškovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Šturc Teodor | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
332 | Šuchal Juraj | Markovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
344 | Aldorfová Karolína | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Borská Barbora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Brošek Adam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Brošková Leontýna | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Dittrich Adam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Dittrichová Natálie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Dittrichová Vanesa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Doležalová Lída | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Dostál Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Drábková Karolína | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Drábková Tereza | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Ducháček Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Fišerová Adéla | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Forst Aleš | Přelouč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Greguš Jozef | Jablonné nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Hubálek Miroslav | Jablonné nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
344 | Kašpar Petr | Vysoké Mýto | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Klement Martin | Trusnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Komárková Barbora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
344 | Kuzyk Pavlo | Jeseník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Macháček Jakub | Býchory | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Mikšík Matouš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Ondráček Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Ondráčková Týna | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Oslejšek Adam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Oslejšek Aleš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Smejkalová Zdena | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Svoboda Josef ml. | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
344 | Votřel Matouš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
344 | Šír Miroslav st. | Březiny | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
379 | Dvořák Jan | Králíky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
379 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
379 | Monče Dominik | Stojice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
379 | Pravcová Vanesa | Králíky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
379 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
379 | Trsek Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
379 | Tůmová Aneta | Hořany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
379 | Vafek Filip | Chrudim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
379 | Zelinger Milan | Hrobice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
379 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
389 | Baloun Radovan | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Grünwald Petr | Brandýs nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Hula Jan | Trhová Kamenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Janoušek Tomáš | Hlinsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
389 | Kučera Daniel | Zábědov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Langer František | Ústí nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Pouk Lukáš ml. | Bystřec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Pouk Lukáš st. | Bystřec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 14 | 14 | 4.67 |
389 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
389 | Šantorová Karolína | Lázně Bohdaneč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
402 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
402 | Fürst Martin | Svítkov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
402 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
402 | Kněžour Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
402 | Körmendy Erik | Veleň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
402 | Novák Luboš | Příbram | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
402 | Pilař Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
402 | Rohlík Miloš | Hrobice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
402 | Souralová Alena | Hrobice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
402 | Tesák Patrik | Přelouč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
402 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
402 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
402 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
415 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
415 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
415 | Konkol Emil | Ústí nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
415 | Kraus Martin | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
415 | Kubásek Libor | Kameničky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
415 | Lysák Josef st. | Králec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
415 | Mendl Radek | Telč | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
415 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
415 | Rohová Nikola | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
415 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
415 | Vlček Petr | Častolovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
415 | Zamastil Michal | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
415 | Zbirals Václav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
428 | Bílý David | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
428 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
428 | Kuzyk Serhiy | Jeseník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
428 | Staněk Jan | Čankovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
428 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
433 | Blábolil Adam | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
433 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
433 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
433 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
433 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
433 | Kalous Štěpán | Lichkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
433 | Kalousová | Lichkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
433 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
433 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
433 | Stránský Adam | Ústí nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
433 | Urban Michal | Dolní Orlice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
433 | Ďubek Ondřej | Jeseník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
445 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
445 | Provazníková Jitka | Dřenice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
445 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
445 | Soural Karel | Hrobice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
445 | Spilka Radek | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
445 | Stránský Marek | Ústí nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
445 | Takács Pavel | Světnov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
445 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
445 | Vaněk Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
454 | Bortl Miloš | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
454 | Hadač Pavel ml. | Horní Lipka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
454 | Poslušný Josef st. | Lípa nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
454 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
454 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
454 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
460 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
460 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
460 | Havelková Monika | Staré Ždánice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
460 | Klimek Robert | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
460 | Kuchařová Nikol | Jeseník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
460 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
460 | Vondra Josef | Trojovice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
460 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
468 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
468 | Bican Aleš | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Blažilová Pavla | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
468 | Brůna Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
468 | Hypšmanová Nikola | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
468 | Král Rostislav | Dolní Morava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Lhotan Milan | Sezemice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Machač Martin | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Michková Eva | Orel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Prošenková Dorota | Jeseník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Rejhon Josef | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Schejbal Libor | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Votava Jan | Věcov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Žuková Marie | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
485 | Buleca Pavel | Dobříč | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
485 | Cimburek Tomáš | Uhersko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
485 | Kopecký Jan | Pardubice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
485 | Michálková Eva | Orel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
485 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
485 | Papšík Michal | Jeseník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
485 | Shejbal Libor | Holice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
485 | Zezula Patrik | Prostějov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
485 | Záruba Petr | Blato | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
485 | Černohubá Lucie | Hrobice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
485 | Říha Bohumil | Světlá nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
496 | Horák Martin | Doubravice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
496 | Machačová Apolena | Pardubice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
496 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
496 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
