Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 17 | 327 | 526 | 30.94 |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 12 | 315 | 349 | 29.08 |
3 | Turský Jindřich | Krchleby | 20 | 267 | 381 | 19.05 | |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 9 | 245 | 251 | 27.89 |
5 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 13 | 238 | 292 | 22.46 |
6 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 7 | 229 | 229 | 32.71 | |
7 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 7 | 200 | 200 | 28.57 | |
8 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 14 | 195 | 230 | 16.43 |
9 | Slavík Alexej | Vilémov | 12 | 167 | 173 | 14.42 | |
10 | Novotný Jiří | Zámrsk | 5 | 158 | 158 | 31.60 | |
11 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
11 | Šrámek Petr | Opočínek | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
13 | Doležal Pavel | Pardubice | 4 | 142 | 142 | 35.50 | |
13 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 142 | 142 | 35.50 |
15 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
16 | Jirásek Petr | Chotěboř | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
17 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 120 | 120 | 17.14 | |
18 | Doležalová Monika | Pardubice | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
19 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
20 | Šrámek Patrik | Opočínek | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
21 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
21 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
23 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
24 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
24 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
26 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 3 | 63 | 63 | 21.00 |
27 | Zeman Luboš | Semily | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
28 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
29 | Pišl Jan | Třesovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
30 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
31 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
32 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
33 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
34 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
34 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
36 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
37 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
38 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
39 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
40 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
41 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 1 | 1 | 1 | 1.00 |