Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 78 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 12 | 149 | 286 | 23.83 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 14 | 143 | 403 | 28.79 |
3 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 134 | 215 | 26.88 |
4 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 13 | 122 | 314 | 24.15 |
5 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 9 | 121 | 146 | 16.22 |
6 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
7 | Bína Libor | Dlouhý Most | 7 | 108 | 138 | 19.71 | |
8 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 10 | 103 | 134 | 13.40 | |
9 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
10 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 99 | 110 | 18.33 |
11 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 97 | 114 | 16.29 |
11 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
13 | Turský Jindřich | Krchleby | 10 | 96 | 167 | 16.70 | |
13 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 96 | 123 | 20.50 |
13 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 96 | 96 | 32.00 |
16 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
16 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
18 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 87 | 123 | 15.38 |
19 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 6 | 78 | 86 | 14.33 |
20 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 77 | 85 | 14.17 | |
21 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 67 | 67 | 22.33 |
22 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
23 | Porazík Jakub | Kolešov | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
24 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 6 | 63 | 65 | 10.83 | |
25 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
26 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
27 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
28 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
29 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
30 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
31 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
31 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
33 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
34 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
34 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
36 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
37 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
37 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
39 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
40 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
41 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
41 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
43 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
43 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
43 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
46 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
46 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
46 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
49 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
50 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
51 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
52 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
53 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 24 | 24 | 8.00 |
54 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
54 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
56 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
57 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
57 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
59 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
60 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
61 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
62 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
62 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
64 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
64 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
66 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
66 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
68 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
68 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
68 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
68 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
68 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
68 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
68 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 |