496 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
501 | Bořilová Pavla | Počátky | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
501 | Najbrt Martin | Ostrov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
501 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
501 | Šťástek Jan | Hrobice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
505 | Dohnal Jiří | Jindřichov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
505 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
505 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
505 | Livora Tadeáš | Lázně Bohdaneč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
505 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
505 | Stejskalová Miluše | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
505 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
505 | Tůma Václav | Jindřichov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
505 | Voldán Lukáš | Třibřichy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
505 | Voldán Petr | Třibřichy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
515 | Aldorf Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Balaš Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Baran Martin | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Barva Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Benešovský Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Boháč Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Brůnová Karolína | Svítkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Bubák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Bukáček Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Bukáček Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Bukáčková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Bušina Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Bušina Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Bárta Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Bém Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Caplová Soňa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Chybská Rozárie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Cimburek Vladimír | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Dlouhý Lukáš | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Doležalová Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Dostál Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Dostál Marcel | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Dostál Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Gregorová Emma | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Halinár Milan | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Hanuš Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Haraška Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Havel Jiří | Přestavlky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Hoke David | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Holec František | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Holtmar Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Horák David | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Horák Lukáš | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Horák Tomáš ml. | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Hošek Mojmír | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Hrabě Tobias | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Hrstka Jaromír | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Hulová Štěpánka | Trhová Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Husák Antonín | Uhersko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Hájek David | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Hýl Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Janata Miloš | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Janoušek Tomáš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Jančík Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Jančíková Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Jíra Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Kalhous Jaroslav | Uhersko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Kini Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Kmoníček Adam | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Konývka Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Kovář Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Kořán Jan | Morašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Krejsa Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Kropáček Erik | Stojice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Kruliš Karel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Kubelka Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Kápičková Tereza | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Lehozsiková Terezie | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Lovko Adam | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Lovko Štěpán | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Malina Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Martínek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Mazour Petr | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Mašata Antonín | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Mašatová Silvie | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Mašín Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Morávek Daniel | Dobříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Musil Jan | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Málek Matyáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Málek Oto | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Navrátilová Petra ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Neumann Tomáš | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Nguyen Ngoc Hong | Proseč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Novotný Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Novotný Petr ml. | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Novák Jiří | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Novák Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Novák Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Němec Damián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Němec František | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Ondráček Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Padiásek Vít | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Paulus Miroslav | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Pekařová Tereza | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Peltl Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Petružálek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Podzimek Jan | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Popílek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
515 | Poutníková Amálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Pravcová Lili | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Pěta Jiří | Lazinov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Přiklopil Marek | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Příhoda Leoš | Nemošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Rajnet František ml. | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Razskazov Vojtěch | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Rozsypal Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Rozsypalová Sofie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Ročnák Vojtěch | Kvasín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Rožek Jiří | Litětiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Schejbal Milan | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Sedlák František | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Sedlák Josef | Vyžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Silvestr Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Slatina Adam | Tisovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Slavíková Barbora | Tisovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Slavíková Veronika | Tisovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Sláma Tomáš | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Smejkal Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Smělý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Sokol David | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Sonták Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Stránský Aleš | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Tomčík Patrik | Vyžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Tvrdík Šimon | Svinčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Vacek Josef | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Vacek Milan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Vafek Lukáš | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Vajer Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Vaněk Jiří | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Vaněrka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Vařeka Antonín | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Voborník Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Vogelová Soňa | Doubravice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Vornštejnová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Vraspír Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Vraspírová Sára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Vtipilová Stela | Tisovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Výborný Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Zahálka Petr | Mrákotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Zahálka Radek | Mrákotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Zedník Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Zedník Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Zvara Milan | Tisovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Černohous Josef | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Černý Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Češík Vít | Mokrýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Češík Šimon | Mokrýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Čovka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Řehounek Jan | Uhersko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Šlajs Adam | Červená Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Štěpánek Roman | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Štěpánková Andrea | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Šupa Pavel | Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Švedl Anežka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
515 | Žejdlík Roman | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
515 | Žáček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |