Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 146 | 191 | 23.88 |
2 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 139 | 224 | 28.00 |
3 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 13 | 137 | 272 | 20.92 |
4 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
5 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 134 | 230 | 28.75 |
6 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 11 | 130 | 284 | 25.82 |
7 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 129 | 180 | 25.71 |
8 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 11 | 126 | 215 | 19.55 |
9 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 120 | 134 | 16.75 |
10 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 114 | 188 | 18.80 |
10 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 114 | 160 | 20.00 |
12 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 7 | 113 | 130 | 18.57 |
13 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 8 | 106 | 155 | 19.38 |
14 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 11 | 104 | 181 | 16.45 |
15 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 4 | 100 | 101 | 25.25 |
16 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 91 | 100 | 14.29 |
17 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 18 | 90 | 167 | 9.28 |
18 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 13 | 82 | 130 | 10.00 | |
19 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 8 | 74 | 113 | 14.13 |
20 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
21 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
22 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
23 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
24 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 53 | 54 | 10.80 | |
25 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 8 | 44 | 59 | 7.38 |
26 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
26 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
28 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
29 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
31 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
32 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
33 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
34 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
34 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
34 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
37 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
38 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 4 | 4 | 4.00 |