Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 111 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 56 | 593 | 1859 | 33.20 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 34 | 590 | 1212 | 35.65 |
3 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 41 | 576 | 1385 | 33.78 |
4 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 33 | 570 | 1218 | 36.91 |
5 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 30 | 568 | 1048 | 34.93 | |
6 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 30 | 560 | 930 | 31.00 |
7 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 39 | 557 | 1238 | 31.74 |
8 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 52 | 556 | 1517 | 29.17 |
9 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 34 | 555 | 1083 | 31.85 |
10 | Dydňanský Roman | Vrbno | 40 | 546 | 1201 | 30.03 | |
11 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 25 | 536 | 886 | 35.44 |
12 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 40 | 520 | 1089 | 27.23 |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 37 | 512 | 1076 | 29.08 |
14 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 27 | 509 | 818 | 30.30 |
14 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 31 | 509 | 875 | 28.23 |
16 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 25 | 507 | 811 | 32.44 |
17 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 21 | 506 | 703 | 33.48 |
18 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 38 | 496 | 978 | 25.74 |
19 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 20 | 482 | 606 | 30.30 |
20 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 26 | 477 | 781 | 30.04 | |
21 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 31 | 476 | 786 | 25.35 |
22 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 28 | 474 | 740 | 26.43 |
23 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 29 | 464 | 699 | 24.10 |
23 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 16 | 464 | 505 | 31.56 | |
25 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 17 | 463 | 569 | 33.47 |
26 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 16 | 456 | 524 | 32.75 |
27 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 26 | 433 | 646 | 24.85 |
27 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 19 | 433 | 537 | 28.26 |
29 | Charvát Lukáš | Černčice | 24 | 431 | 679 | 28.29 | |
30 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 29 | 419 | 675 | 23.28 |
31 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 18 | 418 | 530 | 29.44 | |
32 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 26 | 417 | 574 | 22.08 |
33 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 32 | 415 | 631 | 19.72 |
34 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 28 | 413 | 586 | 20.93 |
35 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 17 | 407 | 481 | 28.29 |
35 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 22 | 407 | 466 | 21.18 |
37 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 16 | 399 | 442 | 27.63 |
38 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 31 | 394 | 613 | 19.77 | |
39 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 24 | 393 | 484 | 20.17 | |
40 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 33 | 391 | 640 | 19.39 |
41 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 41 | 388 | 670 | 16.34 |
42 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 12 | 384 | 384 | 32.00 |
43 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov, Fanatik Fishing team | 22 | 381 | 473 | 21.50 |
44 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 33 | 378 | 646 | 19.58 |
45 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 21 | 377 | 471 | 22.43 |
46 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Opočno | 14 | 376 | 387 | 27.64 |
47 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 19 | 369 | 441 | 23.21 |
48 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 20 | 361 | 461 | 23.05 | |
49 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 28 | 360 | 535 | 19.11 |
50 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 19 | 356 | 418 | 22.00 |
51 | Pánek Vít | Sezemice | 19 | 353 | 451 | 23.74 | |
52 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 32 | 348 | 542 | 16.94 |
53 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 33 | 343 | 564 | 17.09 |
54 | Kopa Stanislav | Moravičany | 13 | 341 | 342 | 26.31 | |
55 | Kadlec František | Zlíč | 39 | 337 | 608 | 15.59 | |
56 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 25 | 335 | 446 | 17.84 |
57 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 23 | 331 | 400 | 17.39 |
58 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 36 | 328 | 620 | 17.22 |
59 | Macháně Radek | Krčín | 10 | 326 | 326 | 32.60 | |
60 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 29 | 321 | 447 | 15.41 | |
61 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 12 | 313 | 313 | 26.08 |
62 | Turský Jindřich | Krchleby | 20 | 311 | 374 | 18.70 | |
63 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 11 | 306 | 306 | 27.82 |
64 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 20 | 302 | 380 | 19.00 |
65 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 256 | 264 | 20.31 |
66 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 21 | 249 | 332 | 15.81 |
66 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 16 | 249 | 253 | 15.81 | |
68 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 17 | 238 | 286 | 16.82 |
69 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 8 | 235 | 235 | 29.38 | |
70 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 10 | 228 | 228 | 22.80 |
71 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 12 | 225 | 225 | 18.75 |
72 | Štěrba Petr | Sezemice | 7 | 215 | 215 | 30.71 | |
73 | Pásler Vlastimil | Spyta | 24 | 210 | 239 | 9.96 | |
73 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 15 | 210 | 224 | 14.93 |
75 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 209 | 209 | 26.13 |
76 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 13 | 206 | 207 | 15.92 |
77 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 10 | 205 | 205 | 20.50 |
78 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 10 | 204 | 204 | 20.40 | |
79 | Taichner Radek | Mikulovice | 9 | 200 | 200 | 22.22 | |
80 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 14 | 196 | 200 | 14.29 |
81 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 10 | 191 | 191 | 19.10 | |
82 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 10 | 188 | 188 | 18.80 |
83 | Dostál Matouš | Králíky | 8 | 185 | 185 | 23.13 | |
83 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 15 | 185 | 188 | 12.53 |
85 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 9 | 184 | 184 | 20.44 |
86 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 7 | 178 | 178 | 25.43 |
87 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 7 | 177 | 177 | 25.29 |
88 | Matulka Matyáš | Jihlava | 8 | 152 | 152 | 19.00 | |
89 | Carda Radek | Opočno | Opočno | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
90 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 8 | 143 | 143 | 17.88 |
90 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 7 | 143 | 143 | 20.43 |
92 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 7 | 137 | 137 | 19.57 |
93 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 8 | 133 | 133 | 16.63 |
94 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 3 | 128 | 128 | 42.67 |
95 | Novák Jan | Libišany | 6 | 124 | 124 | 20.67 | |
96 | Vondra Martin | Němčice | 10 | 117 | 117 | 11.70 | |
97 | Turský David | Krchleby | 11 | 110 | 110 | 10.00 | |
98 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
99 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
100 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
101 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 5 | 94 | 94 | 18.80 |
102 | Helevan Vasyl | Vilémov | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
103 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
103 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 58 | 58 | 9.67 |
105 | Grád Tomáš | Žleby | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
106 | Grádová Denisa | Žleby | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
107 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 35 | 35 | 7.00 |
108 | Smítka Dominik | Pavlovice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
109 | Rychtera Jan | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
110 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 20 | 20 | 6.67 |
111 | Tomiška Damián | Orel | 3 | 14 | 14 | 4.67 |