Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 8 | 265 | 270 | 33.75 |
2 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 257 | 389 | 29.92 |
3 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 15 | 248 | 383 | 25.53 |
4 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 19 | 244 | 442 | 23.26 |
5 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 16 | 240 | 439 | 27.44 |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 15 | 239 | 400 | 26.67 | |
7 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 15 | 234 | 400 | 26.67 |
8 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 11 | 214 | 258 | 23.45 |
9 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 208 | 208 | 34.67 |
10 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 11 | 206 | 258 | 23.45 |
11 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 20 | 204 | 424 | 21.20 |
11 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 13 | 204 | 305 | 23.46 | |
13 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 13 | 199 | 269 | 20.69 |
14 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 198 | 250 | 25.00 |
15 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 21 | 192 | 359 | 17.10 | |
16 | Kadlec František | Zlíč | 25 | 190 | 427 | 17.08 | |
17 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 12 | 163 | 209 | 17.42 | |
18 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 135 | 144 | 18.00 |
19 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
20 | Pásler Vlastimil | Spyta | 19 | 123 | 214 | 11.26 | |
21 | Pánek Vít | Sezemice | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
22 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 92 | 93 | 13.29 | |
23 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
24 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
25 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
26 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |