Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 76 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 15 | 274 | 479 | 31.93 |
2 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 15 | 265 | 492 | 32.80 |
3 | Dydňanský Roman | Vrbno | 20 | 263 | 577 | 28.85 | |
4 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 8 | 237 | 282 | 35.25 |
5 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 8 | 220 | 242 | 30.25 |
6 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 10 | 217 | 295 | 29.50 | |
7 | Turský Jindřich | Krchleby | 16 | 215 | 325 | 20.31 | |
8 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 9 | 189 | 221 | 24.56 |
9 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 12 | 160 | 202 | 16.83 |
10 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 8 | 157 | 176 | 22.00 | |
11 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 12 | 153 | 195 | 16.25 |
12 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 148 | 148 | 29.60 |
13 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 6 | 146 | 146 | 24.33 |
14 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 5 | 132 | 132 | 26.40 |
15 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 129 | 129 | 43.00 |
16 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 125 | 125 | 41.67 |
17 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 5 | 124 | 124 | 24.80 |
17 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
19 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 4 | 117 | 117 | 29.25 |
20 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 8 | 114 | 128 | 16.00 | |
21 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 113 | 113 | 22.60 |
21 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
23 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 112 | 112 | 28.00 |
23 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 8 | 112 | 125 | 15.63 | |
25 | Charvát Lukáš | Černčice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
26 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 3 | 108 | 108 | 36.00 |
27 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 101 | 101 | 16.83 |
28 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
29 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
30 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
31 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
32 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
33 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
34 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 86 | 87 | 12.43 | |
35 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
36 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
37 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 5 | 81 | 81 | 16.20 |
38 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 5 | 79 | 79 | 15.80 |
38 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
38 | Turský David | Krchleby | 9 | 79 | 82 | 9.11 | |
41 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 4 | 78 | 78 | 19.50 |
42 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 3 | 77 | 77 | 25.67 |
43 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
43 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
43 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
46 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 5 | 71 | 71 | 14.20 |
47 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
48 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
49 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
50 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
51 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 60 | 60 | 15.00 |
52 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
53 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
54 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 4 | 44 | 44 | 11.00 |
55 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
56 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
57 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
57 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
59 | Helevan Vasyl | Vilémov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
59 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
59 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
62 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
63 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
63 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
65 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
66 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
67 | Smítka Dominik | Pavlovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
68 | Rychtera Jan | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
69 | Kadlec František | Zlíč | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
70 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 20 | 20 | 6.67 |
71 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
72 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
73 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
74 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
74 | Vondra Martin | Němčice | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
76 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 2 | 2 | 2.00 